ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2020

poslední aktualizace: 17.09.2020 21:47:57
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 04.07.2020
B - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 05.07.2020
C - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 11.07.2020
D - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 12.07.2020
E - Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, 12.09.2020
F - 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce, 05.09.2020

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2002-2009
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75
375
2.DS Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc5 / 532 / 683 / 624 / 572 / 682 / 68
323
3.DM Novák Matyáš, 2005UP Olomouc3 / 624 / 577 / 462 / 683 / 6212 / 33
295
4.DM Mrázek Jakub, 2004KK Opava2 / 68-5 / 533 / 626 / 494 / 57
289
5.DM Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 576 / 496 / 496 / 497 / 468 / 43
250
6.DM Bízek Marek, 2005DUKLA Brandýs17 / 233 / 6212 / 3311 / 354 / 577 / 46
233
7.DS Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs9 / 40-9 / 408 / 438 / 433 / 62
228
DS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.16 / 259 / 404 / 575 / 5319 / 195 / 53
228
9.DS Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4911 / 352 / 689 / 4016 / 2511 / 35
227
10.DS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc7 / 465 / 5317 / 2310 / 375 / 5310 / 37
226
11.DM Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 438 / 438 / 437 / 4618 / 2117 / 23
198
12.DM Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.11 / 3513 / 3110 / 3712 / 339 / 4023 / 13
176
DM Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs13 / 317 / 46-17 / 2315 / 276 / 49
176
14.DS Hala Jiří, 2002UP Olomouc14 / 29-16 / 2513 / 3111 / 3514 / 29
149
15.DS Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice15 / 2720 / 1715 / 2715 / 2712 / 3316 / 25
139
16.DM Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs34 / 217 / 2311 / 3518 / 2110 / 3718 / 21
137
17.DS Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky12 / 3312 / 3320 / 1714 / 2921 / 1519 / 19
131
18.DS Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2114 / 2914 / 2921 / 1533 / 315 / 27
121
DS Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno19 / 1918 / 2119 / 1919 / 1913 / 3113 / 31
121
20.DM Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.-19 / 1918 / 2126 / 1014 / 299 / 40
119
21.DM Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice10 / 3723 / 1323 / 1328 / 817 / 23-94
22.DS Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh-22 / 1413 / 3124 / 1220 / 1726 / 10
84
23.DM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor22 / 1415 / 2721 / 15-22 / 1431 / 5
75
24.DM Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha35 / 110 / 3733 / 323 / 1324 / 12-66
25.DM Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs-24 / 1224 / 1216 / 2526 / 10-59
26.DS Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky26 / 1025 / 1135 / 122 / 14-22 / 14
50
27.DM Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice24 / 1227 / 925 / 1132 / 425 / 1130 / 6
49
28.DM Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.31 / 516 / 2534 / 2-27 / 932 / 4
45
29.DS Brokeš Marek, 2003KK Postřelmov29 / 721 / 15--31 / 520 / 17
44
30.DS Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky23 / 1330 / 632 / 429 / 729 / 729 / 7
40
31.DM Novák Václav, 2005VS Tábor-28 / 830 / 625 / 1123 / 13-38
32.DM Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha30 / 6-26 / 1034 / 2-25 / 11
29
DM Gabrlík Jakub, 2004UP Olomouc--28 / 830 / 6-21 / 15
29
34.DM Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice21 / 1532 / 4---28 / 8
27
35.DS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou20 / 1735 / 1--28 / 8-26
36.DM Mráka Jan, 2004UP Olomouc-26 / 10-35 / 134 / 224 / 12
25
DM Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice25 / 11-31 / 5--27 / 9
25
38.DM Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.32 / 4-22 / 14---18
39.DS Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno---20 / 17--17
40.ZS Kutek Michal, 2006Wild Water Canoe Club FROL--27 / 931 / 5--14
DM Rendón Enrique, 2005Wild Water Canoe Club FROL-29 / 729 / 7---14
42.DS Postuwka Patrik, 2003VK Tzunami Ostrava-33 / 3-33 / 330 / 6-12
43.DM Cardoselli Tomáš, 2005TJ Bohemians Praha28 / 834 / 2----10
44.DM Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec-31 / 5--32 / 4-9
ZS Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha27 / 9-----9
DM Štýbnar Vojtěch, 2005UP Olomouc---27 / 9--9
47.ZS Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha----35 / 133 / 3
4
48.DS Kökörčin Matěj, 2003Vodní sporty Desná33 / 3-----3
49.DS Míl Jakub, 2003Loko Trutnov-----34 / 2
2
50.ZS Retek Václav, 2007UP Olomouc-----35 / 1
1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc1 / 753 / 625 / 531 / 753 / 621 / 75
349
2.DS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 622 / 681 / 752 / 681 / 753 / 62
348
3.DS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha2 / 681 / 753 / 624 / 574 / 572 / 68
330
4.DS Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha7 / 464 / 572 / 683 / 628 / 434 / 57
290
5.DM Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.4 / 578 / 434 / 5718 / 212 / 686 / 49
274
6.DM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov9 / 406 / 497 / 466 / 496 / 4915 / 27
233
7.DM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 439 / 4011 / 357 / 469 / 407 / 46
215
8.DM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice5 / 5325 / 118 / 4311 / 357 / 4614 / 29
206
9.DM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3513 / 3112 / 335 / 53-5 / 53
205
10.DM Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc6 / 4916 / 2510 / 3727 / 95 / 5311 / 35
199
11.DM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov15 / 2712 / 3313 / 318 / 4311 / 359 / 40
182
12.DM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové14 / 297 / 469 / 4013 / 3114 / 29-175
13.ZS Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové10 / 3710 / 3714 / 2912 / 3310 / 3717 / 23
173
14.DS Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice12 / 3315 / 2715 / 2710 / 3718 / 218 / 43
167
15.DS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava28 / 85 / 536 / 499 / 40--150
16.DM Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3118 / 2119 / 1916 / 2512 / 3313 / 31
141
17.DM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor27 / 911 / 3517 / 2319 / 1916 / 2510 / 37
139
18.DS Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn16 / 2514 / 2916 / 2515 / 2717 / 2321 / 15
129
19.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor22 / 1429 / 718 / 2123 / 1319 / 1916 / 2592
20.DM Beier Alva, 2005Loko Trutnov31 / 520 / 1720 / 1717 / 2322 / 1419 / 19
90
21.DS Míl Jakub, 2003Loko Trutnov19 / 1922 / 1423 / 1314 / 2923 / 1325 / 11
88
22.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc17 / 2321 / 1524 / 1220 / 1727 / 922 / 14
81
23.DM Kosík Dan, 2004UP Olomouc18 / 2119 / 1927 / 922 / 1428 / 820 / 17
80
24.DM Slavík Vojtěch, 2005Wild Water Canoe Club FROL20 / 1724 / 1221 / 1521 / 1524 / 1224 / 12
71
25.DM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----13 / 3112 / 33
64
26.ZS Retek Václav, 2007UP Olomouc30 / 623 / 1322 / 1426 / 1025 / 1123 / 13
61
27.DS Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn25 / 1126 / 10--21 / 1518 / 21
57
28.DM Hric Ondřej, 2004UP Olomouc26 / 1030 / 625 / 1124 / 1226 / 10-49
29.DM Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs24 / 1231 / 5--15 / 27-44
30.ZS Retek Toman, 2007UP Olomouc29 / 727 / 926 / 1025 / 1132 / 4-41
31.DM Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn21 / 1517 / 23----38
32.DM Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice23 / 1328 / 8--29 / 7-28
33.ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové----20 / 17-17
34.ZS Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice----30 / 6-6
35.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc----31 / 5-5

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DM Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 751 / 751 / 752 / 681 / 75
375
2.DS Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
----1 / 75-75
3.DS Kuneš Daniel, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
----3 / 62-62
4.DM Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----4 / 57-57

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs1 / 751 / 752 / 681 / 751 / 752 / 68
368
2.DS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec6 / 493 / 621 / 757 / 462 / 681 / 75
329
3.DS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 624 / 574 / 572 / 685 / 534 / 57301
4.DS Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 572 / 686 / 493 / 623 / 626 / 49
298
5.DS Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs2 / 685 / 533 / 62-4 / 579 / 40
280
6.DM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc5 / 536 / 495 / 536 / 497 / 463 / 62
266
7.DM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice12 / 337 / 4615 / 275 / 538 / 4310 / 37
212
8.DM Samková Olga, 2005SK Třebechovice7 / 4629 / 78 / 4314 / 2912 / 338 / 43
194
9.ZS Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.14 / 2921 / 1514 / 2910 / 379 / 405 / 53
188
10.DM Retková Anna, 2005UP Olomouc--9 / 404 / 5711 / 357 / 46
178
11.DS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno17 / 2316 / 2510 / 379 / 4016 / 2530 / 6
150
12.DM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-9 / 4016 / 2524 / 126 / 4918 / 21
147
13.DS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava9 / 4014 / 2921 / 1520 / 1713 / 3116 / 25
142
14.DM Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1213 / 3112 / 3319 / 1917 / 2311 / 35
141
15.DS Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové8 / 4320 / 1718 / 2115 / 2734 / 213 / 31
139
16.DS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc-12 / 337 / 4613 / 31-15 / 27
137
17.DM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc13 / 3110 / 3731 / 511 / 3528 / 819 / 19
130
18.DS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-8 / 4334 / 28 / 4310 / 37-125
19.DM Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice11 / 3522 / 1435 / 125 / 1114 / 2912 / 33
122
20.DM Janů Veronika, 2005UP Olomouc-11 / 3511 / 3518 / 2121 / 1523 / 13119
21.DM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn10 / 3715 / 2713 / 3133 / 331 / 520 / 17
117
22.DS Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky23 / 1319 / 1922 / 1417 / 2318 / 2114 / 29
106
23.DS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2723 / 1317 / 2312 / 33-35 / 197
24.DM Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové16 / 2524 / 1220 / 1716 / 2522 / 1431 / 5
93
25.DM Pavelková Markéta, 2005DUKLA Brandýs20 / 1734 / 219 / 1923 / 1323 / 1321 / 15
77
26.DS Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-17 / 2323 / 1321 / 1525 / 1127 / 9
71
27.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn21 / 1525 / 1125 / 11-29 / 717 / 23
67
28.DS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-18 / 21-28 / 815 / 27-56
29.ZS Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV18 / 21-32 / 426 / 1020 / 17-52
30.DM Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1426 / 10--26 / 1024 / 12
46
31.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava27 / 9-26 / 1034 / 219 / 19-40
32.ZS Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.28 / 828 / 8-32 / 432 / 429 / 7
31
33.ZS Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.30 / 631 / 530 / 630 / 630 / 634 / 2
29
ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava--24 / 1222 / 14-33 / 3
29
35.DM Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc29 / 7-29 / 7--22 / 14
28
ZS Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc31 / 527 / 9--33 / 325 / 11
28
ZS Vrbová Marie, 2007UP Olomouc-30 / 628 / 831 / 527 / 9-28
38.DM Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná33 / 333 / 3-29 / 735 / 126 / 10
24
39.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc--27 / 9-24 / 12-21
40.DS Pollertová Ema, 2003Univerzitní sportovní klub Praha19 / 19-----19
ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem25 / 1132 / 4---32 / 4
19
42.DS Retková Marie, 2003UP Olomouc26 / 10----28 / 8
18
43.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-35 / 1-27 / 9--10
44.DM Tkadlecová Kateřina, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky32 / 4-----4
DM Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor35 / 1-33 / 3---4
46.DM Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha34 / 2-----2
47.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové---35 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75
375
2.DM Kneblová Klára, 2005UP Olomouc3 / 624 / 572 / 682 / 683 / 622 / 68
328
3.DM Janů Veronika, 2005UP Olomouc2 / 682 / 687 / 463 / 628 / 4310 / 37
287
4.DS Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 493 / 623 / 625 / 537 / 4612 / 33272
5.DS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava13 / 315 / 534 / 579 / 402 / 687 / 46
264
6.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha4 / 577 / 4611 / 354 / 575 / 536 / 49
262
7.DS Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc5 / 536 / 496 / 496 / 496 / 495 / 53253
DS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno8 / 4310 / 375 / 538 / 434 / 574 / 57
253
9.DM Samková Olga, 2005SK Třebechovice11 / 358 / 438 / 437 / 4610 / 373 / 62
231
10.DM Retková Anna, 2005UP Olomouc7 / 469 / 409 / 4010 / 3711 / 359 / 40203
11.DS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou10 / 3711 / 3512 / 3322 / 1415 / 278 / 43
175
12.DM Doležalová Bára, 2005UP Olomouc15 / 2712 / 3313 / 3111 / 359 / 4011 / 35
174
13.DM Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4014 / 2910 / 3712 / 3314 / 29-168
14.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc14 / 2913 / 3116 / 2513 / 3122 / 14-130
15.DM Střílková Jana, 2004UP Olomouc16 / 2519 / 1918 / 2119 / 1913 / 3113 / 31
127
16.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava12 / 3315 / 2721 / 1515 / 2717 / 23-125
17.ZS Vrbová Marie, 2007UP Olomouc22 / 1417 / 2315 / 2717 / 2316 / 25-112
18.DM Bundová Simona, 2004TJ Syntesia Pardubice19 / 1916 / 2517 / 2318 / 2124 / 12-100
19.DM Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno18 / 2121 / 1520 / 1716 / 2523 / 13-91
20.ZS Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc20 / 1718 / 2119 / 1921 / 1520 / 17-89
21.DM Chromá Nicol, 2004UP Olomouc21 / 1520 / 1722 / 1420 / 1725 / 11-74
22.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové--14 / 2914 / 2921 / 15-73
23.DS Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.17 / 2322 / 14--26 / 10-47
24.DM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn----12 / 33-33
25.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem----18 / 21-21
26.DS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----19 / 19-19

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75-375
2.DM Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2 / 682 / 682 / 682 / 682 / 68-340
3.DM Hansgutová Monika, 2005
Štýbnar Vojtěch, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 573 / 624 / 573 / 626 / 49-287
4.ZS Hojdová Markéta, 2007
Kopeček Michal, 2007
Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
--3 / 624 / 577 / 46-165
5.DM Šedivý Vít, 2004
Švehlová Kateřina, 2005
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
3 / 62-----62
ZS Kratochvílová Adéla, 2007
Malý Vojtěch, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
----3 / 62-62
7.DM Štercl Dominik, 2005
Nekolná Žofie, 2006
DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
----4 / 57-57
8.DM Riantová Anežka, 2008
Novák Václav, 2005
VS Tábor
VS Tábor
----5 / 53-53
Typ závodu