vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

27.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: b=a  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK101.80 0 101.20 0 101.20 173
2. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.101.60 0 102.10 0 101.600.40/0,4169
3.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.90 2 102.50 0 102.501.30/1,3165
4.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.30 2 102.90 0 102.901.70/1,7161
5.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice101.70 2 103.90 4 103.702.50/2,5157
6.1/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.108.40 2 105.10 0 105.103.90/3,9153
6.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.103.10 2 105.40 50 105.103.90/3,9149
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.106.30 0 4.00 999 106.305.10/5,0145
9.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov106.50 0 106.50 0 106.505.30/5,2141
10.3/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK110.20 0 109.40 0 109.408.20/8,1137
11.3/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.40 0 112.90 2 110.409.20/9,1133
11.4/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov110.40 0 112.60 50 110.409.20/9,1129
13.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec110.60 0 110.70 0 110.609.40/9,3125
14.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky109.20 2 122.50 0 111.2010.00/9,9121
15.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.110.50 2 110.00 2 112.0010.80/10,7117
15.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.40 2 112.00 0 112.0010.80/10,7113
17.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha112.90 0 113.30 2 112.9011.70/11,6109
18.3/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice113.90 0 113.40 0 113.4012.20/12,1105
19.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.80 2 113.70 0 113.7012.50/12,4101
20. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov112.40 2 112.10 4 114.4013.20/13,097
21.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa115.00 4 114.80 0 114.8013.60/13,493
22.3/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha115.00 0 116.20 2 115.0013.80/13,689
22.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky122.50 2 111.00 4 115.0013.80/13,685
24.3/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.115.60 2 115.10 0 115.1013.90/13,781
25.3/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov116.20 0 113.40 2 115.4014.20/14,077
26.4/VMČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz118.10 0 115.50 0 115.5014.30/14,173
27.5/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy115.70 2 113.60 2 115.6014.40/14,269
28.5/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK115.80 0 116.30 0 115.8014.60/14,465
29.6/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily118.10 2 116.30 0 116.3015.10/14,964
30.4/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK114.40 2 117.10 2 116.4015.20/15,063
31.5/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov115.30 2 114.60 52 117.3016.10/15,962
32.6/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice114.10 4 113.70 4 117.7016.50/16,361
33.7/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha117.80 0 4.00 999 117.8016.60/16,460
34.7/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.70 2 118.30 0 118.3017.10/16,959
35.5/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK116.60 2 116.50 2 118.5017.30/17,158
36.5/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.4.00 999 118.60 0 118.6017.40/17,257
37.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor119.40 4 119.00 0 119.0017.80/17,656
38.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov117.70 2 118.20 4 119.7018.50/18,355
39.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.126.10 4 119.90 0 119.9018.70/18,554
40.9/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor120.00 0 118.30 4 120.0018.80/18,653
40.8/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand116.00 4 117.30 52 120.0018.80/18,652
42.6/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.121.20 2 120.20 0 120.2019.00/18,851
43.7/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště119.30 2 119.20 2 121.2020.00/19,850
44.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand124.60 2 122.10 0 122.1020.90/20,749
45.7/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky120.30 2 4.00 999 122.3021.10/20,848
46.10/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště131.60 2 122.40 0 122.4021.20/20,947
46.8/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.4.00 999 120.40 2 122.4021.20/20,946
48.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand122.10 2 122.60 0 122.6021.40/21,145
49.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň118.90 4 121.00 2 122.9021.70/21,444
50.11/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí127.30 0 123.20 0 123.2022.00/21,743
51.8/DMŽENKA Ondra 2000 Pardub.126.10 0 123.40 0 123.4022.20/21,942
52.9/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha123.50 4 123.80 0 123.8022.60/22,341
53.9/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.124.00 0 122.60 2 124.0022.80/22,540
54. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto125.20 0 124.30 0 124.3023.10/22,839
55.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily124.40 0 130.40 2 124.4023.20/22,938
56.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto124.80 0 127.60 4 124.8023.60/23,337
57.10/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec124.40 4 121.50 4 125.5024.30/24,036
58.12/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky128.70 2 125.60 0 125.6024.40/24,135
59.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha125.80 0 127.30 0 125.8024.60/24,334
60.11/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto125.50 6 122.30 4 126.3025.10/24,833
61.5/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm125.60 2 126.40 0 126.4025.20/24,932
61.6/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha127.90 4 122.40 4 126.4025.20/24,931
63. JAVŮREK Jan 1987 Třebech.127.50 0 125.60 2 127.5026.30/26,030
64. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha127.60 2 127.60 0 127.6026.40/26,129
65.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha127.50 2 128.00 0 128.0026.80/26,528
66.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.10 2 126.40 2 128.4027.20/26,927
67.12/DMŽENKA Martin 2000 Pardub.128.50 0 129.30 0 128.5027.30/27,026
68.11/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.40 6 128.90 0 128.9027.70/27,425
69.12/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec125.00 6 125.00 4 129.0027.80/27,524
70.13/ZSLAPUNÍK Milan 2001 Turnov135.10 2 129.30 0 129.3028.10/27,823
71.14/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky131.60 0 129.90 0 129.9028.70/28,422
72.13/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.70 0 131.40 0 131.4030.20/29,821
73.10/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.129.50 4 127.50 4 131.5030.30/29,920
73.5/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov134.20 50 131.50 0 131.5030.30/29,919
75.11/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor131.60 0 130.90 2 131.6030.40/30,018
76.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.10 4 128.10 4 132.1030.90/30,517
77.13/DMZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy134.20 0 130.70 2 132.7031.50/31,116
78.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek132.50 2 132.90 0 132.9031.70/31,315
78.15/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov134.60 2 130.90 2 132.9031.70/31,314
80.16/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto131.20 2 131.60 2 133.2032.00/31,613
81.17/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm133.60 0 140.00 2 133.6032.40/32,012
82.8/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice135.40 0 133.90 0 133.9032.70/32,311
83.12/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.136.40 4 135.00 0 135.0033.80/33,410
84.9/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice136.60 4 136.00 0 136.0034.80/34,49
85.13/VMŠUMSKÝ Viktor 1973 Sušice134.60 2 136.30 2 136.6035.40/35,08
86.10/ZMJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky144.10 2 136.90 0 136.9035.70/35,37
87.18/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.134.90 6 135.30 2 137.3036.10/35,76
88.14/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.135.10 4 133.90 4 137.9036.70/36,35
89.19/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm140.40 0 138.00 0 138.0036.80/36,44
90.11/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily140.50 2 138.90 0 138.9037.70/37,33
91. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov141.30 0 140.70 0 140.7039.50/39,02
92.20/ZSBAUDISCH Adam 2001 USK Pha134.90 6 137.40 60 140.9039.70/39,21
93.12/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov139.00 2 144.50 0 141.0039.80/39,30
94.21/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand143.70 6 137.70 6 143.7042.50/42,00
95.22/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.143.50 2 144.10 0 144.1042.90/42,40
96.23/ZSSAAL Štěpán 2001 Jablonec142.60 2 139.20 8 144.6043.40/42,90
97.24/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň141.50 4 142.50 6 145.5044.30/43,80
98.25/ZSHLOBIL Josef 2001 Turnov142.30 4 145.80 6 146.3045.10/44,60
99.13/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň155.40 4 144.40 2 146.4045.20/44,70
100.14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.148.10 2 147.10 0 147.1045.90/45,40
101.15/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily147.00 54 145.90 4 149.9048.70/48,10
102.26/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky145.00 6 150.20 6 151.0049.80/49,20
103.16/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily160.30 2 153.60 2 155.6054.40/53,80
104.15/VŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště164.80 10 147.10 10 157.1055.90/55,20
105.17/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec166.30 6 160.00 2 162.0060.80/60,10
107.18/ZMTROCH Jan 2003 Dv.Král.170.60 10 167.10 2 169.1067.90/67,10
108.27/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště168.20 2 165.50 4 169.5068.30/67,50
109.15/DMTICHÝ Jan 2000 Turnov202.60 10 172.40 4 176.4075.20/74,30
110.19/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov165.80 62 170.90 6 176.9075.70/74,80
111.20/ZMFENCL Jáchym 2003 Pardub.183.00 10 179.80 56 193.0091.80/90,70
112.28/ZSČERNÝ Šimon 2001 Trutnov148.00 60 148.10 56 204.10102.90/101,70
  JUDA Štěpán 2004 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jan 1988 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice4.00 999 129.80 2 131.80 8
2.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov134.00 2 133.70 0 133.701.90/1,47
3.2/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa136.00 0 133.80 0 133.802.00/1,56
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor132.40 2 131.30 4 134.402.60/2,05
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha141.00 0 141.60 2 141.009.20/7,04
6.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha142.80 2 141.70 0 141.709.90/7,53
7.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor157.00 2 152.60 0 152.6020.80/15,82
8.2/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy163.30 0 158.00 0 158.0026.20/19,91
9.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand169.30 4 165.70 0 165.7033.90/25,70
10.4/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov184.30 4 174.50 10 184.5052.70/40,00
11.3/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy195.70 0 203.80 10 195.7063.90/48,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
117.00 2 4.00 999 119.00 46
2.1/U23STRÁNSKÝ Dominik
ABRAHAM Tomáš
1999
1992
2 Benátky
Benátky
119.90 0 124.90 2 119.900.90/0,842
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
122.30 0 122.30 2 122.303.30/2,838
4.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
123.90 0 122.70 4 123.904.90/4,134
5.1/ZSŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
3 KK Brand
KK Brand
160.50 2 124.70 0 124.705.70/4,830
6.2/VMŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
2 KK Brand
KK Brand
129.20 4 130.70 2 132.7013.70/11,526
7. ŠILAR Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1987
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.20 2 134.60 0 134.6015.60/13,122
8.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
137.40 2 136.10 0 136.1017.10/14,418
8.3/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.10 2 135.40 4 136.1017.10/14,418
10.2/DSBOHATÝ Karel
MILLER Jan
2001
1997
3 Třebech.
Turnov
128.20 8 4.00 999 136.2017.20/14,513
11.1/DMKOBLÍŽEK Daniel
SOUČEK Marek
2000
1999
Trutnov
KVS HK
135.30 10 132.80 4 136.8017.80/15,012
12. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.60 4 135.60 2 137.6018.60/15,611
13.2/U23PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
134.10 4 4.00 999 138.1019.10/16,110
14. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
138.30 0 137.80 2 138.3019.30/16,29
15.2/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
152.10 4 137.40 2 139.4020.40/17,18
16.2/DMFUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
139.80 6 504.70 6 145.8026.80/22,57
17.3/ZSVANĚK Matěj
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
147.70 6 144.70 2 146.7027.70/23,36
18.3/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
159.40 10 141.90 6 147.9028.90/24,35
19.4/DMVENIGER Jan
HRNČÍŘ Jakub
2000
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
145.50 14 145.60 6 151.6032.60/27,44
20.4/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
152.20 2 151.20 2 153.2034.20/28,73
21. PAVLÍK Jiří
BOUČEK Stanislav
1964
1999
Třebech.
Trutnov
147.30 6 147.20 10 153.3034.30/28,82
22.5/ZSVEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
Benátky
Benátky
161.50 12 147.30 8 155.3036.30/30,51
23. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
156.90 6 155.60 4 159.6040.60/34,10
24.2/PZCAPALINI Daniel
ZACH Radovan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
157.20 8 153.80 6 159.8040.80/34,30
25.3/U23BÁČA Jakub
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1994
2000
KK Brand
KK Brand
163.80 8 160.40 4 164.4045.40/38,20
26.5/DMKLIŠČOVÁ Barbora
VÁVROVÁ Aneta
2002
2000
Třebech.
Třebech.
159.60 8 156.80 8 164.8045.80/38,50
27.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
164.20 2 163.30 6 166.2047.20/39,70
28.4/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
172.30 4 167.40 0 167.4048.40/40,70
29. MÍLOVÁ Terezie
MÍL Pavel
1998
1967
Trutnov
Trutnov
166.10 10 159.70 10 169.7050.70/42,60
30.6/ZSSAHULA Matěj
KOFROŇOVÁ Zuzana
2003
2002
Benátky
Benátky
169.40 10 171.90 8 179.4060.40/50,80
31.2/ZMHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
190.70 10 198.60 4 200.7081.70/68,70
  SOUČKOVÁ Lucie
JÁNĚ Jakub
2004
1990
MT KVS HK
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario
VĚTROVSKÝ Tomáš
2005
2005
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Matěj
ŠEPS Miroslav
2006
1968
KVS HK
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha122.80 2 121.30 4 124.80 0
2.2/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand128.90 0 129.90 2 128.904.10/3,30
3.3/PZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha141.30 0 131.30 0 131.306.50/5,20
4.4/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice134.50 0 138.30 2 134.509.70/7,80
5.5/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha131.40 50 131.20 6 137.2012.40/9,90
6.6/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand133.30 4 134.30 4 137.3012.50/10,00
7.7/PZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand137.40 0 138.90 2 137.4012.60/10,10
8.8/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy141.60 4 139.10 0 139.1014.30/11,50
9.9/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK139.60 0 137.00 4 139.6014.80/11,90
10.10/PZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK147.30 0 145.00 2 147.0022.20/17,80
11.11/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.149.50 0 150.00 2 149.5024.70/19,80
12.12/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov153.20 0 151.80 6 153.2028.40/22,80
13.13/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor155.30 6 146.80 10 156.8032.00/25,60
14.14/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha154.80 6 153.20 4 157.2032.40/26,00
15.15/PZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov194.90 8 153.80 4 157.8033.00/26,40
16.16/PZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand157.30 2 151.50 10 159.3034.50/27,60
17.17/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand208.20 4 157.00 4 161.0036.20/29,00
18.18/PZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.161.10 0 168.80 4 161.1036.30/29,10
19.19/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor185.50 4 164.20 2 166.2041.40/33,20
20.20/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha164.30 2 166.70 2 166.3041.50/33,30
21.21/PZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand159.50 8 169.40 4 167.5042.70/34,20
21.22/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.165.50 2 201.40 0 167.5042.70/34,20
23.23/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy175.70 2 165.70 6 171.7046.90/37,60
24.24/PZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště171.30 2 168.40 8 173.3048.50/38,90
25.25/PZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily174.40 6 193.70 8 180.4055.60/44,60
26.26/PZMŠROGL Michal 2006 USK Pha169.90 56 178.60 6 184.6059.80/47,90
27.27/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor172.80 56 181.30 8 189.3064.50/51,70
28.28/PZMMAREK Jan 2007 Třebech.194.90 8 205.70 6 202.9078.10/62,60
29.29/PZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha155.80 50 151.40 52 203.4078.60/63,00
30.1/PZZZÍTKOVÁ Magdaléna 2006 Pardub.205.00 6 208.30 2 210.3085.50/68,50
31.30/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub.203.50 8 224.40 54 211.5086.70/69,50
32.31/PZMFRÖHLICH Jáchym 2006 Roudnice205.60 6 195.80 56 211.6086.80/69,60
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.108.30 0 105.40 0 105.40 113
2. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.111.40 2 106.40 0 106.401.00/0,9105
3.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK110.00 0 110.20 0 110.004.60/4,497
4.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor111.70 0 113.20 0 111.706.30/6,093
5.2/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK112.20 0 112.80 0 112.206.80/6,589
6.3/VMRAŠNER Karel 1976 3 Postřelm113.20 0 116.10 0 113.207.80/7,485
7.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov115.50 4 115.00 0 115.009.60/9,181
8.2/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK115.20 0 116.20 2 115.209.80/9,377
9.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav115.50 0 116.60 2 115.5010.10/9,673
10.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.112.30 4 114.20 2 116.2010.80/10,269
11.4/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK117.90 0 118.40 0 117.9012.50/11,965
12. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto118.40 2 118.40 0 118.4013.00/12,361
13.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 3 Postřelm118.60 0 118.50 0 118.5013.10/12,457
14.2/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov119.83 0 121.00 2 119.8314.43/13,753
15.6/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.120.00 0 121.60 0 120.0014.60/13,949
16.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.30 0 120.90 0 120.9015.50/14,745
17.4/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily121.40 0 121.20 0 121.2015.80/15,041
18.5/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor121.70 4 119.30 2 121.3015.90/15,140
19.7/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja120.20 2 121.40 0 121.4016.00/15,239
20.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor121.70 0 123.40 0 121.7016.30/15,538
21. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK121.90 0 122.00 0 121.9016.50/15,737
22.8/VMLADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK122.70 0 122.20 0 122.2016.80/15,936
23.2/U23REJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK4.00 999 122.30 0 122.3016.90/16,035
24.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky118.70 4 4.00 999 122.7017.30/16,434
25.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov127.50 0 123.10 0 123.1017.70/16,833
26.3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.123.30 0 124.00 0 123.3017.90/17,032
27.6/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK123.70 0 125.80 0 123.7018.30/17,431
28.7/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.10 0 125.90 0 124.1018.70/17,730
29.4/DMRUFFER Matěj 1999 Pardub.125.20 2 124.20 0 124.2018.80/17,829
30.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha124.40 0 124.60 0 124.4019.00/18,028
31.9/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.120.70 4 142.00 2 124.7019.30/18,327
32.3/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.80 0 125.30 0 125.3019.90/18,926
33.10/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.129.20 0 126.80 0 126.8021.40/20,325
34.4/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor127.00 0 127.20 0 127.0021.60/20,524
35.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha127.60 0 128.70 2 127.6022.20/21,10
36.5/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.4.00 999 127.70 0 127.7022.30/21,223
37.8/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště128.00 0 128.30 0 128.0022.60/21,422
37.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor128.60 0 128.00 0 128.0022.60/21,421
39.9/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí129.20 0 128.20 0 128.2022.80/21,620
40.6/DMBOUČEK Stanislav 1999 Trutnov131.00 0 127.10 2 129.1023.70/22,519
41.10/VOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.129.50 0 129.50 0 129.5024.10/22,918
41.11/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.50 0 131.00 0 129.5024.10/22,917
41.3/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK129.50 0 132.20 0 129.5024.10/22,916
44.12/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy128.40 2 129.60 0 129.6024.20/23,015
45.7/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov132.94 4 129.10 2 131.1025.70/24,414
46.4/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha128.90 50 131.30 0 131.3025.90/24,613
47.13/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK132.50 0 4.00 999 132.5027.10/25,712
48.4/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.4.00 999 132.90 2 134.9029.50/28,011
49.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha134.70 2 131.70 4 135.7030.30/28,70
50.11/VMNĚMEC Aleš 1976 Kadaň134.70 2 4.00 999 136.7031.30/29,710
51.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov137.00 0 136.30 2 137.0031.60/30,09
52.14/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov137.10 0 138.30 0 137.1031.70/30,18
53.8/DMVESELÝ František 2000 Trutnov137.60 0 137.20 2 137.6032.20/30,67
54.2/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand138.60 0 140.40 2 138.6033.20/31,56
55.5/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov135.90 4 4.00 999 139.9034.50/32,75
56.5/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha138.10 2 138.80 6 140.1034.70/32,94
57.15/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.139.50 2 153.50 0 141.5036.10/34,33
58.3/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor147.20 0 142.00 0 142.0036.60/34,72
59.4/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm141.20 4 140.60 2 142.6037.20/35,31
60.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy142.90 0 143.50 0 142.9037.50/35,60
61.12/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor139.60 4 145.30 2 143.6038.20/36,20
62.6/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.148.20 0 148.60 0 148.2042.80/40,60
63.7/ZSFRENCL Josef 2002 USK Pha149.00 2 146.50 2 148.5043.10/40,90
64.6/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.143.00 6 4.00 999 149.0043.60/41,40
65.13/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand148.80 2 145.30 4 149.3043.90/41,70
66.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha153.70 2 149.70 0 149.7044.30/42,00
67.9/DMVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto161.60 4 149.10 4 153.1047.70/45,30
68.6/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha164.60 4 154.70 0 154.7049.30/46,80
69.7/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha156.80 0 157.60 2 156.8051.40/48,80
70.8/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm175.60 6 160.50 2 162.5057.10/54,20
71.3/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK161.70 8 165.60 2 167.6062.20/59,00
72.9/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň160.20 8 4.00 999 168.2062.80/59,60
73.4/PZŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.173.80 2 177.20 4 175.8070.40/66,80
74.8/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.212.00 8 199.70 6 205.70100.30/95,20
75.5/PZDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK233.70 2 212.20 2 214.20108.80/103,20
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš 2003 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice109.90 0 110.30 0 109.90 55
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.00 0 117.50 0 117.007.10/6,551
3.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor118.70 0 117.10 0 117.107.20/6,647
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.20 0 117.70 0 117.707.80/7,143
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.40 0 124.70 0 122.4012.50/11,439
6.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice125.50 0 122.60 0 122.6012.70/11,635
7.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.70 0 127.90 0 122.7012.80/11,631
8.3/ZSFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa121.70 2 125.30 0 123.7013.80/12,627
9.4/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky124.50 2 123.90 0 123.9014.00/12,723
10.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand124.30 0 125.30 0 124.3014.40/13,122
11.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand127.00 0 4.00 999 127.0017.10/15,621
12.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa127.20 0 127.50 0 127.2017.30/15,720
13.8/ZSKEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK127.50 0 127.40 0 127.4017.50/15,919
14.7/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK130.80 0 127.50 0 127.5017.60/16,018
15.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.127.80 0 128.80 2 127.8017.90/16,317
16.2/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy129.80 0 129.00 2 129.8019.90/18,116
17.3/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa128.60 4 132.00 2 132.6022.70/20,715
17.4/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha132.60 0 135.20 0 132.6022.70/20,714
17.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa134.90 2 128.60 4 132.6022.70/20,713
20.9/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand131.80 2 131.30 2 133.3023.40/21,312
21.6/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha135.50 2 136.30 0 136.3026.40/24,011
22.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily136.80 0 138.10 0 136.8026.90/24,510
23.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov140.00 0 136.40 2 138.4028.50/25,99
24.10/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha139.80 0 139.90 4 139.8029.90/27,28
25.11/ZSHOFMANOVÁ Šárka 2002 Sláv.HK141.90 0 140.10 0 140.1030.20/27,57
26.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy141.80 2 139.90 2 141.9032.00/29,16
27. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.40 2 4.00 999 142.4032.50/29,65
28.12/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov142.50 2 141.30 2 143.3033.40/30,44
29.1/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha141.50 2 142.00 12 143.5033.60/30,60
30.2/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky139.70 4 140.20 4 143.7033.80/30,80
31.8/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK144.70 0 146.70 2 144.7034.80/31,73
32.9/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha140.80 4 144.60 52 144.8034.90/31,82
33.3/PZSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.143.10 2 142.00 4 145.1035.20/32,00
34.13/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.143.50 2 147.50 6 145.5035.60/32,41
35.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice146.70 2 147.80 0 147.8037.90/34,50
36.2/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK147.10 2 149.00 2 149.1039.20/35,70
37.2/DMVÁVROVÁ Aneta 2000 Třebech.153.30 6 149.30 0 149.3039.40/35,90
38.5/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy147.80 4 150.50 4 151.8041.90/38,10
39.3/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov152.60 0 157.00 2 152.6042.70/38,90
40.3/VRYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.156.80 0 161.30 0 156.8046.90/42,70
41.14/ZSPLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.164.50 4 176.50 14 168.5058.60/53,30
42.4/VKREJČOVÁ Vlasta 1966 Roztoky168.80 4 4.00 999 172.8062.90/57,20
43.4/VMŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek204.00 2 181.80 4 185.8075.90/69,10
44.6/PZBEDNÁŘOVÁ Tereza 2006 KK Brand206.50 8 188.20 2 190.2080.30/73,10
45.10/ZMZÍTKOVÁ Barbora 2003 Pardub.194.50 8 179.30 58 202.5092.60/84,30
46.7/PZŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK203.50 66 215.80 6 221.80111.90/101,80
47.8/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek233.00 14 211.80 12 223.80113.90/103,60
48.9/PZŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK226.50 6 245.20 12 232.50122.60/111,60
  ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3