vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž

11.06.2016   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:15,53 -
2.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.18:11,9956.46/5,5-
3.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.18:23,2567.72/6,5-
4.4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.18:43,8488.31/8,5-
5.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.18:55,2599.72/9,6-
6.5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk19:43,51147.98/14,3-
7.2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub.19:52,53157.00/15,2-
8.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.19:56,38160.85/15,5-
9.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk20:21,63186.10/18,0-
10.6/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.20:47,48211.95/20,5-
11.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm21:04,10228.57/22,1-
12.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc21:05,97230.44/22,3-
13.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm21:15,59240.06/23,2-
14.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.21:49,05273.52/26,4-
15.8/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.21:56,41280.88/27,1-
16.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc21:59,41283.88/27,4-
17.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov22:16,41300.88/29,1-
18.3/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel24:14,99419.46/40,5-
19.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc24:23,85428.32/41,4-
20.5/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc24:35,80440.27/42,5-
21.6/ZMSALAJ František 2004 Litovel25:41,10505.57/48,8-
22.5/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel25:47,23511.70/49,4-
23.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel26:10,72535.19/51,7-
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.DNS -
  ULITZKA Oliver 2002 KK OpavaDNS -
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.DNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno16:09,07 -
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.16:25,6316.56/1,7-
3.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc17:01,4852.41/5,4-
4.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:06,7357.66/6,0-
5.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:15,0065.93/6,8-
6.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:16,1967.12/6,9-
7.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:29,9880.91/8,3-
8.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.17:37,4588.38/9,1-
9.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:01,28112.21/11,6-
10.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel18:08,82119.75/12,4-
11.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava18:24,76135.69/14,0-
12.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:46,21157.14/16,2-
13.6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor18:46,80157.73/16,3-
14.5/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:16,26187.19/19,3-
15.6/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand19:18,43189.36/19,5-
16.7/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž19:22,44193.37/20,0-
17.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:23,06193.99/20,0-
18.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:36,04206.97/21,4-
19.7/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc19:41,84212.77/22,0-
20.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno20:00,64231.57/23,9-
21.8/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc20:11,41242.34/25,0-
22.8/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.20:14,64245.57/25,3-
23.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:23,85254.78/26,3-
24.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc20:24,12255.05/26,3-
25.9/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.20:27,75258.68/26,7-
26.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava20:28,39259.32/26,8-
27.9/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc20:31,81262.74/27,1-
28.9/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.20:37,90268.83/27,7-
29.10/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand20:38,40269.33/27,8-
30.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.20:48,02278.95/28,8-
31.11/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand20:51,96282.89/29,2-
32.12/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.21:05,24296.17/30,6-
33.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc21:19,51310.44/32,0-
34.11/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí21:55,22346.15/35,7-
35.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.21:59,24350.17/36,1-
36.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc22:13,75364.68/37,6-
37.12/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.22:17,21368.14/38,0-
38.13/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava22:21,13372.06/38,4-
39.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc22:36,34387.27/40,0-
40.13/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.23:15,46426.39/44,0-
41.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:55,10466.03/48,1-
42.7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno24:17,43488.36/50,4-
43.8/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná25:57,67588.60/60,7-
  ŠPIČKOVÁ Klára 2005 ZábřehDNS -
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS -
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDKDNS -
  RETKOVÁ Anna 2005 OlomoucDNS -
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS -
  PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.DSQ -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.15:27,44 -
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.15:42,8815.44/1,7-
3.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov15:44,7817.34/1,9-
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice16:23,4856.04/6,0-
5.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.16:33,2065.76/7,1-
6.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:37,6270.18/7,6-
7.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 Olomouc16:44,5677.13/8,3-
8.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:47,1179.67/8,6-
9.5/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.17:05,9798.53/10,6-
10.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno17:11,65104.21/11,2-
11.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:13,05105.61/11,4-
12.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:19,65112.21/12,1-
13.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:21,85114.41/12,3-
14.6/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.17:27,59120.15/13,0-
15.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.17:37,72130.28/14,0-
16.7/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov17:50,79143.35/15,5-
17.4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:24,60177.16/19,1-
18.5/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:32,33184.89/19,9-
19.8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk18:37,42189.98/20,5-
20.6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc18:42,45195.01/21,0-
21.7/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc18:45,06197.62/21,3-
22.9/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc18:47,21199.77/21,5-
23.10/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.18:49,56202.13/21,8-
24.8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc18:49,91202.47/21,8-
25.11/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto19:12,08224.64/24,2-
26.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor19:28,87241.43/26,0-
27.12/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:40,92253.48/27,3-
28.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:44,09256.65/27,7-
29.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:51,02263.58/28,4-
30.13/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:57,59270.15/29,1-
31.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava20:08,42280.98/30,3-
32.4/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:18,32290.88/31,4-
33.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:32,37304.93/32,9-
34.10/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:38,87311.43/33,6-
35.11/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm20:59,12331.68/35,8-
36.14/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:05,01337.57/36,4-
37.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.21:17,66350.22/37,8-
38.7/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:23,92356.48/38,4-
39.12/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov21:29,68362.24/39,1-
40.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:42,01374.57/40,4-
41.9/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov21:45,28377.85/40,7-
42.10/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel21:57,45390.01/42,1-
43.11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.22:17,86410.42/44,3-
44.13/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná22:41,92434.48/46,8-
45.14/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná22:46,28438.85/47,3-
46.15/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel22:48,33440.89/47,5-
47.12/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc22:49,67442.23/47,7-
48.15/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.22:50,63443.19/47,8-
49.13/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc22:55,76448.32/48,3-
50.14/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno22:58,38450.94/48,6-
51.15/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.23:10,62463.18/49,9-
52.16/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc23:13,13465.69/50,2-
53.17/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná23:14,26466.82/50,3-
54.18/ZMSALAJ František 2004 Litovel23:25,41477.97/51,5-
55.19/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno23:30,44483.00/52,1-
56.20/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc23:36,09488.65/52,7-
57.21/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc23:36,40488.96/52,7-
58.22/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc24:11,40523.96/56,5-
59.23/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná24:31,89544.45/58,7-
60.24/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel24:37,99550.55/59,4-
61.16/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná29:17,36829.92/89,5-
  PÁTEK Vítězslav 2003 ZábřehDNS -
  ŠOTEK Adam 2005 OlomoucDNS -
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS -
  FIALA Jakub 2001 2 OlomoucDNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:57,81 -
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno19:00,672.86/0,3-
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:07,1569.34/6,1-
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.20:23,1185.30/7,5-
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc21:09,79131.98/11,6-
6.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.21:16,69138.88/12,2-
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno21:40,66162.85/14,3-
8.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí22:21,83204.02/17,9-
9.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk22:25,44207.63/18,2-
10.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc22:35,63217.82/19,1-
11.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.22:37,05219.24/19,3-
12.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno23:19,43261.62/23,0-
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc23:23,23265.42/23,3-
14.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc24:37,85340.04/29,9-
15.2/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc25:20,04382.23/33,6-
16.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc31:38,49760.68/66,9-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
17:35,53 -
2.2/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:04,8329.30/2,8-
3.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
18:09,4033.87/3,2-
4.3/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
18:09,5634.03/3,2-
5.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
18:18,5142.98/4,1-
6.4/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
18:37,5161.98/5,9-
7.3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
19:00,2884.75/8,0-
8.5/DSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
Olomouc
Olomouc
19:36,44120.91/11,5-
9.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
20:03,19147.66/14,0-
10.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
20:39,92184.39/17,5-
11.4/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:59,22203.69/19,3-
12.3/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
22:07,69272.16/25,8-
13.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
22:08,62273.09/25,9-
14.4/ZSRUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
22:10,50274.97/26,1-
15.2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
24:06,52390.99/37,0-
16.3/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
25:09,68454.15/43,0-
17.5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
25:26,08470.55/44,6-
18.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PILAŘ Jan
2005
2004
Pardub.
Pardub.
27:09,12573.59/54,3-
  FURIŠ Eduard
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3