vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23

01.05.2016   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.09:27.01 60/152/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.09:31.52 53/140/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec09:39.47 47/128/0
4.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel09:52.10 42/0/45
5.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.09:57.53 38/0/33
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.10:01.16 34/116/0
7.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto10:03.25 31/104/0
8. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.10:05.07 28/92/0
9.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.10:16.04 25/80/0
10.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:19.18 22/68/0
11. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.10:26.51 20/56/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto10:29.34 18/44/0
13.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel10:31.18 16/0/21
14.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.10:51.26 14/32/0
15.4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.10:51.94 12/26/0
16.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.10:52.41 10/20/0
17.5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:11.49 9/0/9
18.2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub.11:24.45 8/14/0
19.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.11:29.35 7/8/0
20.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk11:46.61 6/0/3
21.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha12:05.21 5/2/0
22.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc12:25.35 4/0/2
23.3/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc12:39.44 3/0/1
24.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo12:39.46 2/0/0
25.1/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov12:54.61 1/1/0
26.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.12:54.95 0/0/0
27.5/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc13:36.81 0/0/0
28.2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.15:22.40 0/0/0
  VESELÝ František 2000 Trutnov59:59.99 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov59:59.99 0/0/0
  SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec59:59.99 0/0/0
  VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.59:59.99 0/0/0
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto59:59.99 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.59:59.99 0/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.59:59.99 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno09:22.30 60/0/133
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.09:29.58 53/77/0
3.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava09:31.10 47/0/121
4.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz09:38.31 42/65/0
5.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:44.25 38/0/109
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.09:51.54 34/53/0
7.3/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.09:51.79 31/41/0
8. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Soběslav09:52.82 28/29/0
9.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno09:54.78 25/0/97
10.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.09:54.99 22/0/85
11.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel10:02.81 20/0/73
12.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.10:06.30 18/23/0
13.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel10:14.87 16/0/61
14.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:19.86 14/0/49
15.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc10:20.17 12/0/37
16.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:21.10 10/17/0
17.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:21.89 9/0/25
18.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.10:41.26 8/11/0
19.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:45.47 7/0/13
20.7/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž10:52.94 6/0/7
21.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc11:06.89 5/0/6
22.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí11:10.40 4/0/5
23. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz11:15.36 3/5/0
24.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno11:26.57 2/0/4
25.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.11:31.50 1/0/3
26.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav11:41.89 0/4/0
27.8/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice11:56.24 0/3/0
28. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc11:56.54 0/0/2
29.9/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:09.85 0/0/1
30.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.12:15.74 0/2/0
31.7/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav12:26.76 0/1/0
32.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc12:38.04 0/0/0
33.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.12:47.69 0/0/0
34.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc12:53.12 0/0/0
  KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc59:59.99 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.59:59.99 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.59:59.99 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.08:27.12 75/167/0
2.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc08:40.96 68/0/98
3.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:45.07 62/155/0
4.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:54.54 57/0/86
5.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.08:54.55 53/143/0
6.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.08:55.29 49/131/0
7.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:00.37 46/119/0
8.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:03.25 43/107/0
9.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.09:03.32 40/95/0
10.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:04.32 37/83/0
11. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž09:09.06 35/0/74
12.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:09.57 33/77/0
13.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc09:10.87 31/0/62
14.4/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov09:18.38 29/71/0
15.2/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.09:25.11 27/65/0
16.3/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice09:30.77 25/59/0
17.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí09:37.89 23/0/56
18.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz09:39.81 21/53/0
19.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí09:42.64 19/0/50
20. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto09:48.60 17/47/0
21.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:49.59 15/41/0
22.4/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.09:50.71 14/35/0
23.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:52.06 13/0/44
24. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.09:55.82 12/29/0
25.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:57.51 11/0/38
26.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:57.89 10/23/0
27.5/DSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.09:58.93 9/17/0
28.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.10:06.03 8/11/0
29.3/VSMÍTKA Petr 1963 3 Chomutov10:14.48 7/10/0
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž10:18.16 6/0/32
31.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:18.38 5/9/0
32.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.10:23.92 4/8/0
33.3/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc10:41.19 3/0/26
34.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc10:41.69 2/0/20
35.5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz10:42.35 1/7/0
36.6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc10:45.53 0/0/14
37.7/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc10:47.46 0/0/8
38.8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk10:48.52 0/0/7
39.9/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:58.13 0/6/0
40.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc11:04.02 0/0/6
41.8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc11:06.60 0/0/5
42.9/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc11:13.18 0/0/4
43.5/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa11:21.85 0/5/0
44.6/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz11:57.55 0/4/0
45.10/DMBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz12:04.41 0/3/0
46.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.12:44.33 0/2/0
47.2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.12:57.44 0/1/0
48.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel13:01.30 0/0/3
49.3/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov13:02.89 0/0/0
50.4/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.13:09.84 0/0/0
51.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel13:31.42 0/0/2
52.6/ZMSALAJ František 2004 Litovel13:37.81 0/0/1
53.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel14:24.05 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha59:59.99 0/0/0
  URBAN Daniel 2001 2 Šumperk59:59.99 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc59:59.99 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:19.66 60/112/0
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
09:25.07 53/100/43
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
09:42.90 47/88/31
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
09:48.11 42/76/0
5. SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
09:48.62 38/64/0
6.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
09:53.00 34/52/0
7.2/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
10:13.98 31/40/0
8.3/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
10:21.52 28/28/0
9.1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
10:30.69 25/16/0
10.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
10:35.16 22/10/0
11.2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
10:38.56 20/4/0
12.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:40.72 18/0/19
13.4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
10:48.93 16/3/7
14.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
11:06.34 14/2/0
15. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:21.36 12/1/0
16.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
11:31.31 10/0/1
17.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
12:01.97 9/0/0
  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
59:59.99 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno10:47.91 60/0/33
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.11:10.09 53/36/0
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno11:20.93 47/0/21
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.11:33.39 42/24/0
5.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.11:47.21 38/12/0
6.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.11:53.94 34/0/9
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc12:01.24 31/0/3
8. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.12:04.57 28/6/0
9.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno12:23.03 25/0/2
10.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc13:22.92 22/0/1
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel59:59.99 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3