Dolnostudénské sjezdy

06.04.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Tomáš Kutý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno16:52,50 72
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:07,2014.70/1,564
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:08,8016.30/1,656
4.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm17:28,6036.10/3,648
5.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel18:19,5087.00/8,644
6.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc18:41,10108.60/10,740
7.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel18:56,00123.50/12,236
8.1/U23NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.19:04,40131.90/13,032
9.2/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.19:04,90132.40/13,128
10.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno19:23,60151.10/14,924
11.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí19:29,80157.30/15,520
12.4/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel19:46,70174.20/17,216
13.5/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc19:53,20180.70/17,812
14.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc20:08,80196.30/19,48
15.6/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel20:15,00202.50/20,04
16.2/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel20:27,60215.10/21,23
17.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc20:41,10228.60/22,62
18.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc21:14,40261.90/25,91

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc16:21,50 80
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:25,2063.70/6,572
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí18:00,6099.10/10,164
4.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc18:17,50116.00/11,856
5.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc18:19,60118.10/12,048
6.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc18:28,70127.20/13,040
7.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto18:39,20137.70/14,036
8.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:43,40141.90/14,532
9.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc18:49,10147.60/15,028
10.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc19:03,20161.70/16,524
11.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc19:20,00178.50/18,220
12.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK19:24,90183.40/18,716
13.3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc19:29,00187.50/19,112
14.5/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná19:42,10200.60/20,48
15.6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc19:47,10205.60/20,97
16.4/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK19:50,00208.50/21,26
17.7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno20:00,70219.20/22,35
18.8/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK20:13,20231.70/23,64
19.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno20:49,40267.90/27,33
20.2/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná21:00,60279.10/28,42
21.3/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná21:02,50281.00/28,61
22.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc21:03,00281.50/28,70
23.9/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná21:39,70318.20/32,40
24.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná22:29,50368.00/37,50
  KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDKDNS 0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:36,30 130
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc14:49,3013.00/1,5122
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:52,0015.70/1,8114
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno15:20,5044.20/5,0106
5.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc15:28,6052.30/6,098
6.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí15:36,6060.30/6,990
7.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno16:00,3084.00/9,682
8. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí16:01,8085.50/9,874
9.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:03,4087.10/9,970
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc16:10,7094.40/10,866
11.3/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:12,3096.00/11,062
12.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:12,4096.10/11,058
13.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:34,40118.10/13,554
14.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc16:45,90129.60/14,850
15.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:55,00138.70/15,846
16.4/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc17:02,00145.70/16,642
17.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc17:08,60152.30/17,438
18.2/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc17:58,10201.80/23,034
19.5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná18:05,10208.80/23,830
20.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště18:10,40214.10/24,426
21.7/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:10,70214.40/24,522
22.8/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí18:34,50238.20/27,218
23.9/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:36,20239.90/27,417
24.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc18:36,40240.10/27,416
25.10/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí18:58,30262.00/29,915
26.5/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí19:08,80272.50/31,114
27.11/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc19:12,50276.20/31,513
28.4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto19:14,30278.00/31,712
29.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno19:23,10286.80/32,711
30.6/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel19:26,20289.90/33,110
31.6/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště19:28,00291.70/33,39
32.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:42,50306.20/34,98
33.12/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná19:48,00311.70/35,67
34.13/DMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná19:54,10317.80/36,36
35.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:55,30319.00/36,45
36.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel20:06,80330.50/37,74
37.10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště20:43,60367.30/41,93
38.14/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc21:00,70384.40/43,92
39.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto21:14,50398.20/45,41
40.2/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK21:42,40426.10/48,60
41.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná23:39,00542.70/61,90
42.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto26:15,00698.70/79,70
  JAROŠ Michael 2006 3 OlomoucDNS 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselíDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc18:34,10 22
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno19:37,9063.80/5,714
3.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:49,0074.90/6,76
4.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc20:22,60108.50/9,72
5.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno21:34,10180.00/16,21

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:24,70 29
2.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:35,5070.80/7,221
3.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:54,0089.30/9,113
4.1/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
17:54,1089.40/9,15
5.2/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
19:21,20176.50/17,91
6.1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
21:00,00275.30/28,00
Oddíl

Historie procházení