Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

07.08.2021   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Iva šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla117.31 0 113.78 8 117.31 113
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.123.40 0 119.22 4 123.225.91/5,0101
3.1/DSFREISLEBENOVÁ Patricie, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha122.91 4 122.31 2 124.317.00/6,089
4.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc130.33 4 123.53 2 125.538.22/7,083
5.2/DSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha123.68 8 120.94 8 128.9411.63/9,977
6.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc129.72 0 129.85 6 129.7212.41/10,671
7.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc125.74 4 135.54 60 129.7412.43/10,665
8.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK139.48 4 133.08 0 133.0815.77/13,459
9.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava129.82 4 132.15 6 133.8216.51/14,153
10.3/ZSALTMAN Isabella 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 136.12 6 136.89 0 136.8919.58/16,70
11.4/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK4.00 999 131.83 8 139.8322.52/19,247
12.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk139.05 2 143.75 4 141.0523.74/20,241
13.5/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand136.87 8 135.82 8 143.8226.51/22,635
14.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc135.87 8 136.65 8 143.8726.56/22,629
15.4/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy142.23 4 146.80 10 146.2328.92/24,723
16.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc141.66 6 142.28 6 147.6630.35/25,917
17.7/ZSKRECH Neele 2008 9 GER TSV 1880 Gera136.90 12 134.81 50 148.9031.59/26,90
18.6/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor141.13 62 137.77 14 151.7734.46/29,411
19.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3+ Olomouc146.87 10 152.80 6 156.8739.56/33,75
20.5/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha144.34 16 4.00 999 160.3443.03/36,74
21.6/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná187.37 18 168.28 8 176.2858.97/50,33
22.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc208.02 12 179.24 12 191.2473.93/63,02
23.7/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.204.61 12 197.52 14 211.5294.21/80,31
24.7/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha157.58 56 132.14 156 213.5896.27/82,10
  SRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha105.04 2 99.69 0 99.69 230
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, TJ Dukla URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla105.88 2 106.41 6 107.888.19/8,2218
4.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha111.17 0 105.96 2 107.968.27/8,3206
5.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.69 4 100.80 102 108.699.00/9,0194
6.1/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk106.86 2 105.19 4 108.869.17/9,2188
7.2/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.14 4 109.14 0 109.149.45/9,5182
8.2/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK109.33 6 109.28 4 113.2813.59/13,6176
9.3/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB111.65 4 110.61 4 114.6114.92/15,0170
10.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK112.68 2 117.71 4 114.6814.99/15,0164
11.3/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK112.71 6 111.28 4 115.2815.59/15,6158
12.4/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor113.61 2 114.87 2 115.6115.92/16,0152
13.2/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha111.96 4 115.14 8 115.9616.27/16,3146
14. CVIKL Ondřej 1992 USK Pha124.65 6 114.30 2 116.3016.61/16,7140
15.5/DMTRIOMPHE Ianis 2006 9 FRA Chambery canoé kayak.114.41 2 115.29 8 116.4116.72/16,80
16.4/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov125.51 2 114.85 4 118.8519.16/19,2134
17.6/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc119.39 0 121.44 4 119.3919.70/19,8128
18.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand120.04 4 119.44 0 119.4419.75/19,8122
19.5/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha117.58 12 118.59 2 120.5920.90/21,0116
20. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec117.63 4 119.74 4 121.6321.94/22,0110
21. GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa126.90 4 119.74 2 121.7422.05/22,1104
22.6/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc119.78 8 121.71 2 123.7124.02/24,198
23.7/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK115.93 54 116.01 8 124.0124.32/24,492
24.8/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc124.31 6 124.10 0 124.1024.41/24,586
25.9/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol119.80 6 124.60 0 124.6024.91/25,080
26.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK128.14 4 123.41 2 125.4125.72/25,874
27.2/VKUČERA Tomáš 1970 RK Troja123.81 2 123.61 2 125.6125.92/26,068
28.10/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov115.86 10 118.35 8 125.8626.17/26,362
29.7/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn124.06 2 123.32 52 126.0626.37/26,556
30. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB123.34 10 126.35 0 126.3526.66/26,750
31.8/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn135.81 8 121.30 6 127.3027.61/27,744
32. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy124.05 4 127.19 2 128.0528.36/28,438
33.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc131.02 6 124.46 4 128.4628.77/28,932
34.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc124.65 4 140.98 56 128.6528.96/29,126
35.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc134.58 8 125.07 4 129.0729.38/29,520
35.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc123.24 54 117.07 12 129.0729.38/29,519
37.2/VMPISCHEK Jan 1977 3+ Pardub.127.13 6 121.58 8 129.5829.89/30,018
39.7/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc164.53 108 122.54 8 130.5430.85/30,917
40.9/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice120.67 10 126.56 56 130.6730.98/31,116
41.10/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov124.89 6 146.46 10 130.8931.20/31,315
42.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha129.63 2 150.85 2 131.6331.94/32,014
43.8/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz129.16 4 132.03 2 133.1633.47/33,613
44.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav130.78 58 129.75 6 135.7536.06/36,212
45.9/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand132.19 8 139.30 4 140.1940.50/40,611
46.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV137.32 4 138.79 4 141.3241.63/41,810
47.10/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha136.77 8 150.94 104 144.7745.08/45,29
48.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice140.55 6 150.96 6 146.5546.86/47,08
49.3/U23VAVRLA Adam 2000 KK Opava150.36 2 136.17 16 152.1752.48/52,67
50.12/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha155.18 308 150.75 4 154.7555.06/55,26
51.11/DMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.158.40 0 206.07 58 158.4058.71/58,95
52.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava154.74 6 270.41 12 160.7461.05/61,24
53.13/ZSRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.154.64 18 165.86 264 172.6472.95/73,23
54.12/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB160.85 64 159.12 112 224.85125.16/125,52
55.14/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov245.22 14 152.47 502 259.22159.53/160,01
56.4/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.151.40 112 216.53 56 263.40163.71/164,20
57.15/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB191.94 308 240.72 118 358.72259.03/259,80
  TRIOMPHE Timéo 2009 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
2 Klatovy
SKVS ČB
127.85 2 4.00 999 129.85 12
2.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
2 Jablonec
Jablonec
143.31 106 144.96 64 208.9679.11/60,96
3.2/U23ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice ŠVEJD Jakub
TURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel
2001
2004
Sušice
Sušice
142.20 114 167.42 70 237.42107.57/82,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.109.66 0 109.88 0 109.66 208
4.2/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice111.05 2 112.02 2 113.053.39/3,1202
5.2/VMLINE TRIOMPHE Anne 1979 9 FRA Chambery canoé kayak.111.67 2 114.24 2 113.674.01/3,70
6.3/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava117.16 6 111.71 2 113.714.05/3,7196
7.1/DSALTMAN Marcella 2004 9 USA Potomac Whitewater Racing 110.60 4 112.02 2 114.024.36/4,00
8.4/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.00 4 112.22 4 115.005.34/4,9190
9.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc115.33 6 111.91 4 115.916.25/5,7184
10.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc116.14 0 116.90 0 116.146.48/5,9178
11. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla112.16 4 122.66 2 116.166.50/5,9172
12.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn112.80 4 114.35 2 116.356.69/6,1166
13.2/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky120.15 8 117.04 0 117.047.38/6,7160
14.6/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn117.53 4 111.56 6 117.567.90/7,2154
15.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.63 0 116.28 2 117.637.97/7,3148
16.3/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy115.55 6 113.64 4 117.647.98/7,3142
17.4/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.26 4 117.71 0 117.718.05/7,3136
18.7/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus113.24 8 114.01 4 118.018.35/7,6130
19.3/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK117.97 4 118.11 0 118.118.45/7,7124
20.5/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy118.75 0 116.93 4 118.759.09/8,3118
21.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand149.34 6 119.46 0 119.469.80/8,9112
22.4/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy127.17 10 119.65 0 119.659.99/9,1106
23.5/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice126.36 2 121.59 0 121.5911.93/10,9100
24.8/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy121.96 0 123.26 2 121.9612.30/11,294
25.9/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha116.83 6 116.10 6 122.1012.44/11,388
26.10/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha126.95 10 122.53 0 122.5312.87/11,782
27.6/ZSALTMAN Isabella 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 125.02 8 120.89 2 122.8913.23/12,10
28. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy141.01 102 122.99 0 122.9913.33/12,276
29.11/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc129.60 8 121.47 2 123.4713.81/12,670
30.7/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava123.28 8 119.95 4 123.9514.29/13,064
31.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc149.28 8 122.11 2 124.1114.45/13,258
32.6/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc132.26 4 124.34 2 126.3416.68/15,252
33.12/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná129.16 4 124.78 2 126.7817.12/15,646
34.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV124.85 2 127.73 2 126.8517.19/15,740
35.13/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy130.30 4 128.68 0 128.6819.02/17,334
36.9/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor130.90 6 121.14 8 129.1419.48/17,828
37.10/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc127.39 2 124.27 8 129.3919.73/18,022
38.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk123.81 6 134.36 6 129.8120.15/18,416
39.12/ZSKRECH Neele 2008 9 GER TSV 1880 Gera130.95 6 125.40 6 131.4021.74/19,80
40.13/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy137.89 6 132.98 0 132.9823.32/21,315
41.7/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc130.99 6 137.59 8 136.9927.33/24,914
42.8/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc134.74 8 134.90 10 142.7433.08/30,213
43.14/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha132.43 12 164.44 8 144.4334.77/31,712
44.15/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc178.43 12 136.83 8 144.8335.17/32,111
45.9/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz148.12 12 138.69 8 146.6937.03/33,810
46.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk154.87 8 187.77 10 162.8753.21/48,59
47.2/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy167.29 8 157.77 6 163.7754.11/49,38
48.14/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava133.72 122 153.69 12 165.6956.03/51,17
49.10/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz157.37 58 158.15 8 166.1556.49/51,56
50.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc162.45 10 169.86 6 172.4562.79/57,35
51.16/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná182.24 68 179.13 12 191.1381.47/74,34
52.15/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava186.92 12 264.82 60 198.9289.26/81,43
53.17/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná165.46 264 162.63 62 224.63114.97/104,82
54.4/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice181.51 166 188.61 64 252.61142.95/130,41
55.18/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná196.23 116 148.28 160 308.28198.62/181,10
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
2. VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha97.08 0 96.01 0 96.01 454
4.1/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla99.37 0 98.22 2 99.373.36/3,5442
5.2/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha104.02 4 99.70 0 99.703.69/3,8436
6.3/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor104.53 6 100.68 0 100.684.67/4,9430
7.2/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice101.44 0 100.62 2 101.445.43/5,7424
8.3/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava99.63 2 100.23 2 101.635.62/5,9418
9.4/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy99.96 2 102.41 4 101.965.95/6,2412
10.1/U23LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS Moskva106.66 50 102.13 0 102.136.12/6,40
11.2/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk102.38 0 100.53 6 102.386.37/6,6406
12.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor106.33 2 102.45 0 102.456.44/6,7400
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.05 50 102.76 0 102.766.75/7,0394
14.3/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy102.89 0 101.15 2 102.896.88/7,2388
15.4/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB109.09 2 103.87 0 103.877.86/8,2382
16.5/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice104.59 0 99.89 4 103.897.88/8,2376
17.4/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla101.91 2 102.33 54 103.917.90/8,2370
18.6/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava104.20 0 104.85 6 104.208.19/8,5364
19.7/DSTSVETKOV Nikita 2004 9 RUS Moskva104.63 0 116.37 52 104.638.62/9,00
20.5/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha105.31 0 107.29 8 105.319.30/9,7358
21.8/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc108.16 4 104.07 2 106.0710.06/10,5352
22.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.33 4 107.73 0 107.7311.72/12,2346
23.6/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha115.36 2 107.97 0 107.9711.96/12,5340
24.9/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB102.19 6 106.30 2 108.1912.18/12,7334
25.10/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.80 4 106.44 2 108.4412.43/12,9328
26.7/DMTRIOMPHE Ianis 2006 9 FRA Chambery canoé kayak.3.00 999 104.72 4 108.7212.71/13,20
27.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus109.15 4 107.54 2 109.5413.53/14,1322
28.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy112.81 0 109.59 0 109.5913.58/14,1316
30.11/DSURBAN Michal 2004 Šumperk105.75 54 104.07 6 110.0714.06/14,6310
31.12/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh109.83 6 110.54 0 110.5414.53/15,1304
31.13/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky110.54 0 111.32 6 110.5414.53/15,1298
33.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc110.85 0 112.58 2 110.8514.84/15,5292
34.9/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB109.47 8 107.10 4 111.1015.09/15,7286
35.10/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB110.82 2 109.48 2 111.4815.47/16,1280
36.3/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice118.42 6 111.63 0 111.6315.62/16,3274
37.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand107.96 4 104.86 50 111.9615.95/16,6268
38.11/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand115.02 0 110.20 2 112.2016.19/16,9262
39.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy110.43 2 110.09 8 112.4316.42/17,1256
40.5/U23NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha114.19 4 112.74 0 112.7416.73/17,4250
41.12/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice116.13 2 113.11 0 113.1117.10/17,8244
42.6/U23ŠVEJD Jakub 2001 Sušice107.87 8 109.30 4 113.3017.29/18,0238
43.7/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec107.43 6 107.92 60 113.4317.42/18,1232
44.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz110.03 4 116.58 4 114.0318.02/18,8226
46.8/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava111.16 4 112.15 4 115.1619.15/19,9220
47.14/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha121.52 6 107.19 8 115.1919.18/20,0214
48.6/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc114.87 2 111.21 4 115.2119.20/20,0208
49.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand113.82 2 126.82 2 115.8219.81/20,6202
50. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa115.31 2 112.82 4 116.8220.81/21,7196
51.8/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand114.97 2 114.35 4 116.9720.96/21,8190
52.15/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha114.46 6 109.15 8 117.1521.14/22,0184
53.16/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice114.22 4 115.31 2 117.3121.30/22,2178
54. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy115.01 4 120.71 4 119.0123.00/24,0172
55.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz117.16 2 115.65 56 119.1623.15/24,1166
56.9/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand118.61 2 111.34 8 119.3423.33/24,3160
57.14/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice135.68 6 115.37 4 119.3723.36/24,3154
58.15/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand119.69 2 117.49 2 119.4923.48/24,5148
59.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy159.81 2 119.65 0 119.6523.64/24,6142
60.10/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice122.46 60 107.71 12 119.7123.70/24,7136
61.11/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava118.19 2 116.21 6 120.1924.18/25,2130
62.16/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná121.23 0 121.07 0 121.0725.06/26,1124
63.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz121.38 0 121.57 4 121.3825.37/26,4118
64.12/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc121.69 0 118.99 10 121.6925.68/26,7112
65.9/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky119.09 4 118.45 4 122.4526.44/27,5106
66.13/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky118.50 4 115.76 8 122.5026.49/27,6100
67.14/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK122.53 0 127.93 6 122.5326.52/27,694
68.17/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.119.98 4 118.68 4 122.6826.67/27,888
69.17/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak117.27 6 129.28 8 123.2727.26/28,482
70.18/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc115.77 8 113.73 10 123.7327.72/28,976
71.15/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha138.10 6 121.91 2 123.9127.90/29,170
72.16/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc123.82 4 118.08 6 124.0828.07/29,264
73.18/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB119.07 6 118.90 8 125.0729.06/30,358
74.17/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand127.98 12 125.11 0 125.1129.10/30,352
75.2/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy121.62 6 117.57 8 125.5729.56/30,851
76.10/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha127.34 54 122.17 4 126.1730.16/31,450
77.18/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha121.35 10 120.25 6 126.2530.24/31,549
78.19/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc120.99 6 126.90 8 126.9930.98/32,348
79.19/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand123.38 58 123.40 4 127.4031.39/32,747
80.20/DMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand121.58 6 128.12 0 127.5831.57/32,946
81.19/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy124.24 4 123.74 4 127.7431.73/33,045
82.21/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava127.23 2 121.94 6 127.9431.93/33,344
83.22/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak123.76 8 122.03 6 128.0332.02/33,443
84.3/VMKYSELA David 1977 3+ Kralupy128.90 0 126.42 2 128.4232.41/33,842
85.23/DMNEDEJKIVIC Mitulin 2006 9 SRB Kajak Klub IBAR Kraljevo127.78 2 133.10 12 129.7833.77/35,20
86.5/VTRIOMPHE Emmanuel 1973 9 FRA Chambery canoé kayak.122.23 8 120.67 54 130.2334.22/35,60
87.24/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor134.73 52 125.13 6 131.1335.12/36,641
88.20/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec129.39 2 135.09 2 131.3935.38/36,940
89.20/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec128.11 4 125.43 8 132.1136.10/37,639
90.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV129.50 4 126.22 6 132.2236.21/37,738
91.4/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec132.34 0 140.22 2 132.3436.33/37,837
92.21/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky128.45 4 120.55 106 132.4536.44/38,036
93.21/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice129.96 10 124.83 8 132.8336.82/38,435
94.22/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná128.39 14 127.46 6 133.4637.45/39,034
95.2/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand154.67 56 129.47 4 133.4737.46/39,033
96.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc131.95 4 125.63 8 133.6337.62/39,232
97.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha128.99 16 127.66 6 133.6637.65/39,231
98.25/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB122.79 54 123.83 10 133.8337.82/39,430
99.22/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha128.49 10 129.85 4 133.8537.84/39,429
100.5/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava138.62 10 130.03 4 134.0338.02/39,628
101.26/DMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov129.82 10 132.32 4 136.3240.31/42,027
102.6/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha134.34 6 130.43 6 136.4340.42/42,126
103.7/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha144.51 2 134.18 4 138.1842.17/43,925
104.27/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol135.47 4 136.69 10 139.4743.46/45,324
105.23/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn143.14 10 134.66 6 140.6644.65/46,523
106.24/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha145.50 6 133.95 8 141.9545.94/47,822
107.25/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.134.29 10 187.47 6 144.2948.28/50,321
108.28/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk135.53 10 148.57 56 145.5349.52/51,620
109.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy136.60 10 149.08 6 146.6050.59/52,719
110.26/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha141.09 6 138.92 12 147.0951.08/53,218
111.8/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc137.85 54 145.91 2 147.9151.90/54,117
112.29/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz151.00 14 140.01 10 150.0154.00/56,216
113.27/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha133.04 18 131.50 58 151.0455.03/57,315
114.9/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice164.47 8 141.53 10 151.5355.52/57,814
115.10/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha145.74 14 144.81 8 152.8156.80/59,213
116.28/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná146.57 10 147.92 6 153.9257.91/60,312
117.6/VHORÁK David 1976 3+ Frol144.00 10 4.00 999 154.0057.99/60,411
118.11/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy136.14 64 145.90 12 157.9061.89/64,510
119.29/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy131.80 106 151.74 8 159.7463.73/66,49
120.5/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy180.05 120 152.82 16 168.8272.81/75,88
121.12/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.193.70 8 164.03 6 170.0374.02/77,17
122.6/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol169.06 6 154.29 58 175.0679.05/82,36
123.13/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy169.96 6 163.26 18 175.9679.95/83,35
124.30/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.157.40 20 4.00 999 177.4081.39/84,84
125.14/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy163.87 112 179.01 12 191.0195.00/98,93
126.30/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha140.54 62 145.56 56 201.56105.55/109,92
127.15/ZMTRIOMPHE Timéo 2009 9 FRA Chambery canoé kayak.149.41 54 142.97 104 203.41107.40/111,90
128.16/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha149.05 60 165.82 64 209.05113.04/117,71
129.31/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB159.77 68 249.14 116 227.77131.76/137,20
  DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOUN Matěj 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
153.06 12 184.94 62 165.06 18
2.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 168.52 12 180.5215.46/9,412
3.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
156.04 60 4.00 999 216.0450.98/30,96
Oddíl