3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

23.04.2022   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:02,61 75/133/0
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:42,2139.60/3,568/121/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:50,1147.50/4,262/109/0
4.1/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor20:03,9261.31/5,457/97/0
5.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.20:21,6679.05/6,953/85/0
6.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel20:21,9579.34/6,949/0/30
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:28,5585.94/7,546/73/0
8.3/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov20:45,95103.34/9,043/61/0
9.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.20:56,52113.91/10,040/49/0
10.5/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.21:10,27127.66/11,237/37/0
11.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.22:35,22212.61/18,635/25/0
12.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto22:48,13225.52/19,733/19/0
13.1/VMŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.22:50,47227.86/19,931/13/0
14.6/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.22:59,56236.96/20,729/7/0
15.2/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel23:59,63297.02/26,027/0/18
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.DNS 0/0/0
  PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.DNF 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  ŠMAKAL Petr 2003 1 LitovelDNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor19:46,91 75/67/0
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno20:01,7114.80/1,268/0/42
3.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.20:14,4127.50/2,362/55/0
4.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno20:15,6428.73/2,457/0/30
5.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.20:40,9754.06/4,653/43/0
6. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha21:07,3080.39/6,849/31/0
7. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.21:46,22119.31/10,146/19/0
8.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto22:17,11150.20/12,743/7/0
9.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK22:29,12162.21/13,740/0/18
10.4/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná22:52,60185.69/15,637/0/6
11.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.46:45,031618.12/136,335/1/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz18:16,99 75/186/0
2.2/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno18:25,608.61/0,868/0/123
3.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily18:27,2310.24/0,962/174/0
4.3/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha18:51,5134.52/3,157/162/0
5.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.19:01,4544.46/4,153/150/0
6.4/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí19:07,8650.87/4,649/0/111
7.2/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc19:28,5771.59/6,546/0/99
8.5/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc19:40,0283.03/7,643/0/87
9.6/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:48,7791.78/8,440/138/0
10.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz19:51,5394.54/8,637/126/0
11. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha19:57,59100.60/9,235/114/0
12.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov20:02,61105.62/9,633/102/0
13.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK20:05,18108.19/9,931/96/0
14. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto20:14,56117.57/10,729/90/0
15.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc20:16,13119.14/10,927/0/75
16.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc20:23,88126.89/11,625/0/63
17.7/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště20:35,65138.66/12,623/84/0
18.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav20:38,36141.37/12,921/78/0
19.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:40,72143.73/13,119/72/0
20.3/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.20:57,86160.87/14,717/66/0
21.4/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand21:07,54170.55/15,515/60/0
22.5/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha21:10,19173.20/15,814/54/0
23.6/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand21:15,94178.95/16,313/48/0
24.7/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily21:29,73192.74/17,612/42/0
25.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž21:34,63197.64/18,011/0/51
26.8/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno21:36,21199.22/18,210/0/39
27.8/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc21:40,61203.62/18,69/0/33
28.9/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha22:10,31233.32/21,38/36/0
29.9/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná22:14,96237.97/21,77/0/27
30.10/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná22:16,22239.23/21,86/0/21
31.10/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc22:38,23261.24/23,85/0/15
32.11/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc22:48,23271.24/24,74/0/9
33.2/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel23:03,41286.42/26,13/0/3
34.12/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto23:12,89295.90/27,02/30/0
35.3/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz23:26,86309.87/28,21/24/0
36.11/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha34:06,24949.25/86,50/18/0
  SEKANINA Matěj 2008 3 VS DesnáDNF 0/0/0
  BERKA Štěpán 2002 3 LitovelDNS 0/0/0
  DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  LACINA Jakub 2003 1 SemilyDNS 0/0/0
  SYROVÝ Filip 2007 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  VRÁNEK Jan 2004 2 BloviceDNF 0/0/0
  GABRLÍK Jakub 2004 1 OlomoucDNS 0/0/0
  SATKE Adam 1994 MT KK BrnoDNF 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno23:30,96 75/0/36
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno24:41,4970.53/5,068/0/24
3. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.25:26,16115.20/8,262/24/0
4.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc27:46,10255.14/18,157/0/12
  BUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.DNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
20:13,86 75/66/0
2.1/DSBEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
1 Pardub.
Trutnov
22:13,11119.25/9,868/54/0
3.2/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
23:19,40185.54/15,362/42/0
4.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
23:43,42209.56/17,357/30/0
  REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
DNF 0/0/0
  JINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
DNF 0/0/0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL RIchard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
DNF 0/0/0
  NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNF 0/0/0
  SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
Oddíl