MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ

12.09.2021   Areál Lídy Polesné, hlavní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor00:41,14 00:40,15 00:40,15 -
2.2/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc00:40,89 00:41,40 00:40,890.74/1,8-
3.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:42,47 00:41,92 00:41,921.77/4,4-
4.4/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:42,48 00:43,62 00:42,482.33/5,8-
5.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.00:42,95 00:44,64 00:42,952.80/7,0-
6.6/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:43,88 00:44,42 00:43,883.73/9,3-
7.7/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc00:44,35 00:47,37 00:44,354.20/10,5-
8.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:45,17 00:44,85 00:44,854.70/11,7-
9.8/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:46,27 00:44,91 00:44,914.76/11,9-
10.2/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:44,95 00:44,94 00:44,944.79/11,9-
11.3/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc00:46,74 00:45,78 00:45,785.63/14,0-
12.9/DSONDŘICH Adam 2004 2 Č.Kruml.00:46,21 00:00,00 00:46,216.06/15,1-
13.4/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:46,52 00:52,73 00:46,526.37/15,9-
14.5/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto00:46,62 01:39,77 00:46,626.47/16,1-
14.6/DMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav00:00,00 00:46,62 00:46,626.47/16,1-
16.10/DSSALAJ František 2004 1 Litovel00:46,96 00:47,26 00:46,966.81/17,0-
17.7/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.00:48,78 00:48,30 00:48,308.15/20,3-
18.8/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:48,88 00:49,61 00:48,888.73/21,7-
19.9/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:51,98 00:54,10 00:51,9811.83/29,5-
20.11/DSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:18,56 00:52,09 00:52,0911.94/29,7-
21.12/DSURBAN Michal 2004 Šumperk00:00,00 00:52,60 00:52,6012.45/31,0-
22.10/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:53,22 00:00,00 00:53,2213.07/32,6-
23.13/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel02:11,77 00:53,85 00:53,8513.70/34,1-
24.11/DMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:55,43 00:55,60 00:55,4315.28/38,1-
25.12/DMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:15,89 00:58,35 00:58,3518.20/45,3-
26.13/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:37,22 00:00,00 01:37,2257.07/142,1-
27. ČAMEK David 2006 3 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993559.84/8.866,4-
28. KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993559.84/8.866,4-
29. PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993559.84/8.866,4-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:41,65 00:41,27 00:41,27 -
2.2/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:44,46 00:43,73 00:43,732.46/6,0-
3.1/DMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:45,98 00:44,98 00:44,983.71/9,0-
4.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 1 Olomouc00:45,10 00:46,38 00:45,103.83/9,3-
5.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto00:46,68 00:45,54 00:45,544.27/10,3-
6.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:45,81 00:46,13 00:45,814.54/11,0-
7.4/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:50,85 00:45,94 00:45,944.67/11,3-
8.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná00:45,99 00:57,36 00:45,994.72/11,4-
9.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:46,54 00:46,47 00:46,475.20/12,6-
10.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:46,64 00:46,50 00:46,505.23/12,7-
11.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:46,66 00:46,94 00:46,665.39/13,1-
11.6/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:46,66 01:09,76 00:46,665.39/13,1-
13.7/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha01:08,12 00:46,78 00:46,785.51/13,4-
14.8/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK00:48,88 00:46,89 00:46,895.62/13,6-
15.7/DSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:46,93 00:00,00 00:46,935.66/13,7-
16.8/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:47,12 00:49,32 00:47,125.85/14,2-
17.9/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc00:50,62 00:47,51 00:47,516.24/15,1-
18.9/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz00:47,95 00:53,97 00:47,956.68/16,2-
19.10/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy00:49,07 00:00,00 00:49,077.80/18,9-
20.11/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:49,18 01:02,07 00:49,187.91/19,2-
21.10/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand00:54,94 00:51,55 00:51,5510.28/24,9-
22.12/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc00:51,61 01:11,11 00:51,6110.34/25,1-
23.11/DMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk01:06,37 00:51,93 00:51,9310.66/25,8-
24.12/DMMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc00:52,36 01:02,01 00:52,3611.09/26,9-
25.13/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc00:54,76 00:53,55 00:53,5512.28/29,8-
26.14/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:04,08 00:53,72 00:53,7212.45/30,2-
27.15/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy00:55,32 00:54,19 00:54,1912.92/31,3-
28.16/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy01:11,75 00:55,14 00:55,1413.87/33,6-
29.17/DMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc00:55,56 00:00,00 00:55,5614.29/34,6-
30.18/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.00:56,33 01:40,56 00:56,3315.06/36,5-
31.19/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:57,70 01:33,38 00:57,7016.43/39,8-
32.13/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy01:30,49 01:08,66 01:08,6627.39/66,4-
33.20/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy00:00,00 01:16,65 01:16,6535.38/85,7-
34. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993558.72/8.623,0-
35. ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993558.72/8.623,0-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc00:38,46 00:37,53 00:37,53 -
2.1/DSGABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc00:38,04 00:37,66 00:37,660.13/0,3-
3.2/DSRUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc00:41,09 00:39,38 00:39,381.85/4,9-
4.3/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:40,50 00:39,56 00:39,562.04/5,4-
5.4/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:40,45 00:39,61 00:39,612.08/5,5-
6.5/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc00:40,56 00:40,40 00:40,402.87/7,6-
7.2/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:58,65 00:40,57 00:40,573.05/8,1-
8.6/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:46,10 00:41,06 00:41,063.53/9,4-
9.3/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:41,33 00:41,13 00:41,133.60/9,6-
10.4/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:42,56 00:41,14 00:41,143.61/9,6-
11.5/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:41,64 00:41,56 00:41,564.04/10,8-
12.7/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:44,33 00:41,64 00:41,644.11/11,0-
13.6/DMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:42,07 00:44,61 00:42,074.54/12,1-
14.8/DSURBAN Michal 2004 Šumperk01:04,20 00:42,13 00:42,134.60/12,3-
15.9/DSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:42,23 01:21,76 00:42,234.70/12,5-
16.10/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:43,30 00:42,27 00:42,274.74/12,6-
17.7/DMPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha00:42,56 00:44,40 00:42,565.03/13,4-
18.8/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:42,71 00:44,56 00:42,715.18/13,8-
19.9/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:42,96 00:46,11 00:42,965.43/14,5-
20.10/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:43,12 00:44,99 00:43,125.59/14,9-
21.11/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand00:43,30 00:51,52 00:43,305.77/15,4-
22.12/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí00:43,37 00:43,59 00:43,375.84/15,6-
23.13/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:44,72 00:43,79 00:43,796.26/16,7-
24.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:44,24 00:43,92 00:43,926.39/17,0-
25.15/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:44,38 00:48,56 00:44,386.85/18,3-
26.16/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:44,54 00:55,17 00:44,547.01/18,7-
27.11/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:59,14 00:44,74 00:44,747.21/19,2-
28.12/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:44,82 00:46,12 00:44,827.29/19,4-
29.13/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:46,34 00:45,08 00:45,087.55/20,1-
30.17/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná00:47,00 00:45,09 00:45,097.56/20,1-
31.14/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand00:45,12 00:47,17 00:45,127.59/20,2-
32.18/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí01:22,99 00:45,16 00:45,167.63/20,3-
33.15/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště00:49,47 00:45,19 00:45,197.66/20,4-
34.19/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha00:48,59 00:45,87 00:45,878.34/22,2-
35.20/DSKÖRNER Adam 2004 KK Brand00:46,03 00:46,32 00:46,038.50/22,6-
36.21/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:46,09 00:46,12 00:46,098.56/22,8-
37.22/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště00:46,76 01:07,98 00:46,769.23/24,6-
38.16/DMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc00:47,00 00:48,52 00:47,009.47/25,2-
39.17/DMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:47,87 01:10,37 00:47,8710.34/27,6-
40.18/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily00:47,94 00:50,21 00:47,9410.41/27,7-
41.19/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:48,09 00:48,08 00:48,0810.55/28,1-
42.20/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily00:51,91 00:48,45 00:48,4510.92/29,1-
43.21/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto00:48,69 01:21,81 00:48,6911.16/29,7-
44.22/DMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:48,92 00:51,53 00:48,9211.39/30,3-
45.23/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:50,89 00:49,41 00:49,4111.88/31,7-
46.24/DMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:49,52 01:05,19 00:49,5211.99/31,9-
47.25/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto00:56,80 00:51,59 00:51,5914.06/37,5-
48.26/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto00:53,92 00:00,00 00:53,9216.39/43,7-
49.27/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk00:56,32 01:21,56 00:56,3218.79/50,1-
50.28/DMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy00:00,00 01:00,10 01:00,1022.57/60,1-
51.29/DMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz01:11,10 01:03,93 01:03,9326.40/70,3-
52.30/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha01:06,50 01:11,25 01:06,5028.97/77,2-
53.31/DMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc01:14,87 01:13,71 01:13,7136.18/96,4-
54. ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993562.46/9.492,3-
55. SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec00:00,00 00:00,00 59:59,993562.46/9.492,3-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:46,21 00:45,89 00:45,89 -
2.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza, 2003, Č.Kruml. KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 MT Č.Kruml.00:48,92 00:47,64 00:47,641.75/3,8-
3.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:47,88 00:49,49 00:47,881.99/4,3-
4.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc00:54,19 00:48,68 00:48,682.79/6,1-
5.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.00:48,77 00:50,33 00:48,772.88/6,3-
6.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:50,55 00:00,00 00:50,554.66/10,2-
7.2/DMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc00:51,83 00:55,79 00:51,835.94/12,9-
8.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:55,03 00:52,00 00:52,006.11/13,3-
9.4/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc01:00,47 00:53,94 00:53,948.05/17,5-
10.5/DMMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc00:59,05 00:58,35 00:58,3512.46/27,2-
11.6/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:05,07 00:58,48 00:58,4812.59/27,4-
12.7/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:03,71 01:00,89 01:00,8915.00/32,7-
13.8/DMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:13,69 01:01,89 01:01,8916.00/34,9-
14.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:07,37 01:25,03 01:07,3721.48/46,8-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor
 VANĚK Matěj
RAŠNER Karel
2004
2004
1 VS Tábor
Postřelm
00:41,26 00:41,66 00:41,26 -
2.2/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš
2003
2005
Olomouc
Olomouc
00:43,05 00:41,62 00:41,620.36/0,9-
3.3/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:42,19 00:43,12 00:42,190.93/2,3-
4.4/DSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:44,00 00:44,002.74/6,6-
5.5/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:44,28 00:45,34 00:44,283.03/7,3-
6.6/DSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:44,76 00:00,00 00:44,763.50/8,5-
7.7/DSKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:45,46 00:47,73 00:45,464.20/10,2-
8.8/DSVIRÁGH Tomáš
ZRZAVÝ Jakub
2004
2005
3 Týniště
Vys.Mýto
00:47,77 00:46,16 00:46,164.90/11,9-
9.1/DMČAMEK Petr
STRATIL Filip
2009
2006
3 Litovel
Litovel
00:47,40 00:50,24 00:47,406.14/14,9-
10.2/DMSLEZÁK Adam
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
2 Pardub.
Pardub.
00:47,41 00:00,00 00:47,416.15/14,9-
11.9/DSVODÁK Norbert
PAPULA Jan
2004
2005
2 Litovel
Litovel
00:47,66 00:50,65 00:47,666.40/15,5-
12.3/DMBEK Matyáš
SYROVÝ Filip
2006
2007
3 Týniště
Vys.Mýto
00:58,19 00:48,84 00:48,847.58/18,4-
13. KOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
00:00,00 00:00,00 59:59,993558.73/8.625,1-
Oddíl