Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova

27.03.2022   reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: p.Schreiber Zbyněk   vrchní rozhodčí: p.Jílek Ladislav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSALAJ František 2004 1 Litovel12:42,70 67
2.2/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov13:09,9027.20/3,659
3.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm13:25,8043.10/5,751
4.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto13:42,7060.00/7,943
5. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž13:50,9068.20/8,935
6.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel13:53,1070.40/9,231
7.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc13:55,7073.00/9,627
8.2/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto14:05,8083.10/10,923
9.4/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc14:09,4086.70/11,419
10.3/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc14:24,70102.00/13,415
11.5/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel14:31,20108.50/14,211
12.4/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:40,40117.70/15,47
13.5/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc14:45,30122.60/16,16
14.6/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel14:46,60123.90/16,25
15.7/DMČAMEK David 2006 3 Litovel14:48,70126.00/16,54
16.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc14:52,80130.10/17,13
17.8/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel15:14,60151.90/19,92
18.9/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto15:16,30153.60/20,11
19. STAROVOITOV Artem   9 UKR17:31,30288.60/37,80
  MADĚRKA Tobiáš 2009 3 OlomoucDNS 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  VODÁK Norbert 2004 3 LitovelDNS 0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK BrnoDNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.12:47,60 62
2.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:49,101.50/0,254
3.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:03,8016.20/2,146
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto13:08,3020.70/2,738
5.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:19,0031.40/4,130
6.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc13:36,6049.00/6,426
7.3/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc13:59,0071.40/9,322
8.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc14:24,3096.70/12,618
9.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:29,50101.90/13,314
10.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc14:32,70105.10/13,710
11.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc14:36,80109.20/14,29
12.4/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná14:47,20119.60/15,68
13.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc15:04,90137.30/17,97
14.6/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc15:07,60140.00/18,26
15.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:10,00142.40/18,65
16.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc15:31,00163.40/21,34
17.4/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná15:34,70167.10/21,83
18.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž15:37,30169.70/22,12
19.4/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto16:14,10206.50/26,91
20.7/DSLISOVSKA Maria   9 UKR16:37,40229.80/29,90
21.3/U23LYCHKO Anna   9 UKR16:43,50235.90/30,70
22.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž17:29,20281.60/36,70
23.5/DMPASICHNYK Anastasiia   9 UKR17:33,10285.50/37,20
  JASANSKÁ Anna 2007 Vys.MýtoDNS 0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 OlomoucDNS 0
  RETKOVÁ Marie 2003 1 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno10:57,80 117
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno11:24,6026.80/4,1109
3.2/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm11:30,3032.50/4,9101
4.3/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:34,5036.70/5,693
5.1/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc11:44,3046.50/7,185
6.2/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc11:44,9047.10/7,277
7.3/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc11:45,4047.60/7,269
8.4/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno11:57,9060.10/9,161
9.1/VKNEBEL Robert   Olomouc12:18,7080.90/12,357
10.1/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště12:41,80104.00/15,853
11.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí12:42,10104.30/15,949
12.4/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc12:42,30104.50/15,945
13.5/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:51,10113.30/17,241
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:54,50116.70/17,737
15.5/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel13:07,40129.60/19,733
16.2/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:27,30149.50/22,729
17.3/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno13:30,00152.20/23,125
18.6/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:39,60161.80/24,621
19.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc13:40,30162.50/24,720
20.4/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:42,70164.90/25,119
21.6/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto13:44,80167.00/25,418
22.5/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel13:48,10170.30/25,917
23.7/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí13:52,40174.60/26,516
24.8/DSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno13:55,90178.10/27,115
25.3/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:02,30184.50/28,014
26. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž14:07,80190.00/28,913
27.7/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná14:15,10197.30/30,012
28.6/DMVÍTEK David 2007 3 KK Brno14:21,10203.30/30,911
29.7/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:24,00206.20/31,310
30.8/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc14:27,30209.50/31,89
31.9/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno14:30,30212.50/32,38
32.4/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná14:43,10225.30/34,37
33.9/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno14:45,30227.50/34,66
34.5/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel14:48,40230.60/35,15
35.6/ZSBOUŠKA David 2008 3 KK Brno14:48,80231.00/35,14
36.7/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí14:50,70232.90/35,43
37.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno15:05,50247.70/37,72
38.2/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno15:38,90281.10/42,71
39.3/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc16:16,60318.80/48,50
40.4/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc16:36,80339.00/51,50
41.10/DMKASATSKI Denis   9 UKR16:49,30351.50/53,40
  VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.MýtoDNS 0
  JETMAR Ondřej 2010 Vys.MýtoDNS 0
  STAROVOITOV Artem   9 UKRDNS 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 OlomoucDNS 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.DNS 0
  GABRLÍK Jakub 2004 1 OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc14:16,00 56
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:34,2018.20/2,148
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno14:37,6021.60/2,540
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto14:42,9026.90/3,132
5.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc15:13,5057.50/6,724
6.3/U23RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc15:15,1059.10/6,916
7.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc15:15,3059.30/6,98
8. HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc15:21,6065.60/7,74
9.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc15:40,9084.90/9,93
10.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:57,40101.40/11,82
11.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:05,20109.20/12,81
12.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc16:23,60127.60/14,90
13.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc16:45,20149.20/17,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
12:43,10 21
2.1/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
12:46,803.70/0,513
3.1/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
14:48,30125.20/16,45
4.2/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
14:57,40134.30/17,61
Oddíl