Sjezd v Hanušovicích

24.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:21,80 63
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc14:28,206.40/0,755
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:35,6013.80/1,647
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK14:45,8024.00/2,839
5. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto15:43,2081.40/9,431
6.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.16:05,70103.90/12,123
7.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno16:33,50131.70/15,319
8.1/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc16:42,60140.80/16,315
9.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:46,80145.00/16,811
10.2/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel16:57,40155.60/18,17
11.3/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel16:58,10156.30/18,13
12.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc17:34,50192.70/22,42
13.2/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc17:40,50198.70/23,11
14.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.17:42,60200.80/23,30
  SALAJ František 2004 2 LitovelDNS 0
  ŠMAKAL Petr 2003 2 LitovelDNS 0
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.DNS 0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.13:27,70 70
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc14:07,0039.30/4,962
3.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha14:13,7046.00/5,754
4.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:20,00112.30/13,946
5.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí15:34,80127.10/15,738
6.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc15:46,20138.50/17,134
7.3/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel15:47,20139.50/17,330
8.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc15:53,60145.90/18,126
9.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto16:08,80161.10/19,922
10.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:14,90167.20/20,718
11.2/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:17,10169.40/21,014
12.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná16:22,50174.80/21,610
13.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc16:34,50186.80/23,16
14.3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.16:43,90196.20/24,35
15.4/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:47,00199.30/24,74
16.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:24,40236.70/29,33
17.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:27,40239.70/29,72
18.2/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná17:50,80263.10/32,61
19.3/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná17:52,80265.10/32,80
20.4/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná20:18,30410.60/50,80
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 LitovelDNS 0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.DNS 0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 OlomoucDNS 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS TáborDNS 0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 1 SoběslavDNS 0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK BrnoDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:31,40 154
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha12:50,4019.00/2,5146
3.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc13:00,0028.60/3,8138
4.1/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:04,1032.70/4,4130
5.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha13:11,1039.70/5,3122
6.2/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha13:20,0048.60/6,5114
7.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:24,7053.30/7,1106
8.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště13:25,4054.00/7,298
9.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha13:31,7060.30/8,090
10.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily13:32,2060.80/8,182
11.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:42,5071.10/9,574
12.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:43,0071.60/9,570
13. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:01,9090.50/12,066
14. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto14:10,7099.30/13,262
15.3/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:16,90105.50/14,058
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:17,90106.50/14,254
17.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk14:48,80137.40/18,350
18.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc15:00,80149.40/19,946
19.1/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc15:22,00170.60/22,742
20.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště15:34,90183.50/24,438
21.7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná15:35,10183.70/24,434
22.2/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc15:47,70196.30/26,130
23.8/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno15:47,80196.40/26,126
24.9/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:50,60199.20/26,522
25.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:01,30209.90/27,921
26.3/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.16:11,70220.30/29,320
27.7/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí16:17,10225.70/30,019
28.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí16:18,20226.80/30,218
29.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc16:20,30228.90/30,517
30.8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel16:23,90232.50/30,916
31.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:24,80233.40/31,115
32.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc16:25,30233.90/31,114
33.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí16:29,00237.60/31,613
34.12/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí16:29,60238.20/31,712
35.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:30,30238.90/31,811
36.13/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.16:32,80241.40/32,110
37.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno16:41,40250.00/33,39
38.14/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná16:48,20256.80/34,28
39.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc16:51,50260.10/34,67
40.15/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc16:57,60266.20/35,46
41.9/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí16:59,40268.00/35,75
42.16/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk17:02,50271.10/36,14
42.17/DMPAVELKA Marek 2004 VS Desná17:02,50271.10/36,13
44.10/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel17:05,10273.70/36,42
45.2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto17:14,70283.30/37,71
46.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:23,10291.70/38,80
47.3/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí17:28,20296.80/39,50
48.12/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí17:48,40317.00/42,20
49.4/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí17:54,70323.30/43,00
50.5/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto18:46,50375.10/49,90
51.6/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná19:00,20388.80/51,70
  KONEČNÝ Daniel 1997 KroměřížDNS 0
  MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.DNS 0
  SLEPICA Karel 1988 MT OlomoucDNS 0
  HRIC Filip 1993 MT OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc14:30,50 26
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc15:53,1082.60/9,518
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:46,00135.50/15,610
4.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc17:07,40156.90/18,06
5.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc17:26,60176.10/20,22
6.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno18:03,60213.10/24,51
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK BrnoDNS 0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. KRISTEK Václav
SUCHÁNEK Daniel
1996
1993
MT Olomouc
Vys.Mýto
13:49,70 44
2.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:42,7053.00/6,436
3. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:53,8064.10/7,728
4.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:22,8093.10/11,220
5. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:49,60119.90/14,512
6.2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Olomouc
Pardub.
15:58,80129.10/15,64
Oddíl

Historie procházení