vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Národní kontrolní závod v Roudnici

17.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice96.20 6 95.75 2 97.75 75
2.2/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava108.40 54 102.82 0 102.825.07/5,275
3.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno103.95 2 103.47 0 103.475.72/5,968
4.4/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec101.11 52 104.42 0 104.426.67/6,862
5.5/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava104.53 0 103.39 6 104.536.78/6,957
6.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn105.45 0 101.95 6 105.457.70/7,953
7.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha102.52 4 103.18 4 106.528.77/9,049
8.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha107.27 2 109.04 6 109.2711.52/11,849
9.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy107.83 2 108.33 4 109.8312.08/12,446
10.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.111.06 2 117.42 0 113.0615.31/15,743
11.7/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.129.04 2 111.54 2 113.5415.79/16,240
12.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha126.07 2 111.55 2 113.5515.80/16,237
13.9/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.87 2 113.61 2 113.8716.12/16,535
14.10/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha113.05 2 112.68 8 115.0517.30/17,733
15.1/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava114.14 8 111.44 6 117.4419.69/20,131
16.3/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc119.55 2 115.73 2 117.7319.98/20,429
17.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.121.79 100 110.66 8 118.6620.91/21,427
18.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy114.14 6 122.90 6 120.1422.39/22,925
19.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc120.33 0 120.67 6 120.3322.58/23,123
20.3/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha133.82 52 118.89 2 120.8923.14/23,721
21.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno115.93 6 135.11 56 121.9324.18/24,719
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice116.30 6 122.76 2 122.3024.55/25,117
23.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV123.62 0 119.54 6 123.6225.87/26,515
24.11/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk124.55 4 116.73 8 124.7326.98/27,614
25.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc124.73 2 124.42 6 126.7328.98/29,613
26.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc135.67 2 117.86 10 127.8630.11/30,812
27.12/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí123.85 6 121.93 60 129.8532.10/32,811
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy131.27 0 133.26 4 131.2733.52/34,310
29.6/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB128.05 4 139.70 10 132.0534.30/35,19
30.13/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami129.35 4 129.56 4 133.3535.60/36,48
31.7/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK133.48 10 132.70 2 134.7036.95/37,87
32.14/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK131.70 6 135.39 8 137.7039.95/40,96
33.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc130.33 12 131.85 6 137.8540.10/41,05
34.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB138.83 4 135.02 4 139.0241.27/42,24
35.15/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno191.64 4 135.22 4 139.2241.47/42,43
36.16/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK146.31 2 137.05 6 143.0545.30/46,32
37.4/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.145.97 2 137.65 6 143.6545.90/47,01
38.17/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky151.77 4 138.89 6 144.8947.14/48,20
39. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh148.08 54 140.55 8 148.5550.80/52,00
40.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc158.25 2 143.66 8 151.6653.91/55,20
41.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha138.29 54 138.39 14 152.3954.64/55,90
42.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy140.73 12 156.46 6 152.7354.98/56,20
43.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha148.68 6 160.18 4 154.6856.93/58,20
44.18/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava153.98 2 135.32 208 155.9858.23/59,60
45.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha153.69 4 132.81 52 157.6959.94/61,30
46.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha156.39 8 162.68 66 164.3966.64/68,20
47.19/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky157.51 14 150.23 60 171.5173.76/75,50
48.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha1.00 999 193.21 10 203.21105.46/107,90
49.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand217.46 8 1.00 999 225.46127.71/130,60
50.12/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami173.47 58 244.48 258 231.47133.72/136,80
51.7/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn152.77 256 182.93 152 334.93237.18/242,60
  KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.02 6 86.65 0 86.65 75
2.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice87.77 0 86.23 2 87.771.12/1,375
3.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy91.73 0 90.04 0 90.043.39/3,975
4.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.83 0 90.42 0 90.423.77/4,468
5.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí90.66 0 90.94 2 90.664.01/4,662
6.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy91.08 0 92.57 6 91.084.43/5,157
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.13 50 87.28 4 91.284.63/5,353
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus89.46 2 91.82 4 91.464.81/5,653
9.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.60 0 104.96 6 91.604.95/5,753
10.5/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha91.23 4 89.81 2 91.815.16/6,049
11.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha92.93 2 92.59 0 92.595.94/6,949
12. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc93.06 0 92.04 2 93.066.41/7,446
13.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB91.27 2 89.20 4 93.206.55/7,643
14.6/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.93.69 2 91.70 2 93.707.05/8,140
15.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha94.51 4 92.05 2 94.057.40/8,537
15.7/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha92.05 2 89.45 50 94.057.40/8,537
17. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.15 2 94.35 2 96.359.70/11,237
18.4/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.96.27 2 94.39 2 96.399.74/11,235
19.5/U23ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha99.11 6 96.67 0 96.6710.02/11,633
20.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky96.13 8 94.93 2 96.9310.28/11,931
21.3/DMGALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava98.75 4 94.96 2 96.9610.31/11,90
22.4/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.102.89 6 97.15 0 97.1510.50/12,129
23. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.06 4 95.29 2 97.2910.64/12,327
24.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.34 0 98.51 6 97.3410.69/12,325
25. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava96.68 54 95.57 2 97.5710.92/12,623
26.8/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha98.14 6 93.75 4 97.7511.10/12,821
27.5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk96.04 2 94.37 6 98.0411.39/13,119
28.6/DMPETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava106.16 2 96.92 2 98.9212.27/14,20
29.9/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha95.27 4 94.95 8 99.2712.62/14,617
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.98.23 4 97.36 2 99.3612.71/14,715
31.7/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB99.49 0 100.68 104 99.4912.84/14,814
32.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy97.54 2 97.06 4 99.5412.89/14,913
33.10/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc97.95 2 96.87 52 99.9513.30/15,312
34.11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.49 56 96.39 4 100.3913.74/15,911
35.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.51 4 96.58 6 100.5113.86/16,010
35. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice101.08 6 98.51 2 100.5113.86/16,09
37.12/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky95.80 6 96.05 6 101.8015.15/17,58
38.8/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí105.88 6 102.08 0 102.0815.43/17,87
39.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc108.43 4 102.33 0 102.3315.68/18,16
40.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava102.67 54 101.05 2 103.0516.40/18,95
41.7/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 97.15 6 103.1516.50/19,04
42.2/ZSBURAN Ilja 2003 SKP Bratislava107.31 4 97.68 6 103.6817.03/19,70
43.13/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice108.89 4 100.51 4 104.5117.86/20,63
44.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava105.35 0 104.93 2 105.3518.70/21,62
45.5/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.104.92 2 103.69 2 105.6919.04/22,01
46.10/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno105.96 4 98.33 8 106.3319.68/22,70
47.11/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.34 2 106.34 0 106.3419.69/22,70
48.12/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha106.52 2 102.35 4 106.3519.70/22,70
49.13/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.59 4 112.30 8 107.5920.94/24,20
50.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha109.25 2 105.67 2 107.6721.02/24,30
51.14/DMDERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava97.49 56 102.13 6 108.1321.48/24,80
52. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh101.72 8 100.25 8 108.2521.60/24,90
53.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc107.05 2 103.45 50 109.0522.40/25,90
54.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy111.05 6 109.45 0 109.4522.80/26,30
55.14/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava105.46 56 107.47 2 109.4722.82/26,30
56.8/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha100.12 54 106.68 4 110.6824.03/27,70
57.15/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha111.43 8 107.12 4 111.1224.47/28,20
58.5/ZSDERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava107.37 4 113.79 8 111.3724.72/28,50
59.6/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk115.57 10 109.58 2 111.5824.93/28,80
60.15/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.107.28 6 108.34 4 112.3425.69/29,60
61.7/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.62 4 110.99 2 112.9926.34/30,40
62.16/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.108.59 10 111.15 2 113.1526.50/30,60
63. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha111.43 2 113.88 6 113.4326.78/30,90
64.17/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB122.75 14 106.18 8 114.1827.53/31,80
65.16/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník121.07 4 107.35 8 115.3528.70/33,10
66.18/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk111.63 4 118.13 6 115.6328.98/33,40
67.19/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha111.95 4 118.92 0 115.9529.30/33,80
68.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.120.34 6 114.95 2 116.9530.30/35,00
69.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor115.62 2 116.23 4 117.6230.97/35,70
70.20/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha108.05 10 109.97 8 117.9731.32/36,10
71.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.09 4 112.39 6 118.0931.44/36,30
72.2/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand119.14 0 118.12 0 118.1231.47/36,30
73.21/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.37 4 119.98 2 118.3731.72/36,60
74.17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.24 6 114.59 4 118.5931.94/36,90
75.10/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno117.15 6 110.74 8 118.7432.09/37,00
76.11/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy113.76 10 115.60 4 119.6032.95/38,00
77.18/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz115.13 6 131.40 4 121.1334.48/39,80
78.12/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc119.54 4 121.34 6 123.5436.89/42,60
78.13/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.51 52 123.54 0 123.5436.89/42,60
80.22/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak117.03 8 121.93 4 125.0338.38/44,30
81.14/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm121.85 4 142.78 100 125.8539.20/45,20
82.23/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha169.36 202 121.99 4 125.9939.34/45,40
83.15/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha122.43 4 122.54 54 126.4339.78/45,90
84.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand125.41 2 110.57 54 127.4140.76/47,00
85.16/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh138.35 56 124.23 4 128.2341.58/48,00
86.24/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc124.29 4 137.40 58 128.2941.64/48,10
87.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc169.97 6 125.38 4 129.3842.73/49,30
88.17/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak119.81 10 119.19 54 129.8143.16/49,80
89.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc130.60 4 121.93 8 129.9343.28/49,90
90.9/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.48 12 4.00 999 131.4844.83/51,70
91.25/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk123.78 8 137.32 54 131.7845.13/52,10
92.19/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec127.26 6 121.09 12 133.0946.44/53,60
93.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa139.32 6 130.02 4 134.0247.37/54,70
94.18/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand130.37 6 128.11 150 136.3749.72/57,40
95.26/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice123.15 14 122.34 52 137.1550.50/58,30
96.5/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice156.01 6 136.51 2 138.5151.86/59,80
97.27/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky138.03 4 139.48 0 139.4852.83/61,00
98.19/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov131.92 8 162.57 8 139.9253.27/61,50
99.20/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice139.44 6 132.56 8 140.5653.91/62,20
100.21/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice185.94 102 136.67 4 140.6754.02/62,30
101.20/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa149.74 10 135.79 8 143.7957.14/65,90
102.28/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov138.02 6 189.14 12 144.0257.37/66,20
103.6/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.22 4 147.05 14 144.2257.57/66,40
104.29/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník142.54 2 130.71 58 144.5457.89/66,80
105.21/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz179.09 60 140.73 4 144.7358.08/67,00
106.7/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.52 14 138.41 10 148.4161.76/71,30
107.22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.142.23 10 149.26 14 152.2365.58/75,70
108.23/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc142.50 10 138.03 56 152.5065.85/76,00
109.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník150.79 6 140.81 12 152.8166.16/76,40
110.24/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice162.35 108 146.38 8 154.3867.73/78,20
111.8/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov154.37 4 200.28 2 158.3771.72/82,80
112.25/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc152.38 6 144.52 54 158.3871.73/82,80
113.9/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand159.24 4 147.09 12 159.0972.44/83,60
114.26/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava142.58 112 150.89 10 160.8974.24/85,70
115.27/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc192.04 0 178.53 56 192.04105.39/121,60
  BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSWENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
2 Horš.Týn
Klatovy
114.33 8 111.94 4 115.94 75
2. GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
117.05 10 119.85 2 121.855.91/5,168
3. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
114.53 54 120.75 2 122.756.81/5,968
4. ZVOLÁNEK Jan
WEBER Oldřich
1995
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
132.63 8 4.00 999 140.6324.69/21,368
5.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
187.27 6 150.99 8 158.9943.05/37,168
6.1/DMREZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
139.94 58 142.73 214 197.9482.00/70,762
7.2/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 226.04 64 290.04174.10/150,257
8.2/DMFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 146.79 162 308.79192.85/166,353
9.3/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
176.12 162 234.08 112 338.12222.18/191,649
  BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr
ŠOREL Martin
2001
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno107.85 0 107.31 2 107.85 75
2.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.113.04 2 113.26 0 113.265.41/5,075
3.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc121.98 0 113.76 0 113.765.91/5,575
4.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha112.20 2 126.41 54 114.206.35/5,968
5.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno118.60 0 125.65 2 118.6010.75/10,062
6.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn117.85 2 123.02 2 119.8512.00/11,157
7.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno153.48 10 123.89 2 125.8918.04/16,757
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc129.54 6 124.03 2 126.0318.18/16,953
9.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava125.11 4 121.30 6 127.3019.45/18,049
10.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc139.88 4 124.99 4 128.9921.14/19,646
11.4/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha131.97 2 140.57 2 133.9726.12/24,243
12.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí137.65 12 140.53 10 149.6541.80/38,840
13.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk143.00 10 154.04 4 153.0045.15/41,937
14.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava210.93 58 145.42 8 153.4245.57/42,335
15.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha182.20 8 182.85 10 190.2082.35/76,433
16.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor192.69 4 175.95 102 196.6988.84/82,431
17.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha191.92 164 163.65 154 317.65209.80/194,529
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.94.60 2 92.56 0 92.56 75
2.2/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha92.63 0 91.17 2 92.630.07/0,175
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha96.09 2 93.60 0 93.601.04/1,175
4. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha96.13 0 96.10 0 96.103.54/3,875
5.3/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB94.14 2 105.85 56 96.143.58/3,968
6.1/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha94.54 2 98.90 6 96.543.98/4,368
7.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.95.08 2 97.47 2 97.084.52/4,962
8.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice97.21 0 99.74 8 97.214.65/5,062
9.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.99.33 4 95.30 4 99.306.74/7,357
10.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc99.50 0 109.04 4 99.506.94/7,553
11.4/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc100.58 0 100.40 2 100.588.02/8,749
12.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV103.07 4 100.69 0 100.698.13/8,846
13.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn102.68 6 99.38 2 101.388.82/9,543
14.3/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha105.25 6 102.82 0 102.8210.26/11,140
15.4/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk100.83 2 101.63 4 102.8310.27/11,137
16. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha101.37 2 100.67 52 103.3710.81/11,735
17.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus101.74 2 104.91 6 103.7411.18/12,133
18.5/DMMACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava106.04 6 100.25 4 104.2511.69/12,60
19. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy105.93 8 102.53 2 104.5311.97/12,931
20. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja105.25 0 111.88 0 105.2512.69/13,729
21. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.106.85 10 103.43 2 105.4312.87/13,927
22.5/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.98.14 52 99.99 8 107.9915.43/16,725
23.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK106.63 2 109.94 0 108.6316.07/17,425
24. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB111.35 0 109.32 0 109.3216.76/18,123
25.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha113.99 50 106.29 6 112.2919.73/21,321
26. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor137.70 10 112.05 2 114.0521.49/23,219
27.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc113.64 50 112.62 2 114.6222.06/23,817
28.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc110.84 4 111.90 4 114.8422.28/24,115
29.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha122.18 6 117.22 0 117.2224.66/26,614
30.7/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc113.56 4 113.10 6 117.5625.00/27,013
31.4/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha113.57 6 115.59 2 117.5925.03/27,012
32.8/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB112.08 6 110.74 12 118.0825.52/27,611
33.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk119.67 2 148.36 6 121.6729.11/31,410
34.9/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha114.53 8 121.69 10 122.5329.97/32,49
35.10/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava114.45 58 119.75 6 125.7533.19/35,98
36.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc137.14 6 128.78 2 130.7838.22/41,37
37.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc136.92 2 130.38 2 132.3839.82/43,06
38.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov132.21 2 146.02 2 134.2141.65/45,05
39. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha128.79 8 130.57 4 134.5742.01/45,44
40.6/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB130.90 4 142.57 6 134.9042.34/45,73
41.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.85 60 134.38 6 140.3847.82/51,72
42.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm139.61 4 142.66 10 143.6151.05/55,21
43.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa179.82 2 135.82 8 143.8251.26/55,40
44.11/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha144.87 6 139.58 160 150.8758.31/63,00
45.8/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor148.76 4 196.18 0 152.7660.20/65,00
46.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník164.35 10 4.00 999 174.3581.79/88,40
47.6/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk164.15 308 161.37 64 225.37132.81/143,50
48.9/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn180.84 156 137.41 106 243.41150.85/163,00
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník0.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUK Jakub 2002 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3