Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě

09.09.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice89.34 52 86.92 0 86.92
2K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB86.94 4 85.64 2 87.64
3K1M/3POHANKA Vít 2000 2 Klatovy91.15 0 93.43 0 91.15
4K1M/4ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha93.89 6 91.32 0 91.32
5K1M/5BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy93.15 102 89.92 2 91.92
6K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha92.68 2 93.33 0 93.33
7K1M/7CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.34 8 93.37 0 93.37
8C1M/1LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha95.60 2 93.37 0 93.37
9K1M/8ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk93.93 2 93.27 2 95.27
10K1M/9STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky93.64 54 93.79 2 95.79
11K1M/10HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.98.38 0 92.90 4 96.90
12K1M/11ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky94.07 4 93.05 4 97.05
13K1M/12VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky99.22 58 95.12 2 97.12
14K1M/13TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc96.30 2 95.36 2 97.36
15K1M/14ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha96.61 4 96.10 2 98.10
16C1M/2NOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc98.36 0 98.80 0 98.36
17C1M/3HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.102.89 2 97.45 2 99.45
18K1M/15REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB97.98 2 115.09 106 99.98
19K1M/16BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.90 14 96.53 4 100.53
20K1M/17KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha92.57 8 91.79 50 100.57
21K1M/18IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí102.25 2 96.65 4 100.65
22K1W/1BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava99.54 2 99.95 4 101.54
23K1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec104.69 4 101.90 0 101.90
24C1M/4KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha129.45 106 101.94 0 101.94
25C1M/5URBAN Daniel 2001 2 Šumperk100.31 2 104.18 4 102.31
26C1M/6BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.102.37 4 100.89 2 102.89
27K1M/19MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno100.92 2 100.05 52 102.92
28K1M/20KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.51 6 99.54 4 103.54
29K1M/21RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha100.62 4 101.76 2 103.76
30K1M/22VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc101.79 2 100.52 6 103.79
31C2M/1NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
108.81 0 103.96 0 103.96
32K1W/3VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn108.41 0 104.64 0 104.64
33K1M/23HALA Jiří 2002 2 Olomouc102.69 2 100.59 8 104.69
34K1M/24MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava103.06 2 103.24 6 105.06
35K1M/25TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB103.78 2 104.66 6 105.78
36K1M/26KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha109.85 4 101.79 4 105.79
37C1M/7LERCH Eduard 2002 2+ Roudnice110.46 56 103.93 2 105.93
38K1M/27PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.104.03 2 103.05 4 106.03
39K1W/4NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava105.03 52 104.14 2 106.14
40K1M/28VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.110.36 0 106.57 0 106.57
41K1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno106.66 0 110.33 4 106.66
42K1M/29JAKL Vincent 2001 2 USK Pha154.46 10 104.70 2 106.70
43K1M/30VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava125.85 6 102.72 4 106.72
44K1M/31VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník100.74 6 99.53 52 106.74
45C1M/8LHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha102.63 100 106.76 0 106.76
46K1M/32WEISL Martin 2002 2 USK Pha107.16 104 105.20 2 107.20
47K1M/33HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.27 4 114.26 106 107.27
48K1M/34KRÁL Adam 2003 2 USK Pha110.66 4 107.59 0 107.59
49K1M/35STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB105.62 2 102.68 52 107.62
50K1W/6ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha108.38 2 104.12 4 108.12
51C1M/9WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn108.64 2 107.18 2 109.18
52K1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc109.84 0 108.54 6 109.84
53K1M/36KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc118.26 2 105.85 4 109.85
54K1M/37HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc116.65 4 108.12 2 110.12
55K1M/38SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK109.54 4 106.16 4 110.16
56K1M/39BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.33 2 117.34 8 110.33
57K1M/40ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.130.99 6 104.56 6 110.56
58K1W/8DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha106.68 4 106.98 52 110.68
59K1M/41BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno119.37 0 108.72 2 110.72
60K1M/42URBAN Michal 2004 2 Šumperk108.92 2 107.61 4 110.92
61K1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava105.15 6 110.05 4 111.15
62K1M/43RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc111.05 4 107.25 4 111.25
63K1W/10NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno115.15 6 111.39 0 111.39
64C1M/10ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava109.47 2 112.75 52 111.47
65K1M/44ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.84 6 105.64 6 111.64
66C1M/11KRÁL Adam 2003 2 USK Pha114.17 2 111.69 0 111.69
67K1M/45GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc110.13 2 110.45 6 112.13
68C1M/12KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc109.32 6 112.30 0 112.30
69C1M/13KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.112.34 0 123.12 106 112.34
70K1M/46STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.12 6 110.46 2 112.46
71K1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc115.17 2 112.67 0 112.67
72K1M/47HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy106.93 6 110.36 8 112.93
73C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha111.19 2 112.78 8 113.19
74K1W/12KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc111.34 2 119.70 6 113.34
75K1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk119.57 8 107.39 6 113.39
76K1W/14KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha111.48 2 110.82 4 113.48
77C1M/14FIALA Jakub 2001 2 Olomouc110.99 4 110.02 4 114.02
78C1M/15PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha110.36 4 114.70 12 114.36
79K1W/15DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha112.75 2 112.29 6 114.75
80K1M/48FRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.20 52 112.77 2 114.77
81C1W/2KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc117.04 2 114.86 0 114.86
82K1W/16VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.77 4 112.35 4 115.77
83K1M/49KLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice107.84 8 129.33 58 115.84
84K1M/50BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz114.79 4 114.25 2 116.25
85C1W/3VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn114.38 2 115.49 6 116.38
86K1W/17KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.112.85 4 111.94 8 116.85
87K1W/18BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha114.96 2 123.76 4 116.96
88K1M/51HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha127.50 106 111.01 6 117.01
89K1W/19HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc113.13 4 127.53 54 117.13
90C1M/16URBAN Michal 2004 2 Šumperk117.27 0 125.74 6 117.27
91C1M/17KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.122.00 8 111.34 6 117.34
92K1M/52KUDRNA Josef 2004 2 KK Brand137.25 58 113.39 4 117.39
93K1M/53KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.10 2 115.65 2 117.65
94K1M/54KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov127.19 58 114.41 4 118.41
95K1M/55CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.128.65 8 116.42 2 118.42
96K1W/20CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.112.49 6 128.61 152 118.49
97K1W/21HRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc116.57 2 115.55 6 118.57
98K1M/56MILYAN David 2001 2 L.Žatec113.98 12 110.75 8 118.75
99C2M/2POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
116.76 2 128.45 12 118.76
100C1M/18JANŮ Filip 2002 3+ Olomouc132.86 2 112.93 6 118.93
101C1M/19STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB114.94 4 117.39 4 118.94
102K1M/57VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk111.18 8 120.40 6 119.18
103C1M/20GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha113.36 6 111.50 10 119.36
104K1M/58HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec117.12 54 111.58 8 119.58
105K1W/22KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky117.50 4 117.64 2 119.64
106C1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno112.46 102 117.69 2 119.69
107K1M/59JANŮ Filip 2002 3+ Olomouc128.24 6 111.82 8 119.82
108K1M/60MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha109.95 10 126.60 4 119.95
109K1M/61KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.114.24 6 122.66 4 120.24
110K1M/62PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc133.14 56 118.27 2 120.27
111K1W/23KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí114.46 6 125.07 2 120.46
112K1M/63SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec112.70 8 117.51 254 120.70
113K1M/64VESELÝ František 2000 3+ Trutnov118.38 8 110.95 10 120.95
114K1M/65SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice117.19 4 116.17 12 121.19
115C1M/21ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha117.20 4 124.17 54 121.20
116C1M/22SKOŘEPA Vojtěch 1999 3+ Č.Kruml.123.14 2 121.91 0 121.91
117K1M/66BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand127.54 4 117.96 4 121.96
118C1W/5KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc118.22 8 122.09 0 122.09
119K1M/67ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz124.06 12 114.14 8 122.14
120K1W/24TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB119.21 4 118.14 6 123.21
121K1M/68URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha153.00 54 123.64 0 123.64
122C1W/6KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava133.04 56 119.77 4 123.77
123K1W/25NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.123.91 0 126.90 50 123.91
124K1M/69ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.119.30 12 118.83 6 124.83
125K1W/26MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy121.19 4 121.40 4 125.19
126K1M/70SAHULA Matěj 2003 2 Benátky0.00 999 113.24 12 125.24
127K1W/27PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.115.32 54 117.64 8 125.64
128C1M/23VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha132.92 6 122.21 4 126.21
129C1M/24KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc119.88 52 122.67 4 126.67
130C1W/7KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha121.42 10 120.84 6 126.84
131K1W/28DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno121.25 6 138.54 4 127.25
132K1M/71TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn124.14 6 116.10 12 128.10
133C1M/25BEIER Matouš 2004 2 Trutnov134.50 6 124.17 4 128.17
134K1M/72ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha135.65 60 124.67 4 128.67
135K1M/73VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor152.08 10 118.79 10 128.79
136C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno123.09 6 121.12 106 129.09
137K1M/74PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.79 108 126.46 4 130.46
138K1W/29ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha130.62 0 132.95 4 130.62
139K1W/30HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK136.67 4 122.73 8 130.73
140K1M/75FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.133.69 6 127.79 4 131.79
141K1M/76VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.131.95 58 125.90 6 131.90
142K1M/77ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB137.53 4 131.33 2 133.33
143K1M/78NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec125.36 8 124.22 10 133.36
144K1M/79MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak163.20 60 127.41 6 133.41
145K1M/80ŠULC Karel 2000 2 KK Brand131.72 2 125.33 54 133.72
146K1M/81HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK144.95 56 125.74 8 133.74
147C1M/26ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB132.61 2 152.91 2 134.61
148K1M/82SUK Jakub 2002 3+ Trutnov132.99 12 133.05 2 135.05
149C1M/27RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc129.08 6 131.46 4 135.08
150K1M/83ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště133.73 2 131.25 52 135.73
151C1M/28WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn136.49 58 129.77 6 135.77
152K1M/84DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha128.80 8 130.23 6 136.23
153K1M/85ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice146.26 56 134.47 2 136.47
154C2M/3ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
130.80 6 130.42 8 136.80
155K1W/31MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami131.07 56 130.88 6 136.88
156K1W/32DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc138.25 0 137.14 0 137.14
157K1M/86KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz132.26 6 135.47 2 137.47
158C1M/29SUK Jakub 2002 3 Trutnov152.01 8 131.50 6 137.50
159C1M/30HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn137.95 0 147.31 6 137.95
160K1M/87MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc149.63 102 138.11 0 138.11
161C1W/9DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha138.40 58 136.11 2 138.11
162C1M/31POLLERT Jan 2005 2 USK Pha145.60 54 132.32 6 138.32
163K1W/33ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB132.50 6 131.81 12 138.50
164K1M/88HAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice0.00 999 128.86 10 138.86
165K1M/89POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand146.71 56 130.91 8 138.91
166K1W/34BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa142.46 106 135.08 4 139.08
167K1M/90HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice131.71 54 133.28 6 139.28
168K1M/91TURNER Karel 2004 2 Blovice131.38 8 152.83 8 139.38
169C1M/32VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor137.89 2 139.69 10 139.89
170K1W/35SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK129.96 10 123.42 54 139.96
171K1W/36RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.20 68 128.12 12 140.12
172C1M/33ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB156.62 102 136.51 4 140.51
173K1W/37HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava136.26 102 131.28 10 141.28
174C2M/4STANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
131.36 10 147.92 110 141.36
175C2M/5KOLÁČEK Petr
ŠOREL Martin
2001
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
133.53 8 143.71 106 141.53
176K1W/38DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky132.13 10 141.01 2 142.13
177C1W/10KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí130.52 108 134.30 8 142.30
178C1W/11VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor140.29 4 152.53 6 144.29
179C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk145.83 4 136.59 8 144.59
180K1M/92MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov159.09 4 140.69 4 144.69
181C1W/13RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha143.36 2 137.76 58 145.36
182K1W/39JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc144.79 2 143.81 4 146.79
183C1M/34RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm138.66 10 142.92 4 146.92
184K1M/93HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc158.76 12 141.35 6 147.35
185C1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno130.00 58 143.85 4 147.85
186K1M/94STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc145.87 2 156.41 8 147.87
187K1M/95TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava142.93 6 141.92 6 147.92
188K1M/96JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky138.91 12 146.06 2 148.06
189C1W/15DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc149.91 4 140.13 8 148.13
190K1M/97GÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc143.73 12 144.31 6 150.31
191C1W/16FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha171.76 106 140.44 10 150.44
192K1M/98GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice129.81 152 138.77 12 150.77
193K1W/40KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami137.48 14 163.72 2 151.48
194K1M/99MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice154.62 56 141.50 10 151.50
195C2M/6TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
141.01 12 138.83 52 153.01
196K1W/41RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc147.11 6 129.09 56 153.11
197C2X/1KEPRTOVÁ Markéta
SOUČEK Marek
2001
1999
KVS HK
KVS HK
139.86 112 139.58 14 153.58
198K1M/100BENDA Jan 2005 3+ Roudnice143.94 10 142.67 154 153.94
199C1M/35NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc150.33 4 154.21 10 154.33
200C1M/36MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak164.20 54 152.46 4 156.46
201K1M/101ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha148.64 8 145.21 104 156.64
202K1M/102SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.96 52 151.31 6 157.31
203C2M/7FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
144.78 14 150.32 108 158.78
204C2M/8PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
150.69 10 160.34 12 160.69
205K1M/103BEIER Alva 2005 3+ Trutnov181.36 10 151.38 10 161.38
206C1M/37ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB170.54 60 157.76 4 161.76
207K1W/42HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn155.87 6 142.42 54 161.87
208C2X/2BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
153.68 60 154.95 8 162.95
209K1M/104OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.1.00 999 153.09 10 163.09
210C1M/38VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava133.98 206 157.99 6 163.99
211K1M/105NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc114.93 106 111.20 54 165.20
212C2M/9BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
162.73 110 154.76 12 166.76
213C1M/39PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník158.15 10 165.64 8 168.15
214C1W/17JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc193.09 58 166.36 4 170.36
215C2X/3PALOUDOVÁ Karolína
SKOŘEPA Vojtěch
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.98 26 173.33 70 170.98
216K1W/43STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc151.74 104 161.45 10 171.45
217K1M/106VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice168.95 4 161.58 58 172.95
218C1M/40PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB164.65 108 163.07 10 173.07
219K1M/107JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky123.18 52 118.05 104 175.18
220K1M/108RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm119.66 56 133.88 56 175.66
221K1M/109PLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž0.00 999 124.79 52 176.79
222C1W/18NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.168.81 8 4.00 999 176.81
223C1W/19DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc122.97 56 125.23 54 178.97
224C1W/20RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc187.66 56 172.34 8 180.34
225C1W/21HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava195.89 104 176.05 6 182.05
226K1M/110STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov174.58 8 130.41 306 182.58
227K1W/44KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK126.41 58 174.67 8 182.67
228C1M/41KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn179.09 6 141.55 56 185.09
229K1M/111WALTER David 2001 3+ Šumperk129.59 58 4.00 999 187.59
230C1M/42MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava170.96 104 132.97 56 188.97
231K1W/45ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha143.89 52 132.07 58 190.07
232C2M/10KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
176.87 14 204.47 58 190.87
233C1M/43MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.131.94 60 114.73 300 191.94
234C1M/44ROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk129.75 104 141.97 50 191.97
235C1M/45KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand155.99 60 140.95 56 196.95
236K1W/46HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy139.47 108 139.71 58 197.71
237K1M/112KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.67 64 143.16 56 199.16
238K1W/47STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec145.56 54 153.62 52 199.56
239C1M/46MÍL Jakub 2003 3 Trutnov161.41 50 150.07 106 211.41
240C2M/11MRÁKA Jan
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
203.80 16 159.56 60 219.56
241K1M/113ONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.162.45 58 142.29 112 220.45
242C2M/12SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
1.00 999 161.39 60 221.39
243K1W/48HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc148.58 156 161.41 64 225.41
244C1M/47STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc151.71 160 182.50 56 238.50
245C1W/22HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn143.76 154 178.07 62 240.07
246K1W/49PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky141.05 102 141.39 102 243.05
247C1M/48ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.188.32 56 186.63 58 244.32
248C1W/23STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc248.73 10 1.00 999 258.73
249K1W/50NOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec1.00 999 167.98 104 271.98
250K1M/114NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.126.57 154 165.94 112 277.94
251K1M/115ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk125.70 156 4.00 999 281.70
252C1M/49FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.174.44 108 208.58 158 282.44
253K1W/51MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor88.18 404 148.95 156 304.95
254K1W/52MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava208.00 106 150.42 206 314.00
255K1W/53RETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc220.09 110 267.38 252 330.09
256K1M/116ŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž0.00 999 135.95 206 341.95
Oddíl