vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

29.04.2017   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:11,24 01:09,73 01:09,73 75/160/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:10,78 01:10,44 01:10,440.71/1,068/148/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:11,81 01:11,00 01:11,001.27/1,862/136/0
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:11,90 01:11,55 01:11,551.82/2,657/124/0
5. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno01:12,89 01:11,57 01:11,571.85/2,753/0/63
6.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:13,81 01:12,34 01:12,342.61/3,749/0/51
7.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc01:14,33 01:13,64 01:13,643.91/5,646/0/39
8. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:14,87 01:15,01 01:15,015.28/7,643/112/0
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:16,11 01:14,91 01:14,915.18/7,440/100/0
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:14,71 01:15,66 01:15,665.93/8,537/88/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:16,25 01:15,73 01:15,736.00/8,635/76/0
12.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:19,00 01:16,69 01:16,696.96/10,033/64/0
13. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:21,44 01:17,68 01:17,687.95/11,431/52/0
14.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:18,95 01:17,84 01:17,848.11/11,629/40/0
15. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:18,81 01:17,87 01:17,878.14/11,727/28/0
16.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.01:23,38 01:18,10 01:18,108.37/12,025/22/0
17.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel01:18,43 01:18,19 01:18,198.46/12,123/0/27
18.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.01:19,20 01:19,17 01:19,179.44/13,521/16/0
19.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.01:21,10 01:20,81 01:20,8111.08/15,919/10/0
20.3/VMCHOD David 1982 Blovice01:21,93 01:21,20 01:21,2011.47/16,417/4/0
21.2/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk01:22,82 01:21,28 01:21,2811.55/16,615/0/15
22.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa01:33,89 01:22,15 01:22,1512.42/17,814/3/0
23.3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc01:22,95 01:22,84 01:22,8413.11/18,813/0/9
24.5/U23WALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:22,42 01:23,45 01:23,4513.72/19,712/0/3
25.3/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.01:23,52 01:24,69 01:24,6914.96/21,511/2/0
26.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:25,85 01:26,91 01:26,9117.18/24,610/1/0
27.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:27,12 01:27,61 01:27,6117.88/25,69/0/0
28.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto01:29,22 01:29,32 01:29,3219.59/28,18/0/0
29.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:29,51 01:30,99 01:30,9921.26/30,57/0/2
30.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:32,50 01:34,19 01:34,1924.46/35,16/0/1
  BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel01:08,65 01:07,69 01:07,69 75/0/116
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:09,64 01:08,95 01:08,951.26/1,968/0/104
3.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz01:10,92 01:09,05 01:09,051.36/2,062/76/0
4.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:11,28 01:09,84 01:09,842.15/3,257/0/92
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:11,77 01:09,96 01:09,962.27/3,453/0/80
6.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.01:10,98 01:10,42 01:10,422.73/4,049/0/68
7.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:12,22 01:10,69 01:10,693.00/4,446/0/56
8.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha01:11,78 01:11,77 01:11,774.08/6,043/64/0
9.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:13,85 01:13,49 01:13,495.80/8,640/0/44
10.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:12,87 01:13,67 01:13,675.98/8,837/52/0
11.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor01:14,47 01:14,22 01:14,226.53/9,635/40/0
12.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:15,28 01:15,02 01:15,027.33/10,833/0/32
13.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:16,01 01:15,43 01:15,437.74/11,431/34/0
14.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:14,45 01:16,09 01:16,098.40/12,429/0/26
15.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:16,34 01:17,57 01:17,579.89/14,627/28/0
16.6/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:16,70 01:17,89 01:17,8910.20/15,125/22/0
17.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:16,66 01:19,06 01:19,0611.37/16,823/0/20
18.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:18,81 01:20,05 01:20,0512.36/18,321/0/14
19.5/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand01:20,08 01:22,41 01:22,4114.72/21,719/16/0
20.4/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:18,93 01:22,49 01:22,4914.80/21,917/10/0
21. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz01:19,21 01:22,88 01:22,8815.19/22,415/4/0
22.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:21,05 01:23,20 01:23,2015.51/22,914/0/8
23.5/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:22,23 01:23,28 01:23,2815.60/23,013/3/0
24.6/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:24,04 01:24,61 01:24,6116.92/25,012/0/2
25.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:29,05 01:25,56 01:25,5617.87/26,411/2/0
26.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:29,43 01:30,84 01:30,8423.15/34,210/0/1
27.6/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz01:35,35 01:34,78 01:34,7827.09/40,09/1/0
28.7/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz00:00,00 01:50,34 01:50,3442.65/63,08/0/0
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 2 So Písek00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:03,13 01:02,91 01:02,91 75/202/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc01:02,85 01:02,95 01:02,950.04/0,168/0/126
3.1/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.01:04,36 01:03,60 01:03,600.69/1,162/190/0
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc01:02,51 01:03,61 01:03,610.70/1,157/0/114
5.2/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:04,62 01:04,05 01:04,051.14/1,853/0/102
6.2/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:05,34 01:04,44 01:04,441.53/2,449/178/0
7.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha01:04,03 01:04,52 01:04,521.61/2,646/166/0
8.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz01:05,16 01:04,76 01:04,761.85/2,943/154/0
9.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:04,89 01:05,13 01:05,132.22/3,540/142/0
10.3/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:06,59 01:05,89 01:05,892.98/4,737/130/0
11.4/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice01:06,82 01:06,07 01:06,073.16/5,035/118/0
12.5/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:05,56 01:06,35 01:06,353.44/5,533/0/90
13.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:06,83 01:06,49 01:06,493.58/5,731/0/78
14.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí01:06,55 01:06,68 01:06,683.77/6,029/0/66
15.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:07,38 01:07,64 01:07,644.73/7,527/106/0
16.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:08,10 01:07,74 01:07,744.83/7,725/0/60
17.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:08,46 01:07,92 01:07,925.01/8,023/94/0
18.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz01:07,59 01:07,95 01:07,955.04/8,021/82/0
19. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto01:10,68 01:08,05 01:08,055.14/8,219/70/0
20.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:07,20 01:08,26 01:08,265.35/8,517/0/54
21.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:08,71 01:08,49 01:08,495.58/8,915/0/48
22.6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:09,52 01:09,05 01:09,056.14/9,814/58/0
23.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:08,84 01:09,43 01:09,436.52/10,413/52/0
24.4/VMCHOD David 1982 3 Blovice01:09,35 01:09,56 01:09,566.65/10,612/46/0
25.5/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:09,71 01:09,93 01:09,937.02/11,211/40/0
26.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha01:09,90 01:10,54 01:10,547.63/12,110/34/0
27.7/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto01:10,60 01:10,85 01:10,857.94/12,69/28/0
28.8/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov01:10,75 01:11,04 01:11,048.13/12,98/22/0
29.9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:09,67 01:11,28 01:11,288.38/13,37/0/42
30.4/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:10,05 01:11,76 01:11,768.85/14,16/0/36
31.5/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.01:12,27 01:13,12 01:13,1210.21/16,25/16/0
31.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:13,13 01:13,12 01:13,1210.21/16,24/0/30
33.6/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz01:12,40 01:13,27 01:13,2710.36/16,53/10/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:13,48 01:13,53 01:13,5310.62/16,92/0/24
35.7/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:15,08 01:14,06 01:14,0611.15/17,71/9/0
36. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy01:14,44 01:15,30 01:15,3012.39/19,70/8/0
37.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:18,17 01:15,56 01:15,5612.66/20,10/0/18
38.8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:16,00 01:16,41 01:16,4113.50/21,50/0/12
39.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:17,97 01:16,45 01:16,4513.54/21,50/0/6
40.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:18,17 01:16,98 01:16,9814.07/22,40/0/5
41.10/DSBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz01:15,78 01:17,75 01:17,7514.84/23,60/7/0
42.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:19,91 01:19,89 01:19,8916.98/27,00/6/0
43.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:20,44 01:20,73 01:20,7317.82/28,30/0/4
44.11/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz01:18,21 01:21,34 01:21,3418.43/29,30/5/0
45.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:20,15 01:21,93 01:21,9319.02/30,20/4/0
46.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:19,64 01:22,30 01:22,3019.39/30,80/3/0
47.10/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.01:21,28 01:24,82 01:24,8221.91/34,80/2/0
48.5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:29,42 01:29,94 01:29,9427.03/43,00/1/0
49.6/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel01:32,12 01:32,55 01:32,5529.64/47,10/0/3
50.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice01:31,52 01:34,24 01:34,2431.33/49,80/0/0
51.3/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:29,55 01:34,51 01:34,5131.60/50,20/0/2
52.8/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:36,48 01:37,80 01:37,8034.89/55,50/0/1
  SVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  KUTÝ Tomáš 1979 Litovel00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  BUCHTEL Martin 1982 Hubertus00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 2 So Písek00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  SMÍTKA Petr 1963 2 Chomutov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:22,13 01:19,68 01:19,68 75/0/38
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:22,44 01:21,64 01:21,641.96/2,568/0/26
3.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:25,05 01:25,06 01:25,065.38/6,862/7/0
4.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:27,25 01:26,14 01:26,146.46/8,157/0/14
5.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:27,86 01:26,42 01:26,426.74/8,553/0/8
6.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:32,93 01:33,62 01:33,6213.94/17,549/1/0
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:35,48 01:36,32 01:36,3216.64/20,946/0/2
8.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:35,17 01:36,94 01:36,9417.26/21,743/0/1
  HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 01:07,21 01:07,21 75/104/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:07,61 01:07,36 01:07,360.15/0,268/0/68
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:08,91 01:08,20 01:08,200.99/1,562/92/0
4.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
01:09,42 01:09,85 01:09,852.64/3,957/80/56
5.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
01:10,74 01:11,01 01:11,013.80/5,753/0/44
6. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,92 01:11,38 01:11,384.17/6,249/68/0
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:13,32 01:12,62 01:12,625.41/8,046/56/0
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:13,91 00:00,00 DNS 43/44/0
9. TOMEK Lukáš
ŠRÁMEK Michal
1987
1982
1 USK Pha
Č.Lípa
01:12,92 01:12,94 01:12,945.73/8,540/32/0
10.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:12,94 01:13,41 01:13,416.20/9,237/0/32
11. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:17,56 01:15,10 01:15,107.89/11,735/20/0
12.4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
01:15,81 01:15,17 01:15,177.96/11,833/8/20
13.1/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,43 01:16,98 01:16,989.77/14,531/0/8
14.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:18,15 01:17,79 01:17,7910.58/15,729/2/0
15.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
01:17,15 01:18,99 01:18,9911.78/17,527/0/2
16.2/DMWALTER David
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
01:25,60 01:25,05 01:25,0517.84/26,525/0/1
17.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška
MAŠÍNOVÁ Marie
1995
1997
3 Litovel
Č.Kruml.
01:31,81 01:29,23 01:29,2322.02/32,823/1/0
  BŘEČKA Jan
MATULA Zdeněk
1958
1955
SKVeselí
Tesla Bo
00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  VEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3