MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ

11.09.2021   Areál Lídy Polesné, hlavní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc97.91 4 96.95 50 101.91 -
2.1/DMERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha104.33 6 109.63 4 110.338.42/8,3-
3.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc102.73 8 126.33 54 110.738.82/8,7-
4.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.120.41 60 104.75 6 110.758.84/8,7-
5.3/DSFREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha105.78 60 105.44 8 113.4411.53/11,3-
6.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc119.58 6 111.52 4 115.5213.61/13,4-
7.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc113.18 6 168.42 2 119.1817.27/16,9-
8.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava118.54 6 116.17 4 120.1718.26/17,9-
9.4/DSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha116.90 8 111.22 10 121.2219.31/18,9-
10.4/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha123.07 8 115.05 8 123.0521.14/20,7-
11.5/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc135.80 0 115.63 12 127.6325.72/25,2-
12.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK143.26 104 124.24 6 130.2428.33/27,8-
13.7/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc166.02 66 124.25 6 130.2528.34/27,8-
14.5/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor119.53 12 127.13 116 131.5329.62/29,1-
15.8/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK121.87 10 140.29 56 131.8729.96/29,4-
16.9/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand133.23 2 124.56 8 132.5630.65/30,1-
17.10/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn127.27 8 133.04 60 135.2733.36/32,7-
18.6/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc138.99 6 131.92 8 139.9238.01/37,3-
19.7/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc131.53 12 131.49 58 143.5341.62/40,8-
20.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand138.70 14 171.13 10 152.7050.79/49,8-
21.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc157.65 6 149.35 4 153.3551.44/50,5-
22.11/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc103.71 50 103.87 52 153.7151.80/50,8-
23.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk116.95 206 127.23 58 185.2383.32/81,8-
24.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc139.06 60 177.07 56 199.0697.15/95,3-
25.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc146.41 58 145.95 106 204.41102.50/100,6-
26.12/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha115.15 162 109.58 160 269.58167.67/164,5-
27.13/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha127.49 162 4.00 999 289.49187.58/184,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava84.81 4 84.77 0 84.77 -
2.2/DSRUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc82.62 4 82.99 52 86.621.85/2,2-
3.3/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc88.80 0 87.38 2 88.804.03/4,8-
4.4/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice85.12 4 89.23 0 89.124.35/5,1-
5.5/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla87.75 2 91.41 4 89.754.98/5,9-
6.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor91.89 58 88.30 2 90.305.53/6,5-
7.2/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla90.37 0 90.43 106 90.375.60/6,6-
8.6/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice110.82 54 89.15 2 91.156.38/7,5-
9.7/DSURBAN Michal 2004 2 Šumperk89.62 6 89.28 2 91.286.51/7,7-
10.3/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla84.53 54 84.22 8 92.227.45/8,8-
11.8/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB98.03 4 93.07 0 93.078.30/9,8-
12.9/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha94.04 0 98.70 8 94.049.27/10,9-
13.4/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha99.14 4 92.71 2 94.719.94/11,7-
14.5/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB92.77 2 92.36 4 94.7710.00/11,8-
15.10/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy91.96 4 89.22 6 95.2210.45/12,3-
16.6/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha89.90 6 103.03 62 95.9011.13/13,1-
17.11/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha91.61 8 90.14 6 96.1411.37/13,4-
18.7/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha99.06 4 96.39 0 96.3911.62/13,7-
19.1/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice95.86 8 96.45 0 96.4511.68/13,8-
20.2/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.81 4 102.30 2 96.8112.04/14,2-
21.8/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB90.93 56 90.64 8 98.6413.87/16,4-
22.12/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh99.83 0 99.66 2 99.8315.06/17,8-
23.13/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm122.96 52 96.46 4 100.4615.69/18,5-
24.14/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc96.61 4 98.60 156 100.6115.84/18,7-
25.15/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB92.21 208 97.18 4 101.1816.41/19,4-
26.16/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor95.33 6 99.04 8 101.3316.56/19,5-
27.9/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy92.38 10 96.74 8 102.3817.61/20,8-
28.17/DSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm103.65 2 96.48 6 102.4817.71/20,9-
29.18/DSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc94.75 8 97.28 8 102.7517.98/21,2-
30.19/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice96.06 8 100.10 6 104.0619.29/22,8-
31.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz98.30 14 100.46 4 104.4619.69/23,2-
32.10/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha104.19 8 96.58 8 104.5819.81/23,4-
33.11/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice116.81 2 102.79 2 104.7920.02/23,6-
34.4/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand105.15 0 103.46 6 105.1520.38/24,0-
35.20/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol96.11 54 97.58 8 105.5820.81/24,5-
36.12/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand102.31 4 107.38 4 106.3121.54/25,4-
37.13/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc103.47 4 84.04 50 107.4722.70/26,8-
38.14/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec99.54 8 109.78 10 107.5422.77/26,9-
39.15/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB99.69 8 96.07 56 107.6922.92/27,0-
40.16/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc103.83 4 101.80 56 107.8323.06/27,2-
41.17/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha111.22 4 100.13 8 108.1323.36/27,6-
42.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc111.72 8 104.60 4 108.6023.83/28,1-
43.21/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB99.32 10 101.00 56 109.3224.55/29,0-
44.22/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.109.09 2 109.66 12 111.0926.32/31,0-
45.23/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk108.14 4 119.40 6 112.1427.37/32,3-
46.24/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava95.68 106 100.15 12 112.1527.38/32,3-
47.6/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha109.07 6 109.77 4 113.7729.00/34,2-
48.18/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB115.85 6 104.35 12 116.3531.58/37,3-
49.7/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí110.48 6 102.40 104 116.4831.71/37,4-
50.25/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice110.58 6 135.92 14 116.5831.81/37,5-
51.26/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná112.94 6 114.18 6 118.9434.17/40,3-
52.8/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava115.82 4 111.69 8 119.6934.92/41,2-
53.27/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná143.34 6 119.30 4 123.3038.53/45,5-
54.9/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky113.66 10 142.03 14 123.6638.89/45,9-
55.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc133.40 6 117.97 6 123.9739.20/46,2-
56.10/ZSKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava115.12 10 127.53 56 125.1240.35/47,6-
57.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice116.63 10 147.60 62 126.6341.86/49,4-
58.19/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.139.03 10 121.31 6 127.3142.54/50,2-
59.2/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc171.53 10 125.16 4 129.1644.39/52,4-
60.12/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc121.91 8 126.04 64 129.9145.14/53,2-
61.20/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak126.28 6 125.19 6 131.1946.42/54,8-
62.21/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav142.40 58 133.39 2 135.3950.62/59,7-
63.22/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk97.23 54 86.87 156 151.2366.46/78,4-
64.23/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha99.62 58 92.31 62 154.3169.54/82,0-
65.13/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand99.07 56 104.82 58 155.0770.30/82,9-
66.14/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha108.50 156 103.53 54 157.5372.76/85,8-
67.24/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava109.07 56 0.00 999 165.0780.30/94,7-
68.28/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí117.61 106 113.21 56 169.2184.44/99,6-
69.15/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand129.46 58 113.17 58 171.1786.40/101,9-
70.29/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí133.49 60 115.09 58 173.0988.32/104,2-
71.25/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc114.51 100 119.86 60 179.8695.09/112,2-
72.26/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice117.48 102 130.27 50 180.2795.50/112,7-
73.30/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc94.70 256 94.95 158 252.95168.18/198,4-
  UHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 -
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 114.60 8 122.60 -
2.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
145.40 4 124.80 8 132.8010.20/8,3-
3.2/DMINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
140.05 10 144.92 14 150.0527.45/22,4-
4.1/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
156.07 60 143.44 10 153.4430.84/25,2-
5.3/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 167.86 16 183.8661.26/50,0-
6.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
135.78 72 146.15 116 207.7885.18/69,5-
7.3/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
142.93 66 160.37 62 208.9386.33/70,4-
8.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
207.00 12 4.00 999 219.0096.40/78,6-
9.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
217.79 62 224.05 70 279.79157.19/128,2-
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc100.08 4 97.84 0 97.84 -
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.95.50 4 108.32 54 99.501.66/1,7-
3.2/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc100.50 4 93.66 8 101.663.82/3,9-
4.3/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice98.37 4 98.69 4 102.374.53/4,6-
5.4/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB101.88 4 103.90 0 103.906.06/6,2-
6.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc103.22 2 102.32 6 105.227.38/7,5-
7.6/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus104.49 56 101.29 4 105.297.45/7,6-
8.7/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava104.22 2 100.84 6 106.228.38/8,6-
9.8/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha125.25 2 100.87 6 106.879.03/9,2-
10.9/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha108.88 6 105.17 2 107.179.33/9,5-
11.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava105.97 4 120.52 6 109.9712.13/12,4-
12.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy104.37 6 107.77 10 110.3712.53/12,8-
13.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn109.23 4 106.58 6 112.5814.74/15,1-
14.10/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand108.62 6 126.89 6 114.6216.78/17,2-
15.11/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha109.85 6 110.72 56 115.8518.01/18,4-
16.12/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn108.28 8 104.68 16 116.2818.44/18,8-
17.3/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc1.00 999 107.67 10 117.6719.83/20,3-
18.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand112.22 6 112.43 8 118.2220.38/20,8-
19.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand112.96 6 115.25 16 118.9621.12/21,6-
20.4/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB115.13 6 114.19 10 121.1323.29/23,8-
21.13/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc117.91 6 120.54 12 123.9126.07/26,6-
22.14/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla114.47 10 129.43 106 124.4726.63/27,2-
23.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk126.37 6 120.53 4 124.5326.69/27,3-
24.15/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc116.68 8 130.38 4 124.6826.84/27,4-
25.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3+ Šumperk120.89 4 143.11 8 124.8927.05/27,6-
26.6/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy131.48 8 116.70 10 126.7028.86/29,5-
27.5/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava117.33 10 132.50 8 127.3329.49/30,1-
28.6/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.83 10 118.22 10 127.8329.99/30,7-
29.7/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor124.67 4 124.61 58 128.6730.83/31,5-
30.8/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy143.29 4 128.57 2 130.5732.73/33,5-
31.16/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná131.44 6 123.15 8 131.1533.31/34,0-
32.7/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc123.40 8 134.06 54 131.4033.56/34,3-
33.17/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy132.40 8 126.53 6 132.5334.69/35,5-
34.18/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy133.30 10 127.17 6 133.1735.33/36,1-
35.9/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc113.71 58 126.92 12 138.9241.08/42,0-
36.19/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice157.99 58 136.65 6 142.6544.81/45,8-
37.8/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava150.27 58 146.08 14 160.0862.24/63,6-
38.10/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc115.99 52 110.11 52 162.1164.27/65,7-
39.9/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha115.30 52 108.78 54 162.7864.94/66,4-
40.10/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK108.05 56 126.86 54 164.0566.21/67,7-
41.11/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc131.04 52 164.38 8 172.3874.54/76,2-
42.11/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc131.55 56 146.85 156 187.5589.71/91,7-
43.12/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc138.03 54 202.67 56 192.0394.19/96,3-
44.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava181.95 158 191.94 12 203.94106.10/108,4-
45.20/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava197.11 12 213.86 10 209.11111.27/113,7-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha89.66 2 88.87 0 88.87 -
2.2/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk96.41 10 89.39 0 89.390.52/0,6-
3.3/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc92.13 6 92.01 2 94.015.14/5,8-
4.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha93.39 8 90.85 4 94.855.98/6,7-
5.1/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha99.04 2 92.57 4 96.577.70/8,7-
6.5/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB110.15 6 95.70 2 97.708.83/9,9-
7.2/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc99.96 4 97.19 4 101.1912.32/13,9-
8.6/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB96.05 6 103.76 4 102.0513.18/14,8-
9.3/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor103.78 154 100.67 2 102.6713.80/15,5-
10.4/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha103.55 4 98.88 4 102.8814.01/15,8-
11.5/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha98.89 4 99.00 4 102.8914.02/15,8-
12.6/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK96.12 8 127.45 56 104.1215.25/17,2-
13.7/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov105.89 56 103.19 2 105.1916.32/18,4-
14.7/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK103.34 52 104.11 4 108.1119.24/21,6-
15.8/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc124.84 20 104.42 4 108.4219.55/22,0-
16.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand123.91 6 104.54 4 108.5419.67/22,1-
17.8/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha106.83 2 100.31 10 108.8319.96/22,5-
18.9/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov111.32 12 103.86 8 111.8622.99/25,9-
19.9/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm108.55 10 103.89 8 111.8923.02/25,9-
20.10/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn106.83 12 109.02 6 115.0226.15/29,4-
21.11/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor113.12 4 104.64 12 116.6427.77/31,2-
22.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK126.21 2 110.66 6 116.6627.79/31,3-
23.10/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc108.94 52 109.44 8 117.4428.57/32,1-
24.11/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.113.10 6 112.63 6 118.6329.76/33,5-
25.12/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn116.36 6 113.88 12 122.3633.49/37,7-
26.12/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK104.05 106 119.69 4 123.6934.82/39,2-
27.13/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc112.92 54 111.85 14 125.8536.98/41,6-
28.13/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB124.60 58 124.33 8 132.3343.46/48,9-
29.14/DMŠTERCL Dominik 2005 2 TJ Dukla153.46 8 124.47 10 134.4745.60/51,3-
30.14/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc118.58 52 127.58 14 141.5852.71/59,3-
31.15/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov129.74 12 1.00 999 141.7452.87/59,5-
32.3/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc148.20 62 138.58 10 148.5859.71/67,2-
33.16/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.148.19 6 171.77 14 154.1965.32/73,5-
34.15/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol135.24 56 121.99 102 191.24102.37/115,2-
35.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV155.02 64 130.93 64 194.93106.06/119,3-
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.16 16 138.58 10 138.16 -
2.1/DMHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
127.42 12 124.63 114 139.421.26/0,9-
3.2/DSKUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
132.14 10 4.00 999 142.143.98/2,9-
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
133/2/034/1/025/2/027/0/03/0/03/0/09/0/07/2/070/3/070/3/042/3/041/4/0182/10/0182/10/0364/20/0
220/13/224/9/212/13/213/12/22/1/01/2/04/5/03/6/052/20/148/21/421/22/227/16/2111/74/7116/66/10227/140/17
326/8/125/9/117/8/220/3/41/2/02/0/16/2/13/4/261/8/461/10/243/0/242/3/0154/28/10153/29/10307/57/20
430/5/033/2/024/2/124/2/13/0/03/0/09/0/08/1/068/4/165/6/244/1/042/2/1178/12/2175/13/4353/25/6
530/3/229/6/025/2/025/0/22/1/02/1/07/2/06/3/065/7/162/11/036/9/039/6/0165/24/3163/27/2328/51/5
631/3/130/5/023/3/125/2/03/0/03/0/06/3/06/3/072/1/067/6/041/4/043/2/0176/14/2174/18/0350/32/2
731/4/034/1/025/2/025/1/13/0/03/0/08/1/08/0/169/3/165/8/043/2/043/2/0179/12/1178/12/2357/24/3
826/8/124/11/017/10/020/6/11/2/02/1/07/2/08/1/057/12/454/18/131/14/031/14/0139/48/5139/51/2278/99/7
926/9/025/10/017/10/023/4/02/1/03/0/05/4/05/4/044/28/147/26/032/13/031/14/0126/65/1134/58/0260/123/1
1035/0/034/1/027/0/027/0/03/0/03/0/09/0/09/0/071/2/073/0/045/0/044/1/0190/2/0190/2/0380/4/0
1127/7/129/6/020/6/121/5/11/2/01/2/02/7/04/4/169/2/264/8/139/6/038/7/0158/30/4157/32/3315/62/7
1231/4/033/2/026/0/126/1/03/0/03/0/09/0/08/1/066/7/071/2/043/2/042/3/0178/13/1183/9/0361/22/1
1332/2/126/8/117/7/318/7/22/1/02/0/17/1/16/3/061/10/264/7/236/4/532/11/2155/25/12148/36/8303/61/20
1429/6/030/5/024/2/123/4/03/0/02/1/06/3/07/2/059/12/258/14/136/9/035/9/1157/32/3155/35/2312/67/5
1529/6/028/7/025/2/023/4/02/1/02/1/06/3/03/6/060/13/060/10/338/6/133/12/0160/31/1149/40/3309/71/4
1622/11/231/4/016/10/118/8/12/1/03/0/07/2/07/2/051/18/453/12/836/8/132/12/1134/50/8144/38/10278/88/18
1731/3/132/3/025/2/027/0/02/1/02/1/08/1/09/0/067/6/067/5/142/3/038/7/0175/16/1175/16/1350/32/2
1833/2/034/1/025/2/026/1/02/1/03/0/07/2/07/2/073/0/069/4/044/1/045/0/0184/8/0184/8/0368/16/0
1933/1/134/1/024/2/126/1/03/0/03/0/07/1/17/2/067/4/264/5/443/1/144/1/0177/9/6178/10/4355/19/10
2035/0/032/3/024/1/226/1/03/0/03/0/09/0/09/0/067/4/263/7/344/1/042/3/0182/6/4175/14/3357/20/7
2123/12/026/9/023/3/121/6/02/1/03/0/08/1/08/1/063/9/161/11/138/7/033/8/4157/33/2152/35/5309/68/7
2233/2/031/3/116/11/015/12/02/1/02/1/06/2/15/4/053/17/357/16/034/11/027/17/1144/44/4137/53/2281/97/6
2329/5/133/2/021/5/119/8/00/3/01/2/08/1/08/1/059/12/265/7/138/6/141/3/1155/32/5167/23/2322/55/7
Oddíl