Hanácký slalom

28.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc90.68 0 96.01 0 90.68
2K1M/2DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc93.23 2 0.00 0 95.23
3K1M/3KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.52 50 95.75 0 95.75
4K1M/4SATKE Adam 1994 2 KK Brno100.50 2 101.33 0 101.33
5K1M/5KRATOCHVÍL Jan 1978 0 USK Pha104.44 2 101.34 0 101.34
6K1M/6MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.17 2 99.81 2 101.81
7K1M/7KLABAN Martin 1997 2 KK Opava100.50 2 109.07 4 102.50
8K1M/8BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava103.68 2 103.23 0 103.23
9K1M/9KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc106.79 2 106.14 0 106.14
10K1M/10NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava106.20 0 106.85 2 106.20
11K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno109.13 2 104.27 2 106.27
12K1M/11LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž107.29 0 111.77 4 107.29
13K1M/12ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc0.00 0 104.53 4 108.53
14K1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno114.05 2 108.57 0 108.57
15K1M/13KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno107.72 2 108.68 4 109.72
16K1M/14SVOBODA David 1974 0 Val.Mez.116.14 0 110.36 0 110.36
17K1M/15LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž115.40 4 111.32 0 111.32
18K1M/16VOLEK Martin 1982 3 Val.Mez.111.66 2 111.86 0 111.86
19K1W/3HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc111.30 2 110.41 2 112.41
20K1M/17NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc110.48 4 111.08 2 113.08
21C1M/1RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk114.84 2 113.35 0 113.35
22K1M/18KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc121.47 2 111.53 2 113.53
23C1M/2MRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava114.14 0 114.18 0 114.14
24K1M/19NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc114.53 0 0.00 0 114.53
25C2M/1JIRAS Marek
DUPAL Jiří
1976
1991
1 USK Pha
Olomouc
112.54 2 0.00 0 114.54
26C2M/2MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
129.16 6 111.13 4 115.13
27K1M/20TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.117.24 4 115.87 0 115.87
28C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno121.93 2 113.97 2 115.97
29C1M/3JIRAS Marek 1976 0 USK Pha121.17 0 114.16 2 116.16
30K1M/21GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc120.77 0 116.60 0 116.60
31K1W/4FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava130.08 0 116.04 2 118.04
32K1W/5NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava117.39 4 118.08 0 118.08
33C1M/4PRSKAVEC Jiří 1993 3 USK Pha0.00 0 116.09 2 118.09
34K1W/6BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava119.83 0 118.18 0 118.18
35C1M/5BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh118.32 0 187.83 0 118.32
36K1M/22HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž118.72 0 117.60 2 118.72
37C1M/6PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec118.76 0 120.45 4 118.76
38K1W/7OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava119.35 0 118.90 4 119.35
39K1W/8KRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 3 Olomouc123.49 0 119.83 0 119.83
40K1M/23BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí120.26 0 120.67 6 120.26
41C2M/3FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
118.41 2 148.45 14 120.41
42K1M/24NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno119.50 2 121.58 2 121.50
43K1W/9BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.00 0 121.57 4 122.00
44C1M/7KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.120.09 2 120.68 6 122.09
45C1M/8MRŮZEK Vladimír 1971 0 KK Opava125.23 0 122.81 0 122.81
46K1M/25SVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník121.00 4 120.85 2 122.85
47K1W/10ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh156.50 4 122.98 0 122.98
48C1M/9KUBŮ Petr 1976 0 Olomouc123.12 2 121.21 2 123.21
49K1M/26NĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno132.13 54 121.55 2 123.55
50K1W/11HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc121.56 2 124.69 4 123.56
51K1M/27ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk126.70 0 123.60 0 123.60
52K1W/12FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava119.65 4 109.83 54 123.65
53C2M/4FOLTYSOVÁ Denisa
ŠINDLER Marek
1993
1992
M KK Opava
Dukla B.
119.89 4 99.91 154 123.89
54K1M/28PULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk122.04 2 127.92 2 124.04
55K1M/29IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí122.16 2 125.32 2 124.16
56K1W/13POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc124.58 4 122.24 2 124.24
57C1M/10ROZSYPAL Rudolf 1971 3 Olomouc124.60 0 124.35 0 124.35
58K1W/14HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava124.70 0 127.52 2 124.70
59K1W/15NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno126.18 4 122.99 2 124.99
60K1M/30LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž126.87 2 125.39 0 125.39
61C1M/11ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel125.50 0 127.03 6 125.50
62K1M/31PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí129.90 4 123.91 2 125.91
63K1W/16MOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí122.18 4 127.68 2 126.18
64C1M/12BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.65 6 125.11 2 127.11
65K1W/17FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc128.31 4 125.35 2 127.35
66K1M/32BALARIN Josef 1973 3 KK Opava127.37 0 0.00 0 127.37
67K1W/18KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc128.21 0 125.70 2 127.70
68K1M/33RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc131.08 2 126.17 2 128.17
69K1W/19BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.129.70 4 128.54 0 128.54
70C1M/13KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava128.87 0 135.89 0 128.87
71C1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno129.24 0 141.39 6 129.24
72K1M/34KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.51 2 130.16 0 130.16
73K1M/35JANŮ Filip 2002 3 Olomouc128.32 2 141.54 2 130.32
74C1M/14ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno133.38 0 128.42 2 130.42
75K1M/36MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc130.58 0 132.95 4 130.58
76C1W/3FOLTYSOVÁ Sabina 1996 0 KK Opava128.72 2 131.04 108 130.72
77K1M/37PAPULA Martin 1999 3 Litovel125.52 6 119.46 58 131.52
78C1M/15NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc125.71 6 0.00 0 131.71
79K1W/20KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí136.31 0 132.14 0 132.14
80K1M/38BARGEL Radek 1996 3 VS Desná147.72 2 126.44 6 132.44
81C1M/16NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc132.64 2 129.04 4 133.04
82K1W/21HALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc142.83 4 129.32 4 133.32
83K1M/39ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž126.57 8 124.64 10 134.57
84K1M/40HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.137.37 2 133.76 2 135.76
85K1M/41BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná133.77 2 0.00 0 135.77
86C1M/17ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.144.02 58 136.43 0 136.43
87K1M/42WALTER David 2001 3 Šumperk147.44 4 132.47 4 136.47
88K1W/22DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc139.34 0 136.65 0 136.65
89C1M/18PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž161.51 54 137.36 0 137.36
90K1M/43SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž125.18 54 133.58 4 137.58
91C1M/19KOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná135.63 2 143.20 4 137.63
92K1M/44VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk137.68 2 131.95 6 137.95
93K1M/45KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž138.84 6 134.82 4 138.82
94K1M/46HALA Jiří 2002 0 Olomouc160.79 2 133.17 6 139.17
95C1M/20SCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná137.62 2 139.78 2 139.62
96C1W/4PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec139.63 0 141.23 2 139.63
97C1M/21KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.139.81 0 109.03 206 139.81
98K1M/1KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc141.51 104 137.88 2 139.88
99C2M/5KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
132.29 12 132.13 8 140.13
100K1W/23HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava139.89 4 138.36 2 140.36
101C1M/22VESELÝ Petr 1976 3 VSDK138.60 2 149.81 0 140.60
102C2M/6PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
134.72 6 136.61 6 140.72
103C1M/23ŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel136.80 58 135.47 6 141.47
104C2M/7TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.81 6 158.39 6 141.81
105C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno154.25 54 140.57 2 142.57
106K1M/47HRIC Filip 1993 2+ Olomouc92.87 50 92.95 50 142.87
107C1M/24KUČA Jakub 1998 3 Litovel127.33 54 135.08 8 143.08
108K1W/24SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc155.60 4 139.18 4 143.18
109K1W/25TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí257.82 52 138.66 6 144.66
110K1M/2KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc140.99 4 145.93 2 144.99
111C2M/8WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
140.19 102 139.16 6 145.16
112K1M/48SURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk154.65 4 143.88 2 145.88
113K1W/26KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.67 8 144.09 2 146.09
114K1M/49KRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc142.13 4 0.00 0 146.13
115C1W/6FIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc143.77 6 143.00 4 147.00
116K1M/50VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto140.40 8 120.54 60 148.40
117K1M/51ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk169.30 8 143.06 6 149.06
118K1M/52HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc122.69 52 145.65 4 149.65
119C1M/25KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc150.19 4 147.94 2 149.94
120C2M/9NOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Adéla
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
147.95 2 0.00 0 149.95
121C2M/10JANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
148.14 2 154.28 10 150.14
122K1M/53BERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno164.58 6 144.20 6 150.20
123K1M/3URBAN Michal 2004 0 Šumperk148.27 2 150.98 8 150.27
124C2M/11BEDNÁREK Čestmír
SCHREIBER Zbyněk
1961
1963
3 VS Desná
VS Desná
140.40 10 0.00 0 150.40
125K1M/54CHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí166.09 4 144.99 6 150.99
126K1M/55NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.147.19 4 152.98 2 151.19
127K1M/56SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc150.92 56 145.23 6 151.23
128C1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc148.65 52 149.98 2 151.98
129K1M/57PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc153.02 52 151.17 2 153.17
130C1M/26JANŮ Filip 2002 3 Olomouc158.76 4 150.45 4 154.45
131C1W/8BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.157.06 0 150.67 4 154.67
132C2M/12ŠOTOLA Karel
DIMOVOVÁ Barbora
1997
2000
3 Litovel
Litovel
149.96 6 0.00 0 155.96
133K1W/27KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná153.66 4 189.08 6 157.66
134C2M/13KAŠPAR Jonáš
HALATOVÁ Jana
1991
1992
M Dukla B.
Dukla
162.03 6 158.33 0 158.33
135K1M/4NOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc148.41 10 130.88 102 158.41
136K1M/5MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava166.50 58 152.83 6 158.83
137K1M/58LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc129.80 108 152.84 6 158.84
138K1W/28HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc162.58 4 155.73 4 159.73
139K1M/59PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž165.79 6 158.87 4 162.87
140K1W/29HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž187.91 2 161.49 2 163.49
141C2M/14RUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.88
142C1M/27DANĚK Dominik 1998 3 Šumperk216.12 50 163.19 2 165.19
143K1W/30KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc135.10 152 160.52 6 166.52
144C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí187.96 2 164.85 2 166.85
145C1M/28RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc161.26 6 166.48 4 167.26
146C1M/29ROUČA Samuel 2002 0 Šumperk195.49 4 159.62 8 167.62
147C1M/30MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo165.89 4 148.73 52 169.89
148C2M/15HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
131.58 154 159.89 10 169.89
149K1M/60ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.167.55 52 170.44 0 170.44
150K1M/6JANŮ Veronika 2005 0 Olomouc168.96 4 220.11 6 172.96
151K1W/31DIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel165.50 102 169.32 4 173.32
152K1M/7ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž177.13 2 194.70 2 179.13
153C2M/16GABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
176.12 8 169.73 10 179.73
154K1W/32DZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno170.50 104 178.49 2 180.49
155K1M/61SMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.179.00 2 222.19 6 181.00
156C1M/31URBAN Daniel 2001 3 Šumperk180.40 6 125.55 58 183.55
157K1M/62STŘECHA Martin 1972 3 VSDK184.33 0 0.00 0 184.33
158K1W/33HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.133.10 54 137.33 54 187.10
159C1W/10BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava185.72 4 129.27 102 189.72
160K1W/34ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel191.56 2 0.00 0 193.56
161C2M/17POMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
3 Olomouc
Olomouc
265.58 108 192.13 4 196.13
162K1W/35ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk188.31 8 162.23 54 196.31
163C2M/18ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
197.42 4 170.84 62 201.42
164C1W/11KOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc142.28 102 205.54 4 209.54
165K1M/63HOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk181.42 60 202.18 10 212.18
166C1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc208.92 4 218.26 4 212.92
167C2M/19HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
207.54 8 211.25 10 215.54
168K1M/64ŠVARC Adam 2001 0 Olomouc205.51 12 0.00 999 217.51
169K1M/65CRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh167.18 52 195.33 60 219.18
170K1M/8DOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc165.99 104 165.37 54 219.37
171C1M/32CVIKL Ondřej 1992 0 USK Pha0.00 0 119.65 102 221.65
172C1M/33WALTER Jakub 1998 3 Šumperk140.97 152 167.61 56 223.61
173K1M/9JIRAS Filip 2005 0 USK Pha190.50 112 164.28 60 224.28
174C1W/13HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc221.83 4 161.75 110 225.83
175C1W/14KRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc0.00 999 130.40 100 230.40
176C2M/20LÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
181.06 54 153.62 156 235.06
177K1M/10PAVELKA Marek 2004 0 VS Desná132.31 104 131.32 152 236.31
178K1M/66VYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc158.82 106 183.50 54 237.50
179K1M/11STŘECHOVÁ Ela 2005 0 VSDK232.33 102 185.04 56 241.04
180K1W/36DIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel151.31 156 137.19 104 241.19
181K1M/12MRÁKA Jan 2004 0 Olomouc136.39 106 148.23 106 242.39
182K1M/67ZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí130.41 154 204.80 54 258.80
183K1M/13STRNAD Ondřej 2004 0 VS Desná144.30 160 149.73 110 259.73
184K1M/14DZIADEK Marek 2005 0 KK Brno147.82 112 196.69 156 259.82
185K1W/37KOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž237.42 158 203.02 58 261.02
186K1M/68ŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk157.56 104 224.64 104 261.56
187K1M/15RUTAROVÁ Kateřina 2005 0 VS Desná236.25 164 201.95 62 263.95
188K1M/16GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc206.30 156 215.05 54 269.05
189C1W/15HRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava164.25 106 402.71 56 270.25
190K1M/69VYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc242.45 102 222.93 52 274.93
191K1M/70ŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh190.19 106 170.51 110 280.51
192C1W/16KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava230.97 54 275.99 8 283.99
193C1M/34HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc201.73 102 182.89 104 286.89
194K1M/17MRÁZKOVÁ Klára 2006 0 KK Opava156.93 160 175.88 118 293.88
195K1W/38VAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel199.11 104 200.10 158 303.11
196K1W/39PECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.229.98 154 207.31 104 311.31
197K1M/18ŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh225.29 102 0.00 999 327.29
198K1M/19MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno224.02 404 179.46 158 337.46
199K1M/20DAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk145.92 300 128.62 210 338.62
200K1M/21JAROŠ Michael 2006 0 Olomouc180.22 162 167.83 208 342.22
201K1W/40DAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk170.38 202 163.82 206 369.82
202K1M/71RUTAR Martin 2003 0 VS Desná175.18 262 159.29 314 437.18
Oddíl

Historie procházení