vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

26.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.20 4 101.90 0 101.90 176
2.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.20 0 102.50 0 102.500.60/0,6172
3.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.80 0 103.20 0 103.201.30/1,3168
4.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK106.00 0 103.60 0 103.601.70/1,7164
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.104.70 0 104.00 0 104.002.10/2,1160
6.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.10 0 104.50 2 106.104.20/4,1156
7.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.40 0 106.90 0 106.905.00/4,9152
7.1/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.108.20 4 106.90 0 106.905.00/4,9148
9.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov108.10 2 107.80 0 107.805.90/5,8144
9.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky108.30 2 107.80 0 107.805.90/5,8140
11.3/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.112.20 2 110.80 0 110.808.90/8,7136
12.1/VMČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz123.70 0 111.90 0 111.9010.00/9,8132
13. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov112.10 0 110.80 4 112.1010.20/10,0128
14.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.00 4 110.80 2 112.8010.90/10,7124
15.3/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.111.30 2 116.20 2 113.3011.40/11,2120
16.4/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK118.10 2 111.60 2 113.6011.70/11,5116
17.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa117.60 0 113.80 0 113.8011.90/11,7112
18.2/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha118.00 6 111.90 2 113.9012.00/11,8108
19.3/VDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.115.90 0 114.20 0 114.2012.30/12,1104
20.4/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK114.50 0 110.40 4 114.4012.50/12,3100
21.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov118.80 2 114.60 0 114.6012.70/12,596
22.5/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov113.70 2 127.50 0 115.7013.80/13,592
23.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.123.40 4 116.60 0 116.6014.70/14,488
24.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy115.00 2 114.70 2 116.7014.80/14,584
25.5/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK126.60 4 116.80 0 116.8014.90/14,680
26.5/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.40 2 117.10 0 117.1015.20/14,976
27.3/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice116.20 4 115.80 2 117.8015.90/15,672
28.6/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště118.30 0 122.10 2 118.3016.40/16,168
29.4/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky119.10 0 118.00 4 119.1017.20/16,964
30.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.30 2 119.30 0 119.3017.40/17,163
31.6/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor121.10 2 120.00 0 120.0018.10/17,862
32.6/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň120.20 0 122.00 2 120.2018.30/18,061
33.4/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand119.30 2 120.30 0 120.3018.40/18,160
34.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.70 8 117.00 4 121.0019.10/18,759
34.5/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK131.10 6 121.00 0 121.0019.10/18,758
36.7/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha121.20 0 4.00 999 121.2019.30/18,957
37.7/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov118.10 4 117.60 4 121.6019.70/19,356
38.6/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.70 2 123.10 4 121.7019.80/19,455
39.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.121.70 2 122.00 0 122.0020.10/19,754
40.9/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.20 0 122.50 0 122.2020.30/19,953
41. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.50 0 125.80 2 122.5020.60/20,252
42.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.40 0 122.60 0 122.6020.70/20,351
43.7/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.120.90 2 124.40 2 122.9021.00/20,650
44.8/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto123.80 0 125.90 4 123.8021.90/21,549
45. JAVŮREK Jan 1987 Třebech.126.00 0 124.70 0 124.7022.80/22,448
46.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand123.00 2 123.10 2 125.0023.10/22,747
46.5/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky124.10 2 125.00 0 125.0023.10/22,746
48.10/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.10 0 123.20 2 125.2023.30/22,945
49.9/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.123.90 2 123.58 2 125.5823.68/23,244
50.7/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky124.00 2 124.70 2 126.0024.10/23,743
51.8/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha124.10 2 125.60 4 126.1024.20/23,742
51.10/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov124.10 2 127.30 6 126.1024.20/23,741
53.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha126.60 2 126.60 0 126.6024.70/24,240
54.8/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.123.60 4 125.50 8 127.6025.70/25,239
55.11/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK125.80 2 129.70 0 127.8025.90/25,438
56.4/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm127.90 0 130.20 2 127.9026.00/25,537
57.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha132.30 0 126.70 2 128.7026.80/26,336
58.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.00 0 129.70 2 129.0027.10/26,635
59.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily129.40 0 137.80 0 129.4027.50/27,034
60.6/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand127.80 2 128.20 4 129.8027.90/27,433
60.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha132.30 0 129.80 0 129.8027.90/27,432
62.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor133.60 0 130.20 0 130.2028.30/27,831
62.12/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky128.20 8 126.20 4 130.2028.30/27,830
64.10/VMŠUMSKÝ Viktor 1973 Sušice133.30 0 130.40 0 130.4028.50/28,029
65.11/DMŽENKA Ondra 2000 Pardub.131.90 2 128.60 2 130.6028.70/28,228
66.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK131.20 0 131.60 0 131.2029.30/28,827
67.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto131.60 2 130.00 2 132.0030.10/29,526
68.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto128.30 4 132.10 6 132.3030.40/29,825
69.11/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky132.50 0 131.90 2 132.5030.60/30,024
70.11/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.130.90 2 131.10 2 132.9031.00/30,423
70.12/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.132.90 0 133.00 10 132.9031.00/30,422
72.13/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov133.10 4 131.10 2 133.1031.20/30,621
73. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha132.20 6 129.70 4 133.7031.80/31,220
74.8/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.133.30 4 133.80 0 133.8031.90/31,319
75.14/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 132.60 2 134.6032.70/32,118
76.6/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov133.00 2 135.00 2 135.0033.10/32,517
77.13/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov136.30 0 135.10 0 135.1033.20/32,616
78.12/DMŽENKA Martin 2000 Pardub.129.90 6 127.00 12 135.9034.00/33,415
79.12/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.144.10 2 133.20 4 137.2035.30/34,614
80.13/DMZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy132.70 6 137.40 0 137.4035.50/34,813
81.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek135.10 4 137.30 6 139.1037.20/36,512
82.9/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice137.20 4 135.50 4 139.5037.60/36,911
83.14/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.141.50 2 135.90 4 139.9038.00/37,310
84.10/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov142.90 6 140.00 0 140.0038.10/37,49
85.11/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily138.80 2 148.20 6 140.8038.90/38,28
86.15/ZSBAUDISCH Adam 2001 USK Pha139.00 2 138.40 54 141.0039.10/38,47
87. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov142.80 2 142.00 0 142.0040.10/39,46
88.12/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice140.50 2 136.20 6 142.2040.30/39,55
88.16/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm144.80 0 138.20 4 142.2040.30/39,54
90.17/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm141.40 4 139.20 4 143.2041.30/40,53
91.18/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov144.60 0 159.60 50 144.6042.70/41,92
92.13/ZMJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky144.40 4 140.70 4 144.7042.80/42,01
93.19/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky152.10 8 142.50 4 146.5044.60/43,80
94.20/ZSHLOBIL Josef 2001 Turnov157.60 0 142.70 4 146.7044.80/44,00
95.21/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand159.80 60 139.10 8 147.1045.20/44,40
96.22/ZSSAAL Štěpán 2001 Jablonec142.10 66 143.20 4 147.2045.30/44,50
97.23/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.157.10 6 144.50 4 148.5046.60/45,70
98.24/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň143.00 8 150.30 52 151.0049.10/48,20
99.15/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště148.90 8 150.70 2 152.7050.80/49,90
100.14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.147.30 6 156.20 8 153.3051.40/50,40
101.15/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily158.40 12 153.40 0 153.4051.50/50,50
102.16/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily155.20 6 161.10 4 161.2059.30/58,20
103.25/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště166.60 2 161.60 0 161.6059.70/58,60
104.26/ZSČERNÝ Šimon 2001 Trutnov153.10 50 157.70 4 161.7059.80/58,70
105.17/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.168.40 6 177.30 6 174.4072.50/71,10
106.18/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov164.70 14 168.10 8 176.1074.20/72,80
108.19/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec174.90 10 173.10 8 181.1079.20/77,70
109.20/ZMVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.181.90 158 177.40 6 183.4081.50/80,00
110.21/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň173.40 12 182.60 12 185.4083.50/81,90
111.15/DMTICHÝ Jan 2000 Turnov212.50 68 181.70 12 193.7091.80/90,10
112.22/ZMFENCL Jáchym 2003 Pardub.176.20 18 183.40 18 194.2092.30/90,60
  HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Štěpán 2004 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jan 1988 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov134.30 0 133.00 0 133.00 7
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor133.50 0 133.20 2 133.500.50/0,46
3.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice4.00 999 131.70 2 133.700.70/0,55
4.2/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa136.80 0 133.00 6 136.803.80/2,94
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha140.10 0 139.20 2 140.107.10/5,33
6.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha143.50 2 142.60 0 142.609.60/7,22
7.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor158.80 0 156.90 0 156.9023.90/18,01
8.2/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy175.10 0 166.30 0 166.3033.30/25,00
9.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand179.50 8 171.00 6 177.0044.00/33,10
10.3/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy211.60 2 230.60 2 213.6080.60/60,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
117.80 0 119.10 4 117.80 53
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
123.10 2 120.80 4 124.807.00/5,945
3.2/DSBOHATÝ Karel
MILLER Jan
2001
1997
3 Třebech.
Turnov
130.80 4 125.80 0 125.808.00/6,841
4.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
127.30 2 126.70 2 128.7010.90/9,337
5.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
125.10 4 127.80 6 129.1011.30/9,633
6.1/U23PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
132.80 0 137.30 8 132.8015.00/12,729
7.2/VMŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
2 KK Brand
KK Brand
132.40 2 133.80 2 134.4016.60/14,125
8. SOUČKOVÁ Lucie
JÁNĚ Jakub
2004
1990
MT KVS HK
Dukla B.
131.10 4 132.00 12 135.1017.30/14,721
9.1/ZSŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
3 KK Brand
KK Brand
132.20 4 133.20 10 136.2018.40/15,617
10.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
138.40 0 136.90 0 136.9019.10/16,213
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
139.80 6 136.50 2 138.5020.70/17,612
12. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
140.80 0 140.00 0 140.0022.20/18,811
13.3/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
151.30 2 135.70 6 141.7023.90/20,310
14. ŠILAR Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1987
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
4.00 999 136.10 8 144.1026.30/22,39
15.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina
HOUSKA Jan
2003
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.90 8 142.60 10 145.9028.10/23,98
16. PAVLÍK Jiří
BOUČEK Stanislav
1964
1999
Třebech.
Trutnov
147.60 8 144.70 4 148.7030.90/26,27
17.2/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
140.30 12 140.60 14 152.3034.50/29,36
18.3/ZSVEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
Benátky
Benátky
147.40 8 142.80 12 154.8037.00/31,45
19.4/ZSVANĚK Matěj
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
152.30 4 151.20 10 156.3038.50/32,74
20.3/DMVENIGER Jan
HRNČÍŘ Jakub
2000
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
145.60 12 146.50 10 156.5038.70/32,93
21.5/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
153.40 6 152.70 4 156.7038.90/33,02
22. INDRUCH Matěj
ŠEPS Miroslav
2006
1968
KVS HK
KVS HK
160.50 2 164.20 0 162.5044.70/37,91
23.4/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
171.40 0 164.20 0 164.2046.40/39,40
24. MÍLOVÁ Terezie
MÍL Pavel
1998
1967
Trutnov
Trutnov
159.90 6 155.60 10 165.6047.80/40,60
25.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
156.90 12 154.70 12 166.7048.90/41,50
26. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 161.70 6 167.7049.90/42,40
27.4/DMKLIŠČOVÁ Barbora
VÁVROVÁ Aneta
2002
2000
Třebech.
Třebech.
161.00 16 3.00 999 177.0059.20/50,30
28.2/PZCAPALINI Daniel
ZACH Radovan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
161.30 16 335.00 10 177.3059.50/50,50
29.6/ZSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
Třebech.
Třebech.
169.00 66 166.20 14 180.2062.40/53,00
30.2/ZMHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
177.70 6 213.90 16 183.7065.90/55,90
31.7/ZSSAHULA Matěj
KOFROŇOVÁ Zuzana
2003
2002
Benátky
Benátky
180.00 14 178.30 10 188.3070.50/59,80
  KOBLÍŽEK Daniel
SOUČEK Marek
2000
1999
Trutnov
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1994
2000
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario
VĚTROVSKÝ Tomáš
2005
2005
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha126.20 2 127.50 6 128.20 0
2.2/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand130.80 0 130.60 2 130.802.60/2,00
3.3/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha132.30 2 132.60 4 134.306.10/4,80
4.4/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand133.40 6 134.00 2 136.007.80/6,10
5.5/PZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha150.20 2 136.50 2 138.5010.30/8,00
6.6/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice135.40 4 137.00 6 139.4011.20/8,70
7.7/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK138.20 4 143.30 6 142.2014.00/10,90
8.8/PZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand148.50 8 139.20 4 143.2015.00/11,70
9.9/PZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK151.40 2 148.30 0 148.3020.10/15,70
10.10/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor163.10 10 147.10 2 149.1020.90/16,30
11.11/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.149.30 2 150.40 6 151.3023.10/18,00
12.12/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy157.00 8 145.90 6 151.9023.70/18,50
13.13/PZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha154.80 6 151.80 2 153.8025.60/20,00
14.14/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov149.30 6 153.50 2 155.3027.10/21,10
15.15/PZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand157.00 4 162.80 10 161.0032.80/25,60
16.16/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand157.30 6 143.40 62 163.3035.10/27,40
17.17/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha162.30 12 156.20 10 166.2038.00/29,60
18.18/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor162.60 6 162.80 4 166.8038.60/30,10
18.19/PZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.164.80 2 164.50 6 166.8038.60/30,10
20.20/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha169.80 6 165.90 2 167.9039.70/31,00
21.21/PZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov165.10 4 164.80 4 168.8040.60/31,70
22.22/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.169.90 12 167.70 4 171.7043.50/33,90
23.23/PZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand161.40 62 163.50 10 173.5045.30/35,30
24.24/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor181.10 12 168.40 8 176.4048.20/37,60
25.25/PZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště181.70 58 175.60 6 181.6053.40/41,70
26.26/PZMŠROGL Michal 2006 USK Pha177.10 12 184.40 58 189.1060.90/47,50
27.27/PZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily201.00 6 198.60 2 200.6072.40/56,50
28.28/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub.208.90 108 199.50 8 207.5079.30/61,90
29.29/PZMFRÖHLICH Jáchym 2006 Roudnice216.80 110 196.80 12 208.8080.60/62,90
30.30/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy172.40 54 172.10 54 226.1097.90/76,40
31.1/PZZZÍTKOVÁ Magdaléna 2006 Pardub.214.20 110 194.80 68 262.80134.60/105,00
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Jan 2007 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.107.80 0 111.00 0 107.80 116
2.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.80 0 111.20 2 109.802.00/1,9108
3.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK111.20 0 112.80 0 111.203.40/3,2100
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov114.30 0 112.20 0 112.204.40/4,196
5.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK112.80 0 114.50 0 112.805.00/4,692
6.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor112.80 2 113.60 0 113.605.80/5,488
7.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.50 0 114.70 0 114.506.70/6,284
8.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav118.30 0 117.20 0 117.209.40/8,780
9.3/VMRAŠNER Karel 1976 3 Postřelm116.60 2 117.60 0 117.609.80/9,176
10.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov118.10 0 117.80 0 117.8010.00/9,372
11.2/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.10 4 118.70 0 118.7010.90/10,168
12.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky119.00 0 118.80 0 118.8011.00/10,264
13.4/VMSVÍTIL Vladan 1974 3 Postřelm119.70 0 120.90 2 119.7011.90/11,060
14. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto119.90 0 119.20 2 119.9012.10/11,256
15.5/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK120.30 0 120.10 0 120.1012.30/11,452
15.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.10 0 120.20 2 120.1012.30/11,448
17.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.90 0 122.30 2 121.9014.10/13,144
18. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK124.30 2 123.30 0 123.3015.50/14,440
19.6/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.123.50 0 125.40 2 123.5015.70/14,639
20.5/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov122.20 2 121.90 4 124.2016.40/15,238
21.2/U23REJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK125.90 0 124.50 0 124.5016.70/15,537
22.7/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja122.90 2 124.60 0 124.6016.80/15,636
22.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov125.60 2 124.60 0 124.6016.80/15,635
24.6/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.70 0 125.40 0 124.7016.90/15,734
25.8/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.125.70 0 123.00 4 125.7017.90/16,633
26.7/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy126.00 0 124.30 2 126.0018.20/16,932
27.8/VOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.129.50 2 126.10 0 126.1018.30/17,031
28.3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.123.20 4 125.40 2 127.2019.40/18,030
29.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor128.70 0 127.30 0 127.3019.50/18,129
30.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 Trutnov131.40 6 127.40 0 127.4019.60/18,228
31.5/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.127.00 4 126.10 2 128.1020.30/18,827
32.9/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.90 0 128.50 0 128.5020.70/19,226
33.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha129.10 4 128.60 0 128.6020.80/19,30
34.10/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK128.90 0 130.20 0 128.9021.10/19,625
35.3/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor132.80 0 129.10 0 129.1021.30/19,824
36.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor129.40 0 129.70 0 129.4021.60/20,023
36.11/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí131.20 0 129.40 0 129.4021.60/20,022
38.6/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.125.90 4 127.70 2 129.7021.90/20,321
39.4/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.80 4 128.10 2 130.1022.30/20,720
40.9/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.133.30 2 130.50 0 130.5022.70/21,119
41.12/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště129.90 2 131.40 0 131.4023.60/21,918
42.10/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.90 0 132.30 0 131.9024.10/22,417
43.2/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha134.90 0 132.50 0 132.5024.70/22,916
44.7/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov131.30 6 130.30 4 134.3026.50/24,615
45.13/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK133.50 2 4.00 999 135.5027.70/25,714
46.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov135.50 4 134.60 2 136.6028.80/26,713
47.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha137.20 0 135.20 4 137.2029.40/27,30
48.4/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.258.00 4 135.70 2 137.7029.90/27,712
49.3/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK137.00 2 137.20 2 139.0031.20/28,911
50.11/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor137.40 2 140.10 4 139.4031.60/29,310
51.12/VMNĚMEC Aleš 1976 Kadaň138.10 2 139.90 0 139.9032.10/29,89
52.5/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.136.80 4 4.00 999 140.8033.00/30,68
53.14/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.00 2 141.01 0 141.0133.21/30,87
54.5/DSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.140.30 2 140.30 2 142.3034.50/32,06
55.6/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov138.40 4 141.00 4 142.4034.60/32,15
56.2/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand150.50 0 143.80 0 143.8036.00/33,44
57.3/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm145.90 0 143.90 0 143.9036.10/33,53
57.4/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha142.50 4 141.90 2 143.9036.10/33,52
57.8/DMVESELÝ František 2000 Trutnov139.90 4 144.80 8 143.9036.10/33,51
60.4/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor153.60 0 144.00 0 144.0036.20/33,60
61.13/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand157.30 10 144.30 2 146.3038.50/35,70
62.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy149.50 2 144.30 6 150.3042.50/39,40
63.9/DMVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto170.40 8 149.10 2 151.1043.30/40,20
64.5/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha155.80 2 151.60 0 151.6043.80/40,60
65.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha152.70 0 159.80 4 152.7044.90/41,70
66.5/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.148.30 6 151.40 6 154.3046.50/43,10
67.6/ZSFRENCL Josef 2002 USK Pha157.80 8 153.60 2 155.6047.80/44,30
68.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha154.10 4 154.50 2 156.5048.70/45,20
69.3/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK172.20 6 162.00 4 166.0058.20/54,00
70.8/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.163.10 8 163.20 4 167.2059.40/55,10
71.7/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň167.80 14 167.60 0 167.6059.80/55,50
72.8/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm166.40 6 166.10 2 168.1060.30/55,90
73.4/PZŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.177.90 4 173.30 2 175.3067.50/62,60
74.9/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.191.40 4 195.10 8 195.4087.60/81,30
75.5/PZDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK258.80 10 269.90 56 268.80161.00/149,40
  FRENCL Josef 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice112.70 2 111.20 0 111.20 55
2.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor120.10 0 119.80 2 120.108.90/8,051
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.20 0 122.00 8 121.2010.00/9,047
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.70 2 121.50 0 121.5010.30/9,343
5.3/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa129.90 0 121.60 2 123.6012.40/11,239
6.4/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky126.30 0 124.50 0 124.5013.30/12,035
7.5/ZSFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa125.10 0 125.60 0 125.1013.90/12,531
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav125.80 0 126.50 0 125.8014.60/13,127
9.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice129.60 0 127.30 0 127.3016.10/14,523
10.6/ZSKEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK128.40 2 128.00 0 128.0016.80/15,122
11.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand129.30 4 128.80 0 128.8017.60/15,821
12.7/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand133.20 2 131.00 0 131.0019.80/17,820
13.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa135.00 0 131.20 0 131.2020.00/18,019
14.8/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK132.50 2 131.60 0 131.6020.40/18,318
14.9/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand135.10 0 129.60 2 131.6020.40/18,317
16.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.132.50 0 132.40 0 132.4021.20/19,116
17.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.70 6 131.20 2 133.2022.00/19,815
18.3/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha132.80 2 132.80 2 134.8023.60/21,214
19.4/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy137.60 0 134.20 2 136.2025.00/22,513
20.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa134.70 2 133.20 4 136.7025.50/22,912
21.10/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha141.30 2 137.10 0 137.1025.90/23,311
22.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov141.50 0 138.00 0 138.0026.80/24,110
23.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily139.20 0 137.50 4 139.2028.00/25,29
24.1/PZSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.145.60 2 141.80 0 141.8030.60/27,50
25.6/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK142.60 0 142.00 4 142.6031.40/28,28
26.11/ZSHOFMANOVÁ Šárka 2002 Sláv.HK143.60 0 142.80 0 142.8031.60/28,47
27.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy141.90 2 142.70 2 143.9032.70/29,46
28.8/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha138.10 6 137.90 10 144.1032.90/29,65
29.12/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov144.20 0 143.00 6 144.2033.00/29,74
30.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.142.60 2 153.10 4 144.6033.40/30,03
31.2/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky144.40 2 145.10 4 146.4035.20/31,70
32. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.40 8 145.80 2 147.8036.60/32,92
33.9/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha143.50 6 150.40 8 149.5038.30/34,41
34.2/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov151.40 0 149.70 4 151.4040.20/36,20
35.2/DMVÁVROVÁ Aneta 2000 Třebech.150.90 14 147.80 4 151.8040.60/36,50
36.3/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha162.70 0 146.10 6 152.1040.90/36,80
37.3/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK1.00 999 149.50 4 153.5042.30/38,00
38.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice150.20 50 150.20 6 156.2045.00/40,50
39.3/VRYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.159.50 0 156.80 0 156.8045.60/41,00
40.5/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy161.78 8 151.90 58 169.7858.58/52,70
41.4/VKREJČOVÁ Vlasta 1966 Roztoky173.40 4 167.60 8 175.6064.40/57,90
42.6/PZBEDNÁŘOVÁ Tereza 2006 KK Brand203.50 8 184.00 6 190.0078.80/70,90
43.14/ZSPLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.195.90 154 182.40 10 192.4081.20/73,00
44.4/VMŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek188.90 4 196.10 6 192.9081.70/73,50
45.7/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek242.40 4 212.80 14 226.80115.60/104,00
46.8/PZŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK215.70 106 222.50 10 232.50121.30/109,10
47.10/ZMZÍTKOVÁ Barbora 2003 Pardub.229.40 116 208.60 106 314.60203.40/182,90
48.9/PZŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK221.20 116 242.70 116 337.20226.00/203,20
  ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3