3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ

19.06.2021   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jaroslav Bednář
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
2.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice147.05 6 5.00 0 153.05 0
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV159.40 12 5.00 0 171.4018.35/12,00
4.2/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc137.29 68 5.00 0 205.2952.24/34,10
5.1/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc166.91 58 5.00 0 224.9171.86/47,00
6.3/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice213.10 64 5.00 0 277.10124.05/81,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc110.28 2 108.03 0 108.03 68
2.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc115.54 6 110.79 2 112.794.76/4,468
3.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc122.40 6 117.02 2 119.0210.99/10,268
4.3/DSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha125.88 6 119.29 0 119.2911.26/10,475
5.2/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc118.18 2 118.70 2 120.1812.15/11,268
6.4/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava122.88 2 118.39 4 122.3914.36/13,368
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla117.32 6 120.86 6 123.3215.29/14,268
8.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.123.15 2 121.09 4 125.0917.06/15,868
9.4/DMERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha124.63 6 119.29 6 125.2917.26/16,068
10.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno127.94 2 123.49 2 125.4917.46/16,262
11.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno123.79 2 123.62 2 125.6217.59/16,357
12.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc125.31 4 123.76 8 129.3121.28/19,753
13.5/DSFREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha124.82 8 128.56 2 130.5622.53/20,949
14.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava133.25 8 129.17 2 131.1723.14/21,446
15.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc135.34 2 127.93 4 131.9323.90/22,143
16.6/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK133.97 2 145.33 12 135.9727.94/25,940
17.7/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand145.97 4 131.46 6 137.4629.43/27,237
18.8/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha140.26 6 137.75 2 139.7531.72/29,435
19.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand144.66 6 134.46 6 140.4632.43/30,033
20.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc141.37 58 138.56 4 142.5634.53/32,031
21.6/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc140.76 4 140.63 6 144.7636.73/34,029
22.9/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc143.40 6 148.39 2 149.4041.37/38,327
23.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand144.90 6 156.37 4 150.9042.87/39,725
24.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk152.65 4 177.93 4 156.6548.62/45,023
25.7/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc147.46 12 154.47 4 158.4750.44/46,721
26.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK148.78 10 154.48 10 158.7850.75/47,019
27.7/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor158.66 64 155.24 10 165.2457.21/53,017
28.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor177.49 12 172.36 4 176.3668.33/63,315
29.8/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.167.98 12 190.61 112 179.9871.95/66,614
30.8/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno199.99 2 132.74 68 200.7492.71/85,813
31.9/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc156.98 60 170.32 56 216.98108.95/100,912
32.9/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand225.08 58 176.19 54 230.19122.16/113,111
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice95.64 0 93.08 0 93.08 75
2.1/DMNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc96.33 0 95.32 0 95.322.24/2,475
3. VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha95.60 0 95.27 2 95.602.52/2,768
4.1/DSRUDORFER Martin 2003 1 Olomouc96.75 2 95.65 0 95.652.57/2,868
5.2/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice96.96 2 96.63 0 96.633.55/3,868
6.2/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla101.14 6 95.33 2 97.334.25/4,662
7.1/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla97.85 0 99.25 0 97.854.77/5,157
8.1/VMŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava109.50 2 98.66 0 98.665.58/6,053
9.3/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla100.73 0 98.89 0 98.895.81/6,249
10. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava106.12 0 97.84 2 99.846.76/7,346
11.2/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava100.53 0 100.35 0 100.357.27/7,843
12.3/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk98.66 2 98.42 4 100.667.58/8,140
13.3/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy100.17 4 99.24 2 101.248.16/8,837
14. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.74 6 101.28 0 101.288.20/8,835
15.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.94 4 99.38 2 101.388.30/8,933
16.4/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy101.75 6 99.47 2 101.478.39/9,033
17.4/DSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc107.64 4 101.60 0 101.608.52/9,231
18.5/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice103.88 2 101.63 0 101.638.55/9,229
19. SATKE Adam 1994 2 KK Brno100.84 6 101.92 0 101.928.84/9,527
20.4/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk101.93 0 96.43 100 101.938.85/9,525
21.6/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava96.38 6 102.88 102 102.389.30/10,023
22.5/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha101.60 50 102.43 0 102.439.35/10,021
23.5/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor103.94 4 100.59 2 102.599.51/10,219
24.7/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla101.43 2 107.25 2 103.4310.35/11,117
25. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla98.10 6 100.79 50 104.1011.02/11,815
26.8/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha107.94 6 100.37 4 104.3711.29/12,115
27.9/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc98.70 52 100.52 4 104.5211.44/12,314
28.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor105.63 56 104.58 0 104.5811.50/12,413
29. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.88 2 105.16 0 104.8811.80/12,712
30. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky128.91 0 105.02 0 105.0211.94/12,811
31.6/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB112.76 10 105.15 0 105.1512.07/13,010
32.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy106.97 0 105.44 0 105.4412.36/13,39
33. PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha105.50 0 103.47 2 105.4712.39/13,38
34.10/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.11 4 106.17 0 106.1713.09/14,18
35.11/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha111.91 2 106.23 0 106.2313.15/14,17
36.2/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla106.42 2 106.51 0 106.5113.43/14,46
37.12/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.53 0 107.11 0 106.5313.45/14,45
38. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.108.52 6 106.85 0 106.8513.77/14,84
39.6/U23HALA Jiří 2002 2 Olomouc107.55 0 106.24 2 107.5514.47/15,53
40.13/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB105.32 54 103.65 4 107.6514.57/15,72
41.7/U23IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí115.79 10 106.20 2 108.2015.12/16,21
42.2/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand104.96 6 106.70 2 108.7015.62/16,80
43.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla108.23 2 108.96 0 108.9615.88/17,10
44.14/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm121.34 4 107.29 2 109.2916.21/17,40
45.15/DSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm107.96 2 105.32 4 109.3216.24/17,40
46.7/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB113.26 0 105.39 4 109.3916.31/17,50
47.16/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc107.03 108 107.45 2 109.4516.37/17,60
48.8/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy104.50 6 105.54 4 109.5416.46/17,70
49.17/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh110.24 0 107.78 2 109.7816.70/17,90
50.18/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice108.08 2 113.60 0 110.0817.00/18,30
51.19/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava109.96 8 104.30 6 110.3017.22/18,50
52.9/DMMAREK Kryštof   2 Roudnice0.00 999 110.90 0 110.9017.82/19,10
53.10/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc118.15 6 110.93 0 110.9317.85/19,20
54.11/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha109.24 2 125.56 4 111.2418.16/19,50
55.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB109.76 2 111.64 0 111.6418.56/19,90
56.12/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec114.22 4 109.71 2 111.7118.63/20,00
57.8/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky107.90 4 112.10 2 111.9018.82/20,20
58.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy111.94 2 112.13 0 112.1319.05/20,50
59.13/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand111.94 4 108.29 4 112.2919.21/20,60
60.14/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha108.46 102 110.33 2 112.3319.25/20,70
61. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno106.56 6 126.24 2 112.5619.48/20,90
62.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand120.46 2 110.69 2 112.6919.61/21,10
63.15/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB112.54 2 119.00 0 114.5421.46/23,10
64.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz111.03 4 118.23 2 115.0321.95/23,60
65.5/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava109.53 8 111.06 4 115.0621.98/23,60
66.16/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha110.85 8 111.44 4 115.4422.36/24,00
67.9/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec111.59 4 107.25 52 115.5922.51/24,20
68.17/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc113.78 2 133.08 52 115.7822.70/24,40
69.6/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice108.34 54 107.82 8 115.8222.74/24,40
70.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha123.98 4 114.92 2 116.9223.84/25,60
71.20/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc111.51 6 115.94 4 117.5124.43/26,20
72.8/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí113.67 4 134.97 10 117.6724.59/26,40
73.18/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB114.39 4 112.12 8 118.3925.31/27,20
74.19/DMKOVÁŘ Filip   2 KK Opava123.64 6 119.54 0 119.5426.46/28,40
75.9/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc137.68 8 115.70 4 119.7026.62/28,60
76.10/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.51 6 117.26 4 120.5127.43/29,50
77.20/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Boh.Pha110.60 10 119.33 10 120.6027.52/29,60
78.21/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand122.25 10 116.67 4 120.6727.59/29,60
79.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy121.46 4 117.28 4 121.2828.20/30,30
80.10/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.72 4 114.85 8 121.7228.64/30,80
81.22/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk117.05 6 119.77 2 121.7728.69/30,80
82.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno114.29 8 127.85 10 122.2929.21/31,40
83. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa140.54 4 115.21 8 123.2130.13/32,40
84.23/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol108.90 154 117.69 6 123.6930.61/32,90
85.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice124.36 262 118.82 6 124.8231.74/34,10
86.24/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná130.59 4 120.86 4 124.8631.78/34,10
87.25/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno118.06 8 108.76 54 126.0632.98/35,40
88.12/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava131.39 54 125.32 2 127.3234.24/36,80
89.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 TJ Dukla120.41 8 114.95 54 128.4135.33/38,00
90.26/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí0.00 999 122.78 6 128.7835.70/38,40
91.13/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava119.37 10 126.85 2 128.8535.77/38,40
92.27/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB121.52 8 114.51 58 129.5236.44/39,10
93.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.67 2 146.67 0 129.6736.59/39,30
94.14/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky132.42 10 134.26 2 136.2643.18/46,40
95.15/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK125.86 56 133.29 8 141.2948.21/51,80
96.21/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha102.49 52 104.21 62 154.4961.41/66,00
97.22/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice122.49 50 116.21 52 168.2175.13/80,70
  GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef 2004 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
122.81 2 122.75 0 122.75 75
2.1/DMRIANTOVÁ Anežka
NOVÁK Václav
2008
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
142.31 16 153.27 54 158.3135.56/29,068
3.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
164.28 112 159.50 4 163.5040.75/33,262
4.1/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
155.35 10 1.00 999 165.3542.60/34,757
5.2/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
121.85 66 156.03 160 187.8565.10/53,053
6.3/DMŠTERCL Dominik
NEKOLNÁ Žofie
2005
2006
2 TJ Dukla
KK Brand
4.00 999 177.94 10 187.9465.19/53,149
7.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
203.03 114 200.76 8 208.7686.01/70,146
8.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
180.75 110 200.40 162 290.75168.00/136,943
  KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc108.21 0 107.81 0 107.81 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc108.40 2 108.42 0 108.420.61/0,675
3.2/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc110.91 0 140.14 154 110.913.10/2,975
4.3/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice111.96 0 109.25 2 111.253.44/3,268
5.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy111.54 0 111.41 2 111.543.73/3,562
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn128.93 2 112.21 0 112.214.40/4,157
7.1/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor112.34 0 125.74 2 112.344.53/4,253
8.4/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.112.76 2 112.36 0 112.364.55/4,249
9.2/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy126.64 50 110.73 2 112.734.92/4,646
10.3/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK115.91 4 113.36 0 113.365.55/5,146
11.5/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand115.90 52 114.28 0 114.286.47/6,043
12.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc113.28 2 116.94 2 115.287.47/6,940
13.3/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky123.46 2 115.47 0 115.477.66/7,137
14.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno122.54 2 115.57 0 115.577.76/7,235
15.6/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus117.46 0 114.29 2 116.298.48/7,933
16.7/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn116.31 52 114.41 2 116.418.60/8,031
17.5/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK116.81 2 114.56 2 116.568.75/8,129
18.8/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB117.98 0 120.15 0 117.9810.17/9,427
19.6/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno118.56 0 127.77 52 118.5610.75/10,025
20.5/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha131.49 6 119.93 0 119.9312.12/11,223
21.9/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha113.49 50 122.20 0 122.2014.39/13,321
22. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy128.76 2 122.35 0 122.3514.54/13,519
23.6/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB133.37 0 119.86 4 123.8616.05/14,917
24.2/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor127.87 56 122.54 2 124.5416.73/15,515
25.10/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla133.31 4 122.62 2 124.6216.81/15,614
26.11/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava124.76 4 122.78 2 124.7816.97/15,713
27.7/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy120.73 50 120.98 4 124.9817.17/15,912
28.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc125.02 8 125.92 0 125.9218.11/16,811
29.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV0.00 999 124.57 2 126.5718.76/17,410
30.4/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava131.12 4 126.71 0 126.7118.90/17,59
31.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc125.06 2 126.90 2 127.0619.25/17,98
32.12/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy126.28 2 130.72 58 128.2820.47/19,07
33.13/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc129.62 0 131.43 0 129.6221.81/20,26
34.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk138.38 6 130.67 0 130.6722.86/21,25
35.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc132.36 4 126.68 4 130.6822.87/21,24
36.14/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná134.48 2 130.79 0 130.7922.98/21,33
37.8/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB132.69 52 125.31 6 131.3123.50/21,82
38.9/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand128.43 4 128.15 4 132.1524.34/22,61
39.15/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK131.38 4 134.49 0 134.4926.68/24,70
40.8/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc131.74 4 156.54 102 135.7427.93/25,90
41.16/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy127.06 50 132.45 6 138.4530.64/28,40
42.17/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice141.45 60 139.94 4 143.9436.13/33,50
43.18/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK141.00 6 141.21 4 145.2137.40/34,70
44.7/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha110.22 52 112.43 50 162.2254.41/50,50
45.19/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc113.27 50 117.42 104 163.2755.46/51,40
46.20/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc137.59 50 132.08 50 182.0874.27/68,90
  SEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha101.70 0 100.81 0 100.81 75
2.1/DSŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha105.57 0 101.38 0 101.380.57/0,675
3.2/DSKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha101.96 4 101.68 0 101.680.87/0,968
4.1/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha111.48 0 102.87 0 102.872.06/2,068
5.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc100.43 4 99.48 4 103.482.67/2,662
6.4/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB110.52 2 103.85 0 103.853.04/3,062
7.5/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk108.88 2 102.36 2 104.363.55/3,557
8.2/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla104.82 0 104.50 0 104.503.69/3,753
9.1/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc107.88 0 112.48 2 107.887.07/7,053
10. FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla108.08 0 109.45 0 108.087.27/7,249
11.6/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov108.19 0 110.43 4 108.197.38/7,346
12.1/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha112.76 2 108.23 0 108.237.42/7,443
13.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja110.76 0 108.29 0 108.297.48/7,440
14.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha108.64 0 112.07 2 108.647.83/7,837
15.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus107.99 2 4.00 999 109.999.18/9,135
16.7/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm118.32 4 108.81 2 110.8110.00/9,933
17.3/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK111.81 4 111.18 0 111.1810.37/10,331
18.4/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha111.27 0 111.60 0 111.2710.46/10,429
19.5/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK111.47 0 118.04 8 111.4710.66/10,627
20.8/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB109.74 2 112.23 2 111.7410.93/10,825
21.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ TJ Dukla112.09 0 111.90 0 111.9011.09/11,023
22.9/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha113.87 0 110.26 2 112.2611.45/11,421
23.6/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor113.39 0 116.06 2 113.3912.58/12,519
24.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK113.60 0 117.54 4 113.6012.79/12,717
25.10/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor112.53 2 115.39 4 114.5313.72/13,615
26.7/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha111.08 4 117.06 50 115.0814.27/14,214
27.8/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK115.33 0 109.48 50 115.3314.52/14,413
28.9/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.126.38 8 115.34 0 115.3414.53/14,412
29.10/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB116.19 0 126.90 4 116.1915.38/15,311
30.11/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov112.97 4 117.28 102 116.9716.16/16,010
31.11/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.82 4 116.29 60 117.8217.01/16,99
32.12/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc118.66 4 116.98 2 118.9818.17/18,08
33. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.118.93 6 115.35 4 119.3518.54/18,47
34.3/U23ULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava119.06 2 118.29 4 121.0620.25/20,16
35.12/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc122.52 0 130.24 6 122.5221.71/21,55
36.13/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn117.00 6 132.00 4 123.0022.19/22,04
37.14/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc120.86 4 119.01 4 123.0122.20/22,03
38.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK127.33 0 125.01 2 127.0126.20/26,02
39.13/DMŠTERCL Dominik 2005 2 TJ Dukla132.58 0 142.05 10 132.5831.77/31,51
40.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB129.78 4 134.12 4 133.7832.97/32,70
41. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec124.83 56 131.51 4 135.5134.70/34,40
42.5/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha103.13 52 103.89 52 155.1354.32/53,90
43.14/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla132.51 54 4.00 999 186.5185.70/85,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
127.15 2 121.08 2 123.08 75
2. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
139.15 6 132.00 6 138.0014.92/12,168
3. SAAL Štěpán
KOPIČKA Ondřej
2001
1989
2 Jablonec
Jablonec
147.72 110 4.00 999 257.72134.64/109,468
  JINDRÁK Petr
GOTVALD Robert
1969
1990
2 Tech.Pha
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl