Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova

26.03.2022   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici.
ředitel: p.Schreiber Zbyněk   vrchní rozhodčí: p.Jílek Ladislav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSALAJ František 2004 1 Litovel13:16,80 71
2.2/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov13:21,504.70/0,663
3.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm13:36,0019.20/2,455
4.1/VVESELÝ Petr 1976 3 VSDK13:39,5022.70/2,847
5.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto13:49,0032.20/4,039
6.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel13:58,3041.50/5,235
7.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc14:00,5043.70/5,531
8. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž14:05,6048.80/6,127
9.2/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto14:05,8049.00/6,123
10.4/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc14:34,1077.30/9,719
11.3/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:41,1084.30/10,615
12.4/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel14:57,50100.70/12,611
13.5/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel14:58,10101.30/12,710
14.5/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel14:58,20101.40/12,79
15.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc15:01,50104.70/13,18
16.6/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:06,30109.50/13,77
17.7/DMČAMEK David 2006 3 Litovel15:19,70122.90/15,46
18.8/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc15:22,20125.40/15,75
19.9/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto15:24,00127.20/16,04
20.10/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto15:51,90155.10/19,53
21.6/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel16:02,10165.30/20,72
22.2/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc16:56,40219.60/27,61
23.7/DSSTAROVOITOV Artem   9 UKR17:49,20272.40/34,20
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK BrnoDNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:42,90 66
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.12:48,105.20/0,758
3.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno12:56,6013.70/1,850
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto13:13,9031.00/4,142
5.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:25,8042.90/5,634
6.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc13:45,8062.90/8,230
7.3/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc13:59,5076.60/10,026
8.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc14:25,00102.10/13,422
9.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc14:40,30117.40/15,418
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:42,60119.70/15,714
11.4/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná14:42,70119.80/15,710
12.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc14:43,20120.30/15,89
13.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc15:04,10141.20/18,58
14.5/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc15:10,40147.50/19,37
15.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc15:19,40156.50/20,56
16.4/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:20,00157.10/20,65
17.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc15:32,70169.80/22,34
18.4/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná16:09,70206.80/27,13
19.5/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto16:10,90208.00/27,32
20.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž16:14,00211.10/27,71
21.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž16:16,60213.70/28,00
22.7/DSLISOVSKA Maria   9 UKR17:03,30260.40/34,10
23.3/U23LYCHKO Anna   9 UKR17:18,10275.20/36,10
24.6/DMPASICHNYK Anastasiia   9 UKR17:51,30308.40/40,40
  JASANSKÁ Anna 2007 Vys.MýtoDNS 0
  RETKOVÁ Marie 2003 1 OlomoucDNS 0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno11:09,10 130
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno11:19,009.90/1,5122
3.2/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm11:32,5023.40/3,5114
4.3/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:42,4033.30/5,0106
5.1/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc11:53,7044.60/6,798
6.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc11:56,5047.40/7,190
7.4/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno12:05,3056.20/8,482
8.3/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc12:06,9057.80/8,674
9.4/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc12:11,7062.60/9,466
10.5/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.12:19,7070.60/10,662
11.1/VKNEBEL Robert   Olomouc12:22,0072.90/10,958
12.6/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:41,2092.10/13,854
13.1/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště12:42,0092.90/13,950
14.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK12:43,2094.10/14,146
15.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí12:46,5097.40/14,642
16.7/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc12:50,50101.40/15,238
17.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:57,60108.50/16,234
18.2/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:30,10141.00/21,130
19.8/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto13:39,90150.80/22,526
20.3/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno13:40,30151.20/22,622
21.4/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel13:40,70151.60/22,721
22.5/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:44,00154.90/23,220
23.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc13:44,30155.20/23,219
24.5/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:48,30159.20/23,818
25.6/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:07,30178.20/26,617
26.9/DSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno14:11,90182.80/27,316
27.7/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc14:12,60183.50/27,415
28. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž14:14,00184.90/27,614
29.6/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná14:14,20185.10/27,713
30.10/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí14:15,70186.60/27,912
31.8/DMVÍTEK David 2007 3 KK Brno14:42,50213.40/31,911
32.11/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno14:46,40217.30/32,510
33.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná14:47,10218.00/32,69
34.4/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:58,80229.70/34,38
35.5/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí14:59,90230.80/34,57
36.9/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno15:05,00235.90/35,36
37.6/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel15:21,80252.70/37,85
38.7/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc15:32,60263.50/39,44
39.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno15:46,20277.10/41,43
40.2/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno15:49,60280.50/41,92
41.8/ZSBOUŠKA David 2008 3 KK Brno16:25,00315.90/47,21
42.3/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc16:37,20328.10/49,00
43.4/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc17:12,20363.10/54,30
44.10/DMKASATSKI Denis   9 UKR17:23,70374.60/56,00
45.5/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto18:42,70453.60/67,80
46.9/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto20:02,60533.50/79,70
  STAROVOITOV Artem   9 UKRDNS 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  BERKA Štěpán 2002 3 LitovelDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:22,00 48
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno14:44,5022.50/2,640
3.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc14:45,3023.30/2,732
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto15:10,2048.20/5,624
5.3/U23RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc15:19,8057.80/6,716
6.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc15:35,9073.90/8,68
7.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc15:39,8077.80/9,04
8.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc16:09,00107.00/12,43
9.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc16:20,90118.90/13,82
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:30,80128.80/14,91
11.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc16:37,50135.50/15,70
12.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc17:04,50162.50/18,90
  HOROVÁ Klára 1998 1 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:04,70 21
2.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
13:20,0015.30/1,913
3.1/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
15:11,70127.00/16,25
4.2/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
15:22,50137.80/17,61
Oddíl