MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž

11.06.2016   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.15:27,44
2K1M/2ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.15:42,88
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov15:44,78
4K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno16:09,07
5K1M/4KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice16:23,48
6K1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.16:25,63
7K1M/5KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.16:33,20
8K1M/6ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:37,62
9K1M/7CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc16:44,56
10K1M/8IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:47,11
11K1W/3HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc17:01,48
12K1M/9BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.17:05,97
13K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:06,73
14K1M/10MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno17:11,65
15K1M/11BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:13,05
16K1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:15,00
17C1M/1ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:15,53
18K1W/6DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:16,19
19K1M/12VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:19,65
20K1M/13GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:21,85
21K1M/14ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.17:27,59
22K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:29,98
23C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
17:35,53
24K1W/8DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.17:37,45
25K1M/15KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.17:37,72
26K1M/16VESELÝ František 2000 3 Trutnov17:50,79
27K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:01,28
28C2M/2KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:04,83
29K1W/10DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel18:08,82
30C2M/3ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
18:09,40
31C2M/4RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
18:09,56
32C1M/2KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.18:11,99
33C2M/5HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
18:18,51
34C1M/3SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.18:23,25
35K1M/17ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:24,60
36K1W/11BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava18:24,76
37K1M/18HALA Jiří 2002 2 Olomouc18:32,33
38K1M/19WALTER David 2001 2 Šumperk18:37,42
39C2M/6KRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
18:37,51
40K1M/20HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc18:42,45
41C1M/4RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.18:43,84
42K1M/21PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc18:45,06
43K1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:46,21
44K1W/13VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor18:46,80
45K1M/22LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc18:47,21
46K1M/23TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.18:49,56
47K1M/24JANŮ Filip 2002 3 Olomouc18:49,91
48C1M/5ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.18:55,25
49C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:57,81
50C2M/7KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
19:00,28
51C1W/2SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno19:00,67
52K1M/25HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto19:12,08
53K1W/14PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:16,26
54K1W/15BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand19:18,43
55K1W/16SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž19:22,44
56K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:23,06
57K1M/26VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor19:28,87
58K1W/18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:36,04
59C2M/8NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
Olomouc
Olomouc
19:36,44
60K1M/27PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:40,92
61K1W/19HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc19:41,84
62C1M/6WALTER Jakub 1998 2 Šumperk19:43,51
63K1M/28NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:44,09
64K1M/29RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:51,02
65C1M/7ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.19:52,53
66C1M/8KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.19:56,38
67K1M/30HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:57,59
68K1W/20DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno20:00,64
69C2M/9JANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
20:03,19
70C1W/3SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:07,15
71K1M/31MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava20:08,42
72K1W/21POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc20:11,41
73K1W/22BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.20:14,64
74K1M/32RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:18,32
75C1M/9URBAN Daniel 2001 3 Šumperk20:21,63
76C1W/4PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.20:23,11
77K1W/23BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:23,85
78K1W/24KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc20:24,12
79K1W/25HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.20:27,75
80K1W/26KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava20:28,39
81K1W/27KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc20:31,81
82K1M/33VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:32,37
83K1W/28HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.20:37,90
84K1W/29KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand20:38,40
85K1M/34KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:38,87
86C2M/10SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
20:39,92
87C1M/10ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.20:47,48
88K1W/30NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.20:48,02
89K1W/31ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand20:51,96
90K1M/35KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm20:59,12
91C2M/11HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:59,22
92C1M/11KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm21:04,10
93K1M/36KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:05,01
94K1W/32STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.21:05,24
95C1M/12NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc21:05,97
96C1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc21:09,79
97C1M/13RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm21:15,59
98C1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.21:16,69
99K1M/37FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.21:17,66
100K1W/33HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc21:19,51
101K1M/38MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:23,92
102K1M/39SUK Jakub 2002 Trutnov21:29,68
103C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno21:40,66
104K1M/40ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:42,01
105K1M/41BEIER Alva 2005 Trutnov21:45,28
106C1M/14MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:49,05
107K1W/34TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí21:55,22
108C1M/15KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.21:56,41
109K1M/42PAPULA Jan 2005 Litovel21:57,45
110K1W/35KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.21:59,24
111C1M/16KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc21:59,41
112C2M/12HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
22:07,69
113C2M/13BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
22:08,62
114C2M/14RUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
22:10,50
115K1W/36JANŮ Veronika 2005 Olomouc22:13,75
116C1M/17BEIER Matouš 2004 Trutnov22:16,41
117K1W/37PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.22:17,21
118K1M/43NĚMEC Radek 2004 Pardub.22:17,86
119K1W/38HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava22:21,13
120C1W/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí22:21,83
121C1W/9ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk22:25,44
122C1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc22:35,63
123K1W/39DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc22:36,34
124C1W/11PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.22:37,05
125K1M/44KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná22:41,92
126K1M/45RUTAR Martin 2003 VS Desná22:46,28
127K1M/46ŠMAKAL Petr 2003 Litovel22:48,33
128K1M/47KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc22:49,67
129K1M/48OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.22:50,63
130K1M/49KOSÍK Dan 2004 Olomouc22:55,76
131K1M/50SOBOTKA Adam 2005 KK Brno22:58,38
132K1M/51KLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.23:10,62
133K1M/52URBAN Jaroslav 2004 Olomouc23:13,13
134K1M/53PAVELKA Marek 2004 VS Desná23:14,26
135K1W/40ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.23:15,46
136C1W/12DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno23:19,43
137C1W/13KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc23:23,23
138K1M/54SALAJ František 2004 Litovel23:25,41
139K1M/55DZIADEK Marek 2005 KK Brno23:30,44
140K1M/56GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc23:36,09
141K1M/57ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc23:36,40
142K1W/41STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:55,10
143C2M/15NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
24:06,52
144K1M/58HRIC Ondřej 2004 Olomouc24:11,40
145C1M/18PAPULA Jan 2005 Litovel24:14,99
146K1W/42MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno24:17,43
147C1M/19KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc24:23,85
148K1M/59STRNAD Ondřej 2004 VS Desná24:31,89
149C1M/20NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc24:35,80
150C1W/14HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc24:37,85
151K1M/60VODÁK Norbert 2004 Litovel24:37,99
152C2M/16MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
25:09,68
153C1W/15JANŮ Veronika 2005 Olomouc25:20,04
154C2M/17PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
25:26,08
155C1M/21SALAJ František 2004 Litovel25:41,10
156C1M/22ŠMAKAL Petr 2003 Litovel25:47,23
157K1W/43RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná25:57,67
158C1M/23VODÁK Norbert 2004 Litovel26:10,72
159C2M/18ŠŤASTNÝ Matěj
PILAŘ Jan
2005
2004
Pardub.
Pardub.
27:09,12
160K1M/61KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná29:17,36
161C1W/16DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc31:38,49
Oddíl