Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova

26.03.2022   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: p.Schreiber Zbyněk   vrchní rozhodčí: p.Jílek Ladislav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSALAJ František 2004 1 Litovel13:02,90 70
2.2/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm13:44,2041.30/5,362
3.1/VVESELÝ Petr 1976 3 VSDK13:44,5041.60/5,354
4.3/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov13:53,3050.40/6,446
5.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto13:58,1055.20/7,138
6. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž14:09,9067.00/8,634
7.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc14:16,5073.60/9,430
8.2/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto14:23,6080.70/10,326
9.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel14:37,2094.30/12,022
10.4/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc14:41,1098.20/12,518
11.3/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:46,80103.90/13,314
12.4/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel14:49,00106.10/13,610
13.5/DMRETEK Václav 2007 3 Olomouc14:53,00110.10/14,19
14.5/DSPAPULA Jan 2005 2 Litovel15:00,60117.70/15,08
15.6/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel15:03,30120.40/15,47
16.7/DMČAMEK David 2006 3 Litovel15:07,20124.30/15,96
17.8/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc15:10,70127.80/16,35
18. VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto15:45,90163.00/20,84
19.6/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel16:05,10182.20/23,33
20.9/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto16:09,80186.90/23,92
21. STAROVOITOV Artem   9 UKR17:56,10293.20/37,50
22.1/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc18:18,20315.30/40,31
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 OlomoucDNS 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK BrnoDNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.MýtoDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:52,20 74
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.12:53,100.90/0,166
3.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto13:15,3023.10/3,058
4.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:17,4025.20/3,350
5.3/U23RETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc13:32,5040.30/5,242
6.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:35,1042.90/5,634
7.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc13:43,8051.60/6,730
8.3/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc14:10,9078.70/10,226
9.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:14,6082.40/10,722
10.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc14:34,60102.40/13,318
11.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc14:42,40110.20/14,314
12.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc14:45,40113.20/14,710
13.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc14:50,20118.00/15,39
14.4/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc14:51,90119.70/15,58
15.5/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná14:53,20121.00/15,77
16.4/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:00,80128.60/16,76
17.6/DSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc15:15,90143.70/18,65
18.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc15:24,40152.20/19,74
19.4/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná15:54,10181.90/23,63
20.5/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto15:59,80187.60/24,32
21.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž16:15,60203.40/26,31
22.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž16:32,60220.40/28,50
23.7/DSLISOVSKA Maria   9 UKR17:05,00252.80/32,70
24.4/U23LYCHKO Anna   9 UKR17:26,40274.20/35,50
25.6/DMPASICHNYK Anastasiia   9 UKR17:45,70293.50/38,00
  JASANSKÁ Anna 2007 Vys.MýtoDNS 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS DesnáDNS 0
  JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS DesnáDNS 0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno11:02,50 130
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno11:15,6013.10/2,0122
3.2/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm11:37,6035.10/5,3114
4.3/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:38,9036.40/5,5106
5.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.11:49,9047.40/7,298
6.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc11:53,0050.50/7,690
7.3/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc11:53,9051.40/7,882
8.4/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc11:56,4053.90/8,174
9.4/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno12:07,7065.20/9,866
10.5/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc12:17,8075.30/11,462
11.1/VKNEBEL Robert   Olomouc12:26,8084.30/12,758
12.1/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště12:37,4094.90/14,354
13.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK12:40,0097.50/14,750
14.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí12:44,70102.20/15,446
15.6/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:45,00102.50/15,542
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:56,70114.20/17,238
17.7/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc13:00,40117.90/17,834
18.2/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:24,20141.70/21,430
19.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc13:27,40144.90/21,926
20.3/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno13:33,50151.00/22,822
21.4/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel13:37,20154.70/23,421
22.5/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:48,80166.30/25,120
23.5/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:54,00171.50/25,919
24.8/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto13:54,50172.00/26,018
25.9/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí14:04,60182.10/27,517
26.6/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc14:04,80182.30/27,516
27.10/DSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno14:08,10185.60/28,015
28.3/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:13,20190.70/28,814
29.7/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc14:15,70193.20/29,213
30.6/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná14:15,80193.30/29,212
31. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž14:22,40199.90/30,211
32.8/DMVÍTEK David 2007 3 KK Brno14:26,30203.80/30,810
33.9/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno14:48,90226.40/34,29
34.4/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná14:50,10227.60/34,48
35.11/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno14:55,10232.60/35,17
36.5/ZSBOUŠKA David 2008 3 KK Brno14:56,90234.40/35,46
37.6/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí15:08,50246.00/37,15
38.7/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel15:15,30252.80/38,24
39.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno15:21,70259.20/39,13
40.8/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc15:25,40262.90/39,72
41.2/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno16:12,00309.50/46,71
42.3/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc17:10,00367.50/55,50
43.4/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc17:16,40373.90/56,40
44.10/DMKASATSKI Denis   9 UKR17:46,90404.40/61,00
45.5/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto18:32,90450.40/68,00
46.9/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto19:57,80535.30/80,80
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 OlomoucDNS 0
  BERKA Štěpán 2002 3 LitovelDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc14:32,70 48
2.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno14:37,604.90/0,640
3.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:41,709.00/1,032
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto15:07,4034.70/4,024
5.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc15:18,9046.20/5,316
6.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc15:29,0056.30/6,58
7.3/U23RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc15:34,7062.00/7,14
8.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc16:00,6087.90/10,13
9.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:07,4094.70/10,92
10.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc16:07,7095.00/10,91
11.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc16:26,50113.80/13,00
12.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc17:01,70149.00/17,10
  HOROVÁ Klára 1998 1 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
12:55,60 21
2.1/DSONDŘICH Adam
VEJNAR Samuel
2004
2005
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:15,5019.90/2,613
3.1/DMČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
2 Litovel
Litovel
14:32,0096.40/12,45
4.2/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
15:18,30142.70/18,41
Oddíl