Výsledky závodů

Sjezd v Hanušovicích 1
7 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Sjezd v Hanušovicích 2
8 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
Sjezd na Sázavě
3 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd na Sázavě
4 SJEZD / zrušeno, Covid 19
28.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd v Hanušovicích 4
10 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
Sjezd v Hanušovicích 3
9 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Sjezd na Sázavě
6 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd na Sázavě
5 SJEZD / zrušeno, Covid 19
29.03.2020TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu.
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / zrušeno, Covid 19
02.04.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať
16 SLALOM / zrušeno, Covid 19
04.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať
Jarní slalomy v Českém Vrbném horní trať
17 SLALOM / zrušeno, Covid 19
04.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, horní trať
41. ročník Stružnická peřej
14 SLALOM / zrušeno, Covid 19
04.04.2020SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
1. Český pohár ve sprintu v Hanušovicích
12 SJEZD / zrušeno, Covid 19
04.04.2020UP Olomoucřeka Morava v úseku okolo fotbalového hřiště v Hanušovicích
Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať
18 SLALOM / zrušeno, Covid 19
05.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať
Jarní slalom v Českém Vrbném horní trať
19 SLALOM / zrušeno, Covid 19
05.04.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, horní trať
41. ročník Stružnická peřej
15 SLALOM / zrušeno, Covid 19
05.04.2020SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
2. Český pohár v klasickém sjezdu v Hanušovicích
13 SJEZD / zrušeno, Covid 19
05.04.2020UP Olomoucřeka Morava v úseku od fotbalového hřiště v Hanušovicích po vodočet v Raškově. Po projetí cílem násl
Podřipský slalom
23 SLALOM / zrušeno, Covid 19
11.04.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
3. Český pohár v klasickém sjezdu+ MČR U23 + veteránů na Čeňkově Pile
20 SJEZD / zrušeno, Covid 19
11.04.2020TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
21 SJEZD / zrušeno, Covid 19
11.04.2020TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Podřipský slalom
24 SLALOM / zrušeno, Covid 19
12.04.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Čeňkově Pile
22 SJEZD / zrušeno, Covid 19
12.04.2020TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV
29 SLALOM / zrušeno, Covid 19
18.04.2020Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí
Slalom v Zábřehu
27 SLALOM / zrušeno, Covid 19
18.04.2020Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
Jarní sjezd na Lužnici
32 SJEZD / zrušeno, Covid 19
18.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
31 SJEZD / zrušeno, Covid 19
18.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV - zrušen
29 SLALOM / zrušeno, Covid 19
18.04.2020Loko Trutnov
Trutnovský slalom + MČR veteránů
30 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
19.04.2020Loko Trutnov
Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů
30 SLALOM / zrušeno, Covid 19
19.04.2020Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí
Slalom v Zábřehu
28 SLALOM / zrušeno, Covid 19
19.04.2020Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
Jarní sjezd na Lužnici
33 SJEZD / zrušeno, Covid 19
19.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
34 SJEZD / zrušeno, Covid 19
19.04.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Sjezd na Chrudimce
35 SJEZD / zrušeno, Covid 19
23.04.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Spálovský slalom na Kamenici
36 SLALOM / zrušeno, Covid 19
25.04.2020Delfín JablonecKamenice nad soutokem s Vošmendou
Trénink na Kamenici
0 SJEZD / zrušeno, Covid 19
25.04.2020-26.04.2020TJ Bohemians Praha
Spálovský slalom na Kamenici
37 SLALOM / zrušeno, Covid 19
26.04.2020Delfín JablonecKamenice nad soutokem s Vošmendou
1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
40 SLALOM / zrušeno, Covid 19
02.05.2020KK OpavaUSD Opava Jaselská 24
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
41 SLALOM / zrušeno, Covid 19
03.05.2020KK OpavaUSD Opava Jaselská 24
Sprint v Českém Krumlově
42 SJEZD / zrušeno, Covid 19
05.05.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Sjezd na Chrudimce
44 SJEZD / zrušeno, Covid 19
07.05.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Slalom v Ostravě
51 SLALOM / zrušeno, Covid 19
09.05.2020VK Tzunami OstravaOstrava - řeka Ostravice u mostu Miloše Sýkory
Sprint ve Dvoře Králové
47 SJEZD / zrušeno, Covid 19
09.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
Sprint ve Dvoře Králové
48 SJEZD / zrušeno, Covid 19
09.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku u loděnice
Slalom v Ostravě
52 SLALOM / zrušeno, Covid 19
10.05.2020VK Tzunami OstravaOstrava - řeka Ostravice u mostu Miloše Sýkory
Sjezd ve Dvoře Králové
49 SJEZD / zrušeno, Covid 19
10.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
Sjezd ve Dvoře Králové
50 SJEZD / zrušeno, Covid 19
10.05.2020TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
53 SJEZD / zrušeno, Covid 19
13.05.2020UP Olomouc
Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů
54 SLALOM / zrušeno, Covid 19
16.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů
64 SLALOM / zrušeno, Covid 19
16.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brodpeřej Paraplíčko
Slalom na Paraplíčku
55 SLALOM / zrušeno, Covid 19
17.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalomy na Paraplíčku
65 SLALOM / zrušeno, Covid 19
17.05.2020TJ Klub kanoistiky Železný Brodpeřej Paraplíčko
Sjezd na Chrudimce
58 SJEZD / zrušeno, Covid 19
21.05.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
61 SLALOM / zrušeno, Covid 19
23.05.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
63 SJEZD / zrušeno, Covid 19
23.05.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech
62 SLALOM / zrušeno, Covid 19
24.05.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
43 SLALOM / počet hodnocených: 197
27.05.2020UP OlomoucMlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc    
Sušický slalom
66 SLALOM / zrušeno
30.05.2020Klub vodních sportů Sušice z.s.
Slalom v Kroměříži
64 SLALOM / zrušeno
30.05.2020VK Kroměříž
Sušický slalom
67 SLALOM / zrušeno
31.05.2020Klub vodních sportů Sušice z.s.
Slalom v Kroměříži
65 SLALOM / zrušeno
31.05.2020VK Kroměříž
Sjezd na Vltavě
68 SJEZD / počet hodnocených: 41
02.06.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.    
Sjezd na Chrudimce
69 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
04.06.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
1. Český pohár ve sprintu v Roudnici
56 SJEZD / počet hodnocených: 195
06.06.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
2. Český pohár ve sprintu v Roudnici
57 SJEZD / počet hodnocených: 196
07.06.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem    
MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd
74 SJEZD / počet hodnocených: 248
13.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici    
MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově
75 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
13.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici    
Křivoklátský slalom + MČR veteránů
72 SLALOM / počet hodnocených: 328
13.06.2020KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu
MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově
76 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
14.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd
77 SJEZD / počet hodnocených: 237
14.06.2020Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici    
Křivoklátský slalom
73 SLALOM / počet hodnocených: 305
14.06.2020KK RakovníkUSD Roztoky u Křivoklátu    
1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách
78 SLALOM / počet hodnocených: 316
20.06.2020SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.    
2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách
79 SLALOM / zrušeno - velká voda
21.06.2020SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
Akademické MČR ve slalomu v Olomouci
81 SLALOM / výsledky nejsou k dispozici
25.06.2020UP Olomouc
Sjezd na Chrudimce
80 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
25.06.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
Akademické MČR ve sprintu v Olomouci
82 SJEZD / výsledky nejsou k dispozici
25.06.2020UP Olomouc
3. Český pohár žáků ve Strakonicích
86 SLALOM / počet hodnocených: 315
27.06.2020Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu    
Vysokomýtský slalom
88 SLALOM / počet hodnocených: 155
27.06.2020SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou    
Vysokomýtský sjezd
83 SJEZD / počet hodnocených: 58
27.06.2020SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice    
Slalom v Dolních Kounicích
84 SLALOM / zrušeno - velká voda
27.06.2020TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
4. Český pohár žáků ve Strakonicích
87 SLALOM / počet hodnocených: 308
28.06.2020Otava Strakoniceřeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu    
Vysokomýtský slalom
89 SLALOM / počet hodnocených: 156
28.06.2020SKK Vysoké Mýtořeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou    
Slalom v Dolních Kounicích
85 SLALOM / zrušeno - velká voda
28.06.2020TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
70 SLALOM / počet hodnocených: 275
04.07.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať    
Slalom v Kadani
90 SLALOM / počet hodnocených: 165
04.07.2020TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn    
2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
71 SLALOM / počet hodnocených: 272
05.07.2020SK VS Č. BudějoviceAreál Lídy Polesné, dolní trať    
Slalom v Kadani
91 SLALOM / počet hodnocených: 169
05.07.2020TJ DNT VS KadaňKadaňský mlýn    
Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů
94 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.07.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.07.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Chystáte se na 3. a 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 10.07
08:00
Pá 10.07
12:00
Pá 10.07
14:00
Pá 10.07
18:00
So 11.07
08:00
So 11.07
12:00
So 11.07
14:00
So 11.07
18:00
Ne 12.07
08:00
Ne 12.07
14:00

18°C

30°C

31°C
0.2 mm/h

30°C

15°C

16°C

18°C

20°C

16°C
0.1 mm/h

20°C
Poslední aktualizace: 09.07. 12:20, příští aktualizace: 09.07. 15:19. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Slalom na voleji
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.07.2020TJ Syntesia PardubicePardubice - řeka Chrudimka
4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.07.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.USD Roudnice nad Labem
Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.07.2020SK VS Č. BudějoviceKonec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2
Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje
2 SJEZD / zrušeno, Covid 19 rozpis
18.07.2020Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1
Chystáte se na Sjezdy na Svitavě? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 17.07
08:00
Pá 17.07
14:00

20°C

26°C
Poslední aktualizace: 09.07. 12:20, příští aktualizace: 09.07. 15:19. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Sjezd na Svitavě - přebor Brno
1 SJEZD / zrušeno, Covid 19 rozpis
18.07.2020Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
Letní slalom - Pohár Lídy Polesné
97 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.07.2020SK VS Č. BudějoviceKonec slalomové dráhy - nad soutokem
Sjezd v Třebechovicích
98 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.07.2020SK TřebechoviceŠtěnkov-Třebechovice p.O. loděnice
Sprint v Třebechovicích
99 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.07.2020SK TřebechoviceTřebechovice p.O. loděnice
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
25 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.07.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Sjezd v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.07.2020SK TřebechoviceŠtěnkov-Třebechovice p.O. loděnice
Sprint v Třebechovicích
101 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.07.2020SK TřebechoviceTřebechovice p.O. loděnice
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
26 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.07.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
ICF World Ranking Race Praha 2020
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.08.2020-02.08.2020Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom pod Borskou přehradou
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.08.2020TJ Loko PlzeňŘeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
38 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.08.2020Univerzitní sportovní klub PrahaVodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
Slalom pod Borskou přehradou
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.08.2020TJ Loko Plzeň
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
39 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.08.2020Univerzitní sportovní klub PrahaVodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném
107 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Syntesia Pardubice
3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů
108 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Syntesia Pardubice
MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném
109 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.08.2020TJ Syntesia Pardubice
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.08.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném
110 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.08.2020TJ Syntesia Pardubice
4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři
111 SJEZD / plánovaný závod rozpis
09.08.2020TJ Syntesia Pardubice
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.08.2020-16.08.2020Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů
114 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2020SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
Slalom v Brně
112 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.08.2020Kanoe Klub Spoj Brnořeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL
Slalom O cenu Tyrolitu
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.08.2020SK VS Karbo BenátkyŘeka Jizera, jez v Obodři.
Slalom v Brně - krajský přebor
113 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.08.2020Kanoe Klub Spoj Brnoviz. sobota
Mistrovství ČR žáků ve slalomu družstev na Křivoklátu
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu
118 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR žáků ve sprintu družstev na Křivoklátu
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu
120 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.08.2020KK Rakovník
Mistrovství ČR družstev ve slalomu na Lipně
121 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.08.2020SK VS Č. Budějovice
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR
122 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.08.2020SK VS Č. Budějovice
5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR
124 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.08.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
123 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.08.2020SK VS Č. Budějovice
6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
125 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.08.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Východočeský vodácký maraton
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.09.2020TJ Syntesia Pardubice
7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce
147 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.09.2020SK Žižkov
8. Český pohár Skupiny ČEZ + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce
148 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.09.2020SK Žižkov
Sjezd na Chrudimce
144 SJEZD / plánovaný závod rozpis
10.09.2020TJ Syntesia Pardubice
Mistrovství ČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech
129 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech
131 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
132 SJEZD / plánovaný závod rozpis
13.09.2020TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.09.2020Univerzitní sportovní klub PrahaVodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
Slalom ve Veselí n.M.
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.09.2020SK Veselí nad Moravouřeka Morava pod silničním mostem
2020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji
0 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.09.2020Univerzitní sportovní klub PrahaVodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje
45 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
19.09.2020VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
Slalom ve Veselí n.M.
93 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.09.2020SK Veselí nad Moravouřeka Morava pod silničním mostem
2020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji
0 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.09.2020Univerzitní sportovní klub PrahaVodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
51. ročník Slalomu o štít města Tábora
46 SLALOM / zrušeno, Covid 19 rozpis
20.09.2020VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
Sjezd na Chrudimce
145 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.09.2020TJ Syntesia Pardubice
Hanácký slalom
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.09.2020UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.09.2020SK Třebechovice
Hanácký slalom
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.09.2020UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.09.2020SK Třebechovice
Klatovský slalom ve Strakonicích
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.10.2020Kanoistický klub Klatovy z.s.
BOBR CUP
140 SJEZD / plánovaný závod rozpis
03.10.2020TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.10.2020Kanoistický klub Klatovy z.s.
Sjezd na Chrudimce
146 SJEZD / plánovaný závod rozpis
08.10.2020TJ Syntesia Pardubice
Krumlovský maraton
141 SJEZD / plánovaný závod rozpis
10.10.2020SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů ve Vyšším Brodě
149 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.10.2020TJ Loko Plzeň
Mistrovství ČR družstev k klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě
150 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.10.2020TJ Loko Plzeň
8. Český pohár v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě
151 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.10.2020TJ Loko Plzeň
Podzimní sjezd na Lužnici
143 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.10.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
Podzimní sjezd na Lužnici
142 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.10.2020TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sl 43
27.05.20
sj 68
02.06.20
sj 56
06.06.20
sj 57
07.06.20
sj 74
13.06.20
sl 72
13.06.20
sj 77
14.06.20
sl 73
14.06.20
sl 78
20.06.20
sl 86
27.06.20
sl 88
27.06.20
sj 83
27.06.20
sl 87
28.06.20
sl 89
28.06.20
sl 70
04.07.20
sl 90
04.07.20
sl 71
05.07.20
sl 91
05.07.20
C1M30842423861385240412715422752215124
C1W22---202024182218212251225296296
C2M56212023152417101311---12124434
C2X7---------12---9---121311---13124434
K1M75167173105154991471391286835126661207412174
K1W35114141546754605750237502564336333
PWK23---------------------293910---39920---21---
C2W------------4---------------------------------------
FOR------------1---2---55------------2---2---
PWC------------------------34------4---3---3---
Celkem1974119519626131524829431631515558308156298142296145
Oddíl

Typ závodu

Trať