Křivoklátský slalom + MČR veteránů

13.06.2020   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.44 2 73.11 0 73.11
2K1M/2BUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha79.72 0 76.84 0 76.84
3K1M/3VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha77.19 0 76.57 4 77.19
4K1M/4PROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.80.85 2 80.80 0 80.80
5K1M/5FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha83.53 2 81.01 0 81.01
6K1M/6POHANKA Vít 2000 1 Klatovy83.95 2 81.31 0 81.31
7K1M/7ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk81.53 2 79.82 2 81.82
8C1M/1RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.84.50 0 81.88 0 81.88
9K1M/8SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice82.66 0 83.68 0 82.66
10K1M/9ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice83.31 0 81.03 2 83.03
11K1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB84.37 54 81.82 2 83.82
12K1M/11TURNER Karel 2004 2 Sušice84.70 2 83.91 0 83.91
13K1M/12ZVOLÁNEK Jan 1995 3+ SKVS ČB84.36 0 85.00 2 84.36
14K1M/13CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz88.40 0 82.75 2 84.75
15K1W/1HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha84.81 0 85.99 0 84.81
16K1M/14HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy85.02 0 82.42 4 85.02
17C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk87.23 52 85.18 0 85.18
18K1M/15RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.85.71 0 86.15 0 85.71
19K1M/16KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.86.14 0 85.72 0 85.72
20K1M/17BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.83.83 2 82.06 54 85.83
21K1M/18CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.87.91 0 86.78 0 86.78
22K1M/19PRELL Pavel 1976 2 Kralupy86.38 2 85.56 2 87.56
23K1M/20GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice88.29 2 87.59 0 87.59
24K1M/21SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec87.00 4 86.19 2 88.19
25K1M/22NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy91.76 0 88.53 0 88.53
26K1M/23BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy103.50 6 86.81 2 88.81
27K1M/24ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.87 0 88.81 4 88.87
28K1M/25LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus88.44 2 86.98 2 88.98
29C1M/3ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB88.99 0 89.76 2 88.99
30K1M/26DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha86.02 6 87.26 2 89.26
31K1M/27MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB91.07 0 89.35 0 89.35
32K1M/28NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB90.02 0 87.51 2 89.51
33K1M/29BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB94.04 2 89.85 0 89.85
34K1M/30PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa89.97 0 89.34 4 89.97
35K1M/31ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.90.28 0 90.05 2 90.28
36K1M/32MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.88.92 4 88.64 2 90.64
37C1M/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha90.66 0 90.88 0 90.66
38K1M/33TŮMA Martin 1972 2 Hubertus90.75 0 91.24 0 90.75
39C1M/5ŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha86.99 4 89.41 8 90.99
40C1M/6DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK91.02 0 93.28 2 91.02
41K1M/34BURGER Jáchym 2006 2 USK Pha90.36 2 89.11 2 91.11
42K1M/35SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec92.00 6 89.21 2 91.21
43C1M/7INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK89.95 2 91.51 0 91.51
44K1M/36HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice88.67 4 89.90 2 91.90
45C1M/8ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB92.10 0 90.26 4 92.10
46K1M/37HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník92.14 0 94.98 0 92.14
47K1M/38KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor92.51 0 94.57 2 92.51
48K1M/39NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.71 52 86.58 6 92.58
49K1M/40JANČAR Filip 1976 2 USK Pha91.52 2 92.65 0 92.65
50K1M/41JINEK Hugo 2005 2 USK Pha88.82 4 96.74 52 92.82
51C1M/9INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK4.00 999 93.10 0 93.10
52K1W/2PAVELKOVÁ Markéta, 2005, Dukla B. PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.96.58 50 91.21 2 93.21
53C1M/10URBAN Michal 2004 2+ Šumperk91.35 2 90.26 4 93.35
54K1W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK95.30 2 93.40 0 93.40
55K1W/3ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha96.10 102 91.40 2 93.40
56K1M/42PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice95.72 2 93.43 0 93.43
57C1M/11KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB93.68 0 94.54 0 93.68
58K1W/5NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy89.99 4 97.08 2 93.99
59K1W/6ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha92.09 2 98.45 2 94.09
60K1M/43RENDÓN Enrique 2005 2 Frol113.21 6 92.25 2 94.25
61C1M/12SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.94.33 0 93.85 2 94.33
62K1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha99.54 0 92.42 2 94.42
63K1M/44KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand94.54 0 102.87 4 94.54
64K1M/45KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB90.64 4 91.32 6 94.64
65C1M/13CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.77 2 94.67 0 94.67
66K1M/46BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand90.67 4 95.74 6 94.67
67C1M/14RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.96.54 0 94.82 0 94.82
68C1M/15HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK101.18 4 94.94 0 94.94
69K1W/8HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK95.02 0 94.79 2 95.02
70K1W/9SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK95.03 0 98.23 2 95.03
71K1W/10ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB96.29 50 95.25 0 95.25
72K1M/47HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha95.25 0 96.37 0 95.25
73C1M/16KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV95.26 0 97.72 54 95.26
74K1M/48KUTEK Michal 2006 2 Frol93.32 2 96.81 2 95.32
75K1M/49BÍZEK Zdeněk   KK Brand95.44 0 97.57 0 95.44
76K1W/11GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice94.65 6 95.50 0 95.50
77C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
95.60 0 97.24 0 95.60
78K1W/12SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.93.62 2 95.85 0 95.62
79K1M/50ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice93.75 2 91.60 104 95.75
80K1M/51HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak95.87 100 87.81 8 95.81
81K1M/52SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.91 2 95.86 0 95.86
82K1W/13MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy93.89 2 92.02 50 95.89
83K1W/14SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha97.56 0 95.95 0 95.95
84K1M/53PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB96.13 52 94.40 2 96.40
85K1M/54GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice96.61 0 100.55 0 96.61
86K1W/15TESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB96.68 0 99.49 0 96.68
87K1M/55HEK Jan 1979 2 Roudnice96.79 0 4.00 999 96.79
88C2M/2JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
94.92 2 97.09 0 96.92
89K1M/56MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak96.69 6 96.97 0 96.97
90C1W/1ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha99.54 2 97.16 0 97.16
91C1W/2FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha95.99 2 95.63 2 97.63
92K1W/16HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy100.33 2 97.66 0 97.66
93C1M/17POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha95.89 2 94.73 6 97.89
94K1M/57VENC Ondřej 2007 2 KK Brand96.39 2 95.92 2 97.92
95K1M/58PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.56 0 96.15 2 98.15
96C1M/18ŠRÁMEK Michal 1982 3+ Dukla B.98.20 0 108.33 52 98.20
97K1W/17RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha94.67 50 96.23 2 98.23
98C1M/19KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec96.25 2 98.51 0 98.25
99K1M/59MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy98.29 0 100.27 2 98.29
100K1M/60FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.94.32 4 97.28 52 98.32
101C1W/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.101.66 2 98.39 0 98.39
102C1M/20MILLER Jan 1997 3+ Turnov98.49 0 100.27 0 98.49
103K1M/61JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.17 0 98.98 0 98.98
104K1M/62HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk84.68 52 97.08 2 99.08
105K1M/63FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice97.38 2 111.01 2 99.38
106C1M/21CUC Michal 1977 Tech.Pha99.46 0 102.94 0 99.46
107K1M/64PETR Lukáš 2004 2 KK Brand101.96 2 97.48 2 99.48
108K1M/65ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand103.37 2 97.50 2 99.50
109C1M/22ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB97.53 2 99.89 2 99.53
110K1W/18HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.72 2 97.98 2 99.98
111K1M/66HANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník103.74 0 96.02 4 100.02
112K1M/67VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand100.74 0 100.11 0 100.11
113K1W/19NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand102.84 0 100.40 0 100.40
114C2M/3PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
103.62 6 100.53 0 100.53
115K1W/20HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice100.84 0 100.57 0 100.57
116K1W/21KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV104.71 2 100.59 0 100.59
117K1M/68KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.100.86 0 103.23 0 100.86
118K1W/22HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.91 0 108.86 54 100.91
119K1M/69DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy103.75 4 96.96 4 100.96
120K1W/23BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha103.38 2 98.99 2 100.99
121K1W/24ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.105.15 2 101.04 0 101.04
122C1W/4KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK103.83 0 99.16 2 101.16
123K1M/70ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak102.22 4 101.20 0 101.20
124K1M/71POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha99.23 2 99.20 6 101.23
125C1M/23KREMR Patrik 1972 2 USK Pha105.75 4 101.46 0 101.46
126C1M/24HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn101.48 0 103.17 10 101.48
127C1M/25MILLER Jan 1968 2 Turnov110.66 4 101.53 0 101.53
128K1M/72TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.104.29 0 99.77 2 101.77
129C1M/26WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB99.83 2 101.47 2 101.83
130C1W/5MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK108.00 0 99.99 2 101.99
131C1M/27VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor102.82 4 100.05 2 102.05
132K1M/73ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.96.10 56 100.09 2 102.09
133C1M/28KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn100.90 2 98.17 4 102.17
134K1M/74DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB98.31 4 99.11 6 102.31
135K1W/25POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha108.61 4 102.32 0 102.32
136C1M/29KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov103.22 2 102.64 0 102.64
137K1M/75ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand1.00 999 98.69 4 102.69
138C1M/30BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand100.71 2 104.28 52 102.71
139K1W/26MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK100.80 2 101.75 4 102.80
140C1M/31SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol100.98 2 102.66 2 102.98
141K1M/76STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec101.03 8 95.00 8 103.00
142K1M/77VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha103.26 0 103.31 2 103.26
143K1M/78HRON Robin 1979 2 Kralupy109.42 4 99.43 4 103.43
144K1W/27VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha108.47 6 101.50 2 103.50
145K1M/79ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha100.96 6 99.58 4 103.58
146K1M/80SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy97.21 8 97.78 6 103.78
147C1M/32PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB102.34 2 101.88 2 103.88
148K1M/81HAUCK Marek 2007 2 KVS HK100.51 50 101.92 2 103.92
149C1M/33VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand102.08 2 104.02 0 104.02
150K1M/82NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň98.23 6 109.45 6 104.23
151K1M/82ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB108.38 62 98.23 6 104.23
152K1M/84MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec102.25 2 104.49 6 104.25
153K1M/85ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice100.28 4 107.72 52 104.28
154K1M/86LANGER Filip 2009 USK Pha106.93 2 104.37 0 104.37
155K1M/87HORÁK David 1976 2 Frol102.92 4 102.53 2 104.53
156C1M/34VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand104.62 0 109.77 2 104.62
157K1M/88CHOD Václav   2 Blovice104.68 0 116.31 6 104.68
158K1M/89HADRABA Martin 2005 3+ Frol102.79 2 106.48 8 104.79
159C1M/35VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník110.41 2 105.22 0 105.22
160C1W/6JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha103.36 2 105.87 50 105.36
161K1M/90NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy103.45 2 105.22 4 105.45
162C1M/36HAUCK Marek 1977 2 KVS HK105.33 4 103.49 2 105.49
163C1M/37PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB101.55 4 103.90 2 105.55
164K1W/28HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy106.37 2 105.56 0 105.56
165K1W/29ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor101.63 4 124.19 8 105.63
166C1M/38VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav105.97 0 106.91 4 105.97
167K1M/91KYSELA David 1977 2 Kralupy106.05 0 105.91 2 106.05
168K1M/92BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB100.28 6 110.78 50 106.28
169K1M/93SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha104.11 4 104.42 2 106.42
170K1W/30TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy104.82 2 113.89 0 106.82
171C1W/7HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn108.24 6 102.95 4 106.95
172C1M/39KUČERA Tomáš 1970 3 RK Troja103.49 4 105.09 2 107.09
173K1M/94JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha103.10 4 4.00 999 107.10
174K1W/31SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy109.83 2 107.21 0 107.21
175K1M/95KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec109.58 6 105.28 2 107.28
176C2X/1DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
105.41 2 118.26 50 107.41
177C1M/40SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha105.46 2 109.55 2 107.46
178K1M/96KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha102.06 6 105.68 2 107.68
179K1W/32ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha114.12 0 107.93 0 107.93
180C1W/8NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand108.14 0 111.32 2 108.14
181K1M/97ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha93.37 104 106.41 2 108.41
182C1M/41BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB113.28 4 108.66 0 108.66
183C1M/42EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník106.73 2 128.59 8 108.73
184K1W/33BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa108.57 4 106.76 2 108.76
185K1M/98CHŇOUPEK Jan 1975 Roztoky107.12 2 128.83 6 109.12
186K1M/99NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor106.68 6 109.29 0 109.29
187K1M/100KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy109.35 0 119.00 106 109.35
188K1M/101SAMEK Petr 2008 3 Třebech.112.55 102 109.73 0 109.73
189K1M/102SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec111.26 4 107.97 2 109.97
190C1M/43ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.120.66 2 110.18 0 110.18
191K1M/103PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.77 4 108.69 2 110.69
192K1W/34ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB105.06 6 112.40 4 111.06
193K1M/104ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.105.10 6 118.24 2 111.10
194K1W/35TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus111.37 4 109.34 2 111.34
195K1M/105KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec116.87 2 105.53 6 111.53
196K1M/106WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy103.55 8 111.03 156 111.55
197K1W/36ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK111.83 0 110.07 2 111.83
198C2X/2JINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
109.14 6 110.01 2 112.01
199K1W/37JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha105.81 52 104.19 8 112.19
200K1M/107FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa108.49 4 121.04 2 112.49
201K1M/108PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus128.99 6 108.50 4 112.50
202K1W/38HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK110.77 2 112.74 4 112.77
203K1M/109KOSHELEV Sergey   3+ Sušice110.80 2 109.68 6 112.80
204K1W/39ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK108.84 4 136.30 4 112.84
205K1M/110KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV122.43 4 111.68 2 113.68
206C1M/44MACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy119.91 4 111.91 2 113.91
207K1M/111PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha134.03 54 111.93 2 113.93
208K1M/112LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec129.87 10 114.15 0 114.15
209C1M/45DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB110.21 4 120.82 4 114.21
210K1M/113KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha129.65 56 110.34 4 114.34
211K1W/40BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice114.56 0 113.56 2 114.56
212K1W/41POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.75 6 115.36 2 114.75
213K1M/114NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand115.37 54 114.97 0 114.97
214K1M/115LOUN Matěj 2004 2 Šumperk112.86 8 115.14 0 115.14
215C1M/46HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov121.32 50 111.16 4 115.16
216C1W/9KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha115.83 54 113.55 2 115.55
217K1M/116PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.113.57 2 127.48 2 115.57
218C1W/10SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand174.56 54 115.86 0 115.86
219C1W/11ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha113.38 6 112.16 4 116.16
220K1W/42PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha134.18 0 116.18 0 116.18
221K1M/117BERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.119.11 2 112.38 4 116.38
222K1M/118ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník116.39 0 4.00 999 116.39
223C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK119.44 4 114.44 2 116.44
224C2M/4HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
108.58 8 110.81 10 116.58
225C2M/5JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
127.30 2 114.61 2 116.61
226K1M/119BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha111.67 6 110.75 6 116.75
227K1W/43BRABCOVÁ Alžběta 1989 So Trója114.77 2 118.68 0 116.77
228C1M/47FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice4.00 999 114.82 2 116.82
229C1M/48PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha118.31 6 116.91 0 116.91
230K1W/44SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy113.04 4 120.69 52 117.04
231K1W/45JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha125.79 56 117.05 0 117.05
232C1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK113.06 4 122.99 6 117.06
233K1W/46VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand253.95 4 117.27 0 117.27
234K1M/120VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník117.49 0 4.00 999 117.49
235K1M/121PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.13 2 115.78 2 117.78
236K1M/122INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK117.17 4 113.89 4 117.89
237K1W/47ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň116.03 2 150.48 0 118.03
238C1M/49PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník119.02 4 118.08 0 118.08
239K1W/48ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník136.45 50 118.23 0 118.23
240C1M/50INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK116.42 2 119.33 2 118.42
241K1M/123ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak118.07 4 114.43 4 118.43
242K1M/124NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor112.59 6 129.17 6 118.59
243K1W/49SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand116.80 2 125.55 2 118.80
244K1W/50HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa115.34 4 116.82 2 118.82
245K1M/125POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha115.48 4 114.90 4 118.90
246C1W/14SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha131.22 0 118.92 0 118.92
247K1M/126ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.23 8 111.74 54 119.23
248K1W/51ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk117.74 2 118.92 2 119.74
249K1M/127KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz124.15 104 113.82 6 119.82
250K1W/52PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.122.92 2 119.86 0 119.86
251C1M/51KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor113.98 6 112.55 8 119.98
252C2M/6PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
114.07 6 113.69 352 120.07
253K1M/128JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha114.23 6 115.69 100 120.23
254K1M/129PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója119.56 54 118.36 2 120.36
255K1M/130ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk113.76 58 120.44 0 120.44
256K1M/131HRŇÁK Matouš   Kralupy131.38 104 114.54 6 120.54
257C2X/3KAŠPAR Martin
KOTOVSKÁ Karolina
1967 1 SKŽižkov
Boh.Pha
116.56 4 118.55 4 120.56
258K1M/132CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol130.63 108 118.66 2 120.66
259K1M/133DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha114.78 6 116.29 56 120.78
260C1W/15ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk148.07 6 118.97 2 120.97
261K1W/53KRISTL Anouk   3+ USK Pha117.33 4 132.00 150 121.33
262C2M/7PROCHÁZKA Josef
KUDRNA Josef
2002
2004
Dukla B.
Dukla B.
113.40 8 114.51 550 121.40
263K1W/54CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy130.90 0 121.88 0 121.88
264K1M/134EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník117.94 4 103.81 106 121.94
265K1M/135RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor121.54 6 120.69 2 122.69
266C1M/52SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus126.77 56 118.84 4 122.84
267FOR/1SEMERÁD Vít 2010 Roudnice119.15 4 121.12 4 123.15
268C2X/4ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 121.50 2 123.50
269K1M/136CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol115.72 8 111.12 58 123.72
270C2M/8NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
134.20 10 115.76 8 123.76
271K1M/137HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník122.19 2 122.97 2 124.19
272K1W/55RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor120.35 4 129.13 0 124.35
273C1W/16PAVELKOVÁ Markéta 2005 Dukla B.125.76 8 120.49 4 124.49
274C1M/53KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV129.19 8 122.63 2 124.63
275C1M/54HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník126.48 10 122.69 2 124.69
276C1M/55ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov125.09 0 170.29 54 125.09
277K1M/138HRŇÁK Šimon   3 Kralupy129.78 6 119.45 6 125.45
278C2M/9BOMBIC Erik
WEBER Oldřich
2005
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
118.25 8 4.00 999 126.25
279K1W/56MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja127.71 52 124.36 2 126.36
280K1W/57ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB137.94 4 124.68 2 126.68
281C2X/5PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
120.87 6 130.26 2 126.87
282K1M/139JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník124.50 50 124.88 2 126.88
283C1M/56EGERT Luděk 1971 3 Rakovník122.90 4 150.59 60 126.90
284K1W/58RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor130.11 8 125.24 2 127.24
285K1M/140HORÁK David 2009 Frol119.51 8 4.00 999 127.51
286C1M/57FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa1.00 999 126.02 2 128.02
287C2X/6SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
130.48 8 128.15 0 128.15
288C2M/10SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
118.37 10 127.30 62 128.37
289K1M/141PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice135.32 8 128.46 0 128.46
290K1M/142CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk122.74 6 125.58 52 128.74
291K1M/143KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn125.20 4 128.41 4 129.20
292K1W/59KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak123.61 6 124.43 50 129.61
293C1M/58VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor127.82 56 130.61 0 130.61
294C2X/7CUC Michal
ZIMOVÁ Marie
1977
1992
Tech.Pha
Roudnice
126.26 6 125.05 6 131.05
295K1M/144PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.133.33 4 129.13 2 131.13
296C1M/59ŠTERCL Pavel 1966 Dukla B.130.20 2 138.27 54 132.20
297K1M/145PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha125.61 56 128.42 4 132.42
298K1M/146BOURA Samuel 2007 USK Pha112.02 54 121.73 12 133.73
299C2X/8NEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
130.04 52 133.88 2 135.88
300K1W/60PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec129.91 6 4.00 999 135.91
301C2M/11VÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
134.60 108 134.80 2 136.80
302C2M/12ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
135.02 2 4.00 999 137.02
303C1M/60VÍT Matyáš 2009 KVS HK159.63 100 135.84 2 137.84
304K1W/61TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.137.49 2 135.86 2 137.86
305C2M/13SLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
3 Frol
Frol
130.40 8 1.00 999 138.40
306K1M/147PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha90.11 52 89.69 50 139.69
307C2M/14HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
133.14 10 156.68 358 143.14
308C1W/17HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy1.00 999 133.98 12 145.98
309C2X/9ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
137.67 10 4.00 999 147.67
310K1M/148VÍT Matyáš 2009 KVS HK134.09 14 147.93 204 148.09
311K1W/62SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor143.98 6 127.94 102 149.98
312K1M/149HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB146.05 6 147.12 56 152.05
313K1W/63HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy149.39 8 149.67 54 157.39
314K1W/64BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol199.91 54 114.38 52 166.38
315K1M/150PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB132.31 56 165.82 8 173.82
316C2X/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
121.98 56 168.47 8 176.47
317K1M/151DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.131.75 104 123.39 54 177.39
318C2M/15VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
127.59 108 129.08 58 187.08
319C2X/11HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
1.00 999 137.39 52 189.39
320C1M/61NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand134.62 102 135.00 56 191.00
321C2X/12KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
1.00 999 140.67 54 194.67
322C1W/18ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor136.62 60 1.00 999 196.62
323K1M/152KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn125.04 204 149.60 54 203.60
324K1W/65KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník203.49 106 213.41 8 221.41
325K1M/153KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha125.14 104 130.94 102 229.14
326K1M/154HADRABA Michal 1976 Frol1.00 999 125.71 108 233.71
327K1W/66HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň133.07 208 120.12 160 280.12
328K1W/67HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.1.00 999 129.87 158 287.87
Oddíl