6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR

20.05.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec00:46,28 75/35/0
2. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.00:48,792.50/5,468/29/0
3. HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml.00:46,480.19/0,462/23/0
4. RYGEL Marek 1989 KK Brno00:47,951.66/3,657/0/39
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.00:48,952.66/5,753/17/0
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto00:49,202.91/6,349/11/0
7. ŠVADLENA Václav 1985 3 Č.Kruml.00:48,912.62/5,746/10/0
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:48,552.26/4,943/9/0
9.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:49,853.56/7,740/0/33
10.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 3+ Litovel00:49,313.02/6,537/0/27
11.2/U23KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc00:49,673.38/7,335/0/21
12.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.00:54,378.08/17,533/8/0
13. NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.00:51,054.76/10,331/7/0
14.4/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.00:55,068.77/18,929/6/0
15.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.00:51,805.51/11,927/5/0
16. JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha00:52,506.21/13,425/4/0
17.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:53,977.68/16,623/0/15
18.1/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk00:59,5013.21/28,521/0/9
19.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3+ Litovel00:55,949.65/20,819/0/8
20. ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto00:56,7810.49/22,717/3/0
21.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:54,127.83/16,915/2/0
22.4/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:54,618.32/18,014/1/0
23.2/DSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.00:56,8610.57/22,813/0/7
24.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm00:58,2611.97/25,912/0/6
25.3/DSHENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.00:58,5012.21/26,411/0/5
26.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno00:59,6513.36/28,910/0/4
27.3/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:00,6814.39/31,19/0/0
28.4/ZSSALAJ František 2004 Litovel01:15,5629.27/63,28/0/3
29.5/ZSGEPRT David 2005 Litovel01:07,4621.17/45,77/0/2
30.6/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:05,5919.30/41,76/0/1
31.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc01:08,0121.72/46,95/0/0
32.8/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc01:07,6421.35/46,14/0/0
33.9/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:07,3921.10/45,63/0/0
34.10/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel01:08,3122.02/47,62/0/0
35.5/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.01:13,1926.90/58,11/0/0
36.6/DMŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:40,8754.58/117,90/0/0
  VITOUL Tomáš 2003 Litovel16:39,00 0/0/0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.16:39,00 0/0/0
  ŠOTOLA Karel 1997 Litovel16:39,00 0/0/0
  PAVLÍK Radek 1992 VSDK16:39,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:48,71 75/50/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:48,910.20/0,468/38/0
3.3/U23HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:49,680.97/2,062/0/71
4.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha00:49,961.25/2,657/32/0
5. PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz00:49,811.10/2,353/26/0
6.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha00:49,540.83/1,749/20/0
7.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno00:50,191.48/3,046/0/65
8.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel00:47,24 43/0/59
9.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc00:50,531.82/3,740/0/53
10.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor00:51,572.87/5,937/14/0
11.5/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel00:51,272.56/5,335/0/47
12.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3+ Č.Kruml.00:52,073.36/6,933/8/0
13.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:53,614.90/10,131/0/41
14.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:11,7523.04/47,329/0/35
15.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:54,786.07/12,527/0/29
16.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.00:58,8110.10/20,725/7/0
17.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc00:56,247.53/15,523/0/23
18.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc00:56,207.49/15,421/0/17
19.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:57,368.65/17,819/6/0
20.3/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc00:56,707.99/16,417/0/11
21.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník00:57,078.36/17,215/0/5
22.5/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel00:59,2710.56/21,714/0/4
23.7/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:58,129.41/19,313/5/0
24.6/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav00:59,8311.12/22,812/4/0
25.7/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc01:02,2013.49/27,711/0/3
26.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:05,0416.33/33,510/0/2
27. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc01:00,8212.11/24,99/0/1
28.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc01:03,8815.17/31,18/0/0
29.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:01,7613.05/26,87/3/0
30.6/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:11,3722.66/46,56/0/0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav16:39,00 5/2/0
32.6/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.01:03,6214.91/30,64/1/0
33.7/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:10,3021.59/44,33/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 Olomouc00:45,45 75/0/103
2.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha00:44,93 68/91/0
3. HÁLA Richard 1992 Olomouc00:42,82 62/0/97
4. SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:45,06 57/0/91
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha00:45,810.36/0,853/85/0
6.2/U23KYZLÍK Milan 1999 Roudnice00:46,561.11/2,449/79/0
7. SLEPICA Karel 1988 Olomouc00:44,28 46/0/85
8.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha00:45,640.19/0,443/73/0
9.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:46,190.74/1,640/0/79
10.4/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc00:46,180.73/1,637/0/73
11. FRANČEŠKIN Maks 92 9 SLO00:45,30 0/0/0
12.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:51,305.85/12,935/0/67
13.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov00:51,506.05/13,333/67/0
14. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha00:47,171.72/3,831/61/0
15.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště00:48,422.97/6,529/55/0
16.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:47,602.15/4,727/49/0
17.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:48,012.56/5,625/0/61
18. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto00:48,042.59/5,723/43/0
19.1/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov00:47,852.40/5,321/37/0
19.5/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha00:47,852.40/5,319/31/0
21.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:49,393.94/8,717/25/0
22.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí00:50,314.86/10,715/0/55
23.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK00:48,172.72/6,014/19/0
24.4/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto00:48,773.32/7,313/18/0
25.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:50,134.68/10,312/17/0
26.7/U23NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov00:48,943.49/7,711/16/0
27.6/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,804.35/9,610/0/49
28.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:50,895.44/12,09/0/43
29.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:54,358.90/19,68/0/37
30.6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:54,008.55/18,87/0/31
31.7/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:50,655.20/11,46/0/25
32.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:54,949.49/20,95/15/0
33.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:50,725.27/11,64/14/0
34.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:50,785.33/11,73/0/19
35.8/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc00:50,895.44/12,02/0/13
36.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:11,9326.48/58,31/0/12
37.10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,355.90/13,00/13/0
38. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:51,456.00/13,20/0/11
39. CINKO Radek 1993 3 Pardub.00:51,566.12/13,50/12/0
40.11/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha00:51,826.37/14,00/11/0
41.3/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice00:55,079.62/21,20/10/0
42.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž00:52,547.09/15,60/0/10
43.7/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.00:55,4710.02/22,00/9/0
44. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:56,3710.92/24,00/0/9
45.4/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:54,699.24/20,30/0/8
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand16:39,00 0/8/0
47.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.00:55,199.74/21,40/7/0
48.9/DSPLACHÝ Vojtěch 2001 3+ Kroměříž00:58,8113.36/29,40/0/7
49.10/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk00:55,6910.24/22,50/0/6
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand16:39,00 0/6/0
51.6/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc00:59,8814.43/31,70/0/5
52.7/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov00:56,6811.23/24,70/5/0
53.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice00:57,5612.11/26,60/4/0
54.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa00:59,6314.18/31,20/3/0
55.11/DSNEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha01:12,9027.45/60,40/2/0
56.9/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha00:58,1912.74/28,00/1/0
57.10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.00:58,4312.98/28,60/0/0
58.11/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:05,8120.36/44,80/0/4
59.8/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž00:58,8613.41/29,50/0/3
60.12/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž01:01,0615.61/34,30/0/2
61.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc01:02,3216.87/37,10/0/1
62.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.01:02,7417.29/38,00/0/0
63.14/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno01:03,0217.57/38,70/0/0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto16:39,00 0/0/0
65.16/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:18,3332.88/72,30/0/0
66.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.01:12,3726.92/59,20/0/0
  ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc16:39,00 0/0/0
  KRČ Ladislav 1999 Dukla B.16:39,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
VSDK
KK Brno
00:47,08 75/0/18
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:48,981.90/4,068/29/0
3. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
00:49,462.38/5,162/17/0
4.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
2 Olomouc
Boh.Pha
00:49,342.26/4,857/11/12
5. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,214.13/8,853/5/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
L.Žatec
L.Žatec
00:50,253.17/6,749/4/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
Litovel
Litovel
00:49,332.25/4,846/0/6
8.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,244.16/8,843/0/5
9.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
KK Brno
Litovel
00:51,894.81/10,240/0/4
10.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Trutnov
Týniště
00:53,386.30/13,437/3/0
11.1/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:52,935.85/12,435/0/3
12. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:52,064.98/10,633/2/0
13.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
Tesla Bo
Boh.Pha
00:52,074.99/10,631/1/2
14.2/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
00:52,315.23/11,129/0/1
15.3/DMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
00:54,597.51/16,027/0/0
16.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:57,9510.87/23,125/0/0
17.4/DMVEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,818.73/18,523/0/0
18.2/ZSSALAJ František
VODÁK Norbert
2004
2004
3 Litovel
Litovel
00:59,9412.86/27,321/0/0
19.5/DMŠMAKAL Petr
VITOUL Tomáš
2003
2003
Litovel
Litovel
01:01,7514.67/31,219/0/0
20.3/ZSGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
3 Litovel
Litovel
01:02,1515.07/32,017/0/0
  ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:39,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:58,26 75/21/0
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:52,89 68/9/0
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:55,45 62/0/54
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:59,381.12/1,957/0/42
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.00:59,381.12/1,953/3/0
6.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc00:59,561.30/2,249/0/30
7.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno01:11,2212.96/22,246/0/24
  KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc16:39,00 43/0/18
9.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:01,593.33/5,740/2/0
10.3/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí01:06,007.74/13,337/0/12
11.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc01:03,485.22/9,035/0/6
12.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.01:14,8716.61/28,533/1/0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand16:39,00 31/0/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha16:39,00 0/0/0