6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR

30.08.2020  
ředitel:   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:08,51 75/0/44
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:10,221.71/0,268/156/0
3. SLANINA Vladimír   MT L.Žatec14:14,836.32/0,762/144/0
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:25,0616.55/2,057/132/0
5.1/DMSALAJ František 2004 1 Litovel14:44,2135.70/4,253/0/32
6. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc14:48,3739.86/4,749/0/20
7. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.14:49,0340.52/4,846/120/0
8.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor14:54,8846.37/5,543/108/0
9.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov14:59,0450.53/6,040/96/0
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:09,1260.61/7,137/84/0
11.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.15:19,9671.45/8,435/72/0
12.4/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.15:38,7190.20/10,633/60/0
13.2/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel15:41,4992.98/11,031/0/8
14.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.15:50,13101.62/12,029/54/0
15.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.15:52,02103.51/12,227/48/0
16. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto15:59,32110.81/13,125/42/0
17.1/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.16:01,44112.93/13,323/36/0
18.5/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.16:40,09151.58/17,921/30/0
19.3/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.16:40,81152.30/17,919/24/0
20.6/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel17:19,95191.44/22,617/0/2
21.2/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.18:58,01289.50/34,115/18/0
22.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov23:09,46540.95/63,814/12/0
  BEIER Alva 2005 2 TrutnovDNF 0/0/0
  PAPULA Jan 2005 3 LitovelDNF 0/0/0
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:17,87 75/0/84
2.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.14:35,1117.24/2,068/43/0
3.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno14:45,9128.04/3,362/0/72
4.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc14:49,4031.53/3,757/0/60
5.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor14:59,6241.75/4,953/31/0
6.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno15:04,5046.63/5,449/0/48
7.5/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha15:05,9548.08/5,646/19/0
8.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto15:18,5760.71/7,143/7/0
9.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc15:42,8584.98/9,940/0/36
10.2/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:20,82122.95/14,337/0/24
11.6/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel17:20,34182.47/21,335/0/12
12.4/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc25:13,48655.61/76,433/0/6
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 OlomoucDNS 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.DNF 0/0/0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 1 SoběslavDNS 0/0/0
  SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:33,73 75/0/168
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc12:47,2313.50/1,868/0/156
3. ŽNIDARČIČ Nejc   9 Slovenia12:51,3817.65/2,30/0/0
4.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.13:07,1533.42/4,462/168/0
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:12,6938.96/5,257/0/144
6.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:16,6742.94/5,753/0/132
7. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc13:24,4750.74/6,749/0/120
8.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:25,2151.48/6,846/0/108
9.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz13:29,0755.34/7,343/156/0
10.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště13:44,0070.27/9,340/144/0
11.4/DSPROCHÁZKA Vojtěch   2 Olomouc13:52,0578.32/10,437/0/96
12.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:57,5683.84/11,135/132/0
13.1/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:04,7090.97/12,133/0/84
14.3/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov14:08,2894.56/12,531/120/0
15.5/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha14:08,7495.01/12,629/108/0
16.6/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily14:13,5099.77/13,227/96/0
17.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:16,67102.94/13,725/0/72
18.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz14:17,18103.45/13,723/84/0
19.7/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno14:17,33103.60/13,721/0/66
20.8/DSHRADEC Matěj   1 Olomouc14:21,67107.94/14,319/0/60
21.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc14:22,80109.07/14,517/0/54
22. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:29,82116.09/15,415/72/0
23.9/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm14:33,06119.33/15,814/0/48
24.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov14:33,96120.23/16,013/60/0
25.4/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:40,69126.96/16,812/54/0
26.5/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha14:44,14130.41/17,311/48/0
27.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz14:49,40135.67/18,010/42/0
28.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov14:52,12138.39/18,49/36/0
29.2/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice14:52,82139.09/18,58/30/0
30.3/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc14:53,55139.82/18,67/0/42
31.10/DSNOVÁK Filip   1 Boh.Pha15:11,52157.79/20,96/24/0
32.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:14,25160.52/21,35/0/36
33.4/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc15:22,35168.62/22,44/0/30
34.5/DMURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc15:46,75193.02/25,63/0/24
35.6/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc15:57,59203.86/27,02/0/18
36.11/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand16:03,78210.05/27,91/18/0
37.7/DMDZIADEK Marek 2005 2 KK Brno18:11,35337.62/44,80/0/12
  BERKA Štěpán 2002 2 LitovelDNF 0/0/0
  JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.DNF 0/0/0
  MÍKA Hynek 2006 2 SoběslavDNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
11:25,94 75/84/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
11:28,632.69/0,468/0/72
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:51,1025.16/3,762/72/0
4. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
11:59,8833.94/4,957/60/60
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
  1 L.Žatec
L.Žatec
12:04,4138.47/5,653/48/0
6.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
12:04,9639.02/5,749/0/48
7.1/U23NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
12:16,6350.69/7,446/0/36
8.1/VMLISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
 
1984
1 Olomouc
Pardub.
12:17,7351.79/7,643/36/24
9.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
12:42,2476.30/11,140/24/0
10. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:49,6383.69/12,237/12/0
11.2/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:53,0487.10/12,735/6/0
12.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
13:09,75103.81/15,133/0/12
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Dukla B.
USK Pha
DNS 0/0/0
  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno13:20,52 75/0/24
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno13:25,685.16/0,668/0/12
3.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.13:36,4615.94/2,062/12/0
  BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.DNF 0/0/0
Oddíl