Slalom v Sušici

19.05.2018  
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice78.42 2 78.23 0 78.23
2K1M/2POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy 80.79 0 77.40 2 79.40
3K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha 82.42 0 79.85 2 81.85
4K1M/3ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice   ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 83.71 0 83.06 2 83.71
5K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice   GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 83.87 0 85.06 2 83.87
6K1M/4CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz82.65 2 83.73 2 84.65
7K1M/5POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 85.03 2 83.12 2 85.12
8K1M/6LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus88.04 0 86.74 2 88.04
9K1M/7PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 91.71 2 88.22 0 88.22
10K1M/8HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 90.21 0 88.55 0 88.55
11K1M/9BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 88.61 0 86.87 2 88.61
12K1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec  NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec 88.79 0 86.74 4 88.79
13K1M/10TŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.05 0 87.88 2 89.05
14K1M/11BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 87.08 2 87.99 2 89.08
15K1M/12JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.91.13 0 89.41 0 89.41
16K1M/13NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy 91.40 0 90.24 0 90.24
17K1M/14BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz92.36 0 90.26 0 90.26
18K1M/15MILYAN David 2001 2 L.Žatec 93.27 6 90.65 0 90.65
19K1M/16VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 88.70 2 90.20 2 90.70
20K1M/17KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB 91.59 2 90.76 0 90.76
21K1M/18MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB 91.48 0 90.92 0 90.92
22C1M/1POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 96.30 0 92.06 0 92.06
23K1M/19STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky 92.59 0 92.00 4 92.59
24C1M/2PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn93.89 4 91.30 2 93.30
25C1M/3ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 95.21 2 93.34 0 93.34
26K1M/20PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.96.92 0 93.89 0 93.89
27K1M/21MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 94.63 0 93.91 2 94.63
28K1M/22NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 94.77 0 93.14 2 94.77
29K1M/23PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 93.33 2 94.99 0 94.99
30K1M/24MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 95.60 0 95.47 0 95.47
31K1M/25SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 97.41 8 95.54 0 95.54
32C1M/4KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 96.86 4 93.57 2 95.57
33K1M/26NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 95.57 0 95.85 2 95.57
34K1M/27ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 99.42 4 95.92 0 95.92
35K1M/28ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 97.08 0 94.40 2 96.40
36C1M/5BOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB 99.97 0 96.67 0 96.67
37K1M/29MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.05 0 96.81 0 96.81
38C1M/6CHOD David 1982 2 Blovice 96.96 0 91.72 52 96.96
39C1M/7MILLER Jan 1968 2 Turnov 98.86 0 97.13 0 97.13
40K1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 97.66 0 97.60 0 97.60
41C1M/8PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 98.64 0 97.77 0 97.77
42K1M/30ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB 100.32 4 97.86 0 97.86
43K1M/31KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.99.70 2 97.90 0 97.90
44K1M/32PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 100.78 0 98.44 0 98.44
45K1M/33CHOD Václav 1961 2 Blovice 98.78 0 98.61 0 98.61
46K1M/34KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 98.91 0 99.88 2 98.91
47K1M/35HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.99.00 0 100.21 6 99.00
48C1M/9POLLERT Jan 2005 2 USK Pha 100.86 0 99.01 0 99.01
49C1M/10HAUCK Marek 1977 2 KVS HK 97.13 2 100.54 0 99.13
50C1M/11WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 100.82 0 99.32 0 99.32
51K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.78 0 99.34 0 99.34
52K1M/36PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB 99.35 0 109.49 0 99.35
53K1M/38ŠVEJD Jáchym 2007 3+ Sušice 99.45 2 99.68 0 99.68
54K1M/39DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha 97.12 52 95.74 4 99.74
55K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 99.89 0 101.09 0 99.89
56C1M/12HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 103.25 0 99.97 0 99.97
57C1M/13PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 100.33 0 98.02 2 100.02
58K1M/40TURNER Karel 2004 2 Sušice 98.41 2 99.01 2 100.41
59C1M/14HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn105.25 0 100.83 0 100.83
60K1W/7TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB 98.88 2 100.39 10 100.88
61K1M/42JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky 102.78 0 99.05 2 101.05
62K1M/43FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.63 6 101.31 0 101.31
63K1M/44HORÁK David 1976 2 Heletag 103.46 0 101.39 0 101.39
64K1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy 97.54 4 97.86 6 101.54
65C1M/15HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn101.58 0 102.33 2 101.58
66K1W/9KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky 101.70 0 102.54 2 101.70
67K1M/45UHLÍK František 1975 3+ Bechyně 103.25 0 101.70 0 101.70
68K1M/46STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec 102.63 6 99.77 2 101.77
69K1W/10STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 101.82 0 104.16 4 101.82
70K1W/11ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 98.85 4 97.83 4 101.83
71C1M/16ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 104.20 2 101.90 0 101.90
72K1M/47PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus102.05 0 102.05 6 102.05
73K1M/48PRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB 104.63 0 102.15 0 102.15
74K1M/49KOPEČEK Michal 2007 3+ VS Tábor103.79 4 102.22 0 102.22
75C1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 104.71 0 102.39 0 102.39
76K1M/50KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.102.43 0 103.40 0 102.43
77K1W/12GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 98.58 4 102.63 10 102.58
78K1W/13KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy 102.92 0 103.99 2 102.92
79K1M/51ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz100.94 2 99.55 6 102.94
80K1W/14BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 102.98 0 104.61 0 102.98
81K1M/52GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 101.06 2 101.69 2 103.06
82K1M/53BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy 103.30 2 101.07 2 103.07
83K1M/54KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz103.12 0 104.25 4 103.12
84K1M/55ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB 105.14 2 103.17 0 103.17
85K1M/56SVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec 101.37 2 100.05 6 103.37
86K1M/57NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 103.68 0 103.52 0 103.52
87K1W/15HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 103.67 4 101.64 2 103.64
88K1M/58POLLERT Jan 2005 3+ USK Pha 103.77 0 104.20 4 103.77
89C1M/19HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor103.19 4 103.84 0 103.84
90K1W/16GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 101.98 2 103.73 2 103.98
91K1M/59KOUDELKA Tomáš 2000 3+ Č.Kruml.102.11 2 105.54 0 104.11
92K1W/17MILYANOVÁ Andrea 1987 L.Žatec 106.96 6 104.26 0 104.26
93C1M/20JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha 104.32 2 102.55 2 104.55
94C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
104.55 0 102.60 4 104.55
95K1M/60ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 102.66 2 105.28 2 104.66
96C1M/21VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 106.08 0 102.69 2 104.69
97K1M/61MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov 102.09 56 102.85 2 104.85
98K1W/18TŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus105.13 0 106.27 4 105.13
99C1M/22KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor105.31 0 104.03 2 105.31
100K1M/62BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.104.49 6 103.31 2 105.31
101K1M/63FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.36 4 108.50 4 105.36
102K1W/19SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.103.37 2 104.50 6 105.37
103K1M/64MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.100.64 6 103.78 2 105.78
104K1W/20HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn106.32 2 104.16 2 106.16
105C1M/23HÁK Jiří 1952 2 Trutnov 106.18 0 107.43 0 106.18
106C1M/24MILYAN Dušan 1973 L.Žatec 112.03 2 106.38 0 106.38
107C2M/2POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít
CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
106.84 6 106.45 0 106.45
108K1M/65PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 104.53 2 103.32 6 106.53
109K1M/66NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor108.28 4 104.53 2 106.53
110K1M/67VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor107.07 2 106.67 0 106.67
111C1M/25KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor110.21 0 106.70 0 106.70
112C1M/26KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn107.75 2 106.78 0 106.78
113C1M/27KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav110.03 2 106.97 0 106.97
114C1M/28KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor111.39 0 106.99 0 106.99
115K1M/68KOUDELKA Samson 2002 3+ Č.Kruml.107.35 0 105.00 2 107.00
116C1M/29ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.107.01 0 108.70 0 107.01
117K1W/21BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB 107.04 0 109.28 2 107.04
118C1M/30KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor107.19 0 105.62 2 107.19
119K1W/22BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz117.19 6 103.45 4 107.45
120K1M/69KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV 108.35 8 107.48 0 107.48
121C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 109.08 0 107.60 0 107.60
122C1M/31KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 109.11 0 107.72 0 107.72
123K1M/70NEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus103.54 6 105.76 2 107.76
124K1M/71NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 108.68 0 107.82 0 107.82
125K1W/23LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav108.16 0 109.34 0 108.16
126K1W/24HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK 111.07 0 108.37 0 108.37
127K1M/72PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.110.89 0 108.38 0 108.38
128K1M/73ČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor111.43 2 108.58 0 108.58
129K1W/25FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.110.97 2 109.18 0 109.18
130K1M/74KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 119.49 2 109.28 0 109.28
131K1W/26HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn109.44 0 109.82 0 109.44
132C1M/32WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn109.31 2 109.66 0 109.66
133K1M/75PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 107.86 2 109.67 0 109.67
134C1M/33MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak108.55 2 107.68 2 109.68
135K1W/27PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky 109.74 0 110.65 2 109.74
136C1M/34MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov 107.75 2 106.95 6 109.75
137K1M/76ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník112.11 0 110.02 0 110.02
138K1W/28NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec 108.00 4 108.06 2 110.06
139K1M/77PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.115.48 0 108.11 2 110.11
140C1M/35ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 111.78 4 106.32 4 110.32
141K1W/29ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 110.53 0 111.24 0 110.53
142K1M/78ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky 108.59 2 106.43 6 110.59
143C1M/37KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 110.89 0 109.19 2 110.89
144K1M/79PANZER Martin 2007 3 Loko Plz107.74 4 108.98 2 110.98
145K1W/30ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy 110.73 4 109.11 2 111.11
146K1M/80KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz112.60 2 109.37 2 111.37
147K1M/81ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa 110.80 2 111.62 0 111.62
148K1W/31HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy 104.13 8 107.57 8 112.13
149K1M/82HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz124.46 4 112.31 0 112.31
150C1M/38SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus116.89 4 112.56 0 112.56
151C1M/39POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 114.25 0 112.61 0 112.61
152K1W/32SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha 113.18 0 117.17 2 113.18
153C2M/3BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
110.73 4 111.22 2 113.22
154C1M/40MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus113.30 0 117.08 0 113.30
155K1M/83PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník113.36 0 113.93 0 113.36
156K1M/84VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak114.71 0 113.58 0 113.58
157C1M/41TURNER Karel 2004 3 Sušice 115.87 0 113.68 0 113.68
158C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn114.01 0 116.14 4 114.01
159C1M/42ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 110.29 4 113.72 6 114.29
160K1W/33ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor112.88 2 114.30 0 114.30
161K1W/34ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň 116.41 0 114.31 0 114.31
162K1M/85VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor120.97 2 114.52 0 114.52
163C1M/43PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.72 0 114.91 0 114.91
164K1M/86PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník111.12 4 115.31 0 115.12
165K1M/87ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 112.02 10 111.14 4 115.14
166K1M/88KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB 110.84 10 109.15 6 115.15
167K1M/89PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.118.06 0 115.24 0 115.24
168C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
118.39 0 115.29 0 115.29
169K1M/90POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 121.03 0 115.32 0 115.32
170C1M/44HABICH Karel 1994 2 VS Tábor109.35 6 128.02 8 115.35
171C1W/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.116.08 4 115.40 0 115.40
172C2M/5PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
113.45 2 116.84 4 115.45
173K1M/91CHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy 111.29 58 107.52 8 115.52
174C1M/45ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus120.58 0 115.59 0 115.59
175C2M/6PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
115.67 0 120.34 2 115.67
176K1M/92SOPEK Milan 2004 3 Sušice 112.18 4 109.71 6 115.71
177K1M/93MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 115.00 2 113.79 2 115.79
178K1M/94DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 115.76 2 115.83 0 115.83
179K1W/35Barešová Kateřina 1991 So Troja120.57 2 113.92 2 115.92
180K1W/36PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 112.64 8 111.95 4 115.95
181C1M/46VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor116.18 0 114.38 2 116.18
182K1W/37MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor116.44 0 116.18 0 116.18
183C2X/1BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
116.77 0 115.41 4 116.77
184K1M/95BUDÁK David 2003 3 Kadaň 116.78 2 114.80 2 116.80
185K1M/96LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus119.68 0 116.92 0 116.92
186K1W/38ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz116.98 0 114.02 4 116.98
187C2M/7BUREŠ Jan
POTUŽÁK Jan
1978
1988
3 Sušice
Sušice
117.04 0 121.44 4 117.04
188C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor116.94 2 117.11 0 117.11
189K1M/97UHLÍK Jan 2008 Bechyně 118.06 2 115.17 2 117.17
190C2M/8KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
117.24 0 133.17 0 117.24
191C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
117.49 0 118.90 6 117.49
192K1M/98HAUCK Marek 2007 3 KVS HK 115.51 2 116.05 2 117.51
193C1M/47NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 125.80 0 117.55 0 117.55
194K1M/99SEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy 117.90 0 117.89 0 117.89
195K1M/101NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor118.44 0 115.99 2 117.99
196K1W/39Brabcová Alžběta 1989 So Troja116.29 4 114.06 4 118.06
197K1W/40MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz118.10 0 117.06 2 118.10
198C2M/9NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
118.30 0 124.68 2 118.30
199K1M/102ŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak116.34 2 116.92 6 118.34
200K1M/103BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 117.34 4 116.43 2 118.43
201K1W/41KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha 114.71 4 113.62 6 118.71
202K1M/104ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.118.73 0 122.11 0 118.73
203C2M/10HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
116.33 4 116.91 2 118.91
204K1M/105ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky 117.29 2 118.64 2 119.29
205C2M/11ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
120.03 0 117.19 4 120.03
206K1M/106KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy 122.34 8 120.03 0 120.03
207C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy 119.16 4 118.10 2 120.10
208K1M/107ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha 136.26 2 120.21 0 120.21
209K1W/42BOČKOVÁ Kateřina 2007 3 SKVS ČB 118.31 2 119.70 2 120.31
210K1M/108VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor122.68 8 118.52 2 120.52
211C2X/3POLESNÁ Jitka
WENDL Miloslav
1990
1978
2 Loko Plz
Horš.Týn
125.37 0 120.63 0 120.63
212K1M/109KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha 126.00 6 120.76 0 120.76
213C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 122.30 2 120.90 0 120.90
214K1M/110HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak121.15 0 120.85 6 121.15
215K1M/111Enrigue Rendó 2005 3 USK Pha 109.66 12 113.20 8 121.20
216K1M/112VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz119.35 2 122.11 2 121.35
217K1M/113MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav122.93 2 119.40 2 121.40
218K1W/43HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy 121.19 4 119.74 2 121.74
219C1M/48VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor121.35 2 121.77 0 121.77
220K1W/44PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus122.06 0 124.18 0 122.06
221K1M/114HADRABA Martin 2005 3 USK Pha 118.30 4 121.09 6 122.30
222K1W/45ZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov 118.40 4 123.26 4 122.40
223K1M/115BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha 116.98 8 116.45 6 122.45
224K1M/116BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 126.33 0 122.56 0 122.56
225K1W/46TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus123.01 0 122.43 10 123.01
226K1W/47POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz123.09 0 121.52 2 123.09
227K1M/117HAMÁK Lukáš 1985 3 Sušice 127.05 4 123.31 0 123.31
228C1M/49NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.123.52 4 123.35 0 123.35
229K1M/118PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 118.85 8 119.42 4 123.42
230C2M/12HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
121.46 2 121.38 10 123.46
231C2M/13BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
3 Klatovy
Klatovy
124.16 0 122.81 4 124.16
232C2M/14ŠVEJD Jakub
TURNER Karel
2001
2004
Sušice
Sušice
120.45 6 118.53 6 124.53
233K1M/119SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.58 2 122.58 2 124.58
234K1W/48RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor125.11 0 122.68 2 124.68
235K1M/120NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.122.81 2 124.32 8 124.81
236K1W/49LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus122.86 2 120.48 6 124.86
237K1W/50KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy 124.55 6 122.99 2 124.99
238C1M/50MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov 125.10 0 125.63 2 125.10
239K1W/51PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník125.16 0 128.18 0 125.16
240K1M/121KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 122.29 4 125.45 0 125.45
241K1M/122PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 123.45 2 126.29 10 125.45
242K1W/52HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha 125.52 0 125.49 2 125.52
243K1M/123EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník118.14 12 119.53 6 125.53
244C2M/15HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
120.63 6 121.90 4 125.90
245C2M/16UHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
121.94 4 121.94 6 125.94
246K1M/124PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 128.16 4 122.46 4 126.46
247C1M/51POULA Jan 1955 3 Sláv.KV 126.10 50 126.63 0 126.63
248K1W/53VESELÁ Jitka 1991 Klatovy 127.43 2 126.71 0 126.71
249K1W/54KUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy 130.63 0 124.87 2 126.87
250K1M/125PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec 124.20 4 120.90 6 126.90
251K1M/126ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak129.84 2 121.62 6 127.62
252C2X/4WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
122.59 6 124.42 4 128.42
253K1M/127ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy 137.17 4 122.69 6 128.69
254K1W/55DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus127.08 2 128.87 6 129.08
255C2X/5KUNEŠ Daniel
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2003
2005
2 Horš.Týn
SKVS ČB
125.17 4 123.78 6 129.17
256K1M/128MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 127.61 2 127.49 2 129.49
257K1M/129PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.131.13 2 129.49 0 129.49
258K1M/130KUTEK Michal 2006 3 USK Pha 121.55 8 124.10 6 129.55
259C2M/17MULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
129.97 0 127.48 6 129.97
260C1W/7MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 128.05 2 128.67 2 130.05
261C1M/52PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 126.16 4 128.90 4 130.16
262K1M/131KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn141.30 58 129.10 2 131.10
263K1W/56KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.127.37 54 129.21 2 131.21
264C2M/18KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
138.10 2 131.45 0 131.45
265K1W/57HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha 127.83 4 129.56 8 131.83
266C1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor197.33 2 129.86 2 131.86
267C1M/53KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 132.96 0 131.95 0 131.95
268C2M/19POLLERT Jan
POLLERT Antonín
2005
2006
USK Pha
USK Pha
132.00 4 128.03 4 132.03
269K1W/58PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 130.25 2 158.78 14 132.25
270K1W/59LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus132.39 0 138.38 6 132.39
271C2M/20PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
131.12 6 130.40 2 132.40
272K1M/132MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor135.93 6 126.85 6 132.85
273K1M/133NOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.137.31 2 131.11 2 133.11
274C1M/54PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník131.22 2 130.96 12 133.22
275K1M/134SAMEK Petr 2008 Třebech.129.42 4 130.39 8 133.42
276K1M/135VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor132.39 2 136.33 8 134.39
277K1W/60RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor136.25 4 130.56 4 134.56
278K1W/61PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň 128.82 6 138.14 6 134.82
279K1W/62TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy 128.66 8 126.94 8 134.94
280C2M/21PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
126.99 8 127.11 10 134.99
281K1M/136SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha 131.16 4 135.40 8 135.16
282K1M/137HANUŠ Jakub 2007 Rakovník137.84 0 129.74 6 135.74
283K1M/138WESTFAL Mattias 2004 Kralupy 135.00 54 130.48 6 136.48
284K1M/139NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor133.17 4 140.30 0 137.17
285K1M/140CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha 127.41 10 127.50 10 137.41
286C2M/22ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
136.56 8 133.99 4 137.99
287C2M/23GALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
140.21 2 134.56 4 138.56
288C1W/10KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 133.58 6 135.57 6 139.58
289K1M/141SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 134.93 52 135.80 4 139.80
290C1M/55Malík Martin 1965 Hoste 139.66 2 140.79 0 140.79
291K1W/63CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 135.31 6 140.31 8 141.31
292C2X/7HORÁK David
SEDLÁKOVÁ Magdalena
1976
2005
Heletag
USK Pha
137.88 4 137.49 4 141.49
293C2M/24STRASSEROVÁ Bára
NOVÁKOVÁ Karolína
2001
2002
3 L.Žatec
L.Žatec
149.08 8 135.81 6 141.81
294K1M/142POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 146.60 10 140.26 2 142.26
295K1W/64SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 138.37 4 164.68 58 142.37
296K1W/65JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 139.63 4 132.35 12 143.63
297K1M/143MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 149.09 2 142.20 2 144.20
298K1W/66ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 138.23 6 149.66 4 144.23
299K1W/67MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 140.34 10 138.24 6 144.24
300K1W/68SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 144.45 6 136.48 8 144.48
301K1M/144KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn145.50 2 140.49 4 144.49
302K1M/145DRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB 141.32 6 144.39 50 147.32
303K1M/146PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 146.78 2 150.23 4 148.78
304K1M/147PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 142.05 14 141.00 8 149.00
305K1M/148DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 151.11 56 145.62 4 149.62
306C1M/56KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 154.79 6 149.98 0 149.98
307K1W/69HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.194.68 10 146.22 6 152.22
308C1W/11ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 148.87 4 151.61 8 152.87
309C1M/57ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor155.82 0 147.01 6 153.01
310C2X/9VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
3 Loko Plz
Klatovy
145.32 8 144.00 10 153.32
311K1M/149KRÁL Matěj 2008 USK Pha 151.30 4 146.77 56 155.30
312K1M/150KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.143.38 12 137.61 52 155.38
313K1M/151CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 147.40 8 163.99 12 155.40
314K1M/152JAHNA Ondřej 2005 Třebech.162.82 56 146.31 10 156.31
315K1M/153KOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 152.63 4 151.93 8 156.63
316K1M/154BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 161.57 8 155.31 2 157.31
317C2X/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.72 10 153.71 10 157.72
318K1M/155PROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha 151.88 8 160.57 16 159.88
319C2X/11KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
150.28 14 156.09 4 160.09
320K1M/156KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor154.66 10 150.14 10 160.14
321K1W/70KOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník158.59 6 176.88 58 164.59
322K1W/71ŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky 160.96 6 189.84 56 166.96
323C2X/12KLIŠČOVÁ Barbora
MÁRA Michal
2002
2003
3 Třebech.
VS Tábor
165.20 8 163.06 4 167.06
324C2X/13RIANTOVÁ Marie
NOVÁK Václav
2006
2005
VS Tábor
VS Tábor
167.78 2 178.43 6 169.78
325K1M/157VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 162.93 10 169.35 2 171.35
326K1M/158ČEKAL Josef 2007 Sušice 151.46 20 148.70 106 171.46
327K1W/72ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB 183.19 8 163.61 8 171.61
328K1M/159PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB 169.03 8 165.56 8 173.56
329K1M/160SKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko Plz164.28 10 167.08 12 174.28
330C1W/12HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 166.13 10 166.53 14 176.13
331K1M/161KOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor175.95 14 167.25 10 177.25
332K1M/162KREMLA Jakub 2006 Soběslav169.86 24 164.89 18 182.89
333C1M/58NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.177.10 54 171.06 12 183.06
334K1M/163HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 176.42 10 148.91 116 186.42
335K1M/164KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn202.29 108 180.61 6 186.61
336K1M/165CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 184.76 260 171.19 20 191.19
337K1M/166TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn188.11 64 179.26 12 191.26
338C2X/14Enrigue Rendó
KOLÁŘOVÁ Markéta
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 175.43 18 193.43
339K1W/73NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor190.17 8 105.48 504 198.17
340K1M/167HORÁK David 2009 USK Pha 155.69 64 163.46 54 217.46
341K1W/74ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.258.49 6 172.46 54 226.46
342K1M/168SALÁK Petr 2004 Blovice 162.07 114 181.40 56 237.40
343K1M/169RIANT Antonín 2010 VS Tábor187.40 60 183.11 106 247.40
344K1M/170LANGER Filip 2009 USK Pha 181.55 210 142.06 112 254.06
345K1M/171PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 286.28 10 271.50 6 277.50
346K1M/172KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 206.43 156 178.01 108 286.01
347K1M/173SEIDL Marek 2010 Boh.Pha 215.56 116 248.50 64 312.50
348C2M/25CÍSAŘOVSKÝ Petr
KYKAL Ivan
1977
1965
Heletag
Heletag
151.98 658 165.40 156 321.40
349K1M/174SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 187.46 208 186.02 158 344.02
350K1M/175BREJCHA Jaroslav 2002 Kadaň 142.78 358 115.57 256 371.57
351K1M/176BREJCHA Jan 1982 Kadaň 143.63 602 191.38 458 649.38
Oddíl

Historie procházení