vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu

24.09.2016   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc156.70 58 157.10 4 161.10 0
2.2/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc164.60 2 161.60 0 161.600.50/0,30
3.3/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc164.90 2 162.00 2 164.002.90/1,80
4.4/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc162.10 2 162.90 2 164.103.00/1,90
5.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami162.10 4 166.60 2 166.105.00/3,10
5.2/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava162.10 4 165.30 4 166.105.00/3,10
7.5/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí172.20 8 169.20 6 175.2014.10/8,80
8.6/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc172.90 6 174.60 8 178.9017.80/11,00
9.3/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná178.40 10 173.60 6 179.6018.50/11,50
10.4/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc181.50 2 184.60 4 183.5022.40/13,90
11.7/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc172.90 12 188.80 12 184.9023.80/14,80
12.8/PZMČAMEK David 2006 Litovel187.20 0 189.80 4 187.2026.10/16,20
13.9/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc178.70 14 185.20 6 191.2030.10/18,70
14.10/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc192.00 0 190.50 2 192.0030.90/19,20
15.11/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK185.00 12 182.30 10 192.3031.20/19,40
16.12/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh189.30 6 194.70 10 195.3034.20/21,20
17.5/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc194.40 4 200.40 2 198.4037.30/23,20
18.13/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel193.30 6 192.20 10 199.3038.20/23,70
19.14/PZMSTRATIL Filip 2006 Litovel200.70 54 195.60 6 201.6040.50/25,10
20.6/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc193.50 10 199.20 12 203.5042.40/26,30
21.7/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh199.80 4 198.30 12 203.8042.70/26,50
22.15/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK193.10 14 198.20 8 206.2045.10/28,00
23.9/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná204.80 8 210.30 8 212.8051.70/32,10
24.17/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK231.00 6 209.00 4 213.0051.90/32,20
25.10/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno215.30 2 224.10 12 217.3056.20/34,90
26.18/PZMŠIMON Martin 2008 Olomouc212.10 12 217.20 8 224.1063.00/39,10
27.11/PZZKOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc213.40 12 217.60 8 225.4064.30/39,90
28.12/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha217.50 8 224.00 58 225.5064.40/40,00
29.13/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc225.90 8 240.90 4 233.9072.80/45,20
30.19/PZMKAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž214.00 24 228.10 28 238.0076.90/47,70
31.14/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava273.20 120 221.30 22 243.3082.20/51,00
32.20/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel263.70 58 230.90 54 284.90123.80/76,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha121.50 0 120.10 0 120.10 73
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.120.90 2 120.50 2 122.502.40/2,069
3.1/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc120.90 2 4.00 999 122.902.80/2,365
4.1/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc124.30 0 124.50 0 124.304.20/3,561
5. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha126.70 0 124.40 0 124.404.30/3,657
6.2/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno128.00 2 124.60 2 126.606.50/5,453
7.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí126.00 2 126.30 2 128.007.90/6,649
8.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK131.50 0 129.50 0 129.509.40/7,845
9.2/DMZIMA Tomáš 2000 Roudnice131.90 6 128.20 2 130.2010.10/8,441
10.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk126.60 4 4.00 999 130.6010.50/8,737
11.1/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava132.00 2 128.80 2 130.8010.70/8,933
12.3/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk129.90 4 131.00 2 133.0012.90/10,729
13.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc138.00 0 134.90 0 134.9014.80/12,325
14.4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.135.60 0 133.80 6 135.6015.50/12,921
15. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh133.30 4 133.70 2 135.7015.60/13,020
16.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk132.10 4 132.30 4 136.1016.00/13,319
17.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc144.60 2 139.90 0 139.9019.80/16,518
18.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel138.00 4 138.10 2 140.1020.00/16,717
19.5/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž142.90 4 138.40 2 140.4020.30/16,916
20.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc134.60 6 135.30 6 140.6020.50/17,115
21.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí145.20 0 141.50 0 141.5021.40/17,814
22.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk140.10 4 138.80 8 144.1024.00/20,013
23.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná141.60 4 142.60 4 145.6025.50/21,212
24.5/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez.146.80 2 147.10 0 147.1027.00/22,511
25.2/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha149.10 6 148.20 0 148.2028.10/23,410
26.3/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.147.80 6 144.70 6 150.7030.60/25,59
27.6/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.148.80 2 149.40 2 150.8030.70/25,68
28.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc147.20 4 145.30 6 151.2031.10/25,97
29.5/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava148.00 4 149.90 10 152.0031.90/26,66
30.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo153.90 4 152.70 0 152.7032.60/27,15
31.8/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí152.80 6 145.70 8 153.7033.60/28,04
32.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc155.40 6 156.70 4 160.7040.60/33,83
33.9/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno184.60 4 158.00 6 164.0043.90/36,62
34.10/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh163.30 4 166.70 6 167.3047.20/39,31
35.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava167.60 16 161.40 10 171.4051.30/42,70
36.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc170.30 6 166.90 6 172.9052.80/44,00
37.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel174.80 0 172.90 4 174.8054.70/45,50
38.6/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc196.00 2 200.70 6 198.0077.90/64,90
39.7/ZMSALAJ František 2004 Litovel295.10 8 261.40 2 263.40143.30/119,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno118.90 0 118.80 2 118.90 86
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava121.40 2 120.10 0 120.101.20/1,078
3.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava123.00 0 122.40 0 122.403.50/2,970
4.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava119.90 52 118.20 6 124.205.30/4,562
5.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha122.40 4 124.40 6 126.407.50/6,358
6.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc124.70 2 125.40 2 126.707.80/6,654
7.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno130.10 4 126.90 2 128.9010.00/8,450
8.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc127.10 2 129.00 2 129.1010.20/8,646
9.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí128.20 6 128.30 2 130.3011.40/9,642
10.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava135.00 0 131.80 0 131.8012.90/10,838
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc132.50 2 134.00 0 134.0015.10/12,734
12. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh133.50 2 132.30 2 134.3015.40/13,030
13.7/ZSKALISKÁ Tereza 2002 KTK LM137.90 2 135.60 0 135.6016.70/14,00
14.3/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc136.80 4 136.00 0 136.0017.10/14,426
15.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník141.20 0 136.40 0 136.4017.50/14,722
16.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž142.40 4 136.60 0 136.6017.70/14,921
17.4/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava137.60 2 136.80 0 136.8017.90/15,120
18.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.40 0 141.60 2 137.4018.50/15,619
19.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava137.80 0 138.20 2 137.8018.90/15,918
20.8/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM141.40 0 138.40 0 138.4019.50/16,40
21.2/ZMKALISKÁ Ester 2005 KTK LM136.50 2 137.40 6 138.5019.60/16,50
22.9/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc140.60 10 138.50 2 140.5021.60/18,217
23.10/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno138.00 6 137.60 4 141.6022.70/19,116
23.4/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc143.00 4 139.60 2 141.6022.70/19,115
25.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc138.60 4 142.10 4 142.6023.70/19,914
26. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 2 Regent142.20 2 145.60 2 144.2025.30/21,313
27.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc150.50 2 146.00 0 146.0027.10/22,812
28.5/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava147.80 0 147.00 2 147.8028.90/24,311
29.5/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami146.60 4 147.30 4 150.6031.70/26,710
30.4/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc153.00 0 151.30 0 151.3032.40/27,29
31.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc147.50 4 4.00 999 151.5032.60/27,48
32.5/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc147.10 6 158.70 50 153.1034.20/28,87
33.6/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK157.70 2 151.30 6 157.3038.40/32,36
34.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK158.40 12 156.80 2 158.8039.90/33,65
35.8/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk156.80 4 163.10 2 160.8041.90/35,24
36.9/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná165.70 4 157.80 4 161.8042.90/36,13
37.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel156.50 6 4.00 999 162.5043.60/36,72
38.10/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno166.40 0 173.70 6 166.4047.50/39,91
39.11/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK161.90 6 165.90 6 167.9049.00/41,20
40.12/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc163.70 6 168.10 6 169.7050.80/42,70
41.6/DMHRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž214.80 64 178.80 10 188.8069.90/58,80
42.13/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc197.90 14 211.10 18 211.9093.00/78,20
43.14/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc1.00 999 223.60 64 287.60168.70/141,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSNOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Klára
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
140.30 6 135.10 2 137.10 58
2.1/U23SATKOVÁ Martina
FOLTYSOVÁ Sabina
1998
1996
2 KK Brno
KK Opava
146.90 4 142.00 0 142.004.90/3,650
3. MRÁZEK Jan
ŽÁK Jiří
1998
1986
1 KK Opava
KK Opava
1.00 999 142.30 2 144.307.20/5,342
4.2/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
154.30 8 148.30 2 150.3013.20/9,638
5. BLANÁŘ Jindřich
CHRENKA Vojtěch
1993
1991
3 Kroměříž
Kroměříž
149.20 6 147.80 8 155.2018.10/13,234
6.2/U23KRISTEK Václav
HOROVÁ Klára
1996
1998
2 Val.Mez.
KK Opava
158.20 0 150.00 6 156.0018.90/13,830
7.3/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
152.70 10 147.00 10 157.0019.90/14,526
8.1/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
157.60 6 159.60 0 159.6022.50/16,422
9.2/ZSRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
158.80 6 164.80 6 164.8027.70/20,218
10.3/ZSJANŮ Veronika
JANŮ Filip
2005
2002
2 Olomouc
Olomouc
162.90 4 225.50 8 166.9029.80/21,714
11.4/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
170.30 4 161.80 6 167.8030.70/22,413
12. POTOČNÝ Marcel
POTOČNÁ Monika
1985
1985
HUN
HUN
173.20 8 160.70 8 168.7031.60/23,00
13. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1968
1994
Kroměříž
Kroměříž
170.70 2 169.70 0 169.7032.60/23,812
14.5/ZSCHLEBOVÁ Ivana
KALISKÁ Tereza
2003
2002
KTK LM
KTK LM
176.20 2 167.90 2 169.9032.80/23,90
15.6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
165.80 8 164.50 6 170.5033.40/24,411
16.1/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
3 KK Opava
KK Opava
168.10 4 167.10 8 172.1035.00/25,510
17. ŘÍHA Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
USK PHA
PHA
173.70 8 166.90 6 172.9035.80/26,10
18.7/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
DOLEŽALOVÁ Bára
2003
2005
3 Olomouc
Olomouc
161.30 16 171.40 16 177.3040.20/29,39
19.1/ZMSTANKO Filip
RUMANSKÝ Richard
2004
2005
KTK LM
KTK LM
180.50 4 179.90 4 183.9046.80/34,10
20.2/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
183.00 2 188.80 8 185.0047.90/34,98
21.3/DSHRICOVÁ Adéla
DUŠKOVÁ Kateřina
1999
1998
Olomouc
USK Pha
175.30 14 4.00 999 189.3052.20/38,17
22.2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 179.40 12 191.4054.30/39,66
23.3/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
184.80 10 184.60 12 194.8057.70/42,15
24.3/DMLÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
2001
2002
3 Olomouc
Olomouc
181.20 14 186.50 112 195.2058.10/42,44
25.4/ZMHRIC Ondřej
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
Olomouc
Olomouc
179.20 20 206.90 20 199.2062.10/45,33
26.5/ZMNOVÁK Matyáš
NOVÁK Tobiáš
2005
2008
3 Olomouc
Olomouc
192.80 8 205.80 16 200.8063.70/46,52
27.4/DMHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
185.50 16 208.10 18 201.5064.40/47,01
28.8/ZSPÁTEK Vítězslav
CRHONEK Jan
2003
2002
Zábřeh
Zábřeh
195.50 12 198.30 16 207.5070.40/51,30
28.9/ZSHEINZOVÁ Bára
URBAN Jaroslav
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
199.50 8 4.00 999 207.5070.40/51,30
30.10/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
213.00 18 222.00 12 231.0093.90/68,50
31.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
219.00 20 227.80 28 239.00101.90/74,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc111.00 0 107.50 0 107.50 174
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí111.70 2 108.60 0 108.601.10/1,0166
3. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc106.10 4 104.00 6 110.002.50/2,3162
4. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava112.60 2 108.90 2 110.903.40/3,2158
5.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.112.80 4 112.00 0 112.004.50/4,2154
5.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha118.20 16 110.00 2 112.004.50/4,2150
7.3/U23ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha117.50 8 111.40 2 113.405.90/5,5146
8.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava120.00 2 118.70 0 118.7011.20/10,4142
9.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc122.40 0 119.50 0 119.5012.00/11,2138
10.1/ZSBLAŠČIK Matej 2002 KTK LM122.20 6 119.80 0 119.8012.30/11,40
11.2/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc123.90 2 117.90 2 119.9012.40/11,5134
12.1/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 Strass118.10 2 118.10 2 120.1012.60/11,70
13.3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk117.40 4 119.00 2 121.0013.50/12,6130
14.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava115.40 14 109.40 12 121.4013.90/12,9126
15. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava117.10 56 115.50 6 121.5014.00/13,0122
16. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh121.30 2 119.70 2 121.7014.20/13,2118
17.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno124.10 0 116.00 6 122.0014.50/13,5114
18.5/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí121.40 4 120.80 2 122.8015.30/14,2110
19.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc122.40 2 121.50 2 123.5016.00/14,9106
20.4/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc123.30 8 122.00 2 124.0016.50/15,3102
21.3/DSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava127.40 4 124.40 0 124.4016.90/15,798
22.6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc123.50 6 124.80 0 124.8017.30/16,194
23.5/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž119.10 6 119.30 10 125.1017.60/16,490
24.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž129.10 2 125.40 0 125.4017.90/16,786
25.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno128.00 6 125.20 2 127.2019.70/18,382
26.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž130.90 0 127.80 0 127.8020.30/18,978
27.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc128.70 0 131.50 2 128.7021.20/19,774
28.6/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno129.40 4 129.00 0 129.0021.50/20,070
28. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc123.00 6 123.80 10 129.0021.50/20,066
30.4/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava130.30 0 127.10 2 129.1021.60/20,162
31.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK130.80 4 129.30 0 129.3021.80/20,358
32.4/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk129.50 8 130.00 0 130.0022.50/20,954
33.3/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel131.70 4 131.50 0 131.5024.00/22,353
34.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc139.30 14 127.70 4 131.7024.20/22,552
34.5/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava133.40 50 129.70 2 131.7024.20/22,551
36.8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc132.80 8 129.80 2 131.8024.30/22,650
37.1/ZMSTANKO Filip 2004 KTK LM135.40 4 132.20 0 132.2024.70/23,00
38.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk144.10 14 131.60 2 133.6026.10/24,349
39.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava127.90 6 134.10 4 133.9026.40/24,648
40.6/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc131.70 8 130.30 4 134.3026.80/24,947
41.7/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná129.40 8 130.70 4 134.7027.20/25,346
42.7/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk140.60 62 132.80 2 134.8027.30/25,445
43.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž131.80 4 131.40 4 135.4027.90/26,044
44.6/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava135.70 0 134.10 4 135.7028.20/26,243
45.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc133.90 2 135.40 8 135.9028.40/26,442
46. BEŇUŠ Matěj 1987 SVK128.10 8 4.00 999 136.1028.60/26,60
47. NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc130.50 6 128.50 8 136.5029.00/27,041
48. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž140.00 0 134.90 2 136.9029.40/27,340
49.9/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava127.50 14 121.00 16 137.0029.50/27,439
50.4/DSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava132.60 6 125.30 12 137.3029.80/27,738
50.10/DMWALTER David 2001 3 Šumperk136.80 6 135.30 2 137.3029.80/27,737
52.2/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk138.30 2 135.70 2 137.7030.20/28,136
53. CHRENKA Vojtěch 1991 3 Kroměříž132.70 6 127.90 10 137.9030.40/28,335
54.9/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc139.90 4 136.10 2 138.1030.60/28,534
55.7/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník137.00 2 137.50 2 139.0031.50/29,333
55.10/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc134.10 8 137.00 2 139.0031.50/29,332
57.11/DMHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.133.20 52 133.90 6 139.9032.40/30,131
58.11/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno135.90 8 137.80 4 141.8034.30/31,930
59.5/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc143.10 0 142.20 0 142.2034.70/32,329
60.6/ZMRUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM139.50 6 136.70 6 142.7035.20/32,70
61.7/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná145.40 6 142.50 2 144.5037.00/34,428
62.12/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh144.70 2 147.00 12 146.7039.20/36,527
63.8/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava151.10 6 144.80 2 146.8039.30/36,626
64.12/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk138.40 14 135.50 12 147.5040.00/37,225
65.4/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus143.60 4 143.40 6 147.6040.10/37,324
66.13/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK147.30 2 156.10 6 149.3041.80/38,923
67.9/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc146.00 4 151.30 6 150.0042.50/39,522
68.13/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh143.40 10 145.20 6 151.2043.70/40,721
68.8/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk155.80 6 149.20 2 151.2043.70/40,720
70.10/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno153.30 4 152.40 2 154.4046.90/43,619
71.5/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel150.90 4 154.90 2 154.9047.40/44,118
72.3/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná151.00 4 149.00 6 155.0047.50/44,217
73.11/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž146.80 12 149.80 6 155.8048.30/44,916
74.6/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel151.90 4 4.00 999 155.9048.40/45,015
75.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná161.30 8 152.80 6 158.8051.30/47,714
76.4/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc157.30 2 157.90 4 159.3051.80/48,213
77.12/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná160.20 10 154.80 6 160.8053.30/49,612
78.13/ZMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc157.10 4 160.00 2 161.1053.60/49,911
79.14/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc152.40 10 158.00 14 162.4054.90/51,110
80.15/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná162.20 12 157.50 6 163.5056.00/52,19
80.14/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh157.50 6 174.50 14 163.5056.00/52,18
82.15/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno162.30 2 161.10 6 164.3056.80/52,87
83.16/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel160.90 12 161.40 4 165.4057.90/53,96
84.15/DMSTABLA Matyáš 2001 Tzunami175.70 122 151.70 18 169.7062.20/57,95
85.17/ZMGEPRT David 2005 Litovel167.60 4 169.80 14 171.6064.10/59,64
86.5/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc117.30 56 4.00 999 173.3065.80/61,23
87.18/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc169.20 8 169.60 4 173.6066.10/61,52
88.16/ZSOLŠÁR Petr 2003 Ostrava168.40 10 172.00 6 178.0070.50/65,61
89.19/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc171.50 8 179.70 8 179.5072.00/67,00
90.17/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná174.30 8 178.50 18 182.3074.80/69,60
91.18/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel161.30 24 182.70 22 185.3077.80/72,40
92.20/ZMSALAJ František 2004 Litovel179.60 6 181.10 14 185.6078.10/72,70
93.21/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc189.30 2 209.80 8 191.3083.80/78,00
94.22/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel186.70 16 192.70 10 202.7095.20/88,60
95.19/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk187.30 60 200.50 16 216.50109.00/101,40
96.23/ZMHRŮZA Jan 2005 Kroměříž205.30 26 228.00 78 231.30123.80/115,20
97.20/ZSROZSYPAL Filip 2002 Litovel229.70 122 267.90 10 277.90170.40/158,50
98.21/ZSKOLAŘÍK Tomáš 2002 Kroměříž237.00 72 1.00 999 309.00201.50/187,40
99.24/ZMMÁCHA Adam 2003 Olomouc259.40 118 272.90 270 377.40269.90/251,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno122.80 0 121.00 2 122.80 42
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc129.60 2 129.10 0 129.106.30/5,134
3.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava130.70 4 130.50 0 130.507.70/6,330
4.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava133.70 4 130.80 0 130.808.00/6,526
5.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno134.00 2 133.40 4 136.0013.20/10,722
6.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno139.70 2 134.10 2 136.1013.30/10,818
7.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc136.40 4 136.70 2 138.7015.90/12,914
8.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk149.90 0 137.80 2 139.8017.00/13,810
9.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc140.50 0 141.10 8 140.5017.70/14,49
10.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí144.90 2 142.10 2 144.1021.30/17,38
11.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava147.60 0 150.50 6 147.6024.80/20,27
12.7/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc146.30 2 4.00 999 148.3025.50/20,86
13.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc146.40 2 146.60 6 148.4025.60/20,85
14.8/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM149.80 0 148.70 0 148.7025.90/21,10
15.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava159.20 2 157.00 0 157.0034.20/27,94
16.3/ZMKALISKÁ Ester 2005 KTK LM157.40 4 157.20 4 161.2038.40/31,30
17.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami161.40 10 160.00 4 164.0041.20/33,63
18.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc171.40 0 172.20 4 171.4048.60/39,62
19.5/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK192.80 4 197.20 8 196.8074.00/60,31
20.6/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc210.20 6 195.10 4 199.1076.30/62,10
21.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK196.10 8 200.50 10 204.1081.30/66,20
22.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno202.30 4 207.80 10 206.3083.50/68,00
23.9/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc226.40 4 223.90 12 230.40107.60/87,60

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. STŘÍLKA Richard
STŘÍLKA Richard
2006
2006
Olomouc
Olomouc
182.30 2 184.10 6 184.30 0
2. MALÝ Vojtěch
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
216.80 4 210.70 4 214.7030.40/16,50
3. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
212.60 4 211.90 6 216.6032.30/17,50
4. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
234.90 4 233.30 12 238.9054.60/29,60
5. MRÁZKOVÁ Klára
MRÁZKOVÁ Klára
2006
2006
KK Opava
KK Opava
274.50 4 240.40 2 242.4058.10/31,50
6. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
335.50 6 357.20 52 341.50157.20/85,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3