4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ

20.06.2021   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jaroslav Bednář
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
2.1/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc149.08 8 5.00 0 157.08 0
3.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice156.39 8 5.00 0 164.397.31/4,70
4.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc164.98 14 5.00 0 178.9821.90/13,90
5.2/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc183.37 18 5.00 0 201.3744.29/28,20
6.3/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc155.97 60 5.00 0 215.9758.89/37,50
7.4/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice195.42 64 5.00 0 259.42102.34/65,20
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV354.72 4 5.00 0 358.72201.64/128,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc112.40 0 110.26 2 112.26 0
2.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc117.72 8 115.06 2 117.064.80/4,30
3. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla120.13 6 118.90 2 120.908.64/7,70
4.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha123.63 10 119.01 2 121.018.75/7,875
5.2/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc128.65 52 122.41 2 124.4112.15/10,80
6.3/DSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha131.67 10 125.33 2 127.3315.07/13,468
7.4/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava129.17 4 125.31 4 129.3117.05/15,20
8.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc140.54 4 127.84 2 129.8417.58/15,762
9.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno127.60 4 128.75 2 130.7518.49/16,557
10.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.132.87 6 124.95 6 130.9518.69/16,60
11.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc139.71 6 132.29 0 132.2920.03/17,853
12.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno132.64 4 144.00 2 136.6424.38/21,749
13.5/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK142.26 6 133.25 4 137.2524.99/22,346
14.6/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha158.64 10 133.94 4 137.9425.68/22,943
15.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava135.03 6 138.46 2 140.4628.20/25,140
16.7/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc149.04 106 142.57 2 144.5732.31/28,837
17.8/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand153.84 6 139.25 6 145.2532.99/29,435
18.5/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc147.82 4 143.72 52 151.8239.56/35,233
19.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK170.45 12 147.02 8 155.0242.76/38,131
20.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc152.13 58 156.15 6 162.1549.89/44,429
21.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand159.08 56 159.58 6 165.5853.32/47,527
22.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor171.35 8 160.93 8 168.9356.67/50,525
23.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc156.45 58 169.59 4 173.5961.33/54,623
24.7/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.168.38 8 177.08 62 176.3864.12/57,121
25.10/DMERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha143.42 56 127.70 50 177.7065.44/58,319
26.8/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc126.54 54 129.02 52 180.5468.28/60,80
27.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno190.40 10 174.94 6 180.9468.68/61,217
28.6/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand1.00 999 184.97 10 194.9782.71/73,715
29.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand188.55 106 188.64 8 196.6484.38/75,214
30.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk167.94 58 150.15 60 210.1597.89/87,213
31.9/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc159.89 56 176.48 58 215.89103.63/92,312
32.9/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor157.41 60 161.57 108 217.41105.15/93,711
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSRUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc98.69 4 97.14 0 97.14 0
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.98 4 94.50 4 98.501.36/1,40
3.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk104.74 8 99.19 0 99.192.05/2,175
4.2/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice101.59 0 99.20 0 99.202.06/2,168
5.1/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy103.81 4 100.36 0 100.363.22/3,362
6.2/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla108.57 102 100.49 0 100.493.35/3,457
7.3/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla105.31 4 98.93 2 100.933.79/3,953
8.2/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk101.51 4 99.17 2 101.174.03/4,149
9.3/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava102.59 4 101.56 0 101.564.42/4,646
10.4/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc103.63 106 99.57 2 101.574.43/4,643
11. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.33 2 101.69 0 101.694.55/4,740
12.4/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla100.16 2 102.91 2 102.165.02/5,237
13.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus100.46 2 102.42 2 102.465.32/5,50
14.2/VMŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.67 8 102.57 0 102.575.43/5,635
15. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.59 0 104.20 52 102.595.45/5,633
16. SATKE Adam 1994 2 KK Brno105.73 2 102.87 0 102.875.73/5,931
17.3/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla104.67 60 101.62 2 103.626.48/6,729
18.5/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha104.68 52 101.68 2 103.686.54/6,727
19.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor103.96 0 104.72 2 103.966.82/7,025
20.6/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc108.62 106 102.03 2 104.036.89/7,123
21.4/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha106.68 4 104.20 0 104.207.06/7,321
22.7/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy105.18 50 104.26 0 104.267.12/7,319
23.8/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB105.47 10 104.76 0 104.767.62/7,817
24. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla101.25 4 97.44 50 105.258.11/8,30
25. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno107.99 2 105.31 0 105.318.17/8,415
26.5/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava114.58 52 103.51 2 105.518.37/8,614
27.5/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor108.88 10 105.72 0 105.728.58/8,813
28.6/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha107.70 58 104.19 2 106.199.05/9,312
29.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla108.39 50 106.39 0 106.399.25/9,511
30.9/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice104.91 2 102.80 4 106.809.66/9,910
31. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava106.27 2 104.81 2 106.819.67/10,09
32.10/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc113.45 4 106.83 0 106.839.69/10,08
33.7/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB111.24 6 105.76 2 107.7610.62/10,97
34.6/U23HALA Jiří 2002 2 Olomouc108.06 0 121.56 52 108.0610.92/11,26
35.2/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy109.47 2 108.73 0 108.7311.59/11,95
36.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno114.87 2 108.87 0 108.8711.73/12,14
37. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.92 4 103.43 104 108.9211.78/12,13
38.8/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB118.13 108 107.27 2 109.2712.13/12,52
39.12/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice112.19 0 107.62 2 109.6212.48/12,81
40.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla114.04 4 109.89 0 109.8912.75/13,10
41.9/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha106.12 4 110.40 0 110.1212.98/13,40
42. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa112.27 0 110.70 0 110.7013.56/14,00
43.10/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy110.90 4 109.29 2 111.2914.15/14,60
44. PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha107.44 4 119.81 0 111.4414.30/14,70
45.13/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor113.17 4 109.46 2 111.4614.32/14,70
46.7/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.86 6 107.51 4 111.5114.37/14,80
47.14/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm114.34 8 109.70 2 111.7014.56/15,00
48.2/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice133.34 58 111.76 0 111.7614.62/15,10
49.3/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand108.82 50 109.82 2 111.8214.68/15,10
50.15/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh110.25 2 105.35 50 112.2515.11/15,60
51.8/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec109.12 4 108.66 4 112.6615.52/16,00
52.4/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.82 54 113.35 0 113.3516.21/16,70
53.16/DSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm114.83 2 113.88 0 113.8816.74/17,20
54.11/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha112.13 2 112.21 2 114.1316.99/17,50
55.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz135.74 8 114.36 0 114.3617.22/17,70
56.9/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.40 12 115.00 0 115.0017.86/18,40
57. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.124.30 52 113.69 2 115.6918.55/19,10
57.12/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand115.69 0 113.42 202 115.6918.55/19,10
59.6/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand113.78 2 116.51 2 115.7818.64/19,20
60.13/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha110.26 54 111.91 4 115.9118.77/19,30
61.17/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha115.45 8 114.00 2 116.0018.86/19,40
61.18/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB138.19 56 114.00 2 116.0018.86/19,40
63.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB116.75 0 114.34 4 116.7519.61/20,20
64.7/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí117.07 0 126.66 6 117.0719.93/20,50
65.8/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand119.40 2 117.44 0 117.4420.30/20,90
66.9/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha115.03 102 116.06 2 118.0620.92/21,50
67.19/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava114.25 4 121.97 2 118.2521.11/21,70
68.10/U23IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí115.73 52 114.34 4 118.3421.20/21,80
69.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy116.87 2 117.82 2 118.8721.73/22,40
70.14/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Boh.Pha145.73 104 110.89 8 118.8921.75/22,40
71.20/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol114.95 12 113.46 6 119.4622.32/23,00
72.15/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB117.78 2 109.18 56 119.7822.64/23,30
73.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy118.65 2 118.25 2 120.2523.11/23,80
74.10/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava120.72 0 117.73 54 120.7223.58/24,30
75.16/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc117.42 4 109.79 50 121.4224.28/25,00
76.11/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc119.77 2 120.42 4 121.7724.63/25,40
77.17/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc119.79 8 119.93 2 121.9324.79/25,50
78.18/DMKOVÁŘ Filip   2 KK Opava117.99 4 119.44 6 121.9924.85/25,60
79.19/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec123.49 106 118.18 4 122.1825.04/25,80
80.21/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk124.53 56 119.32 4 123.3226.18/27,00
81. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa122.10 104 117.67 6 123.6726.53/27,30
82.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 TJ Dukla135.63 2 121.84 2 123.8426.70/27,50
83.12/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava118.45 6 138.81 56 124.4527.31/28,10
84.22/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc119.20 6 117.50 54 125.2028.06/28,90
85.20/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice123.74 2 118.49 54 125.7428.60/29,40
86.13/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava123.97 2 125.86 154 125.9728.83/29,70
87.21/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB122.06 4 123.54 4 126.0628.92/29,80
88.14/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky129.99 56 124.54 4 128.5431.40/32,30
89.23/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná143.81 6 129.53 0 129.5332.39/33,30
90.24/DSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc128.18 6 107.01 102 134.1837.04/38,10
91.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa145.86 10 134.99 0 134.9937.85/39,00
92.15/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK146.57 54 129.10 6 135.1037.96/39,10
93.25/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí136.45 8 127.81 10 137.8140.67/41,90
94.26/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand137.10 2 134.39 52 139.1041.96/43,20
95.22/DMMAREK Kryštof   2 Roudnice112.43 50 115.42 52 162.4365.29/67,20
96.27/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky121.21 54 112.52 52 164.5267.38/69,40
97.11/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky145.47 106 118.92 52 170.9273.78/76,00
  KUDRNA Josef 2004 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
136.44 0 127.10 0 127.10 75
2.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
143.81 10 147.86 12 153.8126.71/21,068
3.1/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
179.79 6 159.38 6 165.3838.28/30,162
4.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
165.06 4 204.42 2 169.0641.96/33,057
5.2/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
167.89 16 4.00 999 183.8956.79/44,753
6.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
181.91 12 182.86 8 190.8663.76/50,249
7.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
192.27 4 4.00 999 196.2769.17/54,446
8.3/DMŠTERCL Dominik
NEKOLNÁ Žofie
2005
2006
2 TJ Dukla
KK Brand
201.40 8 1.00 999 209.4082.30/64,843
9.4/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
169.11 58 188.84 52 227.11100.01/78,740

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha113.87 2 109.16 2 111.16 0
2.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc111.20 2 111.39 50 113.202.04/1,80
3.2/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy114.74 2 113.50 0 113.502.34/2,10
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc112.37 2 116.48 0 114.373.21/2,90
5.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.115.27 0 115.93 50 115.274.11/3,775
6.3/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice122.12 0 113.62 2 115.624.46/4,068
7.4/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha122.08 4 115.86 0 115.864.70/4,262
8.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor122.08 0 116.14 0 116.144.98/4,557
9.5/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB116.33 52 116.33 0 116.335.17/4,753
10.6/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus117.71 52 116.56 0 116.565.40/4,949
11.7/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc126.15 2 116.57 0 116.575.41/4,946
12.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.19 6 116.28 2 118.287.12/6,443
13.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK118.42 0 126.06 2 118.427.26/6,540
14.8/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc119.02 0 121.84 4 119.027.86/7,137
15.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK121.99 0 119.37 0 119.378.21/7,435
16.9/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn122.79 2 118.09 2 120.098.93/8,033
17.3/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha131.15 54 121.17 0 121.1710.01/9,031
18.4/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK119.37 2 141.97 0 121.3710.21/9,229
19.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava125.36 0 121.44 0 121.4410.28/9,227
20.4/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB132.50 0 122.13 0 122.1310.97/9,925
21.10/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand133.41 2 120.20 2 122.2011.04/9,923
22.11/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla119.26 4 128.60 0 123.2612.10/10,921
23.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno127.36 2 122.13 2 124.1312.97/11,719
24.5/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy116.93 52 119.31 6 125.3114.15/12,717
25.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc123.87 2 131.40 0 125.8714.71/13,215
26.12/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava120.59 6 141.92 0 126.5915.43/13,914
27.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc124.68 2 130.34 0 126.6815.52/14,013
28. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy126.75 0 127.94 0 126.7515.59/14,012
29.7/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy127.26 0 127.52 2 127.2616.10/14,511
30.6/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky130.01 2 125.14 4 129.1417.98/16,210
31.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc128.13 2 136.55 0 130.1318.97/17,19
32.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV128.14 2 135.94 2 130.1418.98/17,18
33.13/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy132.35 2 128.30 2 130.3019.14/17,27
34.14/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK130.48 2 131.06 0 131.0619.90/17,96
35.7/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno127.18 4 131.37 52 131.1820.02/18,05
36.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc137.26 2 130.61 2 132.6121.45/19,34
37.15/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc134.49 2 130.95 2 132.9521.79/19,63
38.16/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná133.43 2 143.31 2 135.4324.27/21,82
39.17/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice140.18 6 132.18 4 136.1825.02/22,51
40.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk149.48 2 134.19 2 136.1925.03/22,50
41.7/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB136.38 50 136.37 2 138.3727.21/24,50
42.8/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc145.71 0 140.09 0 140.0928.93/26,00
43.18/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy168.17 54 137.59 6 143.5932.43/29,20
44.19/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK151.82 2 143.17 6 149.1738.01/34,20
45.8/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor148.61 8 146.17 4 150.1739.01/35,10
46.20/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc147.04 4 132.12 50 151.0439.88/35,90
47.9/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand134.87 50 154.17 2 156.1745.01/40,50
  SEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha100.35 0 101.85 0 100.35 0
2.2/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc102.47 2 101.84 2 103.843.49/3,50
3.1/U23URBAN Daniel, 2001, TJ Dukla URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla125.13 0 105.72 0 105.725.37/5,40
4.3/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk105.12 2 105.98 0 105.985.63/5,675
5. FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla108.56 0 106.35 0 106.356.00/6,068
6.2/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha106.24 52 105.29 2 107.296.94/6,962
7.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha106.42 50 107.77 0 107.777.42/7,40
8.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus139.90 2 108.06 0 108.067.71/7,757
9.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha109.46 0 108.69 0 108.698.34/8,353
10.5/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB109.46 0 109.89 0 109.469.11/9,149
11.6/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov115.62 0 110.52 0 110.5210.17/10,146
12.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha111.02 0 110.53 2 111.0210.67/10,643
13.7/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.06 0 111.96 2 111.0610.71/10,740
14.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK115.82 2 111.53 0 111.5311.18/11,137
15.3/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha117.98 0 110.87 2 112.8712.52/12,535
16.2/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc112.93 0 113.09 0 112.9312.58/12,533
17.3/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.15 2 113.28 0 113.2812.93/12,931
18.8/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm117.78 4 112.08 2 114.0813.73/13,729
19.4/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK114.74 2 112.34 2 114.3413.99/13,927
20.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja113.29 2 110.94 4 114.9414.59/14,525
21.5/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK116.23 2 113.34 2 115.3414.99/14,923
22.6/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor123.33 2 115.58 0 115.5815.23/15,221
23.7/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha116.03 0 111.56 52 116.0315.68/15,619
24.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ TJ Dukla115.36 2 116.06 0 116.0615.71/15,717
25.8/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha114.55 2 118.31 2 116.5516.20/16,115
26.9/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha116.94 0 114.79 102 116.9416.59/16,514
27. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.126.29 4 119.68 0 119.6819.33/19,313
28.9/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov116.38 6 116.04 4 120.0419.69/19,612
29.10/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor127.11 0 119.56 2 121.5621.21/21,111
30.10/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.127.81 4 123.54 0 123.5423.19/23,110
31.11/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc128.83 2 124.04 0 124.0423.69/23,69
32.11/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc140.58 2 122.81 2 124.8124.46/24,48
33.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK125.10 4 124.01 2 126.0125.66/25,67
34.12/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn122.40 4 129.84 6 126.4026.05/26,06
35.13/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc133.57 6 127.18 0 127.1826.83/26,75
36.14/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov122.34 6 119.64 8 127.6427.29/27,24
37.12/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB127.55 2 132.75 54 129.5529.20/29,13
38.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB177.29 6 128.89 2 130.8930.54/30,42
39.13/DMŠTERCL Dominik 2005 2 TJ Dukla136.41 0 137.65 4 136.4136.06/35,91
40.3/U23ULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava119.23 50 135.59 6 141.5941.24/41,10
41. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec144.11 2 4.00 999 146.1145.76/45,60
  CAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
126.23 4 127.71 2 129.71 75
2. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
145.06 6 139.56 10 149.5619.85/15,30
3. JINDRÁK Petr
GOTVALD Robert
1969
1990
2 Tech.Pha
Č.Lípa
152.66 6 146.07 6 152.0722.36/17,268
4. SAAL Štěpán
KOPIČKA Ondřej
2001
1989
2 Jablonec
Jablonec
159.84 158 4.00 999 317.84188.13/145,062
Oddíl