ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 19.09.2021 16:55:06
započítávány jsou tyto závody:
A - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ, 19.06.2021
B - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ, 20.06.2021
C - MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ, 11.09.2021
D - 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ, 18.09.2021
E - 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ, 19.09.2021
F - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ, 09.10.2021
G - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ, 10.10.2021

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2003-2010
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Rudorfer Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 681 / 752 / 681 / 751 / 75--361
2.DS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 623 / 624 / 572 / 687 / 46--295
3.DS Mrázek Jakub, 2004KK Opava10 / 376 / 491 / 754 / 575 / 53--271
4.DM Bízek Marek, 2005TJ Dukla Praha4 / 575 / 5310 / 377 / 462 / 68--261
5.DM Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 757 / 46-3 / 626 / 49--232
6.DS Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 4316 / 258 / 438 / 433 / 62--216
7.DS Kratochvíl Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2911 / 353 / 629 / 409 / 40--206
8.DS Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha13 / 319 / 4017 / 235 / 534 / 57--204
9.DS Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 4912 / 3315 / 2710 / 378 / 43--189
DS Venc Štěpán, 2004TJ Dukla Praha12 / 338 / 435 / 5315 / 2712 / 33--189
11.DM Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.9 / 402 / 68-6 / 4914 / 29--186
12.DM Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha5 / 534 / 577 / 4627 / 9---165
13.DM Novák Václav, 2005VS Tábor11 / 3514 / 296 / 4918 / 2128 / 8--142
14.ZS Kopeček Michal, 2007VS Tábor15 / 2710 / 3720 / 1713 / 3119 / 19--131
15.DS Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice20 / 1713 / 3125 / 1112 / 3315 / 27--119
16.DM Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-15 / 2716 / 2514 / 2911 / 35--116
17.DM Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice16 / 2518 / 2114 / 2923 / 1320 / 17--105
18.DM Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha32 / 422 / 1413 / 3117 / 2313 / 31--103
19.DS Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha18 / 21-12 / 3321 / 1523 / 13--82
20.DM Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice24 / 1220 / 1721 / 1511 / 35---79
21.DS Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice--11 / 3526 / 1018 / 21--66
22.DS Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.28 / 821 / 1530 / 619 / 1922 / 14--62
23.DS Mráka Jan, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 1117 / 2324 / 12-21 / 15--61
24.DM Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-31 / 518 / 2128 / 816 / 25--59
25.DS Brokeš Marek, 2003KK Postřelmov22 / 1425 / 1123 / 1324 / 1229 / 7--57
26.DS Gabrlík Jakub, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 46-29 / 7----53
27.DS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov23 / 1330 / 628 / 820 / 1732 / 4--48
28.DS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor19 / 1924 / 1226 / 10----41
29.DS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.--9 / 40----40
30.DM Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha35 / 135 / 1--10 / 37--39
31.ZS Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.-29 / 719 / 19-24 / 12--38
32.DM Kutek Michal, 2006TJ Dukla Praha---22 / 1417 / 23--37
33.DM Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky26 / 1023 / 1327 / 9----32
34.DS Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh27 / 928 / 822 / 14----31
35.DS Hajduch Jaroslav, 2004Wild Water Canoe Club FROL--35 / 116 / 2533 / 3--29
36.DM Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--32 / 425 / 1125 / 11--26
37.ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem21 / 1527 / 9-----24
38.DS Sahula Matěj, 2003SK VS Benátky nad Jizerou z.s.17 / 23------23
39.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň-32 / 431 / 529 / 731 / 5--21
40.DS Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno-19 / 19-----19
41.DM Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec33 / 3--31 / 526 / 10--18
42.DM Štýbnar Vojtěch, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 5--30 / 630 / 6--17
43.ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.-26 / 10-----10
44.DM Druska Vojta, 2006SK VS Č. Budějovice----27 / 9--9
DM Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.30 / 6-33 / 3----9
46.DS Postuwka Patrik, 2003VK Tzunami Ostrava29 / 7------7
ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem-34 / 2-32 / 435 / 1--7
48.DM Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem34 / 233 / 3-35 / 1---6
49.ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem--34 / 233 / 3---5
50.ZS Uhlík Kryštof, 2008KK Brandýs nad Labem---34 / 2---2
DM Cardoselli Tomáš, 2005TJ Bohemians Praha----34 / 2--2

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 681 / 751 / 751 / 751 / 75--368
2.DS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.5 / 533 / 622 / 682 / 683 / 62--313
3.DS Kratochvíl Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 622 / 683 / 627 / 462 / 68--306
4.DS Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha1 / 754 / 574 / 573 / 625 / 53--304
5.DS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice4 / 575 / 536 / 496 / 498 / 43--251
6.DM Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 437 / 4611 / 355 / 534 / 57--234
7.DM Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2316 / 255 / 534 / 576 / 49--207
8.DS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov7 / 466 / 4913 / 319 / 4013 / 31--197
9.DS Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice13 / 318 / 438 / 4315 / 2710 / 37--181
10.DM Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3515 / 2710 / 3710 / 3711 / 35--171
11.DS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2917 / 2317 / 238 / 437 / 46--164
12.DS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov9 / 4011 / 3519 / 1911 / 3514 / 29--158
13.DM Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 499 / 407 / 4618 / 21---156
14.DM Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové10 / 3712 / 3314 / 2916 / 2515 / 27--151
15.DM Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové18 / 2113 / 3112 / 3314 / 2912 / 33--147
16.DM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové12 / 3310 / 3726 / 1012 / 3317 / 23--136
17.DM Válek Michal, 2006VS Tábor15 / 2714 / 299 / 4023 / 1316 / 25--134
18.ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem--16 / 2513 / 319 / 40--96
19.DM Beier Alva, 2005Loko Trutnov21 / 1518 / 2118 / 2120 / 1718 / 21--95
20.ZS Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové27 / 923 / 1322 / 1417 / 2320 / 17--76
21.DM Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky23 / 1322 / 1423 / 1328 / 819 / 19--67
22.DS Kosík Dan, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1021 / 1527 / 921 / 1523 / 13--62
23.DM Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice19 / 1920 / 1724 / 12-24 / 12--60
24.DS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor16 / 2519 / 1921 / 15----59
25.DS Míl Jakub, 2003Loko Trutnov22 / 1426 / 1031 / 525 / 1125 / 11--51
DM Střílka Richard, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--15 / 2722 / 1426 / 10--51
27.DS Hric Ondřej, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky24 / 1225 / 1130 / 627 / 928 / 8--46
28.DS Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn--25 / 1119 / 1922 / 14--44
29.DS Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn25 / 1124 / 1220 / 17----40
DM Štercl Dominik, 2005TJ Dukla Praha28 / 828 / 829 / 726 / 1029 / 7--40
31.DM Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice20 / 1727 / 928 / 8----34
32.DM Slavík Vojtěch, 2005Wild Water Canoe Club FROL--34 / 224 / 1221 / 15--29
33.ZS Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--32 / 429 / 727 / 9--20
34.DM Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha29 / 7------7
35.DS Veselý Ondřej, 2004TJ Syntesia Pardubice--33 / 3----3
36.ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary--35 / 1----1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--1 / 75----75
2.DM Heger Jonáš, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--2 / 68----68
3.DS Kuneš Daniel, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
--3 / 62----62

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 681 / 753 / 621 / 754 / 57--337
2.DM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.4 / 574 / 574 / 576 / 491 / 75--295
3.DM Samková Olga, 2005SK Třebechovice7 / 463 / 622 / 683 / 625 / 53--291
4.DM Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice13 / 316 / 495 / 532 / 682 / 68--269
5.DM Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 628 / 436 / 497 / 466 / 49--249
6.DS Kneblová Tereza, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 752 / 681 / 75----218
7.DM Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV11 / 357 / 467 / 4610 / 3710 / 37--201
8.DM Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha15 / 275 / 5310 / 378 / 4315 / 27--187
9.DS Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 5318 / 2112 / 3315 / 277 / 46--180
10.DM Mrázková Klára, 2006KK Opava19 / 1920 / 178 / 435 / 538 / 43--175
11.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 499 / 4013 / 3114 / 2917 / 23--172
12.DM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn12 / 3312 / 3316 / 2511 / 3511 / 35--161
13.DM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--9 / 404 / 573 / 62--159
14.DM Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem9 / 4016 / 2514 / 2912 / 3314 / 29--156
15.DS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové8 / 4311 / 35-17 / 239 / 40--141
16.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava22 / 1414 / 2911 / 359 / 4021 / 15--133
17.DS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice16 / 2515 / 2720 / 1722 / 1412 / 33--116
18.DM Pavelková Markéta, 2005TJ Dukla Praha18 / 2117 / 2322 / 1425 / 1113 / 31--100
19.DS Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha14 / 2913 / 31-21 / 1519 / 19--94
20.DS Doležalová Lucie, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3719 / 1917 / 23----79
DM Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-10 / 37-18 / 2118 / 21--79
22.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky21 / 1521 / 15-13 / 3122 / 14--75
23.DS Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky20 / 1722 / 1428 / 828 / 820 / 17--64
24.DM Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--15 / 2716 / 2527 / 9--61
25.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.26 / 1030 / 623 / 1319 / 1928 / 8--56
26.ZS Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem--19 / 1920 / 1729 / 7--43
27.DM Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná28 / 828 / 831 / 526 / 1026 / 10--41
28.ZS Riantová Anežka, 2008VS Tábor17 / 2335 / 129 / 731 / 532 / 4--40
ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem30 / 6-18 / 21-23 / 13--40
30.DM Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha---23 / 1316 / 25--38
31.DM Tkadlecová Kateřina, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky33 / 324 / 1233 / 329 / 725 / 11--36
32.DM Hansgutová Monika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 1127 / 921 / 15----35
ZS Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky27 / 926 / 1035 / 124 / 1233 / 3--35
34.ZS Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky23 / 1323 / 13-----26
35.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice29 / 731 / 5--24 / 12--24
36.DM Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky24 / 1233 / 334 / 2-34 / 2--19
37.ZS Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--26 / 1033 / 331 / 5--18
DM Doležalová Bára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--24 / 1230 / 6---18
39.DM Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové31 / 525 / 11-----16
40.ZS Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.---27 / 930 / 6--15
41.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.--25 / 11----11
42.DM Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.34 / 229 / 7--35 / 1--10
DS Retková Marie, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky32 / 432 / 4-34 / 2---10
44.DS Kudělásková Monika, 2003VK Tzunami Ostrava--27 / 9----9
45.ZS Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--30 / 6----6
46.ZS Malá Magdalena, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky---32 / 4---4
DS Chromá Nicol, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--32 / 4----4
48.DM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové35 / 134 / 2-----3
49.ZS Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky---35 / 1---1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 682 / 6822 / 141 / 751 / 75--300
2.DS Freislebenová Patricie, 2003Univerzitní sportovní klub Praha10 / 373 / 625 / 532 / 684 / 57--277
3.DS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha4 / 575 / 539 / 407 / 463 / 62--258
4.DM Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4321 / 152 / 683 / 622 / 68--256
5.DM Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 534 / 5711 / 356 / 495 / 53--247
6.DM Samková Olga, 2005SK Třebechovice7 / 468 / 434 / 5712 / 336 / 49--228
7.DS Kneblová Tereza, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 751 / 751 / 75----225
8.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky9 / 407 / 467 / 468 / 4310 / 37--212
9.DM Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 339 / 406 / 4911 / 357 / 46--203
10.DS Doležalová Lucie, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 6222 / 143 / 624 / 57---195
11.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava11 / 3512 / 338 / 439 / 4013 / 31--182
12.DM Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové13 / 3110 / 3715 / 2710 / 379 / 40--172
13.DM Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2711 / 3526 / 105 / 538 / 43--168
14.DM Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem14 / 2914 / 2916 / 2518 / 2114 / 29--133
DS Střílková Jana, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 2115 / 2718 / 2113 / 3112 / 33--133
16.DM Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové23 / 1316 / 2512 / 3315 / 2716 / 25--123
17.DM Doležalová Bára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky19 / 1913 / 3113 / 3117 / 2323 / 13--117
18.DM Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 3714 / 2911 / 35--101
19.DS Kloboučková Ivana, 2003KK Opava6 / 496 / 49-----98
20.ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem16 / 2518 / 2120 / 1716 / 25---88
21.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.21 / 1526 / 1023 / 1319 / 1918 / 21--78
DS Šindelářová Tereza, 2004VS Tábor24 / 1228 / 814 / 2921 / 1522 / 14--78
23.ZS Malá Magdalena, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky17 / 2327 / 925 / 1122 / 1421 / 15--72
24.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno26 / 1023 / 13-24 / 1219 / 19--54
25.ZS Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--24 / 1220 / 1717 / 23--52
26.DM Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--27 / 923 / 1315 / 27--49
27.DS Chromá Nicol, 2004SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky27 / 919 / 1919 / 19----47
28.ZM Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--21 / 1525 / 1120 / 17--43
29.ZS Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky22 / 1417 / 23-----37
30.ZS Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem20 / 1724 / 12-----29
31.DS Bundová Simona, 2004TJ Syntesia Pardubice25 / 1120 / 17-----28
32.DM Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn--17 / 23----23
33.ZS Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem28 / 825 / 11-----19

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Marousková Tereza, 2009
Novák Tobiáš, 2008
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
7 / 465 / 538 / 432 / 682 / 68--278
2.DM Riantová Anežka, 2008
Novák Václav, 2005
VS Tábor
VS Tábor
2 / 684 / 575 / 533 / 62---240
3.DS Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1 / 751 / 751 / 75----225
4.ZS Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5 / 532 / 684 / 57----178
5.DM Štěpánková Julie, 2006
Motlová Andrea, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
---1 / 751 / 75--150
6.ZS Vaculová Lucie, 2008
Bohatý Oto, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4 / 578 / 436 / 49----149
7.DM Kratochvílová Adéla, 2007
Malý Vojtěch, 2006
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
3 / 623 / 62-----124
8.DM Štercl Dominik, 2005
Nekolná Žofie, 2006
TJ Dukla Praha
KK Brandýs nad Labem
6 / 497 / 46-----95
9.ZS Saifrtová Magdaléna, 2008
Venc Ondřej, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
8 / 436 / 49-----92
10.DM Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
--2 / 68----68
11.DM Indruch Matěj, 2006
Motlová Andrea, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--3 / 62----62
12.ZS Hojdová Markéta, 2007
Kopeček Michal, 2007
Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
--7 / 46----46
13.ZM Lebedová Adéla, 2010
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
--9 / 40----40
Typ závodu