4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

24.04.2022   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.18:45,00 75/133/0
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:33,5648.57/4,368/121/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:36,6951.69/4,662/109/0
4.1/DSVANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor19:37,4352.43/4,757/97/0
5.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel19:39,8254.82/4,953/0/30
6.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.20:11,3486.34/7,749/85/0
7.3/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov20:18,0793.07/8,346/73/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:22,5697.56/8,743/61/0
9.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.20:27,76102.76/9,140/49/0
10.5/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.20:49,83124.83/11,137/37/0
11.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel21:31,94166.94/14,835/0/18
12.6/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.22:20,54215.54/19,233/25/0
13.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.22:31,00226.00/20,131/19/0
14.7/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.23:03,17258.17/22,929/13/0
15.1/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel23:05,89260.89/23,227/0/6
16.2/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.23:57,91312.91/27,825/7/0
17.3/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto30:23,08698.08/62,123/1/0
  ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor19:02,28 75/66/0
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno19:21,2518.96/1,768/0/42
3.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.19:37,1734.88/3,162/54/0
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:44,1041.81/3,757/0/30
5. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:57,1454.85/4,853/42/0
6.4/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.20:06,1963.90/5,649/30/0
7.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto20:37,0494.75/8,346/18/0
8. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.21:18,02135.73/11,943/6/0
9.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK22:11,26188.97/16,540/0/18
10.4/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná22:26,79204.50/17,937/0/6
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno17:00,52 75/0/117
2.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily17:34,3033.78/3,368/186/0
3.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz17:37,6837.16/3,662/174/0
4.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha17:45,8445.32/4,457/162/0
5.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.17:59,6559.13/5,853/150/0
6.3/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí18:09,3668.84/6,749/0/105
7.4/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc18:21,8281.30/8,046/0/93
8.2/VKNEBEL Robert 1971 2 Olomouc18:27,1286.60/8,543/0/81
9.5/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha18:31,5190.99/8,940/138/0
10.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc18:56,08115.56/11,337/0/69
11. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha18:59,20118.68/11,635/126/0
12.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz19:00,17119.65/11,733/114/0
13.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov19:06,20125.68/12,331/102/0
14.6/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:10,21129.69/12,729/96/0
15. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto19:25,26144.74/14,227/90/0
16.3/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc19:27,69147.17/14,425/0/57
17.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav19:30,02149.50/14,623/84/0
18.4/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc19:33,55153.03/15,021/0/45
19.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc19:33,77153.25/15,019/0/33
20.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK19:33,90153.38/15,017/78/0
21.5/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha19:34,81154.29/15,115/72/0
22.7/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště19:34,98154.46/15,114/66/0
23.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz19:41,46160.94/15,813/60/0
24.8/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno20:03,09182.57/17,912/0/27
25.6/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.20:05,23184.71/18,111/54/0
26.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:12,20191.68/18,810/48/0
27.7/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily20:27,06206.54/20,29/42/0
28.8/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand20:56,82236.30/23,28/36/0
29.9/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná21:01,25240.73/23,67/0/21
30.9/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand21:05,75245.23/24,06/30/0
31.10/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha21:29,56269.05/26,45/24/0
32.11/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto21:35,56275.04/27,04/18/0
33.12/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc21:38,32277.80/27,23/0/15
34.13/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice21:40,30279.78/27,42/12/0
35.3/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel23:22,20381.68/37,41/0/9
36.1/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná24:27,80447.28/43,80/0/3
37.10/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno25:41,24520.72/51,00/0/0
38.11/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná26:56,32595.80/58,40/0/2
39.4/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto29:55,43774.91/75,90/6/0
  BERKA Štěpán 2002 3 LitovelDNS 0/0/0
  DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  LACINA Jakub 2003 1 SemilyDNS 0/0/0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0/0/0
  GABRLÍK Jakub 2004 1 OlomoucDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno21:48,38 75/0/36
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno22:42,4154.03/4,168/0/24
3.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc23:20,9892.60/7,162/0/12
4. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.23:33,36104.98/8,057/12/0
  BUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
18:28,28 75/66/0
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:07,5039.21/3,568/54/0
3.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
19:39,4271.13/6,462/0/30
4.1/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
1 Pardub.
Trutnov
20:16,36108.07/9,857/42/0
5.2/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
20:55,20146.91/13,353/30/0
6.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:09,26160.97/14,549/18/0
7.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL RIchard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
21:48,82200.53/18,146/0/18
8.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
21:54,37206.08/18,643/6/0
9.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
22:03,89215.60/19,540/0/6
Oddíl