Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova

27.03.2022   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: p.Schreiber Zbyněk   vrchní rozhodčí: p.Jílek Ladislav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov13:05,20 63
2.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel13:17,5012.30/1,655
3.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm13:28,1022.90/2,947
4.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto13:48,2043.00/5,539
5. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž13:52,8047.60/6,131
6.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc14:00,0054.80/7,027
7.4/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc14:15,2070.00/8,923
8.2/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto14:27,9082.70/10,519
9.3/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto14:34,2089.00/11,315
10.4/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:37,0091.80/11,711
11.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel14:42,5097.30/12,47
12.5/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel14:42,9097.70/12,46
13.5/DMČAMEK David 2006 3 Litovel14:44,9099.70/12,75
14.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc14:45,90100.70/12,84
15.6/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc14:46,70101.50/12,93
16.7/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc14:52,40107.20/13,72
17.8/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel14:54,20109.00/13,91
18. STAROVOITOV Artem   9 UKR17:30,20265.00/33,70
  MADĚRKA Tobiáš 2009 3 OlomoucDNS 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.MýtoDNS 0
  VODÁK Norbert 2004 3 LitovelDNS 0
  STRATIL Filip 2006 2 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:38,20 53
2.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto13:23,0044.80/5,945
3.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:23,6045.40/6,037
4.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:33,0054.80/7,229
5.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc13:41,3063.10/8,325
6.2/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc13:54,1075.90/10,021
7.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc14:18,40100.20/13,217
8.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc14:37,60119.40/15,713
9.3/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná14:47,40129.20/17,09
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:55,40137.20/18,18
11.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc15:02,70144.50/19,17
12.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:06,60148.40/19,66
13.4/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc15:11,10152.90/20,25
14.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc15:15,40157.20/20,74
15.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž15:30,50172.30/22,73
16.5/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná15:31,40173.20/22,82
17.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž15:39,80181.60/24,01
18.4/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto15:51,20193.00/25,50
19.5/DSLISOVSKA Maria   9 UKR16:37,30239.10/31,50
20.3/U23LYCHKO Anna   9 UKR16:42,10243.90/32,20
21.5/DMPASICHNYK Anastasiia   9 UKR17:24,00285.80/37,70
  NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 OlomoucDNS 0
  RETKOVÁ Marie 2003 1 OlomoucDNS 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno11:00,10 104
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno11:08,408.30/1,396
3.2/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm11:31,0030.90/4,788
4.1/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc11:39,2039.10/5,980
5.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc11:43,4043.30/6,672
6.3/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc11:52,0051.90/7,964
7.3/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno11:55,8055.70/8,456
8.1/VKNEBEL Robert   Olomouc12:09,7069.60/10,552
9.4/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc12:37,3097.20/14,748
9.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí12:37,3097.20/14,744
11.5/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště12:40,50100.40/15,240
12.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:50,20110.10/16,736
13.4/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel12:50,30110.20/16,732
14.1/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno13:20,10140.00/21,228
15.2/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:26,30146.20/22,124
16.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc13:30,60150.50/22,820
17.3/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc13:30,70150.60/22,819
18.3/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:34,80154.70/23,418
19.5/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:35,50155.40/23,517
20.6/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto13:44,40164.30/24,916
21.4/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel13:49,30169.20/25,615
22.5/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc13:57,40177.30/26,914
23.7/DSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno13:58,20178.10/27,013
24. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž13:59,20179.10/27,112
25.8/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí14:00,30180.20/27,311
26.6/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná14:05,90185.80/28,110
27.6/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:07,50187.40/28,49
28.7/DMVÍTEK David 2007 3 KK Brno14:21,20201.10/30,58
29.9/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno14:37,80217.70/33,07
30.8/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno14:39,30219.20/33,26
31.4/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná14:44,90224.80/34,15
32.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno14:59,10239.00/36,24
33.5/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel15:05,00244.90/37,13
34.6/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí15:07,30247.20/37,42
35.2/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno15:27,70267.60/40,51
36.3/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc15:49,90289.80/43,90
37.4/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc16:31,70331.60/50,20
38.9/DMKASATSKI Denis   9 UKR16:41,20341.10/51,70
  STAROVOITOV Artem   9 UKRDNS 0
  POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HKDNS 0
  BOUŠKA David 2008 3 KK BrnoDNS 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  ROLENC Jakub 2004 2 SKVeselíDNS 0
  IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselíDNS 0
  GABRLÍK Jakub 2004 1 OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:14,70 56
2.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc14:17,903.20/0,448
3.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno14:46,1031.40/3,740
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto14:52,1037.40/4,432
5.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc15:11,8057.10/6,724
6.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc15:13,5058.80/6,916
7. HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc15:21,6066.90/7,88
8.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc15:52,9098.20/11,54
9.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc16:00,90106.20/12,43
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:03,10108.40/12,72
11.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc16:29,60134.90/15,81
12.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc16:35,10140.40/16,40
  RETKOVÁ Marie 2003 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
12:38,40 0
2.1/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
14:00,1081.70/10,80
  ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
DNS 0
Oddíl