vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě

02.07.2017   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava103.10 2 102.93 0 102.93 158
2.2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc105.81 2 103.27 0 103.270.34/0,3154
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.01 0 107.09 0 104.011.08/1,0150
4.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc105.99 0 111.37 4 105.993.06/3,0146
5.5/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.27 0 104.37 2 106.273.34/3,2142
6.6/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.110.23 2 106.28 0 106.283.35/3,3138
7.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.82 0 109.39 2 109.826.89/6,7134
8.8/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor111.02 0 110.44 2 111.028.09/7,9130
9.9/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB109.08 52 110.00 2 112.009.07/8,8126
10.10/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk112.32 0 108.66 6 112.329.39/9,1122
11.11/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice111.08 2 112.57 0 112.579.64/9,4118
12.12/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.13 4 110.93 2 112.9310.00/9,7114
13.13/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha115.44 6 114.31 0 114.3111.38/11,1110
14.14/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha114.45 0 112.96 2 114.4511.52/11,2106
15.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.115.03 0 115.18 2 115.0312.10/11,8102
16.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc113.32 4 113.05 2 115.0512.12/11,898
17.15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily113.62 2 113.26 2 115.2612.33/12,094
18.16/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy115.37 0 114.86 2 115.3712.44/12,190
19.17/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.18 2 115.67 0 115.6712.74/12,486
19.18/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB111.67 4 111.70 8 115.6712.74/12,482
21.3/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand116.91 0 118.37 4 116.9113.98/13,678
22.19/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn114.92 4 115.62 2 117.6214.69/14,374
23.20/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha114.97 4 115.89 2 117.8914.96/14,570
24.21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.118.79 2 119.06 0 119.0616.13/15,766
25.22/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha119.33 2 117.20 2 119.2016.27/15,862
26.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc118.97 6 119.25 0 119.2516.32/15,958
27.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.119.34 0 119.03 4 119.3416.41/15,957
28.23/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB117.57 2 118.89 4 119.5716.64/16,256
29.6/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha116.44 4 116.91 6 120.4417.51/17,055
30.24/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc120.53 0 121.03 2 120.5317.60/17,154
31.25/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz118.63 2 119.63 4 120.6317.70/17,253
32.7/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand120.72 0 123.00 2 120.7217.79/17,352
33.26/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn120.75 0 122.32 0 120.7517.82/17,351
34.27/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak122.91 4 120.78 0 120.7817.85/17,350
35.8/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha119.49 4 119.01 2 121.0118.08/17,649
36.28/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily118.97 6 119.55 2 121.5518.62/18,148
37.29/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava120.97 8 118.47 4 122.4719.54/19,047
38.30/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc122.77 0 122.79 0 122.7719.84/19,346
39.9/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK124.21 0 122.82 0 122.8219.89/19,345
40.10/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice125.13 0 123.82 0 123.8220.89/20,344
41.31/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami124.64 6 121.90 2 123.9020.97/20,443
42.11/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand122.05 2 122.70 2 124.0521.12/20,542
43.12/ZMŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand120.15 4 120.31 4 124.1521.22/20,641
44.32/ZSOLŠÁR Petr 2003 3+ Tzunami122.79 2 120.18 4 124.1821.25/20,640
45.33/ZSBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk123.01 6 120.30 4 124.3021.37/20,839
46.34/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk125.73 2 124.48 2 126.4823.55/22,938
47.13/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha135.07 14 124.74 2 126.7423.81/23,137
48.35/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand122.92 4 121.40 8 126.9223.99/23,336
49.14/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha125.63 2 127.35 4 127.6324.70/24,035
50.15/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha128.11 0 125.40 4 128.1125.18/24,534
51.16/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand124.55 4 131.42 0 128.5525.62/24,933
52.36/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily128.57 12 125.02 4 129.0226.09/25,332
53.17/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK130.04 2 130.02 0 130.0227.09/26,331
54.18/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno130.55 0 128.47 2 130.4727.54/26,830
55.19/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor129.97 2 129.36 2 131.3628.43/27,629
56.20/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB131.40 0 133.31 0 131.4028.47/27,728
57.21/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov127.57 4 128.84 4 131.5728.64/27,827
58.22/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno133.72 0 131.68 0 131.6828.75/27,926
59.37/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand131.28 2 127.73 4 131.7328.80/28,025
60.38/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily156.43 6 129.77 2 131.7728.84/28,024
61.23/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor137.57 2 132.49 0 132.4929.56/28,723
62.39/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc133.01 2 132.54 0 132.5429.61/28,822
63.40/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc130.55 2 131.32 2 132.5529.62/28,821
64.24/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand134.59 2 133.15 0 133.1530.22/29,420
65.25/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc139.55 6 131.21 2 133.2130.28/29,419
66.41/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště133.52 4 130.08 4 134.0831.15/30,318
67.26/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc134.26 0 134.11 4 134.2631.33/30,417
68.27/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov137.50 4 132.42 2 134.4231.49/30,616
69.42/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily133.01 2 134.32 2 135.0132.08/31,215
70.43/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand130.65 50 131.74 4 135.7432.81/31,914
71.28/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště137.40 0 139.90 10 137.4034.47/33,513
72.29/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc135.46 2 139.92 2 137.4634.53/33,512
73.30/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk136.96 6 132.49 6 138.4935.56/34,511
74.31/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc142.86 2 139.15 0 139.1536.22/35,210
75.32/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha140.18 0 138.06 2 140.0637.13/36,19
76.33/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha140.81 4 140.07 0 140.0737.14/36,18
77.34/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc141.23 2 141.70 0 141.7038.77/37,77
78.44/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk149.65 10 139.81 4 143.8140.88/39,76
79.35/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily144.16 2 143.44 4 146.1643.23/42,05
80.45/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.143.87 4 141.55 8 147.8744.94/43,74
81.36/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha149.22 2 139.94 8 147.9445.01/43,73
82.37/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc146.29 2 143.48 6 148.2945.36/44,12
83.38/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.145.94 102 145.42 6 151.4248.49/47,11
84.39/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha148.59 6 143.02 10 153.0250.09/48,70
85.40/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.4.00 999 156.32 2 158.3255.39/53,80
86.41/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto157.01 4 156.03 10 161.0158.08/56,40
87.42/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště162.40 2 158.59 8 164.4061.47/59,70
88.43/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha183.55 6 161.72 6 167.7264.79/62,90
89.44/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha173.87 6 173.75 12 179.8776.94/74,70
90.45/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha197.04 6 189.57 4 193.5790.64/88,10
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENÁK David 2004 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Jan 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGER Jáchym 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.70 2 117.03 2 117.70 34
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava124.11 2 122.52 0 122.524.82/4,130
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc119.22 4 121.56 2 123.225.52/4,726
4.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc123.67 0 123.24 0 123.245.54/4,722
5.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc127.14 0 125.96 2 127.149.44/8,018
6.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha127.57 0 126.90 2 127.579.87/8,414
7.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha131.14 4 129.99 0 129.9912.29/10,413
8.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn130.50 0 130.39 0 130.3912.69/10,812
9.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.130.72 0 130.09 2 130.7213.02/11,111
10.7/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.134.31 2 132.49 0 132.4914.79/12,610
11.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc135.01 0 137.00 0 135.0117.31/14,79
12.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc135.78 2 137.27 2 137.7820.08/17,18
13.8/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha138.08 2 136.15 2 138.1520.45/17,47
14.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy145.56 2 138.51 0 138.5120.81/17,76
15.10/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK144.69 0 142.81 0 142.8125.11/21,35
16.11/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy139.30 4 4.00 999 143.3025.60/21,84
17.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.146.86 0 144.87 6 146.8629.16/24,83
18.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc161.60 2 159.04 0 159.0441.34/35,12
19.13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor167.72 2 160.40 0 160.4042.70/36,31
20.14/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc161.27 4 156.48 4 160.4842.78/36,30
21.7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno162.96 8 162.56 0 162.5644.86/38,10
22.8/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh181.92 2 180.84 0 180.8463.14/53,60
23.9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc185.18 14 181.97 12 193.9776.27/64,80
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVENC Štěpán
CAPALINI Daniel
2004
2005
2 Dukla B.
Dukla B.
132.63 4 132.72 4 136.63 14
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
136.76 0 136.70 0 136.700.07/0,110
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
139.37 2 139.10 0 139.102.47/1,86
4.1/ZMČERNÍK Štěpán
JIRAS Filip
2006
2005
3 USK Pha
USK Pha
140.94 2 143.42 6 142.946.31/4,65
5.2/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
3 KK Brand
KK Brand
139.57 4 4.00 999 143.576.94/5,14
6.4/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
147.96 4 148.86 8 151.9615.33/11,23
7.3/ZMŠTYBNAR Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2005
2006
3 Olomouc
Olomouc
163.27 6 178.96 6 169.2732.64/23,92
8.4/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
168.98 4 175.97 6 172.9836.35/26,61
9.5/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
175.43 12 172.14 12 184.1447.51/34,80

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc127.43 6 127.59 0 127.59 0
2.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc133.54 2 129.79 2 131.794.20/3,30
3.3/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc141.82 2 142.93 0 142.9315.34/12,00
4.1/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc141.70 2 143.91 2 143.7016.11/12,60
5.2/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc143.10 4 149.83 0 147.1019.51/15,30
6.4/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK147.92 2 153.00 4 149.9222.33/17,50
7.3/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha170.46 10 152.49 2 154.4926.90/21,10
8.5/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.150.59 8 156.75 0 156.7529.16/22,90
9.4/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc155.27 2 156.31 6 157.2729.68/23,30
10.5/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc162.12 6 159.85 2 161.8534.26/26,90
11.6/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno161.41 2 157.60 6 163.4135.82/28,10
12.7/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov202.13 8 171.39 6 177.3949.80/39,00
13.6/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto201.29 14 201.45 14 215.2987.70/68,70
  KRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha110.44 0 113.00 4 110.44 48
2.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha115.39 2 116.42 2 117.396.95/6,344
3.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha117.26 2 117.78 0 117.787.34/6,640
4.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB118.07 0 119.04 0 118.077.63/6,936
5.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc111.24 52 112.28 6 118.287.84/7,132
6.5/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk120.19 2 114.71 4 118.718.27/7,528
7.2/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha119.81 2 118.98 0 118.988.54/7,724
8.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc120.16 2 120.24 2 122.1611.72/10,623
9.7/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov122.79 0 122.26 0 122.2611.82/10,722
10.8/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava128.38 2 123.95 0 123.9513.51/12,221
11.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc125.48 2 123.68 2 125.6815.24/13,820
12.9/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm124.65 2 126.93 2 126.6516.21/14,719
13.10/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha125.05 2 128.77 58 127.0516.61/15,018
14.4/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha127.09 2 126.34 2 128.3417.90/16,217
15.11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily126.56 2 125.03 6 128.5618.12/16,416
16.5/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK128.70 0 126.63 2 128.6318.19/16,515
17.12/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn128.74 0 131.05 2 128.7418.30/16,614
18.13/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.125.17 4 127.21 4 129.1718.73/17,013
19.14/ZSTRAČ Matyáš 2004 KK Opava127.55 2 127.81 4 129.5519.11/17,312
20.15/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn132.71 0 129.88 0 129.8819.44/17,611
21.16/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB127.31 6 127.54 4 131.5421.10/19,110
22.6/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.136.07 0 133.31 0 133.3122.87/20,79
23.17/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha137.34 0 135.12 0 135.1224.68/22,38
24.18/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor135.79 0 131.23 4 135.2324.79/22,47
25.7/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK137.74 0 135.80 2 137.7427.30/24,76
26.8/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc140.53 0 144.34 0 140.5330.09/27,25
27.19/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.140.55 2 142.62 2 142.5532.11/29,14
28.9/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc147.67 2 146.49 0 146.4936.05/32,63
29.10/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor147.36 2 146.55 0 146.5536.11/32,72
30.11/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha148.94 2 145.21 2 147.2136.77/33,31
31.12/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.148.17 4 147.26 2 149.2638.82/35,20
32.20/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc149.94 0 152.39 0 149.9439.50/35,80
33.13/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.185.16 2 156.67 0 156.6746.23/41,90
  NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.62 2 108.19 4 109.62 76
2.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava110.06 2 111.91 0 111.912.29/2,172
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc113.12 0 114.06 0 113.123.50/3,268
4.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy117.96 2 115.43 0 115.435.81/5,364
5.5/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha115.69 0 116.49 2 115.696.07/5,560
6.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc112.53 50 114.06 2 116.066.44/5,956
7.6/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha118.02 0 116.52 0 116.526.90/6,352
8.7/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha118.62 4 117.10 0 117.107.48/6,848
9.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB120.24 2 119.07 0 119.079.45/8,644
10.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc119.69 0 118.58 6 119.6910.07/9,240
11.8/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK120.01 0 119.95 0 119.9510.33/9,436
12.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.39 2 117.98 2 119.9810.36/9,532
13.5/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.123.97 2 121.23 0 121.2311.61/10,628
14.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha121.63 0 122.03 2 121.6312.01/11,024
15.9/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.124.63 2 120.61 2 122.6112.99/11,923
16.10/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha120.71 2 120.90 6 122.7113.09/11,922
17.11/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.121.84 2 122.74 0 122.7413.12/12,021
18.12/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB119.70 6 120.94 2 122.9413.32/12,220
19.13/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa121.79 2 123.66 0 123.6614.04/12,819
20.7/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc125.30 2 124.23 0 124.2314.61/13,318
21.8/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn124.70 2 124.44 0 124.4414.82/13,517
22.14/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy123.64 2 124.15 2 125.6416.02/14,616
23.9/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava127.30 0 126.64 0 126.6417.02/15,515
24.10/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky125.00 2 124.14 4 127.0017.38/15,914
25.15/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk128.69 0 129.79 0 128.6919.07/17,413
26.16/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc128.45 6 130.10 0 130.1020.48/18,712
27.17/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor133.27 0 130.57 0 130.5720.95/19,111
28.11/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha128.94 6 128.92 2 130.9221.30/19,410
29.12/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.133.70 2 141.09 2 135.7026.08/23,89
30.18/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha133.24 6 132.44 4 136.4426.82/24,58
31.13/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc137.45 0 137.98 0 137.4527.83/25,47
32.14/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK141.03 0 139.14 0 139.1429.52/26,96
33.15/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno138.98 2 141.37 0 140.9831.36/28,65
34.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK140.06 2 139.05 2 141.0531.43/28,74
35.19/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc135.50 6 142.51 2 141.5031.88/29,13
36.17/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc139.59 4 140.07 2 142.0732.45/29,62
37.18/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto144.83 2 141.48 6 146.8337.21/33,91
38.19/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha145.35 2 162.72 6 147.3537.73/34,40
39.20/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh150.31 2 146.47 2 148.4738.85/35,40
40.21/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha155.07 6 149.52 6 155.5245.90/41,90
41.20/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.208.42 16 172.04 10 182.0472.42/66,10
42.22/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.198.33 56 207.60 8 215.60105.98/96,70
  RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
137.85 8 136.79 2 138.79 6
2.2/ZSONDRUŠ Mikuláš
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
140.63 0 141.20 4 140.631.84/1,35
3.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina
ŠEDIVÝ Vít
2005
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
140.36 2 139.80 2 141.803.01/2,24
4.4/ZSPOLLERT Jáchym
ČERVENKOVÁ Amélie
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
145.47 0 147.71 8 145.476.68/4,83
5.5/ZSTESAŘOVÁ Hana
STANOVSKÝ Jakub
2004
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
139.40 12 141.70 4 145.706.91/5,02
6.6/ZSURBAN Jaroslav
HANSGUTOVÁ Monika
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
170.74 0 175.73 8 170.7431.95/23,01

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZRETEK Toman 2007 Olomouc146.78 2 155.73 2 148.78 0
2.2/PZRETEK Václav 2007 Olomouc145.53 4 151.55 4 149.530.75/0,50
3.3/PZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc168.57 2 179.46 4 170.5721.79/14,60
4.4/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc177.25 2 184.80 2 179.2530.47/20,50
5.5/PZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc180.16 0 185.33 0 180.1631.38/21,10
6.6/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK192.81 8 195.88 2 197.8849.10/33,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3