9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně

29.08.2021  
ředitel:   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.11:07,64 75/138/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec11:26,3118.67/2,868/126/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.11:29,2321.59/3,262/114/0
4. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno11:38,0530.41/4,657/0/54
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto11:41,5333.89/5,153/102/0
6.1/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor11:47,0539.41/5,949/90/0
7.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel11:48,8541.21/6,246/0/42
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.11:50,9143.27/6,543/78/0
9. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc11:54,4446.80/7,040/0/30
10.3/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.12:02,5954.95/8,237/66/0
11.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov12:19,5971.95/10,835/54/0
12.4/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel12:23,9076.26/11,433/0/18
13.1/U23JANŮ Filip 2002 2 Olomouc12:28,6581.01/12,131/0/12
14.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.12:36,9589.31/13,429/42/0
15.2/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.12:42,4894.84/14,227/36/0
16.2/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.13:08,68121.04/18,125/30/0
17.5/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc13:34,65147.01/22,023/0/6
18.2/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.13:44,98157.34/23,621/24/0
19.6/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.13:52,12164.48/24,619/18/0
  KVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  MÍL Jakub 2003 2 TrutnovDNF 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  BEIER Matouš 2004 1 TrutnovDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno11:32,42 75/0/54
2.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto11:40,428.00/1,268/42/0
3.2/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor11:44,1911.77/1,762/30/0
4.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.11:46,6114.19/2,057/18/0
5.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno12:04,7432.32/4,753/0/42
6. PISCHEK Magali   9 FRA12:26,0553.63/7,70/0/0
7.1/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc12:46,2873.87/10,749/0/30
8.2/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz12:49,0676.64/11,146/12/0
9.2/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc12:54,6382.21/11,943/0/18
10.3/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz12:55,6783.25/12,040/6/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  RETKOVÁ Anna 2005 1 OlomoucDNF 0/0/0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 1 SoběslavDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno10:18,94 75/0/126
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno10:31,7512.81/2,168/0/114
3. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc10:32,3613.42/2,262/0/102
4.2/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha10:48,3529.41/4,857/138/0
5.3/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí10:54,1835.24/5,753/0/90
6.4/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz10:54,2335.29/5,749/126/0
7.5/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc10:54,7035.76/5,846/0/78
8.1/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily11:02,5943.65/7,143/114/0
9.2/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc11:11,6252.68/8,540/0/66
10.1/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav11:16,7657.82/9,337/102/0
11.3/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc11:23,1964.25/10,435/0/54
12.4/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno11:23,4864.54/10,433/0/42
13.6/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.11:27,3268.38/11,031/96/0
14.2/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha11:33,1874.24/12,029/90/0
15.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily11:34,5575.61/12,227/84/0
16.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno11:37,3778.43/12,725/0/36
17.6/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc11:37,4178.47/12,723/0/30
18.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz11:43,9685.02/13,721/78/0
19.3/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc11:45,9587.01/14,119/0/24
20.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc11:51,6692.72/15,017/0/18
21.4/DMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.11:52,8893.94/15,215/72/0
22.5/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc11:54,5195.57/15,414/0/12
23.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz11:54,9896.04/15,513/66/0
24.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz11:58,0199.07/16,012/60/0
25.7/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště12:03,71104.77/16,911/54/0
26.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:09,92110.98/17,910/0/6
27.2/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto12:14,93115.99/18,79/48/0
28. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:19,67120.73/19,58/42/0
29.6/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav12:27,52128.58/20,87/36/0
30.8/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand12:35,44136.50/22,16/30/0
31.9/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice14:10,08231.14/37,35/24/0
  HYNEK Pavel 2003 2 SemilyDNF 0/0/0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  TARABA Matyáš 2004 2 KK BrandDNF 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 1 SemilyDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
10:57,80 75/102/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
11:12,1514.35/2,268/0/60
3.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
11:17,0319.23/2,962/0/48
4. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:18,4120.61/3,157/90/0
5. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
1 Olomouc
Boh.Pha
11:38,9641.16/6,353/78/36
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
11:45,6347.83/7,349/66/0
7.1/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
2 Tech.Pha
TJ Dukla
12:17,7479.94/12,246/54/0
8.1/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
12:19,3981.59/12,443/42/0
9.2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:20,7182.91/12,640/30/0
10.2/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
12:24,6286.82/13,237/18/0
11.1/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:24,7286.92/13,235/12/0
12.3/DSVEJNAR Samuel
ONDŘICH Adam
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:28,1990.39/13,733/6/0
13.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
12:29,7591.95/14,031/0/24
14.2/U23NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
12:49,37111.57/17,029/0/12
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 TJ Dukla
USK Pha
DNS 0/0/0
  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno12:38,73 75/0/42
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:51,2412.51/1,668/0/30
3.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.13:25,5246.79/6,262/24/0
4.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.13:44,3265.59/8,657/12/0
  HOROVÁ Klára 1998 2 OlomoucDNF 0/0/0
  STŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 OlomoucDNF 0/0/0
Oddíl