2. Český pohár ve sprintu v Roudnici

07.06.2020   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:47,38 75/189/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,040.66/1,468/177/0
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:47,990.61/1,362/0/81
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:48,591.21/2,657/165/0
5. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:48,350.97/2,053/0/69
6.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:48,911.53/3,249/0/57
7. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:48,891.51/3,246/153/0
8.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:49,602.22/4,743/141/0
9.2/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:49,692.31/4,940/0/45
10. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:50,282.91/6,137/129/0
11.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:50,383.00/6,335/117/0
12.2/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:50,703.32/7,033/105/0
13.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:52,925.54/11,731/93/0
14.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:51,223.84/8,129/81/0
15.4/DMSALAJ František 2004 1 Litovel00:51,654.27/9,027/0/33
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.DNF 25/69/0
17. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:51,714.33/9,123/57/0
18. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:52,134.75/10,021/51/0
19.2/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:52,475.09/10,719/45/0
20.3/VMUNCAJTÍK Lukáš 1984 3 Pardub.00:53,055.67/12,017/39/0
21.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:53,355.97/12,615/0/27
22.5/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:53,736.35/13,414/33/0
23.3/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:53,856.47/13,713/0/21
24.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:55,007.62/16,112/27/0
25.6/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.00:58,1510.77/22,711/21/0
26.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:56,869.48/20,010/15/0
27.4/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:55,908.52/18,09/9/0
28. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:56,919.53/20,18/3/0
28.7/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:01,3814.00/29,57/0/15
30.8/DMGEPRT David 2005 3 Litovel01:00,3412.96/27,46/0/9
31.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno00:56,649.26/19,55/0/8
  PAPULA Jan 2005 3 LitovelDNF 4/0/7
33.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:56,979.59/20,23/0/6
34.10/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:57,6310.25/21,62/0/5
35.1/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:58,1110.73/22,61/2/0
36.11/DMBEIER Alva 2005 3 Trutnov00:58,3310.95/23,10/1/0
37.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc01:09,8422.46/47,40/0/4
38.3/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:03,8016.42/34,70/0/3
39.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc01:13,6926.31/55,50/0/2
40.4/ZSKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:15,9328.55/60,30/0/1
41.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc01:23,3235.94/75,90/0/0
42.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc01:34,0846.70/98,60/0/0
  CHLOUBA Luboš 1959 Boh.PhaDNS 0/0/0
  FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:48,80 75/105/0
2.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:48,57 68/93/0
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:49,220.42/0,962/0/121
4.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:49,230.43/0,957/0/109
5.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:50,361.56/3,253/0/97
6.5/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:50,591.79/3,749/81/0
7.6/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:50,271.47/3,046/0/85
8.2/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:50,601.80/3,743/0/73
9.3/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:51,062.26/4,640/69/0
10.7/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:51,252.45/5,037/57/0
11.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:58,519.71/19,935/0/61
12.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:58,199.39/19,233/0/49
13.2/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:55,606.80/13,931/0/43
14.8/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:53,394.59/9,429/45/0
15.5/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:55,316.51/13,327/39/0
16.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:55,646.84/14,025/0/37
17.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:54,795.99/12,323/0/31
18.4/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:54,285.48/11,221/33/0
19.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:54,385.58/11,419/27/0
20.6/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:54,795.99/12,317/21/0
21.7/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:56,317.51/15,415/0/25
22.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:56,367.56/15,514/0/19
23.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:56,918.11/16,613/15/0
24.8/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:56,968.16/16,712/0/13
25.9/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná01:02,6113.81/28,311/0/12
26.10/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK01:00,5111.71/24,010/0/11
27.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:58,199.39/19,29/0/10
28.8/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.00:58,269.46/19,48/9/0
29.11/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:01,8213.02/26,77/0/9
30.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:59,7810.98/22,56/3/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 OlomoucDNF 5/0/8
32.3/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:01,7012.90/26,44/0/7
33.4/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná01:02,1013.30/27,33/0/6
34.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:02,1713.37/27,42/0/5
35.12/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:02,8114.01/28,71/0/4
36.5/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:03,1914.39/29,50/0/3
37.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:04,7615.96/32,70/2/0
38.9/DSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:08,4519.65/40,30/1/0
39.6/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná01:09,6620.86/42,70/0/2
40.13/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:08,4919.69/40,30/0/1
41.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc01:12,0423.24/47,60/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:44,17 75/199/0
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:42,82 68/0/224
3.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:44,200.03/0,162/0/212
4. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:45,080.91/2,157/0/200
5. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:45,010.84/1,953/0/188
6.2/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:44,970.80/1,849/0/176
7.3/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:44,840.67/1,546/0/164
8.4/DSNOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:44,400.23/0,543/187/0
9.5/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:43,93 40/175/0
10.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:44,270.10/0,237/163/0
11.6/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:45,140.97/2,235/151/0
12.3/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,741.57/3,633/139/0
13. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,671.50/3,431/0/152
14.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:46,462.29/5,229/0/140
15.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:46,141.97/4,527/127/0
16.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:47,473.30/7,525/0/128
17.7/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:46,202.03/4,623/115/0
18.8/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:46,372.20/5,021/0/116
19.9/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:46,812.64/6,019/0/110
20.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:46,932.76/6,217/0/104
21.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:57,1112.94/29,315/0/98
22.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,343.17/7,214/103/0
23. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:49,104.93/11,213/0/92
24. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:48,184.01/9,112/91/0
25.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:48,244.07/9,211/85/0
26.12/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:48,614.44/10,110/0/86
27.3/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:48,844.67/10,69/79/0
28.4/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:49,014.84/11,08/73/0
29.5/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:49,144.97/11,37/67/0
30.5/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:49,325.15/11,76/61/0
31.6/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:49,415.24/11,95/0/80
32.6/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:49,605.43/12,34/0/74
33.7/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:49,645.47/12,43/55/0
34.7/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:51,287.12/16,12/0/68
35.13/DSKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand00:50,085.91/13,41/49/0
36.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:50,406.23/14,10/0/62
37.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:50,236.06/13,70/0/56
38.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:50,276.10/13,80/43/0
39.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:50,316.14/13,90/37/0
40.9/DMTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand00:50,616.44/14,60/31/0
41.10/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:51,106.93/15,70/25/0
42.11/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:51,146.97/15,80/19/0
43.12/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:52,898.72/19,70/13/0
44.14/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná01:03,6719.50/44,10/0/50
45.13/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:52,678.50/19,20/0/44
46.14/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:53,249.07/20,50/0/38
47.15/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:52,908.73/19,80/0/32
48.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:53,999.82/22,20/7/0
49.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:53,108.93/20,20/0/26
50.3/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:53,529.35/21,20/0/20
51.16/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí00:54,3210.15/23,00/0/14
52.15/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná00:54,3310.16/23,00/0/13
53.4/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:54,5910.42/23,60/6/0
54.17/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:59,4415.27/34,60/0/12
55.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:54,9510.78/24,40/5/0
56.18/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:55,3411.17/25,30/4/0
57.19/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand00:55,1410.97/24,80/3/0
58.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:55,4811.31/25,60/0/11
59.20/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:02,2018.03/40,80/0/10
60.6/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:57,3113.14/29,70/0/9
61.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:56,6912.52/28,30/2/0
62.16/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel00:56,8312.66/28,70/0/8
63.17/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov00:57,6213.45/30,50/1/0
64.7/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc01:01,3117.14/38,80/0/7
65.21/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí00:59,4115.24/34,50/0/6
66.22/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí00:59,1114.94/33,80/0/5
67.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc01:00,2716.10/36,50/0/4
68.3/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc01:00,8016.63/37,60/0/3
69.8/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:03,9519.78/44,80/0/2
70.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:03,4019.23/43,50/0/1
71.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:06,9222.75/51,50/0/0
72.9/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:09,4825.31/57,30/0/0
73.6/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná01:12,8228.65/64,90/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:53,02 75/0/94
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:54,561.55/2,968/0/82
3.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:53,430.41/0,862/55/0
4.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:52,84 57/43/0
5.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:57,564.55/8,653/31/0
6.4/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:57,814.79/9,049/0/70
7.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:57,534.51/8,546/0/58
8.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:58,665.64/10,643/19/0
9.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:04,2011.18/21,140/0/46
10.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:59,286.27/11,837/7/0
11.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc00:59,326.30/11,935/0/34
12.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:09,2316.21/30,633/0/22
13.4/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:01,858.83/16,731/0/16
14.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:03,009.98/18,829/1/0
15.6/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:11,2118.19/34,327/0/10
16.1/ZSMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:13,7320.71/39,125/0/4
17.7/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc01:18,4025.38/47,923/0/3
18.2/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:21,5428.52/53,821/0/2
  HOROVÁ Klára 1998 1 OlomoucDNF 19/0/1
20.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc01:54,0961.07/115,217/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,63 75/0/85
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:47,080.45/1,068/109/0
3. JELÍNEK Šimon
KRISTEK Václav
1994
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
00:48,942.31/5,062/97/73
4. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:47,560.94/2,057/85/0
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:48,431.80/3,953/73/0
6.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
00:50,413.78/8,149/61/61
7.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:50,093.46/7,446/0/49
8.2/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:49,162.53/5,443/0/37
9.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,084.45/9,540/0/25
10.2/DMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:51,124.49/9,637/49/0
11.1/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
00:51,234.60/9,935/37/0
12.2/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,394.76/10,233/25/0
13.2/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,725.09/10,931/19/0
14.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:51,955.32/11,429/13/0
15.4/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:52,786.15/13,227/0/13
16.5/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:55,108.47/18,225/7/0
17. HUDEČEK Vojtěch
ŠOTOLA Karel
1993
1997
2 Litovel
Litovel
00:54,567.93/17,023/0/7
18.6/DMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:55,008.37/17,921/0/1
19.3/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
00:58,2811.65/25,019/1/0
20.7/DMBUNDOVÁ Simona
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
2 Pardub.
Pardub.
00:59,2012.57/27,017/0/0
  HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0/0/0
Oddíl