vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě

09.09.2017   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice89.34 52 86.92 0 86.92 -
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB86.94 4 85.64 2 87.640.72/0,8-
3.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy91.15 0 93.43 0 91.154.23/4,9-
4.3/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha93.89 6 91.32 0 91.324.40/5,1-
5.4/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy93.15 102 89.92 2 91.925.00/5,8-
6.5/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha92.68 2 93.33 0 93.336.41/7,4-
7.6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.34 8 93.37 0 93.376.45/7,4-
8.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk93.93 2 93.27 2 95.278.35/9,6-
9.7/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky93.64 54 93.79 2 95.798.87/10,2-
10.8/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.98.38 0 92.90 4 96.909.98/11,5-
11.9/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky94.07 4 93.05 4 97.0510.13/11,7-
12.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky99.22 58 95.12 2 97.1210.20/11,7-
13.10/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc96.30 2 95.36 2 97.3610.44/12,0-
14.11/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha96.61 4 96.10 2 98.1011.18/12,9-
15.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB97.98 2 115.09 106 99.9813.06/15,0-
16.5/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.90 14 96.53 4 100.5313.61/15,7-
17.12/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha92.57 8 91.79 50 100.5713.65/15,7-
18.6/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí102.25 2 96.65 4 100.6513.73/15,8-
19.7/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno100.92 2 100.05 52 102.9216.00/18,4-
20.13/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.51 6 99.54 4 103.5416.62/19,1-
21.8/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha100.62 4 101.76 2 103.7616.84/19,4-
22.14/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3+ Olomouc101.79 2 100.52 6 103.7916.87/19,4-
23.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc102.69 2 100.59 8 104.6917.77/20,4-
24.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava103.06 2 103.24 6 105.0618.14/20,9-
25.10/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB103.78 2 104.66 6 105.7818.86/21,7-
26.11/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha109.85 4 101.79 4 105.7918.87/21,7-
27.12/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.104.03 2 103.05 4 106.0319.11/22,0-
28.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.110.36 0 106.57 0 106.5719.65/22,6-
29.13/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha154.46 10 104.70 2 106.7019.78/22,8-
30.15/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava125.85 6 102.72 4 106.7219.80/22,8-
31.16/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník100.74 6 99.53 52 106.7419.82/22,8-
32.14/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha107.16 104 105.20 2 107.2020.28/23,3-
33.15/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk103.27 4 114.26 106 107.2720.35/23,4-
34.3/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha110.66 4 107.59 0 107.5920.67/23,8-
35.4/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB105.62 2 102.68 52 107.6220.70/23,8-
36.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc118.26 2 105.85 4 109.8522.93/26,4-
37.6/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc116.65 4 108.12 2 110.1223.20/26,7-
38.17/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK109.54 4 106.16 4 110.1623.24/26,7-
39.18/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno108.33 2 117.34 8 110.3323.41/26,9-
40.19/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.130.99 6 104.56 6 110.5623.64/27,2-
41.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno119.37 0 108.72 2 110.7223.80/27,4-
42.8/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk108.92 2 107.61 4 110.9224.00/27,6-
43.9/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc111.05 4 107.25 4 111.2524.33/28,0-
44.16/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.84 6 105.64 6 111.6424.72/28,4-
45.20/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc110.13 2 110.45 6 112.1325.21/29,0-
46.17/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.12 6 110.46 2 112.4625.54/29,4-
47.10/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy106.93 6 110.36 8 112.9326.01/29,9-
48.18/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.20 52 112.77 2 114.7727.85/32,0-
49.19/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice107.84 8 129.33 58 115.8428.92/33,3-
50.21/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz114.79 4 114.25 2 116.2529.33/33,7-
51.20/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha127.50 106 111.01 6 117.0130.09/34,6-
52.11/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand137.25 58 113.39 4 117.3930.47/35,1-
53.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.10 2 115.65 2 117.6530.73/35,4-
54.22/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov127.19 58 114.41 4 118.4131.49/36,2-
55.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.128.65 8 116.42 2 118.4231.50/36,2-
56.21/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec113.98 12 110.75 8 118.7531.83/36,6-
57.22/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk111.18 8 120.40 6 119.1832.26/37,1-
58.23/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec117.12 54 111.58 8 119.5832.66/37,6-
59.24/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc128.24 6 111.82 8 119.8232.90/37,9-
60.25/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha109.95 10 126.60 4 119.9533.03/38,0-
61.23/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.114.24 6 122.66 4 120.2433.32/38,3-
62.26/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc133.14 56 118.27 2 120.2733.35/38,4-
63.27/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec112.70 8 117.51 254 120.7033.78/38,9-
64.24/DSVESELÝ František 2000 3+ Trutnov118.38 8 110.95 10 120.9534.03/39,2-
65.12/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice117.19 4 116.17 12 121.1934.27/39,4-
66.3/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand127.54 4 117.96 4 121.9635.04/40,3-
67.28/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz124.06 12 114.14 8 122.1435.22/40,5-
68.29/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha153.00 54 123.64 0 123.6436.72/42,2-
69.30/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.119.30 12 118.83 6 124.8337.91/43,6-
70.13/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky0.00 999 113.24 12 125.2438.32/44,1-
71.14/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn124.14 6 116.10 12 128.1041.18/47,4-
72.15/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha135.65 60 124.67 4 128.6741.75/48,0-
73.16/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor152.08 10 118.79 10 128.7941.87/48,2-
74.31/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.79 108 126.46 4 130.4643.54/50,1-
75.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.133.69 6 127.79 4 131.7944.87/51,6-
76.4/ZMVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.131.95 58 125.90 6 131.9044.98/51,7-
77.18/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB137.53 4 131.33 2 133.3346.41/53,4-
78.25/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec125.36 8 124.22 10 133.3646.44/53,4-
79.32/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak163.20 60 127.41 6 133.4146.49/53,5-
80.26/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand131.72 2 125.33 54 133.7246.80/53,8-
81.5/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK144.95 56 125.74 8 133.7446.82/53,9-
82.33/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov132.99 12 133.05 2 135.0548.13/55,4-
83.27/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště133.73 2 131.25 52 135.7348.81/56,2-
84.19/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha128.80 8 130.23 6 136.2349.31/56,7-
85.20/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice146.26 56 134.47 2 136.4749.55/57,0-
86.28/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz132.26 6 135.47 2 137.4750.55/58,2-
87.21/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc149.63 102 138.11 0 138.1151.19/58,9-
88.34/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice0.00 999 128.86 10 138.8651.94/59,8-
89.6/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand146.71 56 130.91 8 138.9151.99/59,8-
90.22/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice131.71 54 133.28 6 139.2852.36/60,2-
91.23/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice131.38 8 152.83 8 139.3852.46/60,4-
92.24/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov159.09 4 140.69 4 144.6957.77/66,5-
93.25/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc158.76 12 141.35 6 147.3560.43/69,5-
94.7/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc145.87 2 156.41 8 147.8760.95/70,1-
95.26/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava142.93 6 141.92 6 147.9261.00/70,2-
96.27/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky138.91 12 146.06 2 148.0661.14/70,3-
97.28/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc143.73 12 144.31 6 150.3163.39/72,9-
98.29/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice129.81 152 138.77 12 150.7763.85/73,5-
99.8/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice154.62 56 141.50 10 151.5064.58/74,3-
100.9/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice143.94 10 142.67 154 153.9467.02/77,1-
101.10/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha148.64 8 145.21 104 156.6469.72/80,2-
102.11/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.96 52 151.31 6 157.3170.39/81,0-
103.12/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov181.36 10 151.38 10 161.3874.46/85,7-
104.35/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.1.00 999 153.09 10 163.0976.17/87,6-
105.13/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc114.93 106 111.20 54 165.2078.28/90,1-
106.30/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice168.95 4 161.58 58 172.9586.03/99,0-
107.31/ZSJUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky123.18 52 118.05 104 175.1888.26/101,5-
108.32/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm119.66 56 133.88 56 175.6688.74/102,1-
109.36/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž0.00 999 124.79 52 176.7989.87/103,4-
110.14/ZMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov174.58 8 130.41 306 182.5895.66/110,1-
111.37/DMWALTER David 2001 3+ Šumperk129.59 58 4.00 999 187.59100.67/115,8-
112.29/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa139.67 64 143.16 56 199.16112.24/129,1-
113.38/DMONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.162.45 58 142.29 112 220.45133.53/153,6-
114.33/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.126.57 154 165.94 112 277.94191.02/219,8-
115.39/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk125.70 156 4.00 999 281.70194.78/224,1-
116.34/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž0.00 999 135.95 206 341.95255.03/293,4-
  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha111.19 2 112.78 8 113.19 -
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc117.04 2 114.86 0 114.861.67/1,5-
3.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn114.38 2 115.49 6 116.383.19/2,8-
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno112.46 102 117.69 2 119.696.50/5,7-
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc118.22 8 122.09 0 122.098.90/7,9-
6.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava133.04 56 119.77 4 123.7710.58/9,3-
7.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha121.42 10 120.84 6 126.8413.65/12,1-
8.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno123.09 6 121.12 106 129.0915.90/14,0-
9.3/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha138.40 58 136.11 2 138.1124.92/22,0-
10.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí130.52 108 134.30 8 142.3029.11/25,7-
11.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor140.29 4 152.53 6 144.2931.10/27,5-
12.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk145.83 4 136.59 8 144.5931.40/27,7-
13.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha143.36 2 137.76 58 145.3632.17/28,4-
14.7/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno130.00 58 143.85 4 147.8534.66/30,6-
15.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc149.91 4 140.13 8 148.1334.94/30,9-
16.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha171.76 106 140.44 10 150.4437.25/32,9-
17.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc193.09 58 166.36 4 170.3657.17/50,5-
18.5/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.168.81 8 4.00 999 176.8163.62/56,2-
19.6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc122.97 56 125.23 54 178.9765.78/58,1-
20.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc187.66 56 172.34 8 180.3467.15/59,3-
21.8/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava195.89 104 176.05 6 182.0568.86/60,8-
22.5/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn143.76 154 178.07 62 240.07126.88/112,1-
23.7/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc248.73 10 1.00 999 258.73145.54/128,6-
  BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
108.81 0 103.96 0 103.96 -
2.2/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
116.76 2 128.45 12 118.7614.80/14,2-
3.3/DSŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
130.80 6 130.42 8 136.8032.84/31,6-
4.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
131.36 10 147.92 110 141.3637.40/36,0-
5.2/DMKOLÁČEK Petr
ŠOREL Martin
2001
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
133.53 8 143.71 106 141.5337.57/36,1-
6.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
141.01 12 138.83 52 153.0149.05/47,2-
7.3/DMFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
144.78 14 150.32 108 158.7854.82/52,7-
8.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
150.69 10 160.34 12 160.6956.73/54,6-
9.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
162.73 110 154.76 12 166.7662.80/60,4-
10.4/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
176.87 14 204.47 58 190.8786.91/83,6-
11.5/ZSMRÁKA Jan
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
203.80 16 159.56 60 219.56115.60/111,2-
12.4/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
1.00 999 161.39 60 221.39117.43/113,0-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha95.60 2 93.37 0 93.37 -
2.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc98.36 0 98.80 0 98.364.99/5,3-
3.3/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.102.89 2 97.45 2 99.456.08/6,5-
4.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha129.45 106 101.94 0 101.948.57/9,2-
5.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk100.31 2 104.18 4 102.318.94/9,6-
6.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.102.37 4 100.89 2 102.899.52/10,2-
7.3/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice110.46 56 103.93 2 105.9312.56/13,5-
8.4/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha102.63 100 106.76 0 106.7613.39/14,3-
9.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn108.64 2 107.18 2 109.1815.81/16,9-
10.5/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava109.47 2 112.75 52 111.4718.10/19,4-
11.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha114.17 2 111.69 0 111.6918.32/19,6-
12.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc109.32 6 112.30 0 112.3018.93/20,3-
13.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.112.34 0 123.12 106 112.3418.97/20,3-
14.7/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc110.99 4 110.02 4 114.0220.65/22,1-
15.8/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha110.36 4 114.70 12 114.3620.99/22,5-
16.3/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk117.27 0 125.74 6 117.2723.90/25,6-
17.9/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.122.00 8 111.34 6 117.3423.97/25,7-
18.10/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc132.86 2 112.93 6 118.9325.56/27,4-
19.11/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB114.94 4 117.39 4 118.9425.57/27,4-
20.12/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha113.36 6 111.50 10 119.3625.99/27,8-
21.4/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha117.20 4 124.17 54 121.2027.83/29,8-
22.6/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3+ Č.Kruml.123.14 2 121.91 0 121.9128.54/30,6-
23.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha132.92 6 122.21 4 126.2132.84/35,2-
24.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc119.88 52 122.67 4 126.6733.30/35,7-
25.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov134.50 6 124.17 4 128.1734.80/37,3-
26.6/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB132.61 2 152.91 2 134.6141.24/44,2-
27.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc129.08 6 131.46 4 135.0841.71/44,7-
28.8/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn136.49 58 129.77 6 135.7742.40/45,4-
29.13/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov152.01 8 131.50 6 137.5044.13/47,3-
30.9/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn137.95 0 147.31 6 137.9544.58/47,7-
31.3/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha145.60 54 132.32 6 138.3244.95/48,1-
32.10/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor137.89 2 139.69 10 139.8946.52/49,8-
33.11/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB156.62 102 136.51 4 140.5147.14/50,5-
34.12/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm138.66 10 142.92 4 146.9253.55/57,4-
35.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc150.33 4 154.21 10 154.3360.96/65,3-
36.14/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak164.20 54 152.46 4 156.4663.09/67,6-
37.13/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB170.54 60 157.76 4 161.7668.39/73,2-
38.7/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava133.98 206 157.99 6 163.9970.62/75,6-
39.15/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník158.15 10 165.64 8 168.1574.78/80,1-
40.5/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB164.65 108 163.07 10 173.0779.70/85,4-
41.14/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn179.09 6 141.55 56 185.0991.72/98,2-
42.15/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava170.96 104 132.97 56 188.9795.60/102,4-
43.16/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.131.94 60 114.73 300 191.9498.57/105,6-
44.16/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk129.75 104 141.97 50 191.9798.60/105,6-
45.17/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand155.99 60 140.95 56 196.95103.58/110,9-
46.18/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov161.41 50 150.07 106 211.41118.04/126,4-
47.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc151.71 160 182.50 56 238.50145.13/155,4-
48.7/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.188.32 56 186.63 58 244.32150.95/161,7-
49.19/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.174.44 108 208.58 158 282.44189.07/202,5-
  PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  RUFFER Matěj 1999 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava99.54 2 99.95 4 101.54 -
2.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec104.69 4 101.90 0 101.900.36/0,4-
3.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn108.41 0 104.64 0 104.643.10/3,1-
4.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava105.03 52 104.14 2 106.144.60/4,5-
5.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno106.66 0 110.33 4 106.665.12/5,0-
6.2/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha108.38 2 104.12 4 108.126.58/6,5-
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc109.84 0 108.54 6 109.848.30/8,2-
8.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha106.68 4 106.98 52 110.689.14/9,0-
9.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava105.15 6 110.05 4 111.159.61/9,5-
10.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno115.15 6 111.39 0 111.399.85/9,7-
11.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc115.17 2 112.67 0 112.6711.13/11,0-
12.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc111.34 2 119.70 6 113.3411.80/11,6-
13.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk119.57 8 107.39 6 113.3911.85/11,7-
14.6/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha111.48 2 110.82 4 113.4811.94/11,8-
15.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha112.75 2 112.29 6 114.7513.21/13,0-
16.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.77 4 112.35 4 115.7714.23/14,0-
17.9/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.112.85 4 111.94 8 116.8515.31/15,1-
18.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha114.96 2 123.76 4 116.9615.42/15,2-
19.5/DSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc113.13 4 127.53 54 117.1315.59/15,4-
20.10/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.112.49 6 128.61 152 118.4916.95/16,7-
21.6/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc116.57 2 115.55 6 118.5717.03/16,8-
22.11/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky117.50 4 117.64 2 119.6418.10/17,8-
23.12/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí114.46 6 125.07 2 120.4618.92/18,6-
24.5/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB119.21 4 118.14 6 123.2121.67/21,3-
25.6/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.123.91 0 126.90 50 123.9122.37/22,0-
26.7/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy121.19 4 121.40 4 125.1923.65/23,3-
27.7/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.115.32 54 117.64 8 125.6424.10/23,7-
28.13/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno121.25 6 138.54 4 127.2525.71/25,3-
29.8/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha130.62 0 132.95 4 130.6229.08/28,6-
30.14/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK136.67 4 122.73 8 130.7329.19/28,7-
31.15/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami131.07 56 130.88 6 136.8835.34/34,8-
32.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc138.25 0 137.14 0 137.1435.60/35,1-
33.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB132.50 6 131.81 12 138.5036.96/36,4-
34.16/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa142.46 106 135.08 4 139.0837.54/37,0-
35.9/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK129.96 10 123.42 54 139.9638.42/37,8-
36.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.20 68 128.12 12 140.1238.58/38,0-
37.17/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava136.26 102 131.28 10 141.2839.74/39,1-
38.18/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky132.13 10 141.01 2 142.1340.59/40,0-
39.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc144.79 2 143.81 4 146.7945.25/44,6-
40.11/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami137.48 14 163.72 2 151.4849.94/49,2-
41.5/ZMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc147.11 6 129.09 56 153.1151.57/50,8-
42.6/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn155.87 6 142.42 54 161.8760.33/59,4-
43.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc151.74 104 161.45 10 171.4569.91/68,8-
44.19/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK126.41 58 174.67 8 182.6781.13/79,9-
45.7/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha143.89 52 132.07 58 190.0788.53/87,2-
46.13/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy139.47 108 139.71 58 197.7196.17/94,7-
47.20/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec145.56 54 153.62 52 199.5698.02/96,5-
48.8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc148.58 156 161.41 64 225.41123.87/122,0-
49.9/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky141.05 102 141.39 102 243.05141.51/139,4-
50.21/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec1.00 999 167.98 104 271.98170.44/167,9-
51.22/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor88.18 404 148.95 156 304.95203.41/200,3-
52.10/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava208.00 106 150.42 206 314.00212.46/209,2-
53.14/ZSRETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc220.09 110 267.38 252 330.09228.55/225,1-
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.0.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKEPRTOVÁ Markéta
SOUČEK Marek
2001
1999
KVS HK
KVS HK
139.86 112 139.58 14 153.58 -
2.1/ZSBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
153.68 60 154.95 8 162.959.37/6,1-
3.2/DSPALOUDOVÁ Karolína
SKOŘEPA Vojtěch
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.98 26 173.33 70 170.9817.40/11,3-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3