5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

15.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice76.11 0 72.29 2 74.29
2K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.74.42 0 72.37 50 74.42
3K1M/3BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus73.51 2 72.89 6 75.51
4K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky75.56 0 78.02 4 75.56
5K1M/5KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc77.00 0 76.00 50 77.00
6C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.78.00 0 80.07 4 78.00
7K1M/6POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy76.23 2 81.86 56 78.23
8C1M/2HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.78.33 0 78.15 4 78.33
9K1M/7DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc78.51 0 77.76 2 78.51
10K1M/8TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc82.60 0 78.65 0 78.65
11K1M/9STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky77.96 2 81.29 4 79.96
12K1M/10ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha78.13 2 76.54 6 80.13
13K1M/11MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.79.53 54 80.21 0 80.21
14K1M/12VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky76.63 4 77.54 8 80.63
15C1M/3FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.81.95 0 86.91 6 81.95
16C1M/4LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha84.47 4 82.15 0 82.15
17K1M/13PRELL Pavel 1976 2 Kralupy82.17 0 85.53 2 82.17
18K1M/14BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB81.42 2 80.32 2 82.32
19K1M/15ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava80.47 2 78.92 52 82.47
20K1M/16KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc82.68 0 91.81 54 82.68
21K1M/17RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc82.69 0 81.62 2 82.69
22K1M/18PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha78.73 4 79.07 52 82.73
23K1M/19MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno82.31 4 78.92 4 82.92
24K1M/20PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.81.05 2 98.50 2 83.05
25K1M/21KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí77.66 58 77.07 6 83.07
26K1M/22REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB81.87 54 81.22 2 83.22
27K1M/23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB84.56 10 83.40 0 83.40
28K1M/24MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava81.90 2 79.49 58 83.90
29C1M/5LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.84.06 0 84.46 4 84.06
30K1M/25CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz80.17 4 88.10 206 84.17
31K1M/26BERAN Václav 2000 2 USK Pha84.18 0 100.95 6 84.18
32K1M/27ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.25 0 81.30 110 84.25
33K1W/1ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.84.53 0 84.35 2 84.53
34C1M/6KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB91.42 58 78.68 6 84.68
35K1M/28MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.11 0 82.85 2 84.85
36K1M/29BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice76.87 8 77.26 52 84.87
37K1M/30HALA Jiří 2002 2 Olomouc81.01 4 81.56 156 85.01
38K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice85.55 4 83.13 2 85.13
39C1M/7HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja83.47 2 82.49 54 85.47
40K1M/31VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.92.73 4 85.50 0 85.50
41K1W/3KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc101.35 0 85.51 0 85.51
42C1M/8KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV90.32 2 85.62 0 85.62
43K1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.83.94 2 86.14 6 85.94
44C1M/9RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.84.28 2 89.91 2 86.28
45C1M/10KRÁL Adam 2003 2 USK Pha86.34 8 84.33 2 86.33
46C1M/11BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.84.42 2 87.04 6 86.42
47K1M/32BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.82.47 4 80.91 54 86.47
48K1M/33POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice85.00 2 84.54 6 87.00
49K1M/34FRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.09 4 85.09 2 87.09
50K1M/35IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí89.92 8 85.48 2 87.48
51K1M/36STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB83.59 4 87.70 8 87.59
52C1W/1KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc87.85 0 95.05 0 87.85
53K1W/5NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec87.90 0 87.36 6 87.90
54C1M/12ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava83.96 4 97.94 12 87.96
55K1M/37PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB84.66 54 83.98 4 87.98
56C1M/13KAŠPAR Jonáš 1991 3+ Dukla B.85.08 4 86.18 2 88.18
57C1M/14BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus82.32 6 86.97 4 88.32
58C1M/15NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc82.35 6 89.52 62 88.35
59K1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc91.81 2 88.88 0 88.88
60K1M/38BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand85.08 4 87.84 4 89.08
61K1M/39NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.14 2 104.64 52 89.14
62K1W/7NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy85.75 4 87.72 4 89.75
63C1M/16LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha85.90 4 90.12 4 89.90
64C1M/17NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc84.36 54 86.00 4 90.00
65K1W/8VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn88.10 2 94.10 52 90.10
66K1W/9VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor90.33 0 93.27 2 90.33
67K1M/40HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk88.47 2 85.92 56 90.47
68C1M/18WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn86.47 4 82.83 10 90.47
69K1M/41NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy86.80 4 86.69 50 90.80
70C1M/19KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha85.06 6 79.60 52 91.06
71K1M/42RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha91.64 54 89.73 2 91.73
72K1M/43JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.88.96 6 87.87 4 91.87
73K1W/10CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.91.16 4 88.11 4 92.11
74C1M/20PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha90.39 2 107.44 52 92.39
75C1M/21KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc92.58 0 85.54 8 92.58
76K1M/44HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.89 52 88.68 4 92.68
77K1M/45ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice87.03 6 88.49 104 93.03
78C1M/22FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.85.47 100 93.29 0 93.29
79C1M/23GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha92.71 6 85.96 8 93.96
80C1W/2KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc92.08 2 110.62 52 94.08
81C1M/24ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB102.29 54 94.46 0 94.46
82K1M/46RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha85.46 102 92.50 2 94.50
83K1M/47SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice90.65 4 95.92 6 94.65
84C1M/25KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja96.06 4 92.86 2 94.86
85K1M/48STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky89.06 6 99.46 2 95.06
86K1W/11KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.91.15 4 94.13 52 95.15
87C1M/26ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha95.80 52 91.19 4 95.19
88K1M/49BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno91.21 4 109.55 6 95.21
89C1W/3NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno105.60 108 95.50 0 95.50
90K1M/50MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava92.36 50 89.55 6 95.55
91C1M/27FIALA Jakub 2001 2 Olomouc97.23 4 93.58 2 95.58
92K1M/51SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.60 2 103.23 10 95.60
93K1W/12KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava93.62 2 93.75 6 95.62
94C1M/28URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk86.47 52 89.86 6 95.86
95C1M/29CUC Michal 1977 2 Tech.Pha94.69 6 95.87 0 95.87
96K1M/52CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.96.32 0 90.00 108 96.32
97K1M/53KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.98.05 6 90.92 6 96.92
98K1M/54GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa87.95 54 97.10 0 97.10
99K1W/13DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha95.43 2 96.40 6 97.43
100K1W/14KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy104.37 54 95.52 2 97.52
101K1M/55HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec90.36 8 100.84 8 98.36
102C1M/30URBAN Michal 2004 2 Šumperk92.49 6 116.81 56 98.49
103C2M/1KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš, 1991, Dukla B. KAŠPAR Jonáš
1998
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
92.81 6 94.93 4 98.81
104K1W/15BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha96.98 2 102.12 52 98.98
105C1M/31STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.36 8 91.13 56 99.36
106K1M/56KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha93.44 6 89.85 54 99.44
107K1M/57HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak97.89 4 97.79 2 99.79
108K1M/58TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.57 52 90.12 10 100.12
109C1M/32BEIER Matouš 2004 2 Trutnov94.13 6 112.85 4 100.13
110C1W/4KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha96.72 52 96.31 4 100.31
111K1W/16DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc97.11 4 94.61 6 100.61
112K1M/59FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa96.64 4 111.24 14 100.64
113C1M/33PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB96.73 4 102.31 58 100.73
114C1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn95.31 6 94.92 6 100.92
115K1M/60KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc103.22 4 95.32 6 101.32
116C1M/34VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha105.52 4 97.32 4 101.32
117K1M/61SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK93.35 8 102.31 6 101.35
118C1M/35POLLERT Jan 2005 2 USK Pha98.04 4 4.00 999 102.04
119C1M/36ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB103.96 16 96.20 6 102.20
120K1M/62NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha94.21 8 98.32 12 102.21
121K1M/63PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.73 56 92.22 10 102.22
122C1M/37POSPÍCHAL Radek 1994 2 SKVS ČB90.96 108 94.37 8 102.37
123C1M/38NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc98.82 4 143.99 2 102.82
124K1W/17RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha100.89 2 105.44 10 102.89
125K1M/64DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha105.77 2 96.93 6 102.93
126K1M/65MILYAN David 2001 2 L.Žatec100.97 60 95.03 8 103.03
127K1M/66HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.13 2 104.81 8 104.13
128K1W/18ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice102.41 2 101.95 4 104.41
129K1M/67ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.61 6 103.26 6 104.61
130K1M/68ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha94.73 10 117.76 108 104.73
131K1M/69MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak98.89 6 145.93 64 104.89
132C1W/6DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno111.27 2 103.00 2 105.00
133C1M/39KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc103.05 60 97.14 8 105.14
134K1W/19KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha95.68 10 103.86 56 105.68
135C1M/40JANŮ Filip 2002 2 Olomouc91.98 14 99.50 14 105.98
136K1M/70MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.24 6 102.10 4 106.10
137K1M/71NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB106.17 0 117.86 60 106.17
138K1M/72JINEK Hugo 2005 2 USK Pha102.19 4 107.70 8 106.19
139K1W/20ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB96.42 12 100.34 6 106.34
140K1W/21KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV99.85 8 100.69 6 106.69
141C1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha182.38 12 101.25 6 107.25
142C1M/41KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.97.93 10 110.99 356 107.93
143K1M/73ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.104.20 4 112.78 2 108.20
144C1W/8DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc107.00 2 100.30 8 108.30
145K1M/74GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc109.21 6 102.74 6 108.74
146K1M/75TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn97.11 54 98.81 10 108.81
147K1M/76SAHULA Matěj 2003 2 Benátky99.13 54 102.82 6 108.82
148K1M/77PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh98.74 208 98.90 10 108.90
149C2X/1KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
101.20 8 4.00 999 109.20
150K1W/22MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami107.37 2 122.99 2 109.37
151K1W/23KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí98.44 58 101.45 8 109.45
152K1W/24GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice101.54 8 111.33 10 109.54
153K1M/78SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec108.33 12 103.57 6 109.57
154K1W/25DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc101.83 8 126.89 8 109.83
155K1W/26RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc106.17 4 112.34 56 110.17
156C1M/42ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.102.43 8 106.81 60 110.43
157C1W/9ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc106.14 6 100.74 10 110.74
158C2M/2SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
104.99 60 97.07 14 111.07
159K1W/27HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK105.38 6 111.06 4 111.38
160C2X/2BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 105.40 6 111.40
161K1W/28DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha98.17 50 107.78 4 111.78
162K1M/79DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy100.05 60 104.03 8 112.03
163C1M/43POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha103.84 54 106.07 6 112.07
164K1M/80HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk107.04 6 106.12 8 113.04
165K1W/29ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc109.23 4 104.68 14 113.23
166K1W/30ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha105.64 8 115.48 102 113.64
167K1M/81KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice105.70 8 97.50 52 113.70
168K1M/82SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice109.86 4 108.17 106 113.86
169K1W/31DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno102.52 12 106.00 8 114.00
170C1M/44WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn100.06 14 114.29 110 114.06
171K1M/83PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB103.05 106 106.93 8 114.93
172K1M/84VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk106.94 8 170.67 14 114.94
173K1M/84ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.99 56 110.94 4 114.94
174K1W/32KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK113.71 2 111.32 4 115.32
175K1M/86STEHNO Petr 2003 2 USK Pha110.03 6 109.42 212 116.03
176C1W/10CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.117.96 4 110.13 6 116.13
177K1M/87MÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.56 8 115.31 12 116.56
178K1W/33SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.106.65 10 107.01 50 116.65
179K1M/88BEIER Alva 2005 3+ Trutnov113.04 4 1.00 999 117.04
180C1M/45JIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.30 14 114.37 10 117.30
181C1W/11KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava111.45 6 116.89 154 117.45
182K1W/34KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky115.95 2 116.21 58 117.95
183K1W/35ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha139.48 160 110.23 8 118.23
184K1M/89KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor118.39 0 117.66 4 118.39
185K1M/90ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice110.44 8 123.19 50 118.44
186K1M/91BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk124.79 256 106.93 12 118.93
187K1M/92ŠULC Karel 2000 2 KK Brand113.12 6 115.05 60 119.12
188K1M/93ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc138.17 54 115.65 4 119.65
189K1W/36PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky129.86 104 108.10 12 120.10
190K1M/94CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy112.37 8 98.67 56 120.37
191K1M/95GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice161.84 4 120.84 0 120.84
192K1W/37NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno114.79 8 115.40 6 121.40
193C1W/12MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha110.28 12 120.79 8 122.28
194K1W/38KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.121.30 2 130.44 112 123.30
195C2M/3WENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
119.37 16 113.32 10 123.32
196K1W/39MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha130.40 10 119.72 4 123.72
197C2X/3DOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
115.94 8 4.00 999 123.94
198K1M/96KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB137.22 110 116.06 8 124.06
199C1M/46KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn142.54 118 116.39 8 124.39
200C1W/13SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.114.55 10 131.33 56 124.55
201C1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc136.26 152 115.56 10 125.56
202K1W/40JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc121.47 6 117.69 8 125.69
203C2X/4URBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
117.90 8 121.11 8 125.90
204C2M/4GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
2 Č.Lípa
Dukla B.
115.76 12 115.17 104 127.76
205K1M/97ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB127.97 0 119.41 12 127.97
206K1M/98ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky77.62 104 76.31 52 128.31
207K1M/99STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc122.93 6 127.21 6 128.93
208C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
129.97 18 117.26 12 129.26
209K1W/41KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.86 62 115.32 14 129.32
210C2M/6PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 115.77 14 129.77
211K1M/100CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha84.23 52 79.41 52 131.41
212K1M/101RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná125.85 6 142.06 114 131.85
213K1M/102CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha115.62 50 127.08 6 133.08
214K1W/42DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk129.76 10 125.51 8 133.51
215K1W/43MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy118.09 16 121.56 54 134.09
216K1M/103SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno129.17 6 149.72 16 135.17
217C1W/15KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.172.21 8 126.80 10 136.80
218C1M/47MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov126.08 12 150.08 258 138.08
219K1M/104KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná143.07 10 129.46 10 139.46
220C1M/48INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK129.32 18 129.97 10 139.97
221K1W/44SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK137.46 10 128.06 12 140.06
222C1W/16RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc134.46 6 111.08 208 140.46
223K1W/45HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice132.97 8 135.65 14 140.97
224C1M/49DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK143.74 6 127.29 14 141.29
225C1W/17VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor129.74 12 159.37 16 141.74
226K1M/105RETEK Václav 2007 3+ Olomouc136.61 6 190.51 4 142.61
227K1M/106ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.109.70 60 89.75 54 143.75
228K1M/107VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava90.86 54 87.75 104 144.86
229C1W/18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí137.79 8 110.23 110 145.79
230K1W/46MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava158.56 6 137.83 8 145.83
231C1M/50PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy90.11 56 83.79 204 146.11
232K1M/108URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc140.45 6 153.96 14 146.45
233C1M/51JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha102.91 164 94.48 52 146.48
234K1M/109RETEK Toman 2007 3+ Olomouc162.10 60 143.30 4 147.30
235C1M/52FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa126.68 254 125.96 22 147.96
236K1W/47STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc182.77 106 148.94 0 148.94
237K1W/48FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami143.89 6 156.61 110 149.89
238K1W/49RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc140.18 10 145.15 64 150.18
239C1M/53POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha137.02 16 140.55 210 153.02
240K1M/110HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc123.75 54 148.92 6 154.92
241K1M/111DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno171.78 204 143.63 12 155.63
242K1M/112MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc103.99 52 105.08 54 155.99
243C1M/54KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc162.59 68 133.26 24 157.26
244C1W/19RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha135.10 60 141.28 16 157.28
245K1M/113VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk101.72 60 160.15 152 161.72
246K1W/50POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.68 110 107.12 56 163.12
247K1W/51DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky152.71 12 127.89 110 164.71
248C1W/20KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava155.71 10 163.76 60 165.71
249K1W/52NOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec189.68 60 152.31 14 166.31
250K1M/114STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná125.50 58 149.09 18 167.09
251K1M/115FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.111.61 56 105.16 106 167.61
252K1M/116ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc125.65 58 157.83 10 167.83
253K1M/117NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor154.12 14 160.27 64 168.12
254C1W/21JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc156.43 108 110.80 58 168.80
255C1M/55HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn116.99 108 117.12 52 169.12
256K1W/53HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn126.39 54 112.29 58 170.29
257C2M/7MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
155.18 16 1.00 999 171.18
258K1M/118KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc130.91 60 120.41 54 174.41
259K1M/119VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor122.25 56 136.00 60 178.25
260K1W/54KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha120.01 62 107.41 460 182.01
261K1W/55FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha113.37 110 128.96 60 188.96
262K1M/120MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.135.30 56 140.85 106 191.30
263K1M/121FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice116.74 152 135.29 58 193.29
264K1W/56ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy136.68 58 175.65 110 194.68
265K1M/122PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná137.71 62 180.67 16 196.67
266K1W/57HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy100.48 106 102.80 102 204.80
267K1W/58HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc151.20 58 118.82 160 209.20
268K1W/59RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná198.29 12 153.04 64 210.29
269K1M/123ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz113.74 102 111.16 258 215.74
270K1W/60MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava126.53 106 123.03 106 229.03
271C1W/22MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami115.15 156 115.45 116 231.45
272K1W/61NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc115.06 316 177.56 62 239.56
273C2M/8HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
146.20 168 128.17 162 290.17
Oddíl