5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně

30.04.2022   Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem
ředitel: Knebel Robert   vrchní rozhodčí: Rolečková Libuše
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 1 VS Tábor01:35,88 01:34,16 01:34,16 75/147/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:35,69 01:34,55 01:34,550.39/0,468/135/0
3. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:36,24 01:36,23 01:36,232.07/2,262/123/0
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:37,42 01:36,81 01:36,812.65/2,857/111/0
5.2/DSSALAJ František 2004 1 Litovel01:37,23 01:37,03 01:37,032.87/3,053/0/49
6.1/VNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:37,28 01:37,83 01:37,833.67/3,949/99/0
7.3/DSRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm01:38,03 01:38,36 01:38,364.20/4,546/0/37
8.4/DSBEIER Matouš 2004 1 Trutnov01:38,74 01:39,18 01:39,185.02/5,343/87/0
9.5/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.01:39,10 01:39,15 01:39,104.94/5,240/75/0
10.6/DSBEIER Alva 2005 1 Pardub.01:40,80 01:39,25 01:39,255.09/5,437/63/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:39,41 01:40,07 01:39,415.25/5,635/51/0
12. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž01:41,12 01:42,46 01:41,126.96/7,433/0/25
13.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.01:45,68 01:42,62 01:42,628.46/9,031/39/0
14.7/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:43,44 01:42,90 01:42,908.74/9,329/33/0
15.1/U23ŠMAKAL Petr 2003 1 Litovel01:48,47 01:45,02 01:45,0210.86/11,527/0/13
16. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha01:45,43 01:45,05 01:45,0510.89/11,625/27/0
17.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto01:51,61 01:47,05 01:47,0512.89/13,723/21/0
18.2/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:49,39 01:50,78 01:49,3915.23/16,221/15/0
19.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:53,64 01:49,73 01:49,7315.57/16,519/9/0
20.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:50,62 01:49,90 01:49,9015.74/16,717/3/0
21.3/DMSTRATIL Filip 2006 2 Litovel01:54,93 01:50,03 01:50,0315.87/16,915/0/7
22.4/DMČAMEK David 2006 3 Litovel01:50,88 01:53,87 01:50,8816.72/17,814/0/1
23.5/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:52,96 02:13,57 01:52,9618.80/20,013/2/0
24.6/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.02:01,82 01:53,41 01:53,4119.25/20,412/1/0
25. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993505.83/3.723,30/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 MT VS Tábor01:37,08 01:33,73 01:33,73 75/109/0
2.1/DSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.01:39,25 01:35,38 01:35,381.65/1,868/97/0
3.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:37,25 01:38,12 01:38,124.39/4,762/0/55
4.3/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno01:38,43 01:38,28 01:38,284.55/4,957/0/43
5.2/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 1 Loko Plz01:42,52 01:39,42 01:39,425.69/6,153/85/0
6.4/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:40,24 01:39,76 01:39,766.03/6,449/73/0
7.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 1 VSDK01:39,63 01:39,84 01:39,846.11/6,546/0/31
8. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha01:40,45 01:41,15 01:41,157.42/7,943/61/0
9. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:42,56 01:42,84 01:42,568.83/9,440/49/0
10.4/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto01:44,84 01:43,41 01:43,419.68/10,337/37/0
11.5/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:44,47 01:45,17 01:44,4710.74/11,535/0/19
12.5/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 01:44,82 01:44,8211.09/11,833/25/0
13.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc01:45,61 01:46,70 01:45,6111.88/12,731/0/13
14.1/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:48,61 01:46,23 01:46,2312.50/13,329/0/7
15.6/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná01:46,74 01:50,32 01:46,7413.01/13,927/0/1
16.7/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 2 Loko Plz01:47,38 01:48,14 01:47,3813.65/14,625/19/0
17.6/U23MÁDROVÁ Amálie 2003 1 Loko Plz00:00,00 01:47,49 01:47,4913.76/14,723/13/0
18.2/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha01:48,84 01:49,11 01:48,8415.11/16,121/7/0
19.3/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.02:16,19 02:06,83 02:06,8333.10/35,319/1/0
20. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993506.26/3.740,80/0/0
21. TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.00:00,00 00:00,00 59:59,993506.26/3.740,80/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno01:28,53 01:24,38 01:24,38 75/0/128
2.1/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha01:27,68 01:24,79 01:24,790.41/0,568/238/0
3.2/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno01:26,74 01:28,24 01:28,243.86/4,662/0/116
4.3/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc01:31,07 01:30,44 01:30,446.06/7,257/0/104
5.4/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha01:31,23 01:30,60 01:30,606.22/7,453/226/0
6. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha01:31,02 01:30,67 01:30,676.29/7,537/190/0
7.5/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 MT Loko Plz01:28,42 01:30,95 01:30,956.57/7,849/214/0
8.1/VMRŮZEK Kamil 1977 1 Semily01:30,69 01:30,96 01:30,966.58/7,846/202/0
9.6/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:30,37 01:31,06 01:31,066.68/7,943/0/92
10.7/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm01:31,77 01:32,84 01:32,848.46/10,040/0/80
11.1/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc01:31,90 01:34,37 01:31,907.52/8,935/0/68
12.2/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:32,50 01:32,25 01:32,257.87/9,333/178/0
13.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov01:33,26 01:32,78 01:32,788.40/10,031/166/0
14.3/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc01:41,64 01:33,07 01:33,078.69/10,329/0/56
15.4/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc01:33,64 01:35,04 01:33,649.26/11,027/0/44
16.8/U23LACINA Jakub 2003 1 Semily01:33,92 01:34,16 01:33,929.54/11,325/154/0
17.5/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc01:40,39 01:33,99 01:33,999.61/11,423/0/32
18.9/U23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:34,04 01:34,22 01:34,049.66/11,421/142/0
19. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto01:34,08 01:37,05 01:34,089.70/11,519/136/0
20.10/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.01:34,16 01:39,49 01:34,169.78/11,617/130/0
21.6/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc01:34,26 01:34,78 01:34,269.88/11,715/0/20
22.1/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:34,41 01:35,25 01:34,4110.03/11,914/124/0
23.2/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav01:34,59 01:34,50 01:34,5010.12/12,013/118/0
24.7/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha01:36,97 01:34,59 01:34,5910.21/12,112/112/0
25.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno01:36,41 01:34,79 01:34,7910.41/12,311/0/14
26.8/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:40,57 01:34,88 01:34,8810.50/12,410/106/0
27.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK01:36,13 01:36,37 01:36,1311.75/13,99/100/0
28.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:36,70 01:37,51 01:36,7012.32/14,68/0/8
29.3/VMTREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha01:36,77 01:39,10 01:36,7712.39/14,77/94/0
30.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz01:38,12 01:39,47 01:38,1213.74/16,36/88/0
31.9/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand01:39,00 01:38,24 01:38,2413.86/16,45/82/0
32.10/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:41,11 01:38,86 01:38,8614.48/17,24/76/0
33.12/U23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand01:39,73 01:39,16 01:39,1614.78/17,53/70/0
34.3/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště01:40,18 01:39,77 01:39,7715.39/18,22/64/0
35.11/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha01:41,84 01:40,37 01:40,3715.99/18,91/58/0
36.12/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand01:40,54 01:40,79 01:40,5416.16/19,20/52/0
37.13/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto01:40,66 01:44,37 01:40,6616.28/19,30/46/0
38.4/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto01:58,05 01:41,89 01:41,8917.51/20,80/40/0
39.13/U23DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.01:41,97 01:45,56 01:41,9717.59/20,80/34/0
40.5/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.01:45,73 01:42,16 01:42,1617.78/21,10/28/0
41.6/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily01:42,24 01:43,30 01:42,2417.86/21,20/22/0
42.7/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.01:42,37 01:43,33 01:42,3717.99/21,30/16/0
43.14/U23HYNEK Pavel 2003 2 Semily01:43,16 01:42,91 01:42,9118.53/22,00/10/0
44.14/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand01:43,68 01:44,11 01:43,6819.30/22,90/4/0
45.8/DMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:45,80 01:44,20 01:44,2019.82/23,50/0/2
46.9/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily01:44,39 01:44,31 01:44,3119.93/23,60/3/0
47.1/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:48,45 01:44,91 01:44,9120.53/24,30/2/0
48.15/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:48,36 01:49,17 01:48,3623.98/28,40/0/1
49.10/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto01:56,87 01:50,15 01:50,1525.77/30,50/1/0
50. KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993515.61/4.166,40/0/0
51. NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993515.61/4.166,40/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno01:44,05 01:42,70 01:42,70 75/0/42
2. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:52,02 01:48,17 01:48,175.47/5,368/36/0
3.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc01:47,94 01:48,46 01:48,465.76/5,662/0/30
4.2/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto01:58,62 01:53,12 01:53,1210.42/10,157/24/0
5.3/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.01:54,91 01:53,75 01:53,7511.05/10,853/12/0
6. HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc02:07,39 01:56,95 01:56,9514.25/13,949/0/18
7.4/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc02:11,05 02:20,54 02:20,5437.84/36,846/0/6
8. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993497.29/3.405,30/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
01:32,77 01:32,28 01:32,28 75/72/0
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:34,96 01:34,48 01:34,482.19/2,468/60/0
3.1/U23SALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
MT Litovel
Litovel
01:36,92 01:34,74 01:34,742.45/2,762/0/30
4.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:41,62 01:38,12 01:38,125.83/6,357/48/0
5.1/VSREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
01:41,77 01:42,54 01:42,5410.25/11,153/0/18
6.2/VCHLOUBA Luboš
JINDRÁK Petr
1959
1969
2 Boh.Pha
Tech.Pha
01:42,06 01:43,22 01:43,2210.93/11,849/36/0
7. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:43,91 01:43,61 01:43,6111.32/12,346/24/0
8.1/DSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
1 Trutnov
Pardub.
01:37,71 01:52,45 01:52,4520.16/21,843/18/0
9. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
01:51,18 01:45,68 01:45,6813.39/14,540/12/0
10.1/VMPEŠKA Libor
KAŠPAROVÁ Anna
1987
1985
2 Č.Kruml.
Sláv.HK
01:46,00 01:46,17 01:46,0013.71/14,937/6/0
11.1/DMSTRATIL Filip
ČAMEK David
2006
2006
2 Litovel
Litovel
01:47,00 01:49,08 01:47,0014.71/15,935/0/6
12. NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 59:59,993507.70/3.800,70/0/0
Oddíl