3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

09.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.88.49 0 92.05 58 88.49
2K1M/2ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice91.99 0 90.62 0 90.62
3K1M/3ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice93.64 4 93.21 0 93.21
4K1M/4VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha94.70 0 94.79 4 94.70
5K1M/5BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha95.16 0 94.03 2 95.16
6K1M/6ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha93.83 2 93.90 112 95.83
7K1M/7MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.102.68 154 95.09 2 97.09
8K1M/8MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha95.56 56 96.23 2 98.23
9K1M/9ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.47 52 96.51 2 98.51
10K1M/10KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.96.87 102 96.14 4 100.14
11C1M/1LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.87 2 103.49 100 100.87
12C1M/2JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.99.43 2 97.80 4 101.43
13K1M/11KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha97.85 4 99.54 56 101.85
14K1M/11BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha99.85 2 97.69 404 101.85
15K1M/13ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk112.16 106 101.91 0 101.91
16K1M/14DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc103.75 2 100.05 2 102.05
17K1M/15BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.16 4 96.09 6 102.09
18K1M/15CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha103.45 10 100.09 2 102.09
19K1M/17PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha107.24 54 102.31 0 102.31
20C1M/3LOKKEM Zach 1994 9 USA102.84 4 100.44 2 102.44
21K1W/1JONES Luka 1988 9 NZ104.88 6 102.89 0 102.89
22C1M/4HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.73 4 103.00 0 103.00
23K1M/18ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha102.24 2 104.85 208 104.24
24C1M/5FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.115.83 4 104.27 0 104.27
25C1M/6BUSTA Jan 1989 1 USK Pha105.80 0 104.42 0 104.42
26K1M/19STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.22 54 102.69 2 104.69
27K1M/20TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc104.22 6 103.00 2 105.00
28C1M/7KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB122.24 108 103.05 2 105.05
29K1M/21PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec107.69 8 105.68 0 105.68
30K1M/22ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky101.49 52 106.03 0 106.03
31K1M/23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno102.69 4 105.30 102 106.69
32C1M/8HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.35 2 100.83 6 106.83
33C1M/9KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha113.57 4 107.80 0 107.80
34C1M/10NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc111.50 54 108.12 0 108.12
35K1M/24RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc112.48 56 108.27 0 108.27
36K1M/25MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava107.44 2 108.32 4 109.44
37K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice107.89 2 107.18 54 109.89
38K1M/26MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava104.58 54 106.24 4 110.24
39K1W/3DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha121.52 158 111.76 0 111.76
40K1M/27VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.06 6 102.06 56 112.06
41K1M/28ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.29 6 102.96 104 112.29
42C1M/11LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha113.34 150 110.58 2 112.58
43K1M/29REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB102.37 52 112.05 2 114.05
44C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno113.46 2 118.65 54 115.46
45K1M/30VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava132.33 256 114.53 2 116.53
46C1W/2FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.118.61 2 112.58 4 116.58
47C1M/12URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk123.36 4 112.61 4 116.61
48K1M/31RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha120.72 100 112.64 4 116.64
49K1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc127.64 4 116.64 0 116.64
50C1M/13NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc111.32 6 130.04 152 117.32
51C1M/14WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn111.91 6 118.14 52 117.91
52K1M/32FRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.93 8 121.59 4 117.93
53K1M/33POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice110.06 8 120.11 102 118.06
54C1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc131.80 2 118.32 0 118.32
55K1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.116.40 2 118.40 2 118.40
56C1M/15FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.114.58 4 110.97 54 118.58
57K1M/34PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.116.89 2 120.13 58 118.89
58C1M/16KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha113.28 6 114.47 58 119.28
59C1M/17PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy111.45 8 135.35 4 119.45
60K1W/6DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha106.49 158 111.54 8 119.54
61K1M/35STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky125.42 106 116.58 4 120.58
62K1M/36CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.132.09 0 120.86 0 120.86
63K1M/37BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.13 116 112.97 8 120.97
64K1M/38VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.115.06 6 126.29 104 121.06
65K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno126.25 154 117.40 4 121.40
66K1M/39RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.117.84 4 115.70 6 121.70
67K1M/40PRELL Pavel 1976 2 Kralupy111.71 10 125.10 0 121.71
68K1W/8ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha117.79 100 119.89 2 121.89
69C1M/18STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB120.83 14 112.10 10 122.10
70K1W/9BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.122.08 4 112.72 10 122.72
71K1M/41NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc119.04 4 136.43 104 123.04
72C1W/4JONES Luka 1988 9 NZ130.26 4 117.05 6 123.05
73K1M/42KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.69 50 119.17 4 123.17
74K1W/10VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn133.07 104 123.20 0 123.20
75K1M/43URBAN Michal 2004 2 Šumperk125.98 2 121.26 2 123.26
76C1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.137.44 4 123.96 0 123.96
77K1M/44HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy118.98 6 118.40 6 124.40
78K1M/45BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand135.89 56 120.42 4 124.42
79K1M/46ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim153.09 106 120.67 4 124.67
80K1M/47HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk119.08 6 129.14 104 125.08
81C1M/19HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja114.71 52 123.67 2 125.67
82K1M/48ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.149.98 108 123.79 2 125.79
83K1M/49BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB139.86 6 123.81 2 125.81
84C1M/20GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha120.30 6 129.31 106 126.30
85K1W/11KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy130.97 58 124.47 2 126.47
86C1M/21KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV130.36 114 121.00 6 127.00
87K1M/50KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec145.10 156 123.22 4 127.22
88K1M/51WEISL Martin 2002 2 USK Pha123.43 4 116.76 50 127.43
89K1M/52HALA Jiří 2002 2 Olomouc119.53 8 105.10 102 127.53
90C1M/22BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus114.54 54 124.01 4 128.01
91C1M/23URBAN Michal 2004 2 Šumperk116.24 304 124.10 4 128.10
92C1M/24KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc125.49 56 128.46 0 128.46
93C1M/25LERCH Adam 1998 1 Dukla B.122.72 6 105.64 52 128.72
94K1M/53DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy137.26 62 126.86 2 128.86
95K1W/12ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice137.87 8 127.42 2 129.42
96C1M/26PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha141.52 66 123.50 6 129.50
97K1M/54BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh121.98 8 120.48 50 129.98
98K1M/55BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.26 4 143.34 8 131.26
99K1M/56KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc125.30 6 142.53 8 131.30
100K1M/57STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB127.31 4 119.03 108 131.31
101C1M/27CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha131.17 6 126.75 6 132.75
102C1M/28FIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.03 8 124.75 58 133.03
103K1W/13HARRAGUERRI Anna Maria 1994 9 USA125.54 8 128.67 12 133.54
104K1M/58ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.134.78 10 127.89 6 133.89
105C1W/6KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc129.78 6 132.43 2 134.43
106C1M/29ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha137.35 6 130.65 4 134.65
107K1M/59KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha119.78 158 128.10 8 136.10
108K1M/60VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor136.52 0 139.90 2 136.52
109K1W/14KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc145.47 4 132.77 4 136.77
110K1W/15DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc131.40 10 132.27 6 138.27
111K1W/16BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha134.65 4 143.85 2 138.65
112K1W/17KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava132.52 208 135.94 4 139.94
113K1M/61GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa138.31 2 124.41 52 140.31
114K1M/62DAWSON Mike 1986 9 NZ90.91 50 96.08 106 140.91
115K1W/18NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno152.93 112 135.42 6 141.42
116C1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn134.73 8 138.75 8 142.73
117K1W/19KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.142.36 2 133.51 12 144.36
118K1M/63MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov169.10 114 134.82 10 144.82
119K1W/20CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.131.76 14 129.37 54 145.76
120C1M/30KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.165.83 156 139.98 6 145.98
121C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno128.85 18 169.49 10 146.85
122K1M/64FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa138.86 8 150.13 58 146.86
123K1M/65TURNER Karel 2004 2 Sušice140.95 6 149.03 20 146.95
124K1W/21VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor166.19 62 141.19 6 147.19
125C1M/31ULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava133.54 14 149.34 52 147.54
126C1M/32VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha146.31 2 201.60 2 148.31
127C1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava134.73 20 139.01 10 149.01
128C1W/10KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha139.27 10 133.53 58 149.27
129K1M/66POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy97.97 52 98.60 52 149.97
130K1W/22DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno138.01 12 186.15 6 150.01
131C1M/33BEIER Matouš 2004 2 Trutnov142.04 10 145.03 206 152.04
132C1M/34PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB156.85 12 146.11 6 152.11
133K1M/67MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak140.31 12 165.60 12 152.31
134K1M/68KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.94 52 108.46 104 152.94
135K1W/23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc125.56 156 149.48 4 153.48
136K1W/24KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky147.66 6 153.17 6 153.66
137K1M/69SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice150.00 4 168.12 10 154.00
138C1M/35RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm146.66 156 147.81 8 155.81
139K1M/70SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice165.86 2 149.24 8 157.24
140K1M/71CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.25 56 105.00 54 157.25
141K1W/25DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha144.11 14 160.45 4 158.11
142K1W/26SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.208.00 158 157.43 2 159.43
143K1W/27ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB143.54 16 164.76 204 159.54
144K1M/72ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.34 50 111.01 52 160.34
145K1M/73ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB183.50 110 152.94 8 160.94
146K1W/28NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec119.87 52 111.51 50 161.51
147K1W/29RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha148.07 64 154.66 10 164.66
148K1M/74BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno154.75 10 171.87 52 164.75
149K1W/30MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy172.90 70 156.86 8 164.86
150C1M/36LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.114.12 52 115.38 104 166.12
151C1M/37ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB144.55 60 158.22 8 166.22
152C2X/1KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
160.28 6 156.29 112 166.28
153K1M/75RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha124.17 108 112.35 54 166.35
154K1M/76NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy121.09 102 113.30 54 167.30
155K1M/77NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha155.60 12 166.50 108 167.60
156K1W/31HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK159.65 8 163.94 62 167.65
157K1W/32ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha192.60 162 157.95 10 167.95
158C1M/38KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc154.29 14 161.95 454 168.29
159C2M/1POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
145.72 24 144.25 166 169.72
160K1W/33NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy122.50 52 116.96 54 170.96
161K1W/34DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk162.98 8 261.04 8 170.98
162K1W/35KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK163.85 8 170.78 8 171.85
163K1M/78KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.02 56 143.59 52 173.02
164C1W/11ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha126.51 60 119.17 54 173.17
165C1M/39KRÁL Adam 2003 2 USK Pha137.19 150 117.52 56 173.52
166C1W/12KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí181.31 58 165.63 8 173.63
167C1M/40RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.113.11 104 114.23 60 174.23
168K1M/79ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy122.53 54 113.98 104 176.53
169K1M/80SAHULA Matěj 2003 2 Benátky140.54 54 117.33 60 177.33
170K1M/81TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB113.78 66 120.47 258 179.78
171C1M/41LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha117.81 62 128.19 110 179.81
172K1M/82KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand164.39 16 198.60 76 180.39
173K1M/83KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.133.57 112 132.13 52 184.13
174C1M/42ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB170.32 14 204.37 112 184.32
175K1W/36DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc177.61 8 170.91 54 185.61
176K1M/84PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB106.56 156 130.70 58 188.70
177C2M/2PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
180.00 74 169.19 20 189.19
178C1M/43NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc191.19 112 189.56 0 189.56
179K1W/37POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor172.45 18 177.78 56 190.45
180K1M/85HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak135.22 60 131.28 62 193.28
181K1W/38KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha152.62 158 135.54 58 193.54
182K1M/86STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc185.57 8 203.84 110 193.57
183K1M/87ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice154.05 214 186.03 8 194.03
184C2X/2BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
177.93 22 188.11 6 194.11
185K1M/88HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha151.79 54 140.28 54 194.28
186K1M/89DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno184.43 10 1.00 999 194.43
187K1M/90PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh139.50 58 141.12 54 195.12
188K1M/91ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice184.24 12 193.20 58 196.24
189K1M/92VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník142.79 58 4.00 999 200.79
190K1W/39KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami313.45 164 193.51 8 201.51
191K1M/93GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice199.02 4 169.51 160 203.02
192K1W/40MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami142.82 62 163.34 106 204.82
193C2M/3ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
187.55 18 128.99 108 205.55
194K1M/94MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice197.56 8 200.63 8 205.56
195C1W/13MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha248.95 52 204.00 2 206.00
196C1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno148.30 58 1.00 999 206.30
197K1M/95FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.150.23 58 178.88 52 208.23
198C1W/15DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha203.57 114 195.88 14 209.88
199K1M/96DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha151.15 60 149.49 108 211.15
200C2M/4VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
153.23 220 145.22 66 211.22
201C1M/44PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha105.32 154 105.19 108 213.19
202C1W/16RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha194.42 20 185.19 116 214.42
203K1W/41GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice146.52 68 184.31 104 214.52
204C1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc151.62 208 159.36 56 215.36
205K1W/42RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc206.93 12 192.58 160 218.93
206K1W/43KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV132.94 160 167.38 56 223.38
207K1W/44RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc174.49 54 167.59 56 223.59
208K1W/45STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc212.24 12 233.83 58 224.24
209K1M/97URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha167.01 58 140.17 106 225.01
210K1M/98VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk244.16 118 216.64 10 226.64
211C2X/3DOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
174.61 108 167.67 60 227.67
212K1W/46TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB149.35 210 159.71 68 227.71
213C1M/45BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.115.39 156 124.40 104 228.40
214K1M/99STEHNO Petr 2003 2 USK Pha164.90 64 190.27 164 228.90
215K1W/47SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK213.53 16 174.75 66 229.53
216K1M/100SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec156.83 154 172.30 60 232.30
217C1M/46KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn165.29 68 158.69 108 233.29
218K1M/101KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná178.27 56 241.84 16 234.27
219K1W/48MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha203.03 60 226.51 8 234.51
220K1W/49FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha177.59 58 172.38 108 235.59
221K1M/102KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor181.84 56 193.74 50 237.84
222C1M/47KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja124.00 114 171.95 108 238.00
223K1M/103ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB194.26 264 176.01 68 244.01
224K1M/104HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec135.55 110 156.07 210 245.55
225K1M/105ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha197.54 62 186.82 62 248.82
226C1M/48VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor172.56 162 246.14 6 252.14
227K1M/106BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk182.81 70 184.65 208 252.81
228K1W/50ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha165.62 110 141.81 112 253.81
229K1M/107HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk187.03 112 197.53 60 257.53
230K1M/108ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha146.71 204 150.65 108 258.65
231K1M/109HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand168.59 114 200.77 58 258.77
232C1M/49DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK234.38 206 204.23 56 260.23
233K1W/51JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc196.98 64 184.39 120 260.98
234C1W/18DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc222.12 116 207.90 58 265.90
235K1M/110URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc202.58 68 217.67 60 270.58
236K1M/111FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice168.92 256 220.83 50 270.83
237K1W/52HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc209.36 62 256.39 64 271.36
238K1M/112PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB156.70 118 199.12 114 274.70
239C1W/19FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha159.71 116 188.67 106 275.71
240C2X/4BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
166.88 110 157.48 310 276.88
241K1M/113ZACH Radovan 2005 2 KK Brand192.06 108 163.14 114 277.14
242C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
211.59 68 222.53 112 279.59
243C1W/20RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc214.83 206 222.15 60 282.15
244K1M/114CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha210.85 72 1.00 999 282.85
245K1M/115RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná1.00 999 234.57 56 290.57
246K1M/116TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn140.96 156 142.10 214 296.96
247K1M/117POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand233.38 64 1.00 999 297.38
248K1W/53HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn180.50 260 186.07 116 302.07
249C1M/50FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa246.27 104 235.36 68 303.36
250K1M/118VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk144.78 208 148.17 156 304.17
251K1M/119SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno213.19 166 200.91 104 304.91
252C1M/51POLLERT Jan 2005 2 USK Pha153.38 154 168.82 162 307.38
253K1M/120BEIER Alva 2005 3+ Trutnov172.78 154 151.49 158 309.49
254K1W/54HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy186.06 124 178.72 166 310.06
255C1W/21VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor252.94 124 257.63 58 315.63
256C1M/52JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha164.79 158 157.84 262 322.79
257C1M/53HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn1.00 999 168.67 160 328.67
258C2M/6POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
4.00 999 133.03 202 335.03
259C1W/22KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.272.21 72 230.69 112 342.69
260K1W/55KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.239.48 108 273.88 104 347.48
261C2M/7SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
134.47 216 141.72 206 347.72
262K1M/121VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand165.40 262 292.36 62 354.36
263K1W/56KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí141.11 214 146.12 212 355.11
264C1W/23JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc252.17 118 241.51 114 355.51
265K1M/122ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc196.97 162 208.07 206 358.97
266C1W/24CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.152.13 218 157.47 206 363.47
267C1M/54MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov155.32 216 238.96 260 371.32
268C1M/55WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn175.28 204 4.00 999 379.28
269K1W/57MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava230.05 202 223.35 160 383.35
270K1M/123HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.223.71 164 4.00 999 387.71
271K1M/124KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa146.98 258 1.00 999 404.98
272K1M/125STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná219.97 310 199.99 212 411.99
273C2M/8HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
192.18 312 162.52 306 468.52
274K1M/126MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.154.63 408 165.73 308 473.73
275C2X/5POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
235.09 270 4.00 999 505.09
276K1M/127ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc272.91 264 1.00 999 536.91
277K1W/58RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná254.22 516 1.00 999 770.22
Oddíl