3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP

08.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. COF BLAŽ 1991 9 Slovenia00:52,90 00:49,80 00:49,80 0/0/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:51,42 00:50,68 00:50,680.88/1,875/185/0
3.1/U23KLAT ETIENNE 1998 9 JCKA France00:54,56 00:51,74 00:51,741.94/3,90/0/0
4.1/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:51,80 00:52,30 00:52,302.50/5,068/0/80
5. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:52,56 00:52,56 00:52,562.76/5,562/173/0
6.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:54,44 00:52,68 00:52,682.88/5,857/0/68
7. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:52,03 00:52,82 00:52,823.02/6,153/0/56
8. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:52,06 00:53,03 00:53,033.23/6,549/0/44
9.1/VHOHNJEC TOMISLAV 1979 9 CRO Končar00:53,22 00:53,77 00:53,773.97/8,00/0/0
10.2/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:53,50 00:53,80 00:53,804.00/8,046/161/0
11.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:55,87 00:54,95 00:54,955.15/10,343/149/0
12.1/U18MUELLER JONAH 2002 9 SWITZERLAND00:52,53 00:55,02 00:55,025.22/10,50/0/0
13. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:54,06 00:53,28 00:53,283.48/7,040/137/0
14.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:53,52 00:53,75 00:53,753.95/7,937/125/0
15.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:54,51 00:54,34 00:54,344.54/9,135/113/0
16.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:54,38 00:55,50 00:55,505.70/11,433/101/0
17. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:54,53 00:54,60 00:54,604.80/9,631/89/0
18.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:54,60 00:55,44 00:55,445.64/11,329/77/0
19. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:55,05 00:59,39 00:59,399.59/19,327/71/0
20.4/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.00:55,34 00:55,47 00:55,475.67/11,425/65/0
21.5/DMSALAJ František 2004 1 Litovel00:56,03 00:59,49 00:59,499.69/19,523/0/32
22.6/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:56,92 00:56,21 00:56,216.41/12,921/59/0
23.3/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:56,24 00:56,59 00:56,596.79/13,619/53/0
24.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.00:56,67 00:57,30 00:57,307.50/15,117/47/0
25.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.00:56,74 00:59,05 00:59,059.25/18,615/41/0
26.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:57,00 00:57,56 00:57,567.77/15,614/0/26
27.4/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:57,30 00:58,47 00:58,478.67/17,413/0/20
28.7/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:57,39 00:59,26 00:59,269.46/19,012/35/0
29.4/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:57,94 01:00,12 01:00,1210.32/20,711/29/0
30. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:58,12 01:00,60 01:00,6010.80/21,710/23/0
31.5/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:58,30 00:59,24 00:59,249.44/19,09/17/0
32.5/U23ŠOTOLA Karel 1997 Litovel00:58,69 01:00,51 01:00,5110.71/21,58/0/14
33.6/U23OTTEN SVEN 2000 9 GERMANY00:00,00 00:59,45 00:59,459.65/19,40/0/0
34.7/U23ZENTGRAF MICHEL 2000 9 GERMANY00:59,75 00:59,84 00:59,8410.04/20,20/0/0
35.8/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:59,79 01:16,31 01:16,3126.51/53,27/11/0
36.8/DMGEPRT David 2005 3 Litovel00:00,00 01:01,27 01:01,2711.47/23,06/0/8
37.9/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.01:01,96 01:01,30 01:01,3011.50/23,15/5/0
38.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:04,37 01:01,47 01:01,4711.67/23,44/0/7
39.10/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:01,75 01:05,74 01:05,7415.94/32,03/0/6
40.11/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:02,03 01:03,60 01:03,6013.80/27,72/0/5
41.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc01:16,15 01:04,12 01:04,1214.32/28,81/0/4
42.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno01:05,66 01:04,86 01:04,8615.06/30,20/0/3
43.2/VSCHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha01:34,56 01:06,12 01:06,1216.32/32,80/4/0
44.4/VMŠANDL Lukáš 1983 SKVS ČB01:12,43 01:06,56 01:06,5616.77/33,70/3/0
45.2/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:06,92 01:06,74 01:06,7416.94/34,00/2/0
46. HUDEČEK Vojtěch 1993 Litovel01:07,56 01:12,45 01:12,4522.65/45,50/0/2
47.12/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:08,84 01:14,77 01:14,7724.97/50,10/0/1
48.3/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:27,47 01:09,42 01:09,4219.62/39,40/1/0
49.4/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:23,62 01:09,60 01:09,6019.80/39,80/0/0
50.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB01:16,33 01:15,15 01:15,1525.35/50,90/0/0
51.13/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.00:00,00 01:22,88 01:22,8833.08/66,40/0/0
52. TOLIC IVAN 1996 9 CRO Končar00:00,00 59:59,99 59:59,993550.19/7.128,90/0/0
53. STOLÍN Adam 2005 Trutnov00:00,00 59:59,99 59:59,993550.19/7.128,90/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:52,22 00:50,57 00:50,57 75/100/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:51,88 00:51,56 00:51,560.99/2,068/88/0
3.1/U18MASSINI CHRISTINA 2002 9 GERMANY00:51,18 00:52,13 00:52,131.55/3,10/0/0
4.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:50,30 00:52,19 00:52,191.61/3,262/0/127
5.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:53,66 00:52,30 00:52,301.72/3,457/0/115
6.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:54,15 00:52,67 00:52,672.09/4,153/0/103
7.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:53,60 00:52,95 00:52,952.37/4,749/76/0
8. MATHYS MELANIE 1994 9 SWITZERLAND00:53,65 00:53,41 00:53,412.83/5,60/0/0
9.5/U23DREIER VALENTINA 1997 9 AUSTRIA00:53,56 00:53,66 00:53,663.08/6,10/0/0
10.6/U23GAUBERT ELSA 2000 9 FRANCE00:55,40 00:53,81 00:53,813.23/6,40/0/0
11.7/U23INCE TARA 1999 9 JCKA France00:54,23 00:53,97 00:53,973.39/6,70/0/0
12. DUPRAS Phenicia 1996 9 CKCVA Francie 01:09,66 00:54,37 00:54,373.79/7,50/0/0
13.2/U18JAGER ANNE 2004 9 GERMANY00:52,79 00:55,69 00:55,695.11/10,10/0/0
14.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:53,86 00:56,25 00:56,255.67/11,246/0/91
15.8/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:52,80 01:04,30 01:04,3013.72/27,143/0/79
16.1/VMVANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav00:55,05 01:12,52 01:12,5221.94/43,440/64/0
17.3/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:55,32 00:56,83 00:56,836.25/12,437/0/67
18.9/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc01:06,50 00:55,37 00:55,374.79/9,535/0/55
19.4/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:56,80 00:55,94 00:55,945.36/10,633/52/0
20.10/U23FEINE CONSTANZE 1999 9 GERMANY00:56,93 00:56,43 00:56,435.85/11,60/0/0
21.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:56,61 00:59,16 00:59,168.58/17,031/40/0
22.5/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:56,70 01:00,96 01:00,9610.38/20,529/0/43
23.6/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,03 00:56,77 00:56,776.19/12,227/34/0
24.3/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:58,47 00:57,08 00:57,086.50/12,925/28/0
25. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel00:57,48 00:57,24 00:57,246.66/13,223/0/37
26.3/U18ZEDER NORA 2004 9 SWITZERLAND00:57,55 01:00,42 01:00,429.84/19,50/0/0
27.11/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:58,22 00:00,00 06:41,003950.42/7.810,221/0/31
28.4/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:58,23 01:02,70 01:02,7012.12/24,019/0/25
29.12/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel01:02,28 00:58,61 00:58,618.03/15,917/0/19
30.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc01:01,16 00:59,26 00:59,268.68/17,215/0/13
31.13/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:59,82 00:59,27 00:59,278.69/17,214/22/0
32.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc01:00,01 01:00,00 01:00,009.42/18,613/0/7
33.6/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:00,11 01:00,50 01:00,509.92/19,612/16/0
34.4/U18KROENER NIA 2003 9 GERMANY01:31,90 01:00,33 01:00,339.75/19,30/0/0
35.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK01:14,74 01:00,35 01:00,359.77/19,311/0/6
36.8/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:04,99 01:00,39 01:00,399.81/19,410/0/5
37.5/U18CLAVADETSCHER MONA 2005 9 SWITZERLAND01:01,25 01:02,88 01:02,8812.30/24,30/0/0
38.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:01,26 01:06,04 01:06,0415.46/30,69/10/0
39.6/U18CHRISTIE KERRY 2004 9 GREAT BRITAIN01:01,78 01:19,26 01:19,2628.68/56,70/0/0
40.9/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz01:23,25 01:02,09 01:02,0911.51/22,88/4/0
41.7/U18CHRISTIE EMMA 2003 9 GREAT BRITAIN01:03,47 01:07,12 01:07,1216.54/32,70/0/0
42.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:03,77 01:04,04 01:04,0413.46/26,67/0/4
43.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:04,52 01:16,81 01:16,8126.23/51,96/3/0
44.8/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.01:22,10 01:04,85 01:04,8514.27/28,25/2/0
45.10/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:05,74 01:33,46 01:33,4642.88/84,84/0/3
46.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:09,81 01:12,89 01:12,8922.31/44,13/1/0
47.11/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:11,89 01:27,05 01:27,0536.47/72,12/0/0
48.12/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:12,23 01:13,65 01:13,6523.07/45,61/0/2
49.2/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:29,47 01:15,00 01:15,0024.42/48,30/0/1
50.13/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:42,56 01:17,88 01:17,8827.30/54,00/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŽNIDARČIČ NEJC 1984 9 Slovenia00:46,49 00:45,07 00:45,07 0/0/0
2.1/U23BARONE LUCA 2000 9 JCKA France00:45,35 00:45,71 00:45,710.64/1,40/0/0
3.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,97 00:45,72 00:45,720.65/1,475/222/0
4.3/U23BROWN FREDERICK 2000 9 GREAT BRITAIN00:49,40 00:45,76 00:45,760.69/1,50/0/0
5.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:47,24 00:45,96 00:45,960.89/2,068/0/184
6. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:47,69 00:46,76 00:46,761.69/3,762/0/172
7. OAKLEY BEN 1988 9 GREAT BRITAIN00:47,15 00:46,79 00:46,791.72/3,80/0/0
8. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:47,56 00:47,43 00:47,432.36/5,257/0/160
9. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:45,86 00:47,73 00:47,732.66/5,953/0/148
10.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:49,87 00:47,84 00:47,842.77/6,149/210/0
11.1/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:47,64 00:48,32 00:48,323.25/7,246/0/136
12.4/U23BOLZERN LINUS 1999 9 SWITZERLAND00:48,60 00:48,89 00:48,893.82/8,50/0/0
13. KROENER TOBIAS 1996 9 GERMANY00:48,32 00:48,92 00:48,923.85/8,50/0/0
14.3/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:47,89 00:49,70 00:49,704.63/10,343/0/124
15.5/U23MASSINI CHRISTOPHER 1999 9 GERMANY00:48,05 00:50,16 00:50,165.09/11,30/0/0
16.4/DSNOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:48,51 00:51,16 00:51,166.09/13,540/198/0
17.6/U23MEERSMANS KILIAN 2001 9 BELGIUM00:49,13 00:51,45 00:51,456.38/14,20/0/0
18.5/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:47,78 00:52,72 00:52,727.65/17,037/186/0
19.6/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:36,03 00:48,14 00:48,143.07/6,835/174/0
20.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:48,99 00:48,74 00:48,743.67/8,133/0/112
21.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:49,27 00:48,96 00:48,963.89/8,631/162/0
22.1/U18BRETSCHER CORNEL 2002 9 SWITZERLAND00:49,14 00:50,19 00:50,195.12/11,40/0/0
23.2/U18CLAVADETSCHER LUIS 2003 9 SWITZERLAND00:49,20 00:55,49 00:55,4910.42/23,10/0/0
24. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:49,37 00:50,52 00:50,525.45/12,129/0/100
25. LAMERS IVO 1996 9 NETHERLANDS00:49,56 00:50,51 00:50,515.44/12,10/0/0
26.7/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:49,61 00:51,07 00:51,076.00/13,327/0/94
27.7/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:49,80 00:52,41 00:52,417.34/16,325/150/0
28.8/U23HUNTINGFORD FRANCIS 1998 9 GREAT BRITAIN00:51,51 00:49,87 00:49,874.80/10,70/0/0
29.8/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,88 00:00,00 06:45,003959.93/8.786,223/0/88
30.9/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:50,10 00:49,90 00:49,904.83/10,721/138/0
31.9/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:50,64 00:50,78 00:50,785.71/12,719/0/82
32.10/U23DAJEK CHRISTIAN 2001 9 GERMANY00:51,99 00:50,66 00:50,665.59/12,40/0/0
33.3/U18HANSEN FINN 2002 9 GERMANY00:50,74 00:51,19 00:51,196.12/13,60/0/0
33.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,74 01:07,47 01:07,4722.40/49,717/126/0
35.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:57,47 00:50,85 00:50,855.78/12,815/0/76
36.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:56,00 00:51,59 00:51,596.52/14,514/0/70
37.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,79 00:51,60 00:51,606.53/14,513/114/0
38.12/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:51,63 00:52,68 00:52,687.61/16,912/108/0
39.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:52,04 00:51,68 00:51,686.61/14,711/102/0
40.13/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:51,82 00:53,84 00:53,848.77/19,510/96/0
41. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:52,65 00:51,86 00:51,866.79/15,19/90/0
42.14/U23ZIATAROV ALEXANDAR 1997 9 MACEDONIA00:54,76 00:52,04 00:52,046.97/15,50/0/0
43.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:55,03 00:52,06 00:52,066.99/15,58/0/64
44. SPASKIKJ LJUBOMIR 1987 9 MACEDONIA00:52,09 00:52,97 00:52,977.90/17,50/0/0
45.15/U23SHEPPY ALEX 1998 9 GREAT BRITAIN00:52,12 00:53,42 00:53,428.35/18,50/0/0
45. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:52,12 00:52,60 00:52,607.53/16,77/84/0
47.5/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:52,49 00:53,36 00:53,368.29/18,46/78/0
48.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:56,47 00:52,54 00:52,547.47/16,65/0/58
49.16/U23NEBIOVSKY ENIS 2000 9 MACEDONIA00:54,85 00:52,68 00:52,687.61/16,90/0/0
50.6/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:52,83 00:54,47 00:54,479.40/20,94/72/0
51.7/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:52,84 00:53,78 00:53,788.71/19,33/0/52
52.17/U23KROENER YANNICK 1999 9 GERMANY00:53,19 00:55,38 00:55,3810.31/22,90/0/0
53.3/VMEERSMANS HANS 1970 9 BELGIUM00:53,41 00:53,22 00:53,228.15/18,10/0/0
54.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:54,77 00:53,27 00:53,278.20/18,22/66/0
55.18/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:53,40 00:56,55 00:56,5511.48/25,51/60/0
56.8/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:54,14 00:53,46 00:53,468.39/18,60/0/46
57.4/U18TOMLINSON LEON DOB 2005 9 GREAT BRITAIN00:53,57 01:04,17 01:04,1719.10/42,40/0/0
58.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:53,62 00:54,01 00:54,018.94/19,80/54/0
59.5/U18TUITHOF LARS 2004 9 NETHERLANDS00:53,85 00:56,57 00:56,5711.51/25,50/0/0
60.5/VCHRISTIE JAMIE 1972 9 GREAT BRITAIN00:53,86 00:55,86 00:55,8610.79/23,90/0/0
61. BEEVERS JOE 1993 9 GREAT BRITAIN00:54,80 00:54,02 00:54,028.95/19,90/0/0
63.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:55,38 00:54,15 00:54,159.08/20,10/48/0
64.10/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:54,40 00:55,73 00:55,7310.66/23,70/0/40
65.6/U18MEERSMANS TRISTAN 2005 9 BELGIUM00:56,78 00:54,42 00:54,429.35/20,70/0/0
66.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.00:54,80 00:00,00 06:45,003959.93/8.786,20/42/0
67.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně00:54,83 01:07,26 01:07,2622.19/49,20/36/0
68.11/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:00,37 00:55,30 00:55,3010.23/22,70/30/0
69.12/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:55,80 00:57,67 00:57,6712.60/28,00/0/34
70.13/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:55,89 01:12,89 01:12,8927.82/61,70/0/28
71.7/U18ZENTGRAF JASPER 2005 9 GERMANY00:55,96 00:59,05 00:59,0513.98/31,00/0/0
72.14/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:19,38 00:56,14 00:56,1411.07/24,60/0/22
73.15/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:56,23 00:56,86 00:56,8611.79/26,20/0/16
74.16/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:56,38 00:56,93 00:56,9311.86/26,30/0/15
75.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:00,43 00:56,59 00:56,5911.52/25,60/24/0
76.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,10 00:57,72 00:57,7212.65/28,10/0/14
77.3/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc01:05,95 00:57,71 00:57,7112.64/28,00/0/13
78.17/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí00:57,90 01:00,25 01:00,2515.18/33,70/0/12
79.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:58,61 01:29,18 01:29,1844.11/97,90/0/11
80.8/U18HANRAETS JARNO 2005 9 NETHERLANDS01:19,64 00:58,89 00:58,8913.82/30,70/0/0
81.6/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:59,71 00:59,14 00:59,1414.07/31,20/18/0
82.9/U18BANNATYNE CAMERON 2002 9 GREAT BRITAIN01:06,44 00:59,64 00:59,6414.57/32,30/0/0
83.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily01:00,28 01:02,38 01:02,3817.31/38,40/12/0
84.5/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:00,78 01:00,49 01:00,4915.42/34,20/0/10
85.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.01:01,01 01:24,36 01:24,3639.29/87,20/6/0
86.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:03,14 01:03,40 01:03,4018.33/40,70/0/9
87.6/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily01:07,20 01:03,82 01:03,8218.75/41,60/5/0
88.18/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha01:03,85 01:18,97 01:18,9733.90/75,20/4/0
89.7/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:04,44 01:06,66 01:06,6621.59/47,90/0/8
90.8/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:41,81 01:04,85 01:04,8519.78/43,90/0/7
91.11/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel01:32,96 01:04,98 01:04,9819.91/44,20/0/6
92.9/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:16,27 01:05,05 01:05,0519.98/44,30/0/5
93.3/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc02:12,20 01:06,96 01:06,9621.89/48,60/0/4
94.10/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB01:13,07 01:52,23 01:52,2367.16/149,00/3/0
95.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto01:17,70 01:14,12 01:14,1229.05/64,50/2/0
96.12/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:14,56 01:15,26 01:15,2630.19/67,00/0/3
97.5/VMZDRÁHAL Jan 1985 Dukla B.01:14,88 00:00,00 06:45,003959.93/8.786,20/1/0
98.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:30,44 00:00,00 06:43,003957.93/8.781,70/0/2
99.19/DMPROTIVÁNEK Jan 2005 3 Litovel01:45,30 01:55,43 01:55,4370.36/156,10/0/1
100.13/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště01:48,76 01:53,22 01:53,2268.15/151,20/0/0
101. RETEK Toman 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003959.93/8.786,20/0/0
102. JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003959.93/8.786,20/0/0
103. FLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 06:45,003959.93/8.786,20/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:59,21 00:55,03 00:55,03 75/55/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:57,42 00:55,47 00:55,470.44/0,868/43/0
3.3/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:55,81 00:56,65 00:56,651.62/2,962/0/92
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:57,28 00:57,27 00:57,272.24/4,157/0/80
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:59,94 00:58,38 00:58,383.35/6,153/0/68
6.4/U23GAUBERT ELSA 2000 9 FRANCE01:00,32 00:58,42 00:58,423.39/6,20/0/0
7.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:01,66 00:59,51 00:59,514.48/8,149/31/0
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:04,88 01:01,46 01:01,466.43/11,746/0/56
9.5/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:59,15 01:01,51 01:01,516.48/11,843/0/44
10. GRZIN ALBA ZOE 1996 9 CRO Končar01:00,78 01:01,92 01:01,926.89/12,50/0/0
11.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.01:03,22 01:19,02 01:19,0223.99/43,640/19/0
12.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc01:06,65 01:03,25 01:03,258.22/14,937/0/32
13.4/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:05,49 01:03,34 01:03,348.31/15,135/0/20
14.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 01:04,25 01:04,259.22/16,833/7/0
15.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:09,14 00:00,00 06:41,003945.97/7.170,631/1/0
16.7/U23HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc01:11,18 01:32,12 01:32,1237.09/67,429/0/14
17.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:21,02 01:12,04 01:12,0417.01/30,927/0/8
18.6/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:23,36 01:24,07 01:24,0729.04/52,825/0/2
19.7/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:00,00 02:17,94 02:17,9482.91/150,723/0/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
00:51,62 00:49,57 00:49,57 75/110/0
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,89 00:51,09 00:51,091.51/3,068/98/0
2. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:50,13 00:51,09 00:51,091.51/3,062/0/98
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
Dukla B.
USK Pha
00:50,79 00:51,91 00:51,912.33/4,757/86/0
5.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
00:53,68 00:52,19 00:52,192.61/5,353/74/86
6.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,49 00:52,86 00:52,863.28/6,649/0/74
7. MUELLER
BRETSCHER JONAH
2002
2002
9 SWITZERLAND
SWITZERLAND
00:54,47 00:53,54 00:53,543.96/8,00/0/0
8. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:54,39 00:54,72 00:54,725.14/10,446/62/62
9.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,35 01:09,51 01:09,5119.93/40,243/0/50
10.2/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:53,07 00:53,33 00:53,333.75/7,640/0/38
11.2/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:54,46 00:54,464.88/9,837/50/0
12.1/VSŠŤASTNÝ Michal
CHLOUBA Luboš
1965
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:55,16 00:55,43 00:55,435.85/11,835/38/0
13.2/DMBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
2 Trutnov
Trutnov
00:56,23 00:55,52 00:55,525.94/12,033/26/0
14.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
3 Olomouc
Pardub.
00:57,26 00:55,84 00:55,846.26/12,631/20/26
15.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:08,26 00:56,41 00:56,416.83/13,829/14/0
16. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,56 00:56,99 00:56,997.41/14,927/8/0
17.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:00,00 00:57,00 00:57,007.42/15,025/0/14
18.4/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
00:57,46 00:57,13 00:57,137.55/15,223/2/0
19.4/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:58,16 00:59,13 00:59,139.55/19,321/0/8
20.5/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:58,78 00:59,75 00:59,7510.17/20,519/1/0
21.6/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:59,05 00:59,46 00:59,469.88/19,917/0/2
22.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura
BUNDOVÁ Simona
2006
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:01,24 00:59,25 00:59,259.67/19,515/0/0
23. HUDEČEK Vojtěch
ŠOTOLA Karel
1993
1997
2 Litovel
Litovel
01:24,69 01:00,38 01:00,3810.80/21,814/0/1
24. CHRISTIE
CHRISTIE KERRY
2003
2004
9 GREAT BRITAIN
GREAT BRITAIN
01:03,86 01:06,64 01:06,6417.06/34,40/0/0
25. BANNATYNE
TOMLINSON CAMER
2002
2005
9 GREAT BRITAIN
GREAT BRITAIN
01:21,39 01:10,03 01:10,0320.45/41,20/0/0
26. TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 06:45,003955.42/7.977,90/0/0
Oddíl