vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

24.09.2016   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK105.60 0 106.60 2 105.60 173
1.1/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky105.60 0 105.00 50 105.60 169
3.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.107.70 0 106.80 0 106.801.20/1,1165
4.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.112.60 2 107.10 0 107.101.50/1,4161
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice107.60 0 108.20 2 107.602.00/1,9157
6.2/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky107.00 4 108.00 0 108.002.40/2,3153
7.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov109.50 0 108.30 0 108.302.70/2,6149
8.3/DMHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.110.10 0 106.60 2 108.603.00/2,8145
9. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.109.30 0 108.70 0 108.703.10/2,9141
10.4/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand114.30 0 109.20 0 109.203.60/3,4137
11.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky109.60 8 108.30 2 110.304.70/4,5133
12.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.111.20 0 111.70 0 111.205.60/5,3129
13. ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.112.30 0 114.00 0 112.306.70/6,3125
14.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec113.50 0 113.10 0 113.107.50/7,1121
15.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.114.00 0 113.90 0 113.908.30/7,9117
16. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov115.80 0 114.00 0 114.008.40/8,0113
17.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec113.90 2 114.40 0 114.408.80/8,3109
18.3/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.115.20 0 116.30 0 115.209.60/9,1105
19.4/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK117.10 0 115.70 0 115.7010.10/9,6101
20. JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech.117.80 0 120.90 0 117.8012.20/11,697
21.5/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov116.00 2 113.90 6 118.0012.40/11,793
22.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.118.40 2 118.40 0 118.4012.80/12,189
23.4/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky119.90 2 118.70 0 118.7013.10/12,485
24.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.118.90 4 117.60 2 119.6014.00/13,381
25.3/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.119.70 0 120.70 2 119.7014.10/13,480
26.4/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha121.10 0 119.90 0 119.9014.30/13,579
26.5/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.119.20 2 117.90 2 119.9014.30/13,578
28.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand119.40 2 120.40 0 120.4014.80/14,077
29.2/ZMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.50 0 120.60 0 120.6015.00/14,276
30.6/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.120.80 0 122.00 0 120.8015.20/14,475
30.6/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily124.10 0 120.80 0 120.8015.20/14,474
32.6/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha117.70 4 119.00 2 121.0015.40/14,673
33.2/U23KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK121.90 0 123.60 6 121.9016.30/15,472
34.7/VSAJDL František 1970 L.Žatec124.20 0 122.10 0 122.1016.50/15,671
35.8/VZUMMER Ondřej 1968 Turnov121.10 2 122.40 0 122.4016.80/15,970
36.7/VMDOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.118.60 4 120.80 2 122.6017.00/16,169
37.3/U23FRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK122.50 2 121.10 2 123.1017.50/16,668
38.9/VZUMMER Dušan 1970 Turnov124.60 0 123.40 0 123.4017.80/16,967
39.10/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.123.80 0 124.00 0 123.8018.20/17,266
40.11/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice123.90 0 123.40 2 123.9018.30/17,365
41.7/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto122.50 2 122.00 2 124.0018.40/17,464
42.8/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec124.40 0 128.80 0 124.4018.80/17,863
42.4/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.4.00 999 124.40 0 124.4018.80/17,862
44.12/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště124.70 0 126.40 0 124.7019.10/18,161
45.9/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto124.80 0 127.20 2 124.8019.20/18,260
46.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm125.10 0 125.00 0 125.0019.40/18,459
47.4/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha123.90 2 125.60 4 125.9020.30/19,258
48.2/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky122.30 6 124.00 2 126.0020.40/19,357
49.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand126.70 0 126.90 2 126.7021.10/20,056
50.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha126.80 0 128.50 2 126.8021.20/20,155
51.10/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto123.00 4 123.80 4 127.0021.40/20,354
52.4/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha127.10 0 128.20 0 127.1021.50/20,453
53.5/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha127.20 2 127.30 0 127.3021.70/20,552
53.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha132.30 4 127.30 0 127.3021.70/20,551
55.11/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand124.50 4 123.90 4 127.9022.30/21,150
56.13/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice129.60 2 128.30 0 128.3022.70/21,549
57.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec128.40 0 131.10 4 128.4022.80/21,648
58.14/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK128.80 0 127.10 2 128.8023.20/22,047
59.12/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov128.90 0 130.20 4 128.9023.30/22,146
60.6/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky126.10 4 129.00 0 129.0023.40/22,245
61.7/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.125.50 4 132.10 0 129.5023.90/22,644
61.8/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.129.50 0 132.80 4 129.5023.90/22,643
63.7/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.127.50 4 129.80 0 129.8024.20/22,942
63.9/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov128.20 4 127.80 2 129.8024.20/22,941
65.5/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.125.00 6 126.70 4 130.7025.10/23,840
66.8/ZMZOUBEK Adam 2004 3 Semily130.80 0 132.40 2 130.8025.20/23,939
67.15/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor131.70 0 130.90 0 130.9025.30/24,038
68.13/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník129.40 6 127.10 4 131.1025.50/24,137
69.16/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky134.20 2 131.20 0 131.2025.60/24,236
70.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK131.30 0 132.20 0 131.3025.70/24,335
71.8/VMMAREK Pavel 1972 3 Třebech.133.50 0 132.00 0 132.0026.40/25,034
72.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha135.40 2 132.90 0 132.9027.30/25,933
73.14/DMJAHODA Martin 2001 3 USK Pha133.30 0 130.00 4 133.3027.70/26,232
73.5/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily133.30 0 136.60 0 133.3027.70/26,231
75.9/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice131.50 2 130.90 4 133.5027.90/26,430
75.9/VMBOHATÝ Karel 1974 Třebech.133.50 0 136.00 0 133.5027.90/26,429
75.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.50 2 134.70 4 133.5027.90/26,428
78.10/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily127.90 6 130.20 52 133.9028.30/26,827
79.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník135.70 0 134.80 0 134.8029.20/27,726
79.15/DMLAPUNÍK Milan 2001 Turnov132.80 2 134.70 2 134.8029.20/27,725
79.10/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky134.80 0 138.50 0 134.8029.20/27,724
82.11/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand132.60 8 133.20 2 135.2029.60/28,023
83.10/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.134.40 2 135.60 0 135.6030.00/28,422
83.12/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand135.20 4 135.60 0 135.6030.00/28,421
85.13/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK135.90 0 140.40 0 135.9030.30/28,720
86.17/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek134.20 2 136.60 0 136.2030.60/29,019
87.14/ZMKUDRNA Josef 2004 KK Brand143.00 2 137.20 0 137.2031.60/29,918
88.15/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice134.30 4 133.30 4 137.3031.70/30,017
89.11/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha136.60 2 135.70 2 137.7032.10/30,416
89.8/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov139.00 0 137.70 0 137.7032.10/30,415
91.12/ZSMÜLLER Ondřej 2002 Turnov132.40 8 134.20 4 138.2032.60/30,914
92.16/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand135.60 6 135.40 4 139.4033.80/32,013
93.13/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov131.60 8 134.40 6 139.6034.00/32,212
94. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov140.70 0 141.50 2 140.7035.10/33,211
95.16/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov139.10 2 156.70 2 141.1035.50/33,610
96.14/ZSADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky140.60 4 140.30 2 142.3036.70/34,89
96.17/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand138.30 4 133.70 54 142.3036.70/34,88
98.18/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov142.40 2 142.60 0 142.6037.00/35,07
99.19/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha148.00 6 141.00 2 143.0037.40/35,46
100.20/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha142.20 4 145.60 0 145.6040.00/37,95
101.15/ZSNOVOTNÝ Vojtěch 2004 USK Pha146.70 6 143.80 2 145.8040.20/38,14
102.16/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště150.20 2 146.60 0 146.6041.00/38,83
102.21/ZMŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand157.10 4 142.60 4 146.6041.00/38,82
104.22/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.144.00 10 145.80 2 147.8042.20/40,01
104.23/ZMVODRÁŽKA Matěj 2004 Semily146.60 14 143.80 4 147.8042.20/40,00
106.24/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.147.20 2 150.10 4 149.2043.60/41,30
107.17/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.146.90 8 147.30 2 149.3043.70/41,40
108.25/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec148.60 6 147.40 2 149.4043.80/41,50
108.26/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha152.00 4 149.40 0 149.4043.80/41,50
110.27/ZMKÖRNER Adam 2004 KK Brand148.70 2 151.90 2 150.7045.10/42,70
111.28/ZMSTRASSER Marek 2004 L.Žatec148.80 2 147.70 4 150.8045.20/42,80
111.18/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily146.80 4 162.20 4 150.8045.20/42,80
113.29/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec149.40 4 148.90 2 150.9045.30/42,90
114.30/ZMVIRAGH Tomáš 2004 Týniště151.10 0 153.10 2 151.1045.50/43,10
115.31/ZMTARABA Matyáš 2004 KK Brand149.30 4 152.90 8 153.3047.70/45,20
116.19/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa142.20 12 151.00 12 154.2048.60/46,00
117.20/ZSENDRYCH Matouš 2003 Trutnov152.80 2 154.80 0 154.8049.20/46,60
118.21/ZSTROCH Jan 2003 Dv.Král.150.70 6 156.70 2 156.7051.10/48,40
119.32/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha160.30 6 144.50 14 158.5052.90/50,10
120.33/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice158.90 8 156.80 4 160.8055.20/52,30
121.34/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor157.00 6 148.60 14 162.6057.00/54,00
122.22/ZSMÁRA Michal 2003 VS Tábor173.40 12 160.20 8 168.2062.60/59,30
123.35/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.157.80 12 166.50 8 169.8064.20/60,80
124.36/ZMJAHNA Ondřej 2005 Třebech.160.60 52 171.20 4 175.2069.60/65,90
  HEZINA Jiří 2004 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MED Kryštof 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice114.10 0 4.00 999 114.10 70
2.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor118.90 0 121.40 0 118.904.80/4,266
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 2 122.50 0 122.508.40/7,462
4.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK124.40 0 123.00 0 123.008.90/7,858
5.1/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK123.70 0 123.50 0 123.509.40/8,254
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.90 0 124.20 0 124.2010.10/8,950
7.2/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa127.00 4 125.40 0 125.4011.30/9,946
8.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky126.20 0 126.10 2 126.2012.10/10,642
9.4/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha126.60 0 124.40 2 126.4012.30/10,838
9.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand127.30 4 124.40 2 126.4012.30/10,834
11.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand125.10 2 129.30 0 127.1013.00/11,430
12.4/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand127.90 2 127.50 0 127.5013.40/11,726
13.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa128.30 2 128.00 0 128.0013.90/12,225
14.5/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec126.20 2 128.50 2 128.2014.10/12,424
15.7/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.129.90 0 132.40 0 129.9015.80/13,823
16.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice131.60 4 130.10 0 130.1016.00/14,022
17.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha135.90 0 130.30 0 130.3016.20/14,221
18.3/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK130.70 0 131.80 0 130.7016.60/14,520
19.8/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha128.80 2 134.50 2 130.8016.70/14,619
20.4/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.131.70 0 131.50 0 131.5017.40/15,218
20.9/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa130.50 4 129.50 2 131.5017.40/15,217
22. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK132.00 0 132.20 0 132.0017.90/15,716
23.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily132.30 0 132.70 0 132.3018.20/16,015
23.6/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky135.10 4 132.30 0 132.3018.20/16,014
25.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily137.70 0 131.40 2 133.4019.30/16,913
26.10/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha132.10 2 132.40 4 134.1020.00/17,512
27.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily136.40 0 138.00 0 136.4022.30/19,511
28.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky135.90 2 141.50 2 137.9023.80/20,910
29.7/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov138.20 0 138.20 4 138.2024.10/21,19
30.1/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník131.70 8 135.60 4 139.6025.50/22,38
31.11/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec148.60 2 141.50 0 141.5027.40/24,07
32.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.50 0 144.50 0 142.5028.40/24,96
33.12/ZSHOFMANOVÁ Šárka 2002 3 Sláv.HK143.40 2 141.90 2 143.9029.80/26,15
34.8/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor144.60 8 141.00 4 145.0030.90/27,14
35.13/ZSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec149.60 4 144.70 2 146.7032.60/28,63
36.6/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha148.20 6 149.10 2 151.1037.00/32,42
37.7/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha157.00 4 152.20 0 152.2038.10/33,41
38.8/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor150.30 8 148.20 6 154.2040.10/35,10
39.2/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK156.40 0 152.70 4 156.4042.30/37,10
40.3/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.160.90 2 157.10 4 161.1047.00/41,20
41.3/VRYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.163.80 0 165.20 0 163.8049.70/43,60
42. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.168.20 6 163.00 4 167.0052.90/46,40
43.14/ZSJANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.170.30 8 179.30 4 178.3064.20/56,30
  ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice131.50 2 131.60 0 131.60 22
2.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha133.90 0 132.80 2 133.902.30/1,718
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor133.80 2 134.80 0 134.803.20/2,414
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha135.00 4 135.80 0 135.804.20/3,210
5.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov138.90 0 141.30 0 138.907.30/5,56
6.2/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand142.10 4 139.20 0 139.207.60/5,85
7.3/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand142.60 0 139.80 0 139.808.20/6,24
8.2/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor146.00 0 141.80 0 141.8010.20/7,83
9.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK152.20 4 148.90 2 150.9019.30/14,72
10.1/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK158.90 4 162.20 0 162.2030.60/23,31
11.4/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK172.90 0 173.90 0 172.9041.30/31,40
12.4/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov170.80 4 172.30 2 174.3042.70/32,40
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha108.20 2 107.70 50 110.20 121
2.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.111.50 2 111.50 0 111.501.30/1,2113
3.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.111.70 0 112.60 4 111.701.50/1,4105
4.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.113.60 4 113.90 0 113.903.70/3,4101
5.2/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB110.80 6 113.20 4 116.806.60/6,097
6.1/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov117.80 0 119.40 2 117.807.60/6,993
7.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK118.00 0 120.00 0 118.007.80/7,189
8.3/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand123.10 4 119.10 0 119.108.90/8,185
9.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.119.20 0 119.00 2 119.209.00/8,281
10.3/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily119.80 0 119.90 0 119.809.60/8,777
11.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.20 0 120.40 0 120.4010.20/9,373
12. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK122.40 2 120.80 0 120.8010.60/9,669
13.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Postřelm122.00 0 122.40 0 122.0011.80/10,765
14.5/VLACINA Richard 1967 2 Semily123.10 0 122.30 0 122.3012.10/11,061
15.3/VMPOLÍVKA Karel 1978 3 Sláv.HK123.50 0 122.80 0 122.8012.60/11,457
16.4/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm125.50 0 123.00 0 123.0012.80/11,653
17.5/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.124.00 0 123.80 0 123.8013.60/12,349
18.6/VMLADÝŘ Karel 1972 KVS HK138.90 4 124.10 0 124.1013.90/12,645
19.7/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK124.30 0 125.80 2 124.3014.10/12,841
20.3/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK124.50 0 143.00 0 124.5014.30/13,037
21.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov122.80 2 122.10 4 124.8014.60/13,236
22.6/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor125.30 2 125.40 0 125.4015.20/13,835
23.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor125.70 0 127.40 2 125.7015.50/14,134
24.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor126.20 0 126.60 0 126.2016.00/14,533
25.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov128.80 0 130.10 2 128.8018.60/16,932
26.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor128.10 2 127.30 2 129.3019.10/17,331
27.8/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.130.00 0 129.40 2 130.0019.80/18,030
28.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha128.80 2 129.20 2 130.8020.60/18,729
29.7/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov138.00 8 130.90 0 130.9020.70/18,828
30.8/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK131.20 0 133.30 2 131.2021.00/19,127
31.9/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.131.30 0 132.60 0 131.3021.10/19,126
31.3/U23KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK134.10 2 131.30 0 131.3021.10/19,125
33.9/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.129.60 2 4.00 999 131.6021.40/19,424
34.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník131.90 0 133.40 0 131.9021.70/19,723
35.10/VMBOHATÝ Karel 1974 Třebech.133.20 0 132.40 0 132.4022.20/20,122
36.10/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily133.30 2 132.60 0 132.6022.40/20,321
37.4/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha129.80 6 126.80 6 132.8022.60/20,520
38.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm135.00 0 133.20 0 133.2023.00/20,919
39.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov134.40 0 135.80 4 134.4024.20/22,018
40.11/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov136.00 2 136.40 0 136.4026.20/23,817
41.5/VSRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK139.90 2 137.40 0 137.4027.20/24,716
42.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.00 0 137.80 0 137.8027.60/25,015
43.11/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor138.80 0 139.90 0 138.8028.60/26,014
44.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm138.90 0 137.60 2 138.9028.70/26,013
45.4/DSBOUČEK Stanislav 1999 3 Pardub.138.00 2 137.00 2 139.0028.80/26,112
46.12/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.50 0 141.90 2 139.5029.30/26,611
47.4/U23VRBA Vojtěch 1994 Sláv.HK137.80 2 138.40 2 139.8029.60/26,910
48.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor141.10 0 144.60 2 141.1030.90/28,09
49.5/DSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.141.10 2 4.00 999 143.1032.90/29,98
50.2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily142.10 2 141.50 2 143.5033.30/30,27
51.5/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.4.00 999 143.90 0 143.9033.70/30,66
52.12/VMBAČINA Jan 1973 Č.Lípa142.80 2 143.00 4 144.8034.60/31,45
53.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha149.20 4 142.40 4 146.4036.20/32,84
54.4/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov142.90 4 148.80 2 146.9036.70/33,33
55.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník145.70 2 145.90 6 147.7037.50/34,02
56.6/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov146.40 2 4.00 999 148.4038.20/34,71
57.7/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy149.80 0 150.90 0 149.8039.60/35,90
58.5/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov154.70 0 150.80 0 150.8040.60/36,80
59.6/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.148.40 4 148.90 2 150.9040.70/36,90
60.5/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK151.00 0 151.90 0 151.0040.80/37,00
61.13/VMVOKŘÁL Petr 1972 KVS HK150.50 2 156.30 2 152.5042.30/38,40
62.8/VSKAŠPAR Jaroslav 1956 Sláv.HK153.20 0 156.50 4 153.2043.00/39,00
63.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.155.20 4 156.90 6 159.2049.00/44,50
64.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov158.00 4 151.80 8 159.8049.60/45,00
65.7/ZSKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha157.00 4 166.10 2 161.0050.80/46,10
66.8/ZSMAREK Matyáš 2003 Třebech.159.00 4 157.20 4 161.2051.00/46,30
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
112.10 2 117.20 2 114.10 56
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
125.80 2 125.50 0 125.5011.40/10,048
3.1/VMPOLÍVKA Radek
POLÍVKA Karel
1980
1978
Sláv.HK
Sláv.HK
126.60 0 126.80 0 126.6012.50/11,044
4.2/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
131.60 4 126.70 0 126.7012.60/11,040
5.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
129.50 2 130.40 2 131.5017.40/15,236
6.2/DSKRČ Ladislav
KOLÁČEK Petr
1999
2001
2 Dukla B.
KK Brand
137.80 52 132.80 2 134.8020.70/18,132
7.3/VMDOLEŽAL Pavel
TROCH Petr
1974
1971
Dv.Král.
Dv.Král.
143.90 10 139.00 0 139.0024.90/21,828
8. KARLOVSKÝ Marek
JÁNĚ Jakub
1997
1990
MT KVS HK
Dukla B.
135.20 8 131.30 8 139.3025.20/22,124
9.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
139.50 6 138.20 2 140.2026.10/22,920
10.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
141.00 2 140.00 2 142.0027.90/24,516
11.4/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
139.30 6 138.30 6 144.3030.20/26,512
12.2/VSKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.50 2 138.80 6 144.5030.40/26,68
13.2/ZMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
3 Postřelm
VS Tábor
142.70 6 144.00 2 146.0031.90/28,07
14.3/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
149.70 4 147.50 0 147.5033.40/29,36
15.5/VMRAŠNER Karel
RAŠNER Jiří
1976
2008
Postřelm
Postřelm
146.40 2 145.60 6 148.4034.30/30,10
16.1/ZSVEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
3 Benátky
Benátky
146.40 16 141.80 8 149.8035.70/31,35
17.4/VJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁK Petr
2005
1969
2 Tech.Pha
Tech.Pha
153.80 12 153.80 0 153.8039.70/34,84
18.2/ZSMAREK Matyáš
HANUŠ Jiří
2003
2002
Třebech.
Třebech.
148.70 10 150.00 8 158.0043.90/38,53
19.3/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
146.10 18 146.90 12 158.9044.80/39,32
20.3/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
157.00 2 154.60 6 159.0044.90/39,41
21.4/ZSJANOUŠEK Viktor
KOLÁŘ Vojtěch
2003
2002
USK Pha
USK Pha
159.70 0 159.40 6 159.7045.60/40,00
22.3/VSDUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
158.50 4 156.30 6 162.3048.20/42,20
23.5/VINDRUCH Tomáš
ŠEPS Miroslav
2008
1968
KVS HK
KVS HK
164.40 2 167.20 2 166.4052.30/45,80
24.1/DMKOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
Jablonec
Jablonec
158.80 14 159.70 8 167.7053.60/47,00
25.6/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
173.30 2 168.40 0 168.4054.30/47,60
26.4/ZMINDRUCH Matěj
DRÁBEK Matyáš
2006
2005
KVS HK
KVS HK
170.10 2 175.50 6 172.1058.00/50,80
27.5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
175.40 10 189.00 18 185.4071.30/62,50
  FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
2 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLIŠČOVÁ Barbora
SAMKOVÁ Olga
2002
2005
Třebech.
Třebech.
150.30 8 152.90 4 156.90 0
2.2/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
159.50 10 157.10 6 163.106.20/4,00
3. VORLOVÁ Darina
ZÁRUBOVÁ Michaela
1984
1986
Pardub.
KVS HK
175.90 16 169.50 14 183.5026.60/17,00
4.1/DMSTRASSEROVÁ Bára
NOVÁKOVÁ Karolína
2001
2002
L.Žatec
L.Žatec
207.30 10 172.20 12 184.2027.30/17,40
5.2/DMKOFROŇOVÁ Zuzana
DOLEŽALOVÁ Viktorie
2002
2001
Benátky
Benátky
183.40 16 169.40 18 187.4030.50/19,40
6.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
200.20 62 189.70 12 201.7044.80/28,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3