Dolnostudénské sjezdy

07.04.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Tomáš Kutý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno16:50,50 64
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:05,5015.00/1,556
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:28,0037.50/3,748
4.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm17:32,5042.00/4,240
5.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel18:08,1077.60/7,736
6.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc18:52,70122.20/12,132
7.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel19:21,30150.80/14,928
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí19:45,60175.10/17,324
9.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno19:51,80181.30/17,920
10.4/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel20:05,20194.70/19,316
11.5/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc20:07,90197.40/19,512
12.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc20:17,60207.10/20,58
13.6/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel20:29,50219.00/21,74
14.2/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc20:54,50244.00/24,13
15.3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel21:07,30256.80/25,42
16.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc21:33,00282.50/28,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc16:33,30 81
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:29,6056.30/5,773
3.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc18:29,80116.50/11,765
4.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí18:32,10118.80/12,057
5.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc18:43,40130.10/13,149
6.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto18:52,00138.70/14,041
7.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:56,40143.10/14,437
8.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc18:56,70143.40/14,433
9.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc19:24,30171.00/17,229
10.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc19:24,60171.30/17,225
11.3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc19:37,40184.10/18,521
12.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc19:41,20187.90/18,917
13.5/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná19:52,60199.30/20,113
14.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK19:57,70204.40/20,69
15.6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc20:09,60216.30/21,88
16.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK20:10,20216.90/21,87
17.4/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK20:19,40226.10/22,86
18.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno20:49,50256.20/25,85
19.8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno20:53,50260.20/26,24
20.2/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná21:00,50267.20/26,93
21.5/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK21:17,70284.40/28,62
22.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc21:26,30293.00/29,51
23.4/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná21:29,70296.40/29,80
24.9/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná21:34,00300.70/30,30
25.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná22:26,60353.30/35,60
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 LitovelDNS 0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:44,80 117
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc15:00,9016.10/1,8109
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:08,2023.40/2,6101
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno15:34,2049.40/5,693
5.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí15:36,6051.80/5,985
6.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:06,0081.20/9,277
7.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc16:19,6094.80/10,769
8.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno16:24,3099.50/11,265
9. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí16:25,70100.90/11,461
10.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:31,30106.50/12,057
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:44,30119.50/13,553
12.2/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc16:55,80131.00/14,849
13.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc16:57,20132.40/15,045
14.3/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc17:08,90144.10/16,341
15.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc17:20,00155.20/17,537
16.2/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc18:06,90202.10/22,833
17.4/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:24,50219.70/24,829
18.5/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště18:29,80225.00/25,425
19.6/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:40,00235.20/26,621
19.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná18:40,00235.20/26,617
21.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc18:47,10242.30/27,416
22.8/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí19:05,30260.50/29,415
23.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno19:30,50285.70/32,314
24.4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel19:38,90294.10/33,213
25.5/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí19:39,57294.78/33,312
26.9/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí19:40,40295.60/33,411
27.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště19:42,40297.60/33,610
28.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto19:44,10299.30/33,89
29.10/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc19:55,40310.60/35,18
30.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno20:02,40317.60/35,97
31.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc20:16,20331.40/37,56
32.11/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná20:17,23332.43/37,65
33.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel20:28,90344.10/38,94
34.12/DMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná20:30,50345.70/39,13
35.10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště20:53,10368.30/41,62
36.1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto21:10,90386.10/43,61
37.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto22:29,00464.20/52,50
38.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná22:38,30473.50/53,50
  VYSKOČIL Viktor 2008 VSDKDNF 0
  VOSMEK Jáchym 2007 Vys.MýtoDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 3 OlomoucDNS 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselíDNS 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 OlomoucDNS 0
  HRADEC Matěj 2003 1 OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc18:57,70 26
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno20:11,0073.30/6,418
3.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí20:12,7075.00/6,610
4.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc20:45,40107.70/9,56
5.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc21:02,10124.40/10,92
6.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno22:17,00199.30/17,51

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:19,20 13
2.1/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
18:24,10124.90/12,85
3.2/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
19:58,30219.10/22,41
4.1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
21:25,20306.00/31,30
Oddíl

Historie procházení