2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

22.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava81.96 2 82.06 0 82.06
2K1M/2ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava83.65 0 82.77 6 83.65
3K1M/3ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice80.35 4 82.12 2 84.12
4K1M/4PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha85.16 0 84.92 108 85.16
5K1M/5ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky85.19 0 86.99 4 85.19
6K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha86.10 0 84.83 2 86.10
7C1M/1LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha87.67 6 86.23 0 86.23
8C1M/2CHALOUPKA Václav, 1998, Olomouc CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc88.48 0 84.36 2 86.36
9K1M/7KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha84.38 2 85.87 6 86.38
10K1M/8PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha82.83 4 89.36 8 86.83
11C1M/3LERCH Adam 1998 1 Dukla B.87.82 0 88.71 6 87.82
12K1M/9KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB84.44 4 86.84 10 88.44
13C1M/4KARÁSEK Petr 1986 2 USK Pha91.76 4 88.48 0 88.48
14K1M/10BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha86.74 2 86.80 2 88.74
15K1M/11BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus85.34 4 82.84 6 88.84
16K1M/12ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha87.11 2 87.32 8 89.11
17K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice94.50 0 89.16 0 89.16
18C1M/5ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha89.73 4 87.50 2 89.50
19K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky85.92 4 88.57 6 89.92
20K1M/14ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.88.39 2 90.17 2 90.39
21K1M/15RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha90.78 0 91.43 8 90.78
22C1M/6PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha88.98 204 90.85 0 90.85
23K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice86.91 4 88.43 4 90.91
24K1M/16RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.91.09 0 102.94 10 91.09
25C1M/7HEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.94.25 0 91.10 0 91.10
26K1M/17ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy89.48 2 91.30 2 91.48
27K1M/18BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy85.54 6 85.27 54 91.54
28K1M/19CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.68 4 88.06 6 91.68
29K1M/20KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí87.20 6 87.79 4 91.79
30C1M/8HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.63 2 91.83 0 91.83
31K1M/21ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha90.36 6 89.86 2 91.86
32K1M/22VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava107.00 10 84.83 8 92.83
33K1W/3FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava94.56 6 90.86 2 92.86
34K1M/23RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha89.03 4 96.30 4 93.03
35K1M/24BOUZEK Filip 1992 2 Sušice89.18 4 90.23 110 93.18
36K1M/25ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB89.75 4 88.80 8 93.75
37K1M/26ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.80 2 93.32 2 93.80
38K1M/27PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy92.18 8 92.01 2 94.01
39K1M/28KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec92.21 2 93.50 4 94.21
40K1M/29POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.70 8 90.37 4 94.37
41K1M/30PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník97.66 12 90.39 4 94.39
42K1M/31ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.94.79 0 93.52 2 94.79
43C1M/9KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB88.52 8 89.23 6 95.23
44K1M/32SATKE Adam 1994 2+ KK Brno90.23 56 93.35 2 95.35
45C1M/10NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc95.48 0 95.99 6 95.48
46K1M/33CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz91.68 4 105.36 8 95.68
47K1M/34GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy90.15 10 91.83 4 95.83
48K1M/35ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy89.90 6 101.32 10 95.90
49K1M/36MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.90.19 104 90.51 6 96.51
50K1M/37KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.96.61 0 107.13 56 96.61
51K1W/4NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec101.27 2 96.66 0 96.66
52K1M/38ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy94.49 4 94.99 2 96.99
53K1M/39ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky90.64 16 93.26 4 97.26
54K1M/40LERCH Eduard 2002 2 Roudnice97.44 0 97.31 8 97.44
55K1M/41BERAN Václav 2000 2 USK Pha92.74 6 89.57 8 97.57
56K1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno96.02 2 97.34 2 98.02
57C1M/11PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha98.46 2 98.11 0 98.11
58K1W/6ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha99.00 4 94.13 4 98.13
59C1M/12INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK96.20 4 98.16 0 98.16
60K1M/42KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.65 8 92.72 6 98.72
61K1M/43MILYAN David 2001 2 L.Žatec94.80 4 93.91 52 98.80
62K1W/7FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice95.35 8 92.83 6 98.83
63C1M/13KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha101.68 56 94.87 4 98.87
64C1M/14CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK110.48 8 97.32 2 99.32
65K1W/8HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc98.69 6 97.76 2 99.76
66K1M/44LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha95.00 52 94.05 6 100.05
67K1M/45ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.90.10 10 97.37 8 100.10
68K1M/46NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava98.20 4 96.19 4 100.19
69K1M/47LÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.89.52 54 92.36 8 100.36
70K1W/9VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn98.96 2 98.94 4 100.96
71K1W/10DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha98.42 56 97.00 4 101.00
72K1W/11SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno99.27 2 98.68 52 101.27
73C1M/15KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV101.89 6 99.41 2 101.41
74K1W/12DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.90 6 99.45 2 101.45
75C1M/16WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB104.71 8 99.54 2 101.54
76C1M/17BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.95.97 6 96.92 6 101.97
77K1M/48FIALA Jakub 2001 2 Olomouc100.14 2 104.79 6 102.14
78K1W/13BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava115.82 6 100.67 2 102.67
79K1W/14KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy99.04 4 102.59 58 103.04
80C1M/18BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus95.05 8 97.79 8 103.05
81C1M/19NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.39 8 95.10 8 103.10
82K1M/49REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.21 8 98.67 10 103.21
83C1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice102.02 54 103.23 0 103.23
84C2M/1NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
102.46 2 101.43 2 103.43
85K1M/50POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice111.82 4 93.61 10 103.61
86K1M/51BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.94.37 10 94.49 12 104.37
87C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno104.45 0 104.40 2 104.45
88C1M/20PŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec104.57 0 108.12 2 104.57
89C1M/21WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn100.86 4 100.79 6 104.86
90C1M/22VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy102.70 4 102.87 2 104.87
91C1M/23LERCH Eduard 2002 2 Roudnice106.98 6 100.91 4 104.91
92K1W/15HRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc102.99 2 105.42 0 104.99
93K1M/52SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK106.52 4 105.11 0 105.11
94K1W/16NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava108.50 6 101.17 4 105.17
95K1M/53BÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.37 4 117.35 6 105.37
96C1M/24FIALA Jakub 2001 2 Olomouc106.02 0 106.26 8 106.02
97K1M/54VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky100.19 6 92.63 14 106.19
98C1M/25RAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk111.11 52 104.53 2 106.53
99K1W/17JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno103.83 8 100.61 6 106.61
100K1M/55ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk98.75 8 4.00 999 106.75
101C2M/2KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
100.99 6 104.84 10 106.99
102K1M/56PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.00 8 105.64 6 107.00
103C1M/26VLADAŘ Marek 1981 3 Regent103.05 4 111.09 54 107.05
104C1M/27PRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor121.54 54 101.45 6 107.45
105K1M/57KRÁL Adam 2003 2 USK Pha105.75 2 104.44 8 107.75
106C2M/3HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
111.65 102 105.75 2 107.75
107K1M/58TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.102.36 56 98.34 10 108.34
108C2M/4SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
109.16 0 108.45 0 108.45
109C1M/28ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa104.49 4 108.72 106 108.49
110K1M/59GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc118.97 54 102.84 6 108.84
111K1M/60ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec108.51 6 103.01 6 109.01
112C1M/29URBAN Daniel 2001 2 Šumperk108.62 6 101.08 8 109.08
113C1M/30KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja107.72 2 108.11 2 109.72
114K1M/61FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa110.11 10 106.32 4 110.32
115C1M/31MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov106.62 4 109.18 2 110.62
116K1W/18KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc108.74 2 122.82 4 110.74
117C1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha102.81 8 113.41 2 110.81
118K1M/62VOZKA Aleš 1989 2 Sušice108.92 6 99.00 12 111.00
119K1W/19KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV111.03 2 111.39 0 111.39
120C2M/5PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
108.91 56 107.48 4 111.48
121K1M/63IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí103.58 8 114.20 12 111.58
122K1M/64STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB102.10 10 100.45 58 112.10
123C1M/32KRÁL Adam 2003 3 USK Pha112.16 0 113.19 2 112.16
124K1W/20KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha114.44 6 108.68 4 112.68
125C2M/6ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
108.94 12 106.73 6 112.73
126K1W/21ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.82 50 110.83 2 112.83
127K1M/65MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha105.02 8 112.16 8 113.02
128K1M/66PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha107.32 6 111.26 16 113.32
129K1W/22KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc112.06 4 113.68 0 113.68
130C1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno107.93 6 110.19 6 113.93
131K1W/23DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.121.98 2 112.23 2 114.23
132K1M/67JILMA Martin 1989 2 L.Tábor107.62 8 104.88 10 114.88
133C1M/33VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.106.89 8 109.23 56 114.89
134K1W/24KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.54 58 113.14 2 115.14
135C1M/34INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK111.15 4 113.21 2 115.15
136K1M/68HALA Jiří 2002 3 Olomouc125.88 10 109.26 6 115.26
137K1M/69ŠULC Karel 2000 3 KK Brand113.37 2 113.01 12 115.37
138K1W/25KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava116.18 2 113.74 2 115.74
139K1W/26KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy113.75 6 112.16 4 116.16
140K1M/70RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc126.04 4 102.72 14 116.72
141C1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn129.95 52 112.79 4 116.79
142K1M/71HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha119.07 108 109.06 8 117.06
143K1W/27DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc122.35 6 113.48 4 117.48
144C2M/7POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
112.74 8 109.51 8 117.51
145K1M/72JAKL Vincent 2001 3 USK Pha110.56 8 105.56 12 117.56
146K1M/73MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.88 8 115.90 10 117.88
147K1M/74KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.117.99 0 112.84 8 117.99
148K1W/28VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor125.45 6 112.21 6 118.21
149K1W/29BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.95 6 114.75 4 118.75
150K1M/75JANŮ Filip 2002 3 Olomouc114.77 4 117.81 4 118.77
151K1M/76DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy110.81 8 127.82 108 118.81
152C1W/6NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno125.11 16 111.00 8 119.00
153K1M/77BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz113.47 6 116.44 56 119.47
154C2M/8KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
117.88 2 118.80 58 119.88
155K1M/78MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.25 6 115.99 4 119.99
156C1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc120.14 0 121.51 2 120.14
157K1W/30KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky155.31 58 118.75 2 120.75
158K1M/79KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc111.09 10 127.12 4 121.09
159K1W/31ZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha117.12 52 111.34 10 121.34
160K1M/80VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník103.69 56 109.67 12 121.67
161C1W/8KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy107.84 14 114.57 12 121.84
162K1W/32CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand118.53 4 144.67 160 122.53
163K1M/81ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava120.67 2 120.95 52 122.67
164K1M/82BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4126.19 16 112.92 10 122.92
165K1W/33POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc111.05 12 121.60 6 123.05
166K1M/83NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec148.15 14 121.66 2 123.66
167K1W/34KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava143.16 8 119.78 4 123.78
168C1M/35PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha121.64 8 117.82 6 123.82
169K1W/35DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha117.94 12 119.96 4 123.96
170K1M/84STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB118.83 6 124.10 66 124.83
171C1M/36KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc137.33 2 119.05 6 125.05
172K1M/85NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno115.49 10 122.50 18 125.49
173K1W/36KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand123.71 2 127.57 8 125.71
174K1W/37ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.77 8 117.73 8 125.73
175C1M/37ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha120.43 6 124.27 4 126.43
176K1W/38ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.11 4 123.06 52 127.11
177K1W/39BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha123.40 8 127.58 0 127.58
178K1M/86ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky137.67 8 117.78 10 127.78
179C1M/38SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK123.15 106 121.07 8 129.07
180K1M/87SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice118.81 56 119.20 10 129.20
181K1M/88VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.24 6 121.27 8 129.27
182K1W/40NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno125.55 8 123.81 6 129.81
183K1M/89VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava120.09 10 114.71 106 130.09
184K1M/90VENC Štěpán 2004 3 KK Brand120.13 10 127.71 6 130.13
185C2M/9BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
126.21 16 118.23 12 130.23
186K1M/91STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky130.37 0 126.87 10 130.37
187C1M/39KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand116.93 54 130.50 0 130.50
188K1M/92WEISL Martin 2002 3 USK Pha118.82 12 125.28 6 130.82
189K1W/41HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.73 160 127.01 4 131.01
190K1W/42KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice130.37 10 125.43 6 131.43
191C2M/10ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
125.58 18 122.33 10 132.33
192K1M/93ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha146.87 12 122.57 10 132.57
193C1M/40JANŮ Filip 2002 3 Olomouc130.75 10 126.73 6 132.73
194K1M/94KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand126.90 8 126.76 6 132.76
195C1W/9DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.141.94 8 133.65 0 133.65
196K1M/95BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno131.75 58 123.99 10 133.99
197K1M/96FRENCL Josef 2002 3 USK Pha125.13 10 129.11 6 135.11
198C1W/10KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc134.75 14 125.24 10 135.24
199K1W/43POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor137.41 58 123.80 12 135.80
200K1M/97ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha131.12 6 133.01 52 137.12
201K1W/44ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.45 10 125.45 12 137.45
202C1M/41RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc153.24 14 129.83 8 137.83
203C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc155.08 158 132.69 6 138.69
204C1M/42ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava124.81 60 123.06 16 139.06
205C1M/43SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm127.59 14 135.39 4 139.39
206K1M/98URBAN Michal 2004 3 Šumperk133.92 6 128.97 12 139.92
207C2M/11KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
120.79 66 129.09 12 141.09
208K1M/99SAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.61 108 131.65 10 141.65
209C1W/12KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha131.20 64 129.84 12 141.84
210C1W/13PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec126.02 16 134.05 8 142.02
211K1W/45ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand138.75 10 134.64 8 142.64
212K1W/46RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha137.20 14 140.74 2 142.74
213C1M/44WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn153.18 8 140.76 2 142.76
214C1M/45WEISL Martin 2002 3 USK Pha133.55 10 139.46 14 143.55
215K1M/100RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm130.09 126 134.18 10 144.18
216K1M/101CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand132.49 54 132.25 12 144.25
217K1W/47KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK144.82 2 166.17 6 146.82
218K1M/102TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn127.15 20 146.36 14 147.15
219K1W/48ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava184.73 60 146.33 2 148.33
220C2M/12MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
158.58 64 138.46 10 148.46
221C1W/14KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.75 10 144.14 6 148.75
222K1M/103GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha146.40 14 140.40 10 150.40
223C1M/46URBAN Michal 2004 3 Šumperk167.25 10 148.45 2 150.45
224K1M/104DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha157.69 4 141.63 10 151.63
225K1M/105NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc133.58 112 144.81 8 152.81
226K1W/49HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK143.12 10 143.32 10 153.12
227C1W/15HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc232.93 62 150.36 4 154.36
228K1W/50KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand143.31 12 140.53 108 155.31
229K1M/106ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand99.32 56 102.96 54 155.32
230C1M/47FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.45 52 151.92 4 155.92
231K1M/107URBAN Daniel 2001 3 Šumperk138.84 58 148.59 10 158.59
232K1M/108PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand167.34 8 142.80 16 158.80
233K1M/109WALTER David 2001 3 Šumperk146.16 14 156.36 216 160.16
234C1M/48GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha172.07 10 154.61 6 160.61
235K1M/110FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec138.95 22 1.00 999 160.95
236K1M/111MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc168.21 4 157.42 4 161.42
237K1W/51HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc162.88 4 156.66 6 162.66
238C1M/49MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak187.26 6 154.85 8 162.85
239K1W/52DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno151.67 12 189.36 8 163.67
240K1W/53JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc156.55 10 176.25 104 166.55
241K1W/54DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky154.64 12 141.47 60 166.64
242C1W/16MÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov173.91 62 155.07 12 167.07
243C1M/50HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha136.09 158 159.07 8 167.07
244C1W/17BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha174.18 162 162.55 8 170.55
245C1W/18DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno170.78 8 162.07 12 174.07
246K1M/112PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha169.50 6 157.28 110 175.50
247K1M/113HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk122.27 54 121.31 60 176.27
248C2M/13TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
191.59 20 162.77 14 176.77
249C1W/19ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk143.63 56 166.25 12 178.25
250K1M/114KADLEC Filip 2003 3 USK Pha174.84 158 168.97 10 178.97
251K1M/115URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.27 16 174.19 160 180.27
252K1M/116HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec111.61 156 122.59 58 180.59
253C2M/14PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
4.00 999 169.07 12 181.07
254K1W/55KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník158.40 24 149.00 58 182.40
255C1M/51VENC Štěpán 2004 3 KK Brand150.97 114 167.09 20 187.09
256C1W/20KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava136.92 58 140.88 58 194.92
257C2M/15FRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
179.07 20 193.76 64 199.07
258K1M/117KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm182.28 20 186.16 210 202.28
259K1W/56KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc123.63 106 147.82 56 203.82
260K1W/57DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc158.20 68 147.71 60 207.71
261K1M/118VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk118.25 110 148.96 62 210.96
262K1M/119ZACH Radovan 2005 3 KK Brand156.75 64 138.49 208 220.75
263C1M/52WALTER Jakub 1998 2 Šumperk135.10 106 165.42 62 227.42
264C1W/21HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava4.00 999 178.81 62 240.81
265K1M/120FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec126.13 116 137.92 108 242.13
266C1W/22KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí116.20 304 143.65 112 255.65
267K1W/58HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy149.50 162 150.77 112 262.77
268C1W/23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha254.97 166 154.81 260 414.81
269C1M/53JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek84.28 558 4.00 999 642.28
Oddíl