Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech

13.09.2020   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm01:08,25 01:08,69 01:08,25 -
2.2/DMVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor01:10,02 01:09,16 01:09,160.91/1,3-
3.1/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc01:10,28 01:10,05 01:10,051.80/2,6-
4.3/DMSALAJ František 2004 1 Litovel01:11,21 01:10,98 01:10,982.73/4,0-
5.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.01:16,44 01:11,41 01:11,413.16/4,6-
6.4/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov01:11,59 01:12,13 01:11,593.34/4,9-
7.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:13,68 01:12,56 01:12,564.31/6,3-
8.5/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov01:12,99 01:13,23 01:12,994.74/6,9-
9.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:00,00 01:13,17 01:13,174.92/7,2-
10.5/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:17,31 01:14,50 01:14,506.25/9,2-
11.6/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:17,74 01:15,10 01:15,106.85/10,0-
12.7/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:17,21 01:15,25 01:15,257.00/10,3-
13.8/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:17,45 01:19,75 01:17,459.20/13,5-
14.9/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:17,85 01:19,03 01:17,859.60/14,1-
15.10/DMONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.01:22,89 01:19,09 01:19,0910.84/15,9-
16.11/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:22,65 01:20,06 01:20,0611.81/17,3-
17.12/DMGEPRT David 2005 3 Litovel00:00,00 01:20,32 01:20,3212.07/17,7-
18.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc01:24,95 01:22,62 01:22,6214.37/21,1-
19.2/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:23,32 01:28,79 01:23,3215.07/22,1-
20.3/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:23,57 01:24,93 01:23,5715.33/22,5-
21.4/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:32,53 01:25,46 01:25,4617.21/25,2-
22.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:42,77 01:39,94 01:39,9431.69/46,4-
23. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993531.74/5.174,7-
24. KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993531.74/5.174,7-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:06,76 00:00,00 01:06,76 -
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:11,52 01:09,26 01:09,262.50/3,7-
3.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:12,39 01:10,63 01:10,633.87/5,8-
4.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc01:11,42 01:12,97 01:11,424.66/7,0-
5.4/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:15,60 01:12,72 01:12,725.96/8,9-
6.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:14,93 01:13,76 01:13,767.00/10,5-
7.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:14,49 01:14,37 01:14,377.61/11,4-
8.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc01:16,25 01:14,53 01:14,537.77/11,6-
9.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:20,26 01:15,23 01:15,238.47/12,7-
10.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná01:16,25 01:29,17 01:16,259.49/14,2-
11.6/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:16,55 01:16,67 01:16,559.79/14,7-
12.7/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:18,95 01:17,43 01:17,4310.67/16,0-
13.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK01:18,48 01:19,25 01:18,4811.72/17,6-
14.6/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava01:19,01 01:25,06 01:19,0112.25/18,3-
15.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc01:21,43 01:19,25 01:19,2512.49/18,7-
16.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:19,38 01:21,03 01:19,3812.62/18,9-
17.7/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy01:36,41 01:20,44 01:20,4413.68/20,5-
18.9/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:20,56 01:20,61 01:20,5613.80/20,7-
19.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:00,00 01:22,00 01:22,0015.24/22,8-
20.8/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:22,48 01:27,15 01:22,4815.72/23,5-
21.3/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:28,15 01:22,80 01:22,8016.04/24,0-
22.10/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:25,25 01:23,38 01:23,3816.62/24,9-
23.11/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz01:34,99 01:23,42 01:23,4216.66/25,0-
24.12/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:27,88 01:24,80 01:24,8018.04/27,0-
25.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:59,48 01:24,84 01:24,8418.08/27,1-
26.13/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:31,72 01:28,04 01:28,0421.28/31,9-
27.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:37,50 01:35,79 01:35,7929.03/43,5-
28.9/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy00:00,00 02:03,79 02:03,7957.03/85,4-
29. NOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993533.23/5.292,4-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha01:01,65 01:00,93 01:00,93 -
2.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:00,00 01:01,00 01:01,000.07/0,1-
3.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:02,42 01:01,06 01:01,060.13/0,2-
4.4/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc01:02,20 01:01,62 01:01,620.69/1,1-
5.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:03,25 01:01,65 01:01,650.72/1,2-
6.5/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily01:03,87 01:02,43 01:02,431.50/2,5-
7.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:03,86 01:02,82 01:02,821.89/3,1-
8.6/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:04,21 01:02,87 01:02,871.94/3,2-
9.7/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:00,00 01:03,06 01:03,062.13/3,5-
10.8/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:00,00 01:03,72 01:03,722.79/4,6-
11.9/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:04,41 01:03,82 01:03,822.89/4,7-
12.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav01:05,37 01:04,49 01:04,493.56/5,8-
13.10/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc01:06,56 01:04,94 01:04,944.01/6,6-
14.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno01:05,95 01:11,23 01:05,955.02/8,2-
15.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:08,76 01:06,36 01:06,365.43/8,9-
16.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc01:07,42 01:06,41 01:06,415.48/9,0-
17.5/DMVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště01:07,59 01:06,82 01:06,825.89/9,7-
18.6/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:07,62 01:08,21 01:07,626.69/11,0-
19.7/DMURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc01:07,71 00:00,00 01:07,716.78/11,1-
20.8/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:00,00 01:08,10 01:08,107.17/11,8-
21.9/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:09,67 01:08,67 01:08,677.74/12,7-
22.10/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:10,06 01:08,88 01:08,887.95/13,0-
23.12/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand01:10,16 01:45,40 01:10,169.23/15,1-
24.11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.01:12,81 01:10,52 01:10,529.59/15,7-
25.12/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí01:10,64 01:12,35 01:10,649.71/15,9-
26.13/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:15,52 01:11,27 01:11,2710.34/17,0-
27.13/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily01:11,45 01:11,69 01:11,4510.52/17,3-
28.14/DMTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand01:12,79 01:11,70 01:11,7010.77/17,7-
29.15/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk01:11,72 01:49,14 01:11,7210.79/17,7-
30.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily01:15,22 01:11,96 01:11,9611.03/18,1-
30.16/DMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec01:11,96 01:18,32 01:11,9611.03/18,1-
32.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav01:13,04 01:14,44 01:13,0412.11/19,9-
33.17/DMDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí00:00,00 01:13,24 01:13,2412.31/20,2-
34.18/DMDZIADEK Marek 2005 2 KK Brno01:14,83 01:13,62 01:13,6212.69/20,8-
35.14/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná01:37,56 01:13,83 01:13,8312.90/21,2-
36.19/DMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy01:17,21 01:13,89 01:13,8912.96/21,3-
37.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:13,90 01:14,53 01:13,9012.97/21,3-
38.20/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto01:16,67 01:14,04 01:14,0413.11/21,5-
39.21/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy01:14,51 00:00,00 01:14,5113.58/22,3-
40.22/DMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy01:14,90 01:19,52 01:14,9013.97/22,9-
41.5/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc01:18,24 01:15,05 01:15,0514.12/23,2-
42.6/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc01:16,21 01:15,49 01:15,4914.56/23,9-
43.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí01:16,28 01:17,43 01:16,2815.36/25,2-
44.7/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:19,30 01:16,33 01:16,3315.40/25,3-
45.23/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno01:16,72 01:16,34 01:16,3415.41/25,3-
46.24/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha01:17,25 01:16,60 01:16,6015.67/25,7-
47.15/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná01:46,84 01:16,91 01:16,9115.98/26,2-
48.25/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:22,79 01:16,93 01:16,9316.00/26,3-
49.8/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště01:17,36 01:23,85 01:17,3616.43/27,0-
50.9/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto01:18,07 01:19,57 01:18,0717.14/28,1-
51.10/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily01:30,64 01:18,94 01:18,9418.01/29,6-
52.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:00,00 01:20,09 01:20,0919.16/31,4-
53.11/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:24,38 01:20,20 01:20,2019.27/31,6-
54.12/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto01:22,25 01:23,94 01:22,2521.32/35,0-
55.26/DMWESTFAL Mattias 2004 Kralupy01:30,64 01:22,34 01:22,3421.41/35,1-
56.27/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand01:59,32 01:22,97 01:22,9722.04/36,2-
57.28/DMPROTIVÁNEK Jan 2005 3 Litovel00:00,00 01:25,64 01:25,6424.71/40,6-
58.13/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:27,81 01:44,63 01:27,8126.88/44,1-
59.29/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk01:31,21 01:38,95 01:31,2130.28/49,7-
60. KADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993539.06/5.808,4-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc01:14,47 00:00,00 01:14,47 -
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno01:16,57 01:15,84 01:15,841.37/1,8-
3.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:25,06 01:17,47 01:17,473.00/4,0-
4.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:18,67 01:22,05 01:18,674.20/5,6-
5.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.01:22,20 01:23,06 01:22,207.73/10,4-
6.3/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:27,00 01:23,16 01:23,168.69/11,7-
7.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc00:00,00 01:23,28 01:23,288.82/11,8-
8.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:28,06 01:24,77 01:24,7710.30/13,8-
9.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:25,33 01:25,04 01:25,0410.57/14,2-
10.6/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:00,00 01:34,14 01:34,1419.67/26,4-
11.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:34,21 01:38,28 01:34,2119.74/26,5-
12.7/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:41,74 01:48,95 01:41,7427.27/36,6-
13.2/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:44,03 01:43,53 01:43,5329.06/39,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
01:07,35 01:09,67 01:07,35 -
2.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
01:08,68 01:08,08 01:08,080.73/1,1-
3.2/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:08,80 01:09,52 01:08,801.45/2,2-
4.2/DMBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
2 Trutnov
Trutnov
01:09,17 01:10,30 01:09,171.82/2,7-
5.3/DSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
01:15,01 01:09,26 01:09,261.91/2,8-
6.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:11,05 01:15,43 01:11,053.70/5,5-
7.4/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
01:13,47 01:13,79 01:13,476.12/9,1-
8.5/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:16,27 01:13,90 01:13,906.55/9,7-
9.6/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
01:16,74 01:14,79 01:14,797.44/11,0-
10.1/ZSSYROVÝ Filip
KVAPIL Ondřej
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,47 01:23,84 01:23,8416.49/24,5-
11.2/ZSKOTRBA Matěj
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:26,51 01:26,26 01:26,2618.91/28,1-

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura
BUNDOVÁ Simona
2006
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:20,64 01:21,28 01:20,64 -
2.1/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava
 KLOBOUČKOVÁ Ivana
JANŮ Veronika, 2005, Olomouc JANŮ Veronika
2003
2005
KK Opava
Olomouc
01:24,24 01:25,59 01:24,243.60/4,5-
3.2/DMHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
01:34,49 01:32,50 01:32,5011.86/14,7-
4.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
Olomouc
Olomouc
01:33,49 01:36,60 01:33,4912.85/15,9-
Oddíl