2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ

10.10.2021   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslav Bednář
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc132.97 60 124.61 2 126.61 0
2.2/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava138.18 4 131.75 12 142.1815.57/12,30
4.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV132.36 62 146.93 64 194.3667.75/53,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc98.37 0 105.62 2 98.37 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc106.37 4 101.36 2 103.364.99/5,175
3.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricie, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha102.92 2 114.93 12 104.926.55/6,775
4.3/DSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha105.11 2 104.76 6 107.118.74/8,968
5.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc107.69 0 108.12 0 107.699.32/9,562
6.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno113.63 2 104.41 4 108.4110.04/10,262
7.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.109.06 2 109.75 6 111.0612.69/12,957
8.3/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc109.23 50 111.04 2 113.0414.67/14,957
9.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno115.82 6 108.75 6 114.7516.38/16,757
10.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava129.08 4 113.99 2 115.9917.62/17,953
11.4/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha110.03 6 121.57 156 116.0317.66/18,049
12.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc118.13 2 118.55 4 120.1321.76/22,146
13.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK153.04 12 119.29 2 121.2922.92/23,343
14.6/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc119.63 2 117.73 4 121.6323.26/23,640
15.7/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK118.57 12 122.26 4 126.2627.89/28,437
16.8/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand116.97 54 124.61 2 126.6128.24/28,735
17.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk128.65 6 153.35 4 134.6536.28/36,933
18.9/DMERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha134.08 4 116.16 58 138.0839.71/40,431
19.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc142.70 56 135.99 6 141.9943.62/44,329
20.10/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc172.59 8 139.80 12 151.8053.43/54,327
21.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc136.36 114 148.67 12 160.6762.30/63,325
22.11/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha157.49 8 115.50 64 165.4967.12/68,223
23.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc133.49 162 154.37 14 168.3770.00/71,221
24.6/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno150.22 216 169.84 12 181.8483.47/84,919
25.7/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 127.70 62 189.7091.33/92,817
26.12/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha146.25 56 130.76 60 190.7692.39/93,915
27.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand188.19 112 210.95 12 222.95124.58/126,614
28.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc192.95 56 165.62 62 227.62129.25/131,413
29.6/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor161.46 112 140.04 110 250.04151.67/154,212
30.9/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand4.00 999 189.77 108 297.77199.40/202,711
31.10/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3+ Olomouc196.08 160 133.51 306 356.08257.71/262,010
  SRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava1.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš, 1990, TJ Dukla MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla80.76 0 4.00 999 80.76 75
2.1/DMNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc84.79 0 85.00 2 84.794.03/5,075
3.1/U23FRENCL Josef, 2002, USK Pha FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha87.49 0 85.73 0 85.734.97/6,268
4.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc85.96 0 4.00 999 85.965.20/6,462
5.2/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice86.25 0 86.40 8 86.255.49/6,857
6.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk86.70 4 84.34 2 86.345.58/6,953
7.3/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla86.45 0 86.61 2 86.455.69/7,049
8.2/U23TICHÝ Štěpán 2000 1 TJ Dukla84.79 4 84.50 2 86.505.74/7,146
9.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB86.68 0 89.79 0 86.685.92/7,346
10.4/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha87.30 0 87.70 6 87.306.54/8,143
11.3/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla87.44 0 86.14 4 87.446.68/8,340
12.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.08 0 95.04 4 88.087.32/9,137
13.5/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha88.23 0 90.49 2 88.237.47/9,237
14. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha88.39 0 89.07 100 88.397.63/9,435
15.4/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy88.41 0 87.59 52 88.417.65/9,533
16. PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha88.00 2 88.53 0 88.537.77/9,631
17.5/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice86.69 2 97.23 2 88.697.93/9,831
18.6/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla89.24 54 88.89 0 88.898.13/10,129
19.4/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy87.04 2 86.37 6 89.048.28/10,327
20.5/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk87.28 2 85.37 4 89.288.52/10,525
21.6/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava86.07 4 82.61 54 90.079.31/11,523
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky88.09 2 88.81 4 90.099.33/11,621
23.7/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha94.44 6 88.12 2 90.129.36/11,619
24.6/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava90.88 4 90.21 0 90.219.45/11,717
25. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.15 0 95.48 50 91.1510.39/12,915
26.7/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha89.22 2 89.68 4 91.2210.46/13,014
27. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava91.08 2 89.33 2 91.3310.57/13,113
28.8/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla86.09 50 85.52 6 91.5210.76/13,312
29.8/DSURBAN Michal 2004 2 Šumperk90.18 2 92.44 152 92.1811.42/14,111
30. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí88.61 4 87.32 56 92.6111.85/14,710
31.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor90.21 8 89.20 4 93.2012.44/15,49
32.9/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor91.40 2 92.44 54 93.4012.64/15,78
33.7/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky92.38 2 91.00 6 94.3813.62/16,97
34.2/VMŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava90.73 6 92.49 2 94.4913.73/17,06
35.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.54 10 95.19 0 95.1914.43/17,95
36.2/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice93.33 2 94.34 10 95.3314.57/18,04
37.3/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand97.20 0 93.35 2 95.3514.59/18,13
38.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz93.13 8 91.41 4 95.4114.65/18,12
39.10/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB95.67 4 91.58 4 95.5814.82/18,41
40.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky94.75 4 94.04 2 96.0415.28/18,90
41.9/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha95.04 2 92.60 8 97.0416.28/20,20
42.9/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec98.03 56 95.51 2 97.5116.75/20,70
43.10/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor98.25 0 95.73 2 97.7316.97/21,00
44.5/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc112.89 152 96.27 2 98.2717.51/21,70
45.2/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy99.89 6 96.33 2 98.3317.57/21,80
46.11/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha94.92 4 94.23 8 98.9218.16/22,50
47.12/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB102.54 2 95.19 4 99.1918.43/22,80
48.13/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec97.84 2 97.56 6 99.8419.08/23,60
49.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc161.62 2 100.64 0 100.6419.88/24,60
50.11/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB105.70 6 94.83 6 100.8320.07/24,90
51.12/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh97.70 4 102.77 6 101.7020.94/25,90
52.7/ZSKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava98.25 6 97.71 4 101.7120.95/25,90
53.13/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice93.44 52 95.74 6 101.7420.98/26,00
54.14/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol98.84 4 105.29 8 102.8422.08/27,30
55.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy102.32 2 99.20 4 103.2022.44/27,80
56.14/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy95.58 60 96.23 8 104.2323.47/29,10
57.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno100.22 6 104.28 0 104.2823.52/29,10
58.8/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc104.60 0 112.65 62 104.6023.84/29,50
59.15/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.98 152 91.02 14 105.0224.26/30,00
60.9/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand103.29 2 103.88 8 105.2924.53/30,40
61.10/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava101.40 4 101.04 6 105.4024.64/30,50
62.15/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice103.84 2 102.86 4 105.8425.08/31,10
63.16/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand98.29 10 100.12 6 106.1225.36/31,40
64.11/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha105.82 8 104.21 2 106.2125.45/31,50
65.11/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice99.13 8 104.23 8 107.1326.37/32,70
66.16/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk99.76 10 100.65 60 109.7629.00/35,90
67.17/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec107.24 8 105.43 6 111.4330.67/38,00
68.18/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava109.59 2 107.46 4 111.4630.70/38,00
69.12/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand103.16 12 109.47 2 111.4730.71/38,00
70.13/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc107.91 4 107.01 6 111.9131.15/38,60
71.17/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec113.47 6 110.31 2 112.3131.55/39,10
72.12/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky107.66 12 102.38 10 112.3831.62/39,20
73.19/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice103.22 52 108.44 4 112.4431.68/39,20
74.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná111.47 62 110.91 2 112.9132.15/39,80
75.13/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha113.93 8 108.93 4 112.9332.17/39,80
76. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa100.11 56 107.35 6 113.3532.59/40,40
77.20/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor109.58 4 4.00 999 113.5832.82/40,60
78.21/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.115.95 12 108.72 6 114.7233.96/42,10
79.19/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice109.80 8 108.80 6 114.8034.04/42,10
80.14/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky114.63 6 107.38 8 115.3834.62/42,90
81.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy107.33 14 105.47 10 115.4734.71/43,00
82. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.24 4 110.81 6 116.2435.48/43,90
83.20/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí121.58 16 105.01 12 117.0136.25/44,90
84.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha125.90 8 113.72 4 117.7236.96/45,80
85.14/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava102.44 16 113.11 56 118.4437.68/46,70
86.22/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB122.31 4 104.40 52 126.3145.55/56,40
87.23/DMLEGUTKO Josef   2 L.Žatec120.86 6 139.74 52 126.8646.10/57,10
88.15/ZSSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec114.51 14 137.09 12 128.5147.75/59,10
89.24/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla91.38 54 95.94 60 145.3864.62/80,00
90.21/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava98.89 58 100.84 58 156.8976.13/94,30
91.16/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava113.12 56 108.68 54 162.6881.92/101,40
92.25/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha99.05 110 94.52 102 196.52115.76/143,30
  JANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADRABA Martin 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HALA Jiří 2002 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SATKE Adam 1994 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
132.79 4 4.00 999 136.79 75
2.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
139.72 62 4.00 999 201.7264.93/47,568
3.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 158.67 64 222.6785.88/62,862
  KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc94.31 0 98.37 6 94.31 75
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc98.05 0 97.80 0 97.803.49/3,775
3.2/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus99.87 108 97.76 2 99.765.45/5,875
4.3/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava97.83 2 96.53 4 99.835.52/5,968
5.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc99.35 2 98.36 2 100.366.05/6,462
6.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.99.79 58 100.69 0 100.696.38/6,857
7.1/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla99.70 2 101.38 10 101.707.39/7,853
8.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy97.87 4 109.04 6 101.877.56/8,053
9.6/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha98.26 4 110.52 8 102.267.95/8,449
10.7/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB109.08 4 97.23 6 103.238.92/9,546
11.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK106.16 2 103.76 0 103.769.45/10,043
12.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK102.21 2 105.90 0 104.219.90/10,540
13.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor104.74 0 104.26 6 104.7410.43/11,137
14.8/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha101.53 4 105.15 52 105.5311.22/11,935
15.9/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice96.28 10 96.66 58 106.2811.97/12,733
16.4/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno106.68 0 108.18 2 106.6812.37/13,131
17.3/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB109.95 2 104.93 2 106.9312.62/13,429
18.4/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha104.98 2 113.02 4 106.9812.67/13,427
19.10/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha105.39 2 112.95 6 107.3913.08/13,925
20.5/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK107.26 6 101.81 6 107.8113.50/14,323
21. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla108.51 0 105.38 8 108.5114.20/15,121
22.11/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn99.84 50 105.21 4 109.2114.90/15,819
23.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.80 58 99.71 10 109.7115.40/16,317
24. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy113.06 6 108.23 2 110.2315.92/16,915
25.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno112.44 6 108.44 2 110.4416.13/17,114
26.12/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand108.51 6 106.72 4 110.7216.41/17,413
27.6/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky110.55 10 104.94 6 110.9416.63/17,612
28.6/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy108.98 4 105.40 6 111.4017.09/18,111
29.2/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand108.10 4 112.69 108 112.1017.79/18,910
30.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand110.29 2 113.81 6 112.2917.98/19,19
31.4/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc107.54 6 115.21 2 113.5419.23/20,48
32.5/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava105.82 8 107.06 10 113.8219.51/20,77
33.13/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná112.09 2 109.63 8 114.0919.78/21,06
34.14/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla108.49 6 108.96 16 114.4920.18/21,45
35.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc108.36 8 125.48 6 116.3622.05/23,44
36.15/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy116.36 2 115.23 2 117.2322.92/24,33
37.7/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice116.33 6 112.44 6 118.4424.13/25,62
38.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk114.77 4 113.07 6 118.7724.46/25,91
39.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk120.25 2 117.10 2 119.1024.79/26,30
40.16/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy120.18 6 121.12 0 121.1226.81/28,40
41.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy116.29 6 113.51 10 122.2927.98/29,70
42.7/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc121.28 2 133.38 160 123.2828.97/30,70
43.17/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc123.08 56 120.20 6 126.2031.89/33,80
44.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV129.79 6 121.64 6 127.6433.33/35,30
45.18/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK119.74 8 132.62 8 127.7433.43/35,40
46.10/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc126.52 2 127.44 6 128.5234.21/36,30
47.11/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha121.94 8 130.01 120 129.9435.63/37,80
48.12/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy125.04 6 150.83 8 131.0436.73/38,90
49.8/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava121.07 10 4.00 999 131.0736.76/39,00
50.9/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava123.81 8 127.08 8 131.8137.50/39,80
51.19/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK117.27 52 125.46 8 133.4639.15/41,50
52.13/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor126.91 12 131.35 6 137.3543.04/45,60
53.10/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc122.16 52 129.50 14 143.5049.19/52,20
54.20/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 Ostrava137.92 8 137.06 14 145.9251.61/54,70
55.21/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava149.25 10 145.01 6 151.0156.70/60,10
56.14/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc129.26 62 135.55 164 191.2696.95/102,80
57.15/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec147.46 58 209.53 106 205.46111.15/117,90
  SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk91.59 0 90.57 0 90.57 75
2.2/DSKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha96.69 2 90.93 0 90.930.36/0,468
3.3/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc90.70 2 94.47 4 92.702.13/2,468
4. FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla95.47 0 94.55 2 95.474.90/5,468
5.1/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha96.99 2 94.23 2 96.235.66/6,262
6.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha92.28 4 96.90 0 96.285.71/6,357
7.2/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor102.57 4 98.15 0 98.157.58/8,453
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus103.13 2 98.20 0 98.207.63/8,449
9.5/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha98.22 0 106.40 56 98.227.65/8,446
10.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK98.44 0 101.68 4 98.447.87/8,743
11.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja96.82 2 97.79 2 98.828.25/9,140
12.3/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha99.14 0 98.53 58 99.148.57/9,537
13.4/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc97.35 8 95.28 4 99.288.71/9,635
14.1/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla95.81 4 97.82 60 99.819.24/10,233
15.6/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB101.28 0 100.19 0 100.199.62/10,633
16.3/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha103.02 2 100.26 0 100.269.69/10,731
17.5/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK96.06 6 98.96 2 100.9610.39/11,529
18.6/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK101.88 4 99.82 2 101.8211.25/12,427
19.7/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB96.01 6 111.88 56 102.0111.44/12,625
20.7/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha98.47 4 98.27 6 102.4711.90/13,123
21.8/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK99.79 4 105.78 4 103.7913.22/14,621
22.8/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov106.99 6 102.43 2 104.4313.86/15,319
23.9/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor107.14 0 103.05 10 107.1416.57/18,317
24.9/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc113.77 2 105.37 2 107.3716.80/18,515
25.10/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc112.61 10 105.94 2 107.9417.37/19,214
26. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec107.83 12 102.27 6 108.2717.70/19,513
27.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand102.59 6 127.15 2 108.5918.02/19,912
28.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc116.59 58 106.67 6 112.6722.10/24,411
29.2/VKUČERA Tomáš   2 RK Troja111.19 2 113.29 2 113.1922.62/25,010
30.11/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol108.83 12 105.92 12 117.9227.35/30,29
31.3/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc111.48 304 108.16 10 118.1627.59/30,58
32.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc109.51 60 112.75 6 118.7528.18/31,17
33.12/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov107.11 12 109.14 110 119.1128.54/31,56
34.4/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK113.58 6 104.01 54 119.5829.01/32,05
35.13/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.117.55 4 119.00 312 121.5530.98/34,24
36.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc133.72 14 113.58 8 121.5831.01/34,23
37.14/DMŠTERCL Dominik 2005 2 TJ Dukla113.67 8 118.05 8 121.6731.10/34,32
38.15/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB112.59 10 112.75 60 122.5932.02/35,41
39.11/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc114.91 10 117.37 6 123.3732.80/36,20
40. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy117.68 8 134.69 4 125.6835.11/38,80
41.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha147.01 8 115.34 12 127.3436.77/40,60
42.6/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc140.55 10 117.84 16 133.8443.27/47,80
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel, 1987, TJ Dukla
 FOUKAL Pavel
UHLÍK Kryštof
1987
2008
2 TJ Dukla
KK Brand
130.26 10 128.83 6 134.83 75
2. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
127.87 64 131.94 10 141.947.11/5,368
3. GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
3 Č.Lípa
TJ Dukla
119.59 58 134.45 10 144.459.62/7,168
4. POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
2 Klatovy
SKVS ČB
131.83 18 4.00 999 149.8315.00/11,162
Oddíl