5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR

29.08.2020   Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:55,56 00:55,08 00:55,08 75/180/0
2. SLANINA Vladimír   MT L.Žatec00:56,25 00:55,44 00:55,440.36/0,768/168/0
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:55,61 00:55,57 00:55,570.50/0,962/0/56
4. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:57,35 00:56,05 00:56,050.97/1,857/156/0
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:57,30 00:56,28 00:56,281.21/2,253/144/0
6.1/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:57,02 00:57,24 00:57,242.16/3,949/0/44
7. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:56,85 00:57,95 00:57,952.87/5,246/0/32
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:58,42 00:59,10 00:59,104.02/7,343/132/0
9.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:59,30 00:59,68 00:59,304.22/7,740/120/0
10.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:59,32 01:01,59 00:59,324.24/7,737/108/0
11. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:59,34 01:11,56 00:59,344.26/7,735/96/0
11.1/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:59,34 01:00,21 00:59,344.26/7,733/84/0
13.4/DMSALAJ František 2004 1 Litovel01:01,23 01:00,24 01:00,245.16/9,431/0/20
14.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.01:00,34 00:00,00 01:00,345.26/9,529/72/0
15.5/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov01:03,00 01:00,62 01:00,625.54/10,127/66/0
16.1/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:03,47 01:00,66 01:00,665.58/10,125/60/0
17.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:01,77 01:00,69 01:00,695.61/10,223/54/0
18.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:00,91 01:00,76 01:00,765.68/10,321/48/0
19.6/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:01,43 01:02,82 01:01,436.35/11,519/42/0
20.2/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:02,18 01:03,49 01:02,187.10/12,917/36/0
21. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:04,71 01:02,69 01:02,697.61/13,815/30/0
22.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:02,73 00:00,00 01:02,737.65/13,914/0/8
23.7/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:03,18 01:09,61 01:03,188.10/14,713/24/0
24.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov01:06,04 01:03,91 01:03,918.83/16,012/18/0
25.8/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:05,54 01:13,47 01:05,5410.46/19,011/0/2
26.9/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:07,37 01:08,53 01:07,3712.29/22,310/0/1
27.10/DMONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.01:16,36 01:07,62 01:07,6212.54/22,89/12/0
28.2/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.01:21,46 00:00,00 01:21,4626.38/47,98/6/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:57,31 00:56,23 00:56,23 75/0/90
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc01:01,43 00:58,80 00:58,802.57/4,668/0/78
3.3/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:57,69 00:59,28 00:59,283.05/5,462/0/66
4.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.01:00,78 00:59,87 00:59,873.64/6,557/67/0
5.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:57,95 01:00,56 01:00,564.33/7,753/55/0
6.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc01:01,17 01:01,19 01:01,194.96/8,849/0/54
7.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:01,33 02:20,34 02:20,3484.11/149,646/43/0
8.5/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:59,85 12:00,00 12:00,00663.77/1.180,543/31/0
9.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:02,10 01:14,54 01:02,105.87/10,440/0/42
10.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:04,12 01:02,59 01:02,596.36/11,337/0/30
11.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:05,76 01:02,81 01:02,816.58/11,735/25/0
12.4/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.01:04,35 01:03,26 01:03,267.03/12,533/19/0
13.6/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel01:18,93 01:03,54 01:03,547.31/13,031/0/18
14.5/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:10,69 01:05,47 01:05,479.24/16,429/0/12
15.6/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:06,94 01:08,16 01:06,9410.71/19,027/13/0
16.4/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:00,00 01:07,59 01:07,5911.36/20,225/7/0
17.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:09,51 01:21,05 01:09,5113.28/23,623/0/6
18.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:16,16 01:29,45 01:16,1619.93/35,421/1/0
20. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 59:59,993543.76/6.302,30/0/0
21. KOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:00,00 00:00,00 59:59,993543.76/6.302,30/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŽNIDARČIČ Nejc   9 Slovenia00:50,42 00:49,86 00:49,86 0/0/0
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:53,25 00:51,89 00:51,892.03/4,175/0/174
3. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:52,07 00:52,14 00:52,142.28/4,668/0/162
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:53,19 00:52,70 00:52,702.84/5,762/0/150
5. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:53,22 00:52,76 00:52,762.90/5,857/0/138
6.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:53,94 00:53,13 00:53,133.27/6,653/0/126
7.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:53,65 00:53,94 00:53,944.08/8,249/216/0
8.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:53,15 00:53,99 00:53,994.13/8,346/204/0
9.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:53,24 00:54,38 00:54,384.52/9,143/192/0
10.4/DSHRADEC Matěj   1 Olomouc00:53,81 00:55,60 00:55,605.74/11,540/0/114
11. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:53,79 00:56,36 00:56,366.50/13,037/0/102
12.5/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:54,07 00:55,74 00:54,074.21/8,435/180/0
13.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:55,66 00:54,34 00:54,344.48/9,033/168/0
14.6/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:55,57 00:54,59 00:54,594.73/9,531/0/90
15.7/DSNOVÁK Filip   1 Boh.Pha00:54,83 00:58,03 00:54,834.97/10,029/156/0
16.8/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:55,45 00:55,20 00:55,205.34/10,727/144/0
17.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:56,10 00:55,48 00:55,485.62/11,325/132/0
18.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:58,25 00:55,52 00:55,525.66/11,423/120/0
19.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:55,54 00:58,31 00:55,545.68/11,421/108/0
20.9/DSPROCHÁZKA Vojtěch   2 Olomouc00:55,56 00:55,74 00:55,565.71/11,519/0/78
21.4/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:55,86 00:56,69 00:55,866.00/12,017/102/0
22.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:56,18 00:56,28 00:56,186.32/12,715/0/72
23.2/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:56,66 00:56,33 00:56,336.47/13,014/96/0
24.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav01:19,03 00:56,96 00:56,967.10/14,213/90/0
25.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:57,30 00:57,02 00:57,027.16/14,412/84/0
26. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:57,08 00:58,88 00:57,087.22/14,511/78/0
27.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:57,23 01:00,51 00:57,237.37/14,810/0/66
28. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:57,67 00:58,26 00:57,677.81/15,79/72/0
29.5/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:06,95 00:57,89 00:57,898.03/16,18/0/60
30.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:00,15 00:58,04 00:58,048.18/16,47/0/54
31.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:58,38 00:58,81 00:58,388.52/17,16/0/48
32.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:58,73 00:59,61 00:58,738.87/17,85/66/0
33.6/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:59,68 00:58,76 00:58,768.90/17,84/60/0
34.11/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily01:03,32 00:58,87 00:58,879.01/18,13/54/0
35.4/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:58,95 01:01,30 00:58,959.09/18,22/48/0
36.5/DMURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc01:00,83 00:58,96 00:58,969.10/18,31/0/42
37.6/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:00,64 00:59,23 00:59,239.37/18,80/42/0
38.7/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:00,11 00:59,33 00:59,339.47/19,00/0/36
39.8/DMVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště01:00,38 00:59,37 00:59,379.51/19,10/36/0
40.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:59,41 01:00,01 00:59,419.55/19,20/30/0
41.10/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:00,47 01:01,04 01:00,4710.61/21,30/0/30
42.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:01,20 01:01,00 01:01,0011.14/22,30/0/24
43.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:01,25 01:01,94 01:01,2511.39/22,80/24/0
44.11/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:02,54 01:21,64 01:02,5412.68/25,40/18/0
45.12/DMDZIADEK Marek 2005 2 KK Brno01:02,65 01:04,65 01:02,6512.79/25,70/0/18
46.12/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand01:02,83 01:09,93 01:02,8312.97/26,00/12/0
47.13/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel01:03,70 01:03,54 01:03,5413.68/27,40/0/12
48.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav01:11,04 01:05,60 01:05,6015.74/31,60/6/0
49.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:00,00 01:20,74 01:20,7430.88/61,90/0/6

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:53,18 00:52,44 00:52,44 75/0/72
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:53,77 00:54,80 00:54,802.36/4,568/102/0
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
2 Dukla B.
USK Pha
00:56,38 00:55,86 00:55,863.42/6,562/90/0
4. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
  1 L.Žatec
L.Žatec
00:57,16 00:56,33 00:56,333.89/7,457/78/0
5.1/U23NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,98 00:56,94 00:56,944.50/8,653/0/60
6.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:56,56 00:57,05 00:57,054.61/8,849/66/0
7. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:55,80 00:57,38 00:57,384.94/9,446/54/48
8. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,70 02:42,45 02:42,45110.01/209,843/42/0
9.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:58,17 01:00,04 00:58,175.73/10,940/30/0
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:58,39 00:59,33 00:58,395.95/11,337/0/36
11.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:58,86 01:07,41 00:58,866.42/12,235/0/24
12.1/VMLISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
 
1984
1 Olomouc
Pardub.
00:59,59 01:02,95 00:59,597.15/13,633/18/12
13. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,60 00:59,99 00:59,997.55/14,431/12/0
14. ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 59:59,993547.55/6.765,00/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:01,56 01:00,27 01:00,27 75/0/24
2.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:06,28 01:04,78 01:04,784.51/7,568/18/0
3.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:02,36 01:06,11 01:06,115.84/9,762/0/12
4.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.01:08,77 01:08,99 01:08,998.72/14,557/6/0
Oddíl