6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně

01.05.2022   Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem
ředitel: Knebel Robert   vrchní rozhodčí: Rolečková Libuše
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.15:03,93 75/138/0
2.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor15:24,3620.43/2,368/126/0
3.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel15:24,7320.80/2,362/0/42
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:25,5621.63/2,457/114/0
5.3/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov15:36,9833.05/3,753/102/0
6. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.15:39,5335.60/3,949/90/0
7.4/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm15:43,8739.94/4,446/0/30
8.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.15:45,7241.79/4,643/78/0
9. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.16:09,0365.10/7,240/66/0
10.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.16:18,9074.97/8,337/54/0
11.6/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.16:23,7979.86/8,835/42/0
12.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel16:39,2095.27/10,533/0/18
13.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.16:54,05110.12/12,231/30/0
14. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž16:59,19115.26/12,829/0/6
15.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto17:01,65117.72/13,027/24/0
16.7/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.17:28,28144.35/16,025/18/0
17.2/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.17:57,13173.20/19,223/12/0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.DNS 0/0/0
  ČAMEK David 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.DNS 0/0/0
  JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.PhaDNS 0/0/0
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0/0/0
  PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.DNS 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  STRATIL Filip 2006 2 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor15:18,80 75/96/0
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.15:41,1522.35/2,468/84/0
3.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno15:55,8037.00/4,062/0/48
4.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.15:57,9739.17/4,357/72/0
5.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto16:06,3647.56/5,253/60/0
6. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha16:08,1549.35/5,449/48/0
7.4/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno16:09,4750.67/5,546/0/36
8.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK16:24,3865.58/7,143/0/24
9.4/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz16:45,6186.81/9,440/36/0
10. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.16:59,41100.61/11,037/24/0
11.5/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc17:00,20101.40/11,035/0/12
12.6/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná17:10,67111.87/12,233/0/6
13.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha18:07,19168.39/18,331/12/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.DNS 0/0/0
  SLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko PlzDNS 0/0/0
  ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 OlomoucDNS 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.DNS 0/0/0
  KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 1 Loko PlzDNF 0/0/0
  HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 OlomoucDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:01,01 75/0/126
2.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz14:20,2119.20/2,368/186/0
3.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha14:22,2421.23/2,562/174/0
4.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily14:25,6324.62/2,957/162/0
5.3/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno14:30,1929.18/3,553/0/114
6.1/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.14:31,1930.18/3,649/150/0
7.4/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc14:33,2632.25/3,846/0/102
8.5/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí14:38,6737.66/4,543/0/90
9.6/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm15:02,8861.87/7,440/0/78
10.2/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc15:03,3462.33/7,437/0/66
11.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav15:10,0869.07/8,235/138/0
12.3/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc15:11,1570.14/8,333/0/54
13.7/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.15:18,9577.94/9,331/126/0
14. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto15:20,2579.24/9,429/114/0
15.8/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha15:20,9979.98/9,527/102/0
16.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK15:25,3884.37/10,025/96/0
17.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz15:26,6785.66/10,223/90/0
18.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz15:27,8586.84/10,321/84/0
19.2/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov15:30,9789.96/10,719/78/0
20.4/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc15:31,9290.91/10,817/0/42
21.5/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha15:36,2895.27/11,315/72/0
22.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc15:38,3397.32/11,614/0/30
23.6/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc15:42,55101.54/12,113/0/18
24.9/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:43,79102.78/12,212/66/0
25.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno15:45,64104.63/12,411/0/12
26.11/U23LACINA Jakub 2003 1 Semily15:48,93107.92/12,810/60/0
27.7/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily15:51,95110.94/13,29/54/0
28.8/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand16:00,09119.08/14,28/48/0
29.9/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc16:02,33121.32/14,47/0/6
30.10/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha16:14,72133.71/15,96/42/0
31.11/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand16:24,93143.92/17,15/36/0
32.12/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice16:26,70145.69/17,34/30/0
33.3/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.16:29,92148.91/17,73/24/0
34.13/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto17:04,56183.56/21,82/18/0
35.4/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto19:53,18352.17/41,91/12/0
  KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.DNS 0/0/0
  PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KUTÍN Filip 2007 3 OlomoucDNS 0/0/0
  POPELKA Petr 2005 3 KK BrandDNS 0/0/0
  TREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.PhaDNS 0/0/0
  BERKA Štěpán 2002 3 LitovelDNS 0/0/0
  SEDLÁK Václav 2007 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  NOVOTNÝ Štěpán 2006 2 SemilyDNS 0/0/0
  DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  HYNEK Pavel 2003 2 SemilyDNS 0/0/0
  KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK BrandDNS 0/0/0
  PLEŠTIL Šimon 2007 2 SemilyDNS 0/0/0
  BEK Matyáš 2006 2 TýništěDNF 0/0/0
  NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.DNS 0/0/0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.PhaDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno16:47,69 75/0/24
2.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc17:30,3842.69/4,268/0/12
3.2/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.18:15,2387.54/8,762/24/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.DNS 0/0/0
  HOROVÁ Klára 1998 1 OlomoucDNS 0/0/0
  CHROMÁ Nicol 2004 2 OlomoucDNS 0/0/0
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.DSQ 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
14:40,62 75/54/0
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:13,9233.30/3,868/42/0
3.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
15:17,0536.43/4,162/0/24
4.1/DSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
1 Trutnov
Pardub.
15:41,3360.71/6,957/30/0
5.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:04,5983.97/9,553/18/0
6.2/VCHLOUBA Luboš
JINDRÁK Petr
1959
1969
2 Boh.Pha
Tech.Pha
16:23,59102.97/11,749/6/0
7.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
16:41,39120.77/13,746/0/12
  STRATIL Filip
ČAMEK David
2006
2006
2 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
  JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0/0/0
  PEŠKA Libor
KAŠPAROVÁ Anna
1987
1985
2 Č.Kruml.
Sláv.HK
DNS 0/0/0
  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0/0/0
  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
Oddíl