2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

27.05.2018   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.85.87 0 86.19 4 85.87
2K1M/2ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice87.65 0 86.45 0 86.45
3K1M/3MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.87.99 0 86.70 0 86.70
4K1M/4CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha85.60 2 87.04 52 87.60
5K1M/5BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha90.39 50 89.78 0 89.78
6K1M/6VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha87.88 2 89.65 4 89.88
7C1M/1CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha89.98 0 90.00 0 89.98
8K1M/7ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha90.53 52 90.88 0 90.88
9C1M/2JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.91.88 2 87.95 4 91.95
10K1M/8KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.98 0 91.77 2 91.98
11K1M/9POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy90.26 2 88.98 4 92.26
12K1M/10KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.32 4 90.11 4 92.32
13C1M/3VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha92.53 0 91.52 4 92.53
14C1M/4LERCH Adam 1998 1 Dukla B.93.03 0 96.15 58 93.03
15K1M/11MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava93.43 0 94.68 2 93.43
16K1M/12ZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha92.08 2 98.28 4 94.08
17K1M/13ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk98.25 4 92.81 2 94.81
18K1M/14ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice91.22 8 93.29 2 95.29
19C1M/5NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc93.32 2 94.51 2 95.32
20C1M/6HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.95.44 0 96.11 0 95.44
21K1M/15CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha96.84 0 93.45 2 95.45
22K1M/16KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha91.87 4 91.02 54 95.87
23C1M/7HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.95.17 6 95.97 0 95.97
24C1M/8PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha98.99 4 96.11 0 96.11
25C1M/9FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.97.00 2 94.67 2 96.67
26C1M/10LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.67 4 95.06 2 97.06
27C1M/11RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.98.38 0 102.29 100 98.38
28K1M/17ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.27 4 94.76 4 98.76
29K1M/18STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky94.83 4 98.57 4 98.83
30K1M/19MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.98.51 4 97.22 2 99.22
31K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha97.29 2 98.85 4 99.29
32K1M/20ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava97.37 50 97.63 2 99.63
33K1M/21ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.84 6 96.31 4 100.31
34K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice98.45 2 95.66 6 100.45
35K1M/22MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava96.58 4 96.67 4 100.58
36K1M/23KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc98.63 2 4.00 999 100.63
37K1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec100.73 0 97.46 4 100.73
38K1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.100.76 2 100.80 0 100.80
39K1M/24PRELL Pavel 1976 2 Kralupy100.80 0 107.00 8 100.80
40K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.94 6 98.86 2 100.86
41K1M/25BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.96.49 10 94.88 6 100.88
42K1M/26MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno95.33 6 96.06 6 101.33
43C1M/12LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha99.34 2 103.07 0 101.34
44K1M/27TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc97.11 58 99.75 2 101.75
45K1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno99.78 2 103.03 6 101.78
46K1M/28VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy100.85 4 99.80 2 101.80
47K1M/29RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.3.00 999 101.81 0 101.81
48K1M/30IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí100.47 6 100.02 2 102.02
49C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno108.26 6 100.05 2 102.05
50K1M/31CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.05 2 101.80 4 102.05
51C1M/13KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha100.17 4 102.35 0 102.35
52K1M/32PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.97.53 54 98.67 4 102.67
53C1M/14LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.100.91 2 100.31 6 102.91
54K1M/33NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy105.51 0 103.40 0 103.40
55K1M/34URBAN Michal 2004 2 Šumperk103.71 0 107.13 6 103.71
56K1M/35HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk99.82 4 103.86 8 103.82
57C1M/15URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk106.26 10 103.98 0 103.98
58K1M/36HALA Jiří 2002 2 Olomouc101.08 6 100.67 4 104.67
59K1M/37STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB104.82 0 105.96 54 104.82
60C1M/16PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy102.93 2 107.48 2 104.93
61K1M/38RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc3.00 999 100.97 4 104.97
62C1W/2KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc104.99 0 107.89 4 104.99
63K1M/39STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky113.24 2 101.20 4 105.20
64C1M/17WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn106.30 54 103.28 2 105.28
65K1M/40VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky97.39 8 101.69 14 105.39
66C1M/18HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.46 4 103.40 2 105.40
67K1M/41ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky97.48 8 94.62 108 105.48
68K1M/42ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy103.72 2 100.42 6 105.72
69K1M/43CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.104.06 2 103.97 50 106.06
70C1M/19PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha108.45 54 104.09 2 106.09
71C1W/3ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha106.63 0 104.17 2 106.17
72C1W/4JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.104.20 2 108.41 4 106.20
73K1M/44WEISL Martin 2002 2 USK Pha104.28 6 100.28 6 106.28
74K1M/45VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.71 4 102.55 4 106.55
75K1W/7ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha104.64 2 107.63 4 106.64
76C1M/20KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc103.31 6 102.78 4 106.78
77K1M/46RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha105.53 4 106.79 0 106.79
78C1M/21MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha105.09 4 102.81 4 106.81
79K1M/47KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha105.12 2 105.32 4 107.12
80C1M/22FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.110.39 6 107.73 0 107.73
81K1W/8KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc103.76 4 106.07 2 107.76
82C1M/23ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha108.13 6 105.77 2 107.77
83K1M/48REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB113.75 6 100.10 8 108.10
84C1M/24FIALA Jakub 2001 2 Olomouc104.15 4 109.03 2 108.15
85K1M/49KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.111.61 6 106.20 2 108.20
86K1M/50PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec104.25 4 4.00 999 108.25
87C1M/25LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha106.91 4 104.57 4 108.57
88C1M/26KRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.66 8 102.65 6 108.65
89C1W/5MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.106.71 2 110.93 4 108.71
90K1M/51GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa108.73 0 110.92 2 108.73
91K1M/52PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB109.06 8 105.04 4 109.04
92K1W/9VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor107.37 2 108.88 6 109.37
93K1W/10KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc107.56 2 106.91 4 109.56
94K1W/11NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy105.63 4 102.49 8 109.63
95K1M/53ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.13 2 109.70 0 109.70
96K1M/54VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.107.73 2 128.16 6 109.73
97C1M/27PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.59 6 110.21 0 110.21
98C1M/28GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha104.16 12 104.32 6 110.32
99K1M/55ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim106.90 6 106.41 4 110.41
100K1M/56BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.42 4 110.90 6 110.42
101K1M/57PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh109.80 8 108.51 2 110.51
102K1M/58ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.110.06 4 105.00 6 111.00
103K1M/59TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB110.44 14 109.02 2 111.02
104K1W/12VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn109.03 2 115.68 6 111.03
105C1M/29STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB107.07 4 113.05 8 111.07
106K1M/60BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand108.20 4 105.56 6 111.56
107K1W/13KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.110.06 2 109.04 6 112.06
108K1M/61SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice110.50 2 113.68 52 112.50
109C1M/30URBAN Michal 2004 2 Šumperk114.82 12 110.70 2 112.70
110K1M/62BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz3.00 999 109.22 4 113.22
111C1W/6KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha114.18 2 111.33 2 113.33
112K1M/63BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno111.49 2 110.20 6 113.49
113C1W/7DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc113.64 0 114.80 4 113.64
114K1M/64HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.48 10 107.66 6 113.66
115K1M/65RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha110.05 4 110.83 8 114.05
116K1M/66BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno123.18 10 110.18 4 114.18
117K1W/14DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc110.40 4 114.43 6 114.40
118K1M/67BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh114.59 60 104.57 10 114.57
119C1W/8KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc113.45 2 110.59 4 114.59
120K1W/15KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.60 2 114.74 2 114.60
121K1M/68FRENCL Josef 2002 2 USK Pha103.07 52 106.64 8 114.64
122K1M/69NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc108.06 52 112.66 2 114.66
123K1M/70DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.44 10 111.13 4 115.13
124C1M/31ULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava116.61 8 107.15 8 115.15
125K1W/16DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha116.01 0 123.84 8 116.01
126C1M/32KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.13 6 94.33 54 116.13
127K1W/17MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.115.23 8 114.24 2 116.24
128C1M/33BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.104.30 12 108.34 56 116.30
129K1M/71ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.129.94 54 112.48 4 116.48
130K1M/72KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc113.27 4 122.21 54 117.27
131K1M/73ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.113.73 4 115.37 2 117.37
132C1M/34CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha120.77 204 113.45 4 117.45
133K1M/74SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec114.99 8 107.61 10 117.61
134K1W/18BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha115.71 2 121.25 4 117.71
135K1M/75ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB117.73 0 119.21 2 117.73
136K1M/76VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor109.83 8 127.54 4 117.83
137K1M/77SAHULA Matěj 2003 2 Benátky116.93 56 110.05 8 118.05
138K1M/78KYSELA David 1977 2 Kralupy125.39 8 118.71 0 118.71
139C1M/35ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.37 212 110.81 8 118.81
140C1M/36VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha116.97 14 110.83 8 118.83
141C1W/9VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn123.61 4 115.44 4 119.44
142K1W/19KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky117.57 4 117.55 2 119.55
143C1M/37KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.118.01 6 116.00 4 120.00
144K1W/20KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.02 6 119.16 58 120.02
145K1W/21ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB114.13 6 117.25 12 120.13
146K1M/79HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha116.52 10 114.15 6 120.15
147K1M/80HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec116.45 4 115.18 6 120.45
148K1M/81JAKL Vincent 2001 2 USK Pha134.68 0 118.57 2 120.57
149C1M/38BEIER Matouš 2004 2 Trutnov122.73 6 116.67 4 120.67
150K1M/82NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha113.18 8 120.51 8 121.18
151K1W/22KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.69 8 120.70 2 122.70
152C1W/10KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.15 8 118.88 4 122.88
153C2M/1SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
119.73 4 116.70 52 123.73
154K1M/83TURNER Karel 2004 2 Sušice124.41 60 115.73 8 123.73
155C1M/39ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.121.75 2 120.78 4 123.75
156K1M/84JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky119.88 4 114.47 10 123.88
157K1W/23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha135.62 8 120.05 4 124.05
158K1W/24ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.05 6 122.13 2 124.13
159K1M/85VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk118.26 6 4.00 999 124.26
160K1M/86GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc118.58 6 128.83 8 124.58
161K1M/87URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha120.79 4 157.80 106 124.79
162K1M/88ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha126.73 4 118.85 6 124.85
163C1M/40RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm150.26 14 121.26 4 125.26
164K1M/89MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc135.45 4 117.57 8 125.57
165C1M/41POLLERT Jan 2005 2 USK Pha144.41 110 121.86 4 125.86
166K1M/90GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice126.64 0 151.92 6 126.64
167K1M/91BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk128.73 8 120.75 6 126.75
168K1W/25ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc118.79 8 4.00 999 126.79
169K1M/92STEHNO Petr 2003 2 USK Pha119.02 8 128.33 12 127.02
170C2X/1BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
128.84 8 121.17 6 127.17
171K1W/26HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.65 6 125.18 2 127.18
172K1M/93MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov126.15 2 139.47 64 128.15
173K1M/94FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.11 2 126.31 2 128.31
174K1W/27MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy123.99 12 110.44 18 128.44
175K1W/28CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.52 62 114.58 14 128.58
176K1W/29MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami125.23 6 117.89 12 129.89
177C1W/11DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha176.17 6 130.08 0 130.08
178C1M/42KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc126.36 4 129.14 10 130.36
179K1W/30RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc126.71 4 195.80 58 130.71
180C1M/43KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja120.73 10 115.34 52 130.73
181C1M/44JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha120.77 10 123.68 104 130.77
182C2M/2ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
120.81 10 4.00 999 130.81
183C2X/2KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.00 6 123.08 8 131.08
184K1M/95ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice127.55 4 136.16 8 131.55
185K1W/31DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc140.94 6 121.55 12 133.55
186K1W/32SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.131.00 6 125.72 8 133.72
187C1M/45WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn123.75 10 118.48 56 133.75
188K1M/96VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk128.46 6 1.00 999 134.46
189K1W/33ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha128.72 6 142.13 108 134.72
190K1M/97SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice132.24 10 126.78 8 134.78
191K1M/98POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand3.00 999 130.79 4 134.79
192K1M/99KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz127.20 8 128.44 16 135.20
193K1M/100VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník125.70 10 113.66 52 135.70
194C2M/3KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
128.59 8 134.40 4 136.59
195C1M/46ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB134.25 60 126.75 10 136.75
196C1M/47JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha127.07 26 124.81 12 136.81
197K1W/34POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.15 6 125.20 110 137.15
198K1W/35MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava133.39 4 128.17 56 137.39
199K1M/101HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk141.49 16 131.39 6 137.39
200K1W/36HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy141.95 16 123.41 14 137.41
201K1M/102ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz129.41 8 142.40 20 137.41
202K1M/103FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.128.32 10 139.03 204 138.32
203K1M/104KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa132.53 6 215.56 12 138.53
204K1M/105MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.04 108 125.60 14 139.60
205C1W/12DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc183.96 12 134.18 6 140.18
206K1M/106ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha138.66 4 140.58 6 142.66
207K1M/107SUK Jakub 2002 3+ Trutnov144.15 10 133.02 10 143.02
208K1M/108BEIER Alva 2005 3+ Trutnov1.00 999 131.27 12 143.27
209C1W/13FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha144.73 8 133.49 10 143.49
210K1M/109FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice135.62 8 215.32 56 143.62
211C1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc131.66 12 192.29 162 143.66
212C1M/48NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc159.16 4 141.69 2 143.69
213C1W/15CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.173.86 110 134.52 10 144.52
214K1W/37JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc140.80 4 138.49 62 144.80
215C1M/49VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor135.40 10 123.58 58 145.40
216C2M/4ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
138.37 8 132.80 14 146.37
217K1W/38ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha133.50 58 142.45 4 146.45
218K1W/39KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK136.91 52 136.66 10 146.66
219K1W/40TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB138.83 8 122.78 60 146.83
220K1M/110KOPEČEK Michal 2007 3+ VS Tábor140.18 8 133.33 56 148.18
221C1M/50FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.83 12 146.89 2 148.89
222K1M/111JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky133.33 16 131.74 60 149.33
223K1W/41HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn139.56 10 148.95 62 149.56
224K1W/42GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice134.08 16 146.04 58 150.08
225K1M/112JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha148.19 4 170.34 60 152.19
226K1W/43KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami152.50 4 138.87 14 152.87
227K1M/113MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice150.31 4 140.97 12 152.97
228K1W/44SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK141.78 12 151.92 6 153.78
229K1M/114CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha175.02 70 131.93 22 153.93
230C1W/16MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha229.47 58 148.07 6 154.07
231K1W/45DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk206.86 8 146.32 8 154.32
232C2X/3BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
137.44 18 159.39 4 155.44
233K1M/115NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB151.47 4 193.79 10 155.47
234K1W/46HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava143.64 12 179.28 10 155.64
235K1M/116DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno148.22 8 152.55 14 156.22
236K1M/117HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc152.54 4 1.00 999 156.54
237K1M/118STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc199.12 16 139.11 18 157.11
238K1W/47ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy145.52 12 159.78 64 157.52
239K1W/48RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc148.40 10 198.21 120 158.40
240C1M/51MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov149.35 10 151.12 8 159.12
241C1M/52ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB158.95 54 146.30 14 160.30
242K1W/49HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice194.86 58 150.79 10 160.79
243K1M/119BRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy141.07 20 154.93 64 161.07
244C1M/53JANŮ Filip 2002 2 Olomouc114.19 56 105.58 56 161.58
245C1M/54KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn3.00 999 143.74 18 161.74
246K1W/50MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha210.22 10 154.25 8 162.25
247C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
147.08 16 210.48 10 163.08
248K1W/51KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha168.89 160 150.01 14 164.01
249C2X/4WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
200.59 16 151.09 14 165.09
250K1M/120ŠVEJD Jáchym 2007 3+ Sušice150.27 108 157.45 8 165.45
251K1W/52STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc161.80 4 185.54 56 165.80
252K1M/121HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand131.91 60 156.15 10 166.15
253C2X/5POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
142.44 168 150.39 16 166.39
254C1W/17VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor234.72 10 156.77 10 166.77
255C1W/18JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc159.95 8 151.13 56 167.95
256C2X/6RUDORFER Martin
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
163.36 18 156.43 12 168.43
257K1M/122HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.179.71 54 158.75 10 168.75
258K1M/123DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha115.09 54 120.43 56 169.09
259K1W/53HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc124.04 52 133.30 54 176.04
260K1M/124HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak120.34 62 121.47 108 182.34
261K1W/54FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha124.40 58 142.35 64 182.40
262K1M/125KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná165.03 56 175.13 8 183.13
263K1W/55KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.150.92 110 170.47 14 184.47
264C1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.1.00 999 175.67 14 189.67
265K1M/126RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná178.79 12 165.93 102 190.79
266C1W/20RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha150.93 116 147.16 58 205.16
267K1M/127ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc150.85 112 147.44 60 207.44
268K1W/56MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava147.43 62 309.98 16 209.43
269K1M/128SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno135.77 106 156.33 56 212.33
270K1M/129STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná209.57 6 149.95 64 213.95
271K1W/57HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy207.63 16 174.28 108 223.63
272K1M/130KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB189.17 62 162.26 62 224.26
273K1M/131PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB122.93 112 128.29 112 234.93
274K1M/132ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha192.48 156 218.14 18 236.14
275K1W/58RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná216.66 22 255.65 16 238.66
276K1M/133ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky135.68 166 187.15 62 249.15
277C1W/21RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc172.02 254 202.04 54 256.04
278K1W/59PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky161.23 110 219.06 304 271.23
279K1W/60HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc174.36 210 183.00 108 291.00
280C1M/55DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK202.66 104 4.00 999 306.66
281C1W/22MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami256.94 114 257.31 58 315.31
282K1W/61NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc160.44 162 1.00 999 322.44
283C2M/6JANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
225.20 114 1.00 999 339.20
Oddíl