Sjezd v Hanušovicích

24.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno16:29,80 79
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc16:32,002.20/0,271
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:37,908.10/0,863
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:05,1035.30/3,655
5.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:23,3053.50/5,447
6.1/DMSALAJ František 2004 2 Litovel17:38,6068.80/7,039
7. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto17:56,0086.20/8,731
8.2/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel18:44,30134.50/13,627
9.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno19:15,10165.30/16,723
10.3/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc19:17,50167.70/16,919
11.4/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel19:24,40174.60/17,615
12.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:24,90175.10/17,711
13.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí19:31,80182.00/18,47
14.5/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel19:33,40183.60/18,53
15.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc20:12,30222.50/22,52
16.2/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc20:21,80232.00/23,41
17.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.21:51,50321.70/32,50
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.15:31,30 114
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc16:04,9033.60/3,6106
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc16:11,0039.70/4,398
4.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.16:24,7053.40/5,790
5.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha16:24,9053.60/5,882
6.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav16:53,8082.50/8,974
7.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor17:08,0096.70/10,466
8.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí17:34,40123.10/13,258
9.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc17:39,20127.90/13,750
10.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:50,50139.20/14,942
11.4/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel18:05,00153.70/16,538
12.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc18:18,40167.10/17,934
13.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc18:23,00171.70/18,430
14.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto18:26,40175.10/18,826
15.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc18:41,90190.60/20,522
16.5/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel18:43,40192.10/20,618
17.4/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk18:57,30206.00/22,114
18.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná18:58,80207.50/22,310
19.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc19:20,50229.20/24,66
20.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc19:20,60229.30/24,65
21.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno19:56,10264.80/28,44
22.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.20:13,70282.40/30,33
23.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc20:15,60284.30/30,52
24.2/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná20:39,60308.30/33,11
25.3/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná21:02,00330.70/35,50
26.4/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná22:36,80425.50/45,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:23,30 178
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc14:26,903.60/0,4170
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.14:29,806.50/0,8162
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha14:49,1025.80/3,0154
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc14:51,5028.20/3,3146
6.1/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí15:03,3040.00/4,6138
7.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno15:12,2048.90/5,7130
8.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc15:13,6050.30/5,8122
9.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha15:20,0056.70/6,6114
10.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště15:20,6057.30/6,6106
11.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha15:23,4060.10/7,098
12.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha15:27,1063.80/7,490
13.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno15:37,7074.40/8,682
14.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily15:45,0081.70/9,574
15.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc15:51,4088.10/10,270
16. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí16:04,80101.50/11,866
17. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto16:07,30104.00/12,062
18.3/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto16:13,10109.80/12,758
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:24,00120.70/14,054
20.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk16:51,70148.40/17,250
21.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc17:26,40183.10/21,246
22.1/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc17:47,90204.60/23,742
23.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště17:51,40208.10/24,138
24.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná18:01,40218.10/25,334
25.8/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná18:13,60230.30/26,730
26.9/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno18:13,80230.50/26,726
27.2/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc18:13,90230.60/26,722
28.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí18:25,20241.90/28,021
29.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk18:37,20253.90/29,420
30.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí18:41,30258.00/29,919
31.4/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž18:41,80258.50/29,918
32.7/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí18:44,20260.90/30,217
33.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno18:51,40268.10/31,116
34.4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto18:52,60269.30/31,215
35.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.18:54,10270.80/31,414
36.6/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno18:55,40272.10/31,513
37.8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel19:03,30280.00/32,412
38.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc19:03,60280.30/32,511
39.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc19:12,00288.70/33,410
40.12/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí19:15,80292.50/33,99
41.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc19:19,00295.70/34,38
42.13/DMPAVELKA Marek 2004 VS Desná19:21,30298.00/34,57
43.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel19:24,70301.40/34,96
44.14/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.19:26,90303.60/35,25
45.10/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí19:42,00318.70/36,94
46.15/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc19:42,50319.20/37,03
47.16/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk19:55,00331.70/38,42
48.2/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí20:10,10346.80/40,21
49.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc20:10,80347.50/40,30
50.12/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí20:11,00347.70/40,30
51.3/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí20:25,30362.00/41,90
52.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto21:51,20447.90/51,90
53.5/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná22:51,40508.10/58,90
54.6/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto22:59,80516.50/59,80
  STRNAD Ondřej 2004 3 VS DesnáDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc18:18,00 34
2.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:28,3010.30/0,926
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:26,9068.90/6,318
4.2/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc19:57,1099.10/9,010
5.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc20:03,60105.60/9,66
6.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno20:42,10144.10/13,12
7.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno20:56,00158.00/14,41

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
15:49,90 48
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:01,3011.40/1,240
3.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
16:58,6068.70/7,232
4.1/DMŠMAKAL Petr
SALAJ František
2003
2004
2 Litovel
Litovel
17:40,40110.50/11,624
5.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:56,20126.30/13,316
6. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:29,80159.90/16,88
7.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Olomouc
Pardub.
18:47,40177.50/18,74
  ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
DNS 0
Oddíl

Historie procházení