Počty závodů jednotlivý závodníků v roce 2020

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 17 16 9 6 5 2 55
2.Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 17 9 12 9 5 1 53
 Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 13 18   11 11   53
4.Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc 16 22 2 6 6   52
5.Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 19 13 7 11     50
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 22 9 19       50
 Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 17 17   9 7   50
8.Kočířová Valentýna 2008 119208 UP Olomouc 16 16 3 8 6   49
 Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 6 6 6 17 14   49
10.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 13 13 7 7 7   47
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 11 16   10 10   47
12.Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 11 16 4 8 7   46
13.Maděrka Tobiáš 2009 119214 UP Olomouc 11 11 8 9 6   45
14.Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 20 16 8       44
15.Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 14 14 1 6 6 2 43
 Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 11 17     10 5 43
17.Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 18 18 6       42
 Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 13 15   7 7   42
19.Saifrtová Magdaléna 2008 011071 KK Brandýs nad Labem 14 12 12 1 1 1 41
 Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 11 12   10 8   41
 Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 21 20         41
 Nekolná Žofie 2006 011034 KK Brandýs nad Labem 20 15 4 1 1   41
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 11 14   7 9   41
 Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 13 7 9 9   3 41
25.Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 12 2 4 15   7 40
26.Bohatý Oto 2007 011088 KK Brandýs nad Labem 20 14   4 1   39
 Gabrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 11 1 11 9   7 39
28.Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 11 11 4 7 5   38
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 23 10   5     38
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 12 15 9   1 1 38
31.Dvořák Vít 2009 009057 Univerzitní sportovní klub Praha 16 13 8       37
 Jílková Pavla 2007 119227 UP Olomouc 11 10 6 7 3   37
 Chromá Nicol 2004 119224 UP Olomouc 11 12   7 7   37
34.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 18 18         36
 Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 11 11   7 7   36
 Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 19 14   1 1 1 36
 Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 12 13   4 7   36
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 19 11 6       36
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 9 13 4 3 7   36
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 10 12     14   36
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 12 12 2 10     36
42.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc 9 9 7 5 5   35
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 15 6   10 4   35
 Vojtíková Klára 2007 011078 KK Brandýs nad Labem 12 10 10 1 1 1 35
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 14 14 2 5     35
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 13 13   2 7   35
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 8 6 4 3 10 4 35
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 6 6 4   13 6 35
49.Řežábek Dominik 2009 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 15 15 4       34
 Štýbnar Matěj 2009 119209 UP Olomouc 9 9 1 8 7   34
 Štěpánková Markéta 2008 129041 TJ Šumperk z.s. 17 15   1 1   34
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 20 12 2       34
 Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 12 11   6 5   34
54.Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 12 12 4 5     33
 Vaculová Lucie 2008 011075 KK Brandýs nad Labem 14 10 8 1     33
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 9 4 3 1 14 2 33
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 7 4 2 17   3 33
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 6 11 2   11 3 33
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 17 10 4 2     33
60.Fabian František 2009 118018 VK Tzunami Ostrava 17 15         32
 Kratochvíl Jakub 2009 119175 UP Olomouc 11 11   7 3   32
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 7 4 5 12   4 32
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 12 20         32
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2 12     14 4 32
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 6 2 4 10   10 32
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 10 10 2 1 9   32
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 3 14     8 7 32
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 22 7 2 1     32
69.Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 14 11 2 4     31
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 8 7 9   7   31
 Venc Ondřej 2007 011022 KK Brandýs nad Labem 17 12   1 1   31
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 18 13         31
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 15 6   10     31
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 16 7 6 2     31
75.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 8 8 6 4 4   30
76.Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 16 11 2       29
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 9 9   11     29
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   16     10 3 29
79.Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 14 14         28
 Antl Tomáš 2008 121001 KK Opava 17   11       28
 Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 6 6   8 8   28
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 4 22 2       28
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 8 4 4 9   3 28
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 12 7   7 2   28
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 12 14   1   1 28
86.Konvalinka Štěpán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 6 4 2 14   1 27
 Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto 5 4 3 9 4 2 27
 Svoboda Adam 2006 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 9 14 4       27
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 6       14 7 27
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 7 13     7   27
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 13 6   8     27
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 10 2 15       27
93.Novotný Matyáš 2009 011031 KK Brandýs nad Labem 12 12   1   1 26
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 16 10         26
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice   11 15       26
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 19 4 2 1     26
 Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 15   3 6   2 26
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 10 4 3 9     26
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 16 10         26
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK VS Č. Budějovice 12 12 2       26
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 12 2 8 4     26
102.Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 19 2 4       25
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 5 12 8       25
 Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 15 8 2       25
 Boura Samuel 2007 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 13 6 6       25
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 10 12 2   1   25
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 13 12         25
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 2 4     10 9 25
 Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc 11 5   9     25
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 4 4 4 10   3 25
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 6   12 7     25
112.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 22 2         24
 Hanuš Jakub 2007 017046 KK Rakovník 13 9   1 1   24
 Srpová Lada 2006 118024 VK Tzunami Ostrava 12 12         24
 Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 8     11 5   24
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 13 6   5     24
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 13   2 9     24
 Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 19 4   1     24
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 13     11     24
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 3   8 10   24
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 11     11 2   24
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 12     10 2   24
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 12 12         24
 Podzimková Markéta 1974 048033 TJ Ohře Klášterec 13 4 7       24
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 10 2 12       24
126.Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové 9 10 4       23
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 8 3 6 6     23
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 12   11       23
 Dragon Jakub 2007 121031 KK Opava 12 11         23
 Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 10 12     1   23
 Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 15 1   7     23
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 1 11     11   23
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 21   2       23
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 7 6   8 2   23
135.Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 8         22
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13 4 4 1     22
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové   16 5   1   22
 Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 14 2 2 4     22
 Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 8 6   1 7   22
 Slavík Vojtěch 2005 090011 Wild Water Canoe Club FROL 2 19 1       22
 Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 14   4 4     22
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 5 12 2 1 2   22
 Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 8     14     22
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18 4         22
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň 8   5 9     22
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 20   2       22
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 6 8 1   7   22
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 5   6 7   22
149.Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 19   2       21
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 5 2 6   1 21
 Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 17   3 1     21
 Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 6     15     21
 Beránek Tomáš 2006 061016 SK Třebechovice 16 4   1     21
 Druska Vojta 2006 023021 SK VS Č. Budějovice 12 9         21
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 16   5       21
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 8 2   11     21
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6 6   9     21
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 17   4       21
 Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 7 7   7     21
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice   20 1       21
 Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou 11 3   7     21
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 4 17         21
163.Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 12 8         20
 Hoření Hedvika 2008 047008 TJ DNT VS Kadaň 14   6       20
 Podušková Klára 2008 009124 Univerzitní sportovní klub Praha 14   6       20
 Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 11 9         20
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 5   2 13     20
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 7     13     20
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18   2       20
 Štýbnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 10 1   9     20
 Hadraba Martin 2005 090014 Wild Water Canoe Club FROL 14   6       20
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 18 2         20
 Sládková Linda 2004 039009 TJ Loko Plzeň 12 2   6     20
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14 6         20
 Brokeš Marek 2003 185012 KK Postřelmov 7 2 2 9     20
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 13     7     20
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice   20         20
 Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 4 16         20
 Satková Gabriela 2001 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 10 10         20
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 12 4 4       20
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 2 9 6   1 2 20
182.Sládek Michal 2009 039005 TJ Loko Plzeň 15     4     19
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice   10 1   8   19
 Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha 6 2 1 5 5   19
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 2 3       19
 Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 11     7   1 19
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2 11 4   1 1 19
 Srpová Stela 2006 118011 VK Tzunami Ostrava 13 6         19
 Kutek Michal 2006 090023 Wild Water Canoe Club FROL 18     1     19
 Cardoselli Tomáš 2005 001106 TJ Bohemians Praha 9   3 7     19
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 2 9 8       19
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   19         19
 Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 12 7         19
 Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 9 1   9     19
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 16   3       19
 Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem 15     4     19
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 10     9     19
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 17 2         19
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s.   19         19
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 15 2   2     19
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2     7 6 19
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 14     5     19
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 9 8   2     19
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 8   6 5     19
205.Kovář Michal 2009 121022 KK Opava 12 6         18
 Šefčík Václav 2008 121033 KK Opava 12 6         18
 Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8 8 2       18
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 5 2   8   3 18
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 2 4       18
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 12 5   1     18
 Florián Jindřich 2006 060072 Loko Trutnov       10 2 6 18
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 15   2 1     18
 Pavelková Markéta 2005 012084 DUKLA Brandýs 12 6         18
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 6     12     18
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 1 6     11   18
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 13     5     18
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 13     5     18
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 8   1   7 2 18
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6 6     2 4 18
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 12     6     18
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 9 9         18
222.Hronová Šárka 2009 014087 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13   4       17
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 11 6         17
 Martin Jakub 2009 001107 TJ Bohemians Praha 8 2 2 5     17
 Hilar Mikoláš 2009 009063 Univerzitní sportovní klub Praha 13 2 2       17
 Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 11 6         17
 Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto 5     7 1 4 17
 Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 11   6       17
 Tesař Petr 2006 039042 TJ Loko Plzeň 11   2 4     17
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 5 1     11   17
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17           17
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 16 1         17
 Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 6 1   10     17
 Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 11 6         17
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 3         17
 Hanuš Tomáš 2005 061011 SK Třebechovice 5 4 4 4     17
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň 8     9     17
 Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 5   1 9   2 17
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 5 2   10     17
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 2     12   3 17
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 14 3         17
 Poduška Patrik 1976 086006 Sokol Trója 12   5       17
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 17           17
244.Marková Kristýna 2009 060043 Loko Trutnov 9 1   6     16
 Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 9 5 2       16
 Král Ondřej 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 14 2         16
 Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 3   6   4 16
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Chytil Lumír 2006 129042 TJ Šumperk z.s. 16           16
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 16           16
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 5       6 5 16
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 14   2       16
 Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 4 5   7     16
 Bízek Marek 2005 012076 DUKLA Brandýs 16           16
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 1 2 1     16
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 12 4         16
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 12 4         16
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 7     9     16
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 14   2       16
 Walter Jakub 1998 119014 UP Olomouc   8 2   2 4 16
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 12     4     16
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 10 5 1       16
 Kohoutová Lenka 1974 017057 KK Rakovník 11   5       16
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 4 4 8       16
266.Pajtina Tomáš 2008 057104 TJ Syntesia Pardubice 3   2 7   3 15
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 10   5       15
 Šutta Jan 2008 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5 2   4   4 15
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 13 2         15
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 15           15
 Trnka Tobiáš 2007 116111 TJ Vodní Sporty Litovel 4     11     15
 Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 15           15
 Dobešová Eva 2004 108054 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 3   9     15
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11     4     15
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 4 2   9     15
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   12 3       15
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 15           15
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 2 13         15
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11   4       15
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 7 6 2       15
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   9     6   15
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 8     7     15
284.Pelikán Martin 2009 001131 TJ Bohemians Praha 9     5     14
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 14           14
 Uhlík Kryštof 2008 011030 KK Brandýs nad Labem 13     1     14
 Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 12   2       14
 Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   11     3   14
 Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 9     5     14
 Zuna Vilém 2007 059052 TJ Semily 6 4     4   14
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel   4     8 2 14
 Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 14           14
 Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 14           14
 Jelínková Sára 2005 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 5 9         14
 Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 10 4         14
 Císařovský Adam 2005 090016 Wild Water Canoe Club FROL 14           14
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 12 2         14
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 14           14
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 12   2       14
 Kudrna Josef 2004 012073 DUKLA Brandýs 14           14
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel   4     10   14
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 2 4     8   14
 Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13     1     14
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Smetanová Anna 2002 030048 VS Tábor 10 4         14
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 14           14
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   9 1   14
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 2     9   3 14
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9 5 14
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec 4 4 6       14
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník 6 8         14
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   14         14
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8 4 2       14
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   10     4   14
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   12 2       14
324.Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 7     4   2 13
 Pokorný Daniel 2009 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 11 2         13
 Kubita Tomáš 2008 121016 KK Opava 13           13
 Sekanina Matěj 2008 128018 Vodní sporty Desná 9     4     13
 Šišpera Tomáš 2008 133041 SK Veselí nad Moravou 8     5     13
 Svoboda Šimon 2008 010112 SK VS Karbo Benátky 13           13
 Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9 4         13
 Vítek David 2007 103012 Kanoe Klub Spoj Brno 9     4     13
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 6     5 2   13
 Pelikán Václav 2005 001111 TJ Bohemians Praha 8     5     13
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc   12     1   13
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12     1     13
 Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 9   2 2     13
 Šandová Anežka 2003 057105 TJ Syntesia Pardubice 6     7     13
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 13           13
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 13           13
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 6     7     13
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     8 4 13
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 11   2       13
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   2 1   6 4 13
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno   3     8 2 13
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 6     7     13
 Šandl Lukáš 1983 023035 SK VS Č. Budějovice   11     2   13
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 8   5       13
349.Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 6     6     12
 Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Karbo Benátky 12           12
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   4   4 12
 Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 6   2 4     12
 Tesařová Eliška 2007 012031 DUKLA Brandýs 9 2   1     12
 Šrétrová Amálie 2007 049061 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Holubová Nela 2007 064015 SKK Vysoké Mýto 2   2 8     12
 Pischek Jan Gabin 2006 023003 SK VS Č. Budějovice 2 2   4 4   12
 Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel         7 5 12
 Gross Benedikt 2005 103006 Kanoe Klub Spoj Brno 8     4     12
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha   9 3       12
 Rendón Enrique 2005 090013 Wild Water Canoe Club FROL 12           12
 Podzimek Jan 2004 048034 TJ Ohře Klášterec 12           12
 Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 12           12
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 12           12
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   12         12
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 10   2       12
 Postuwka Patrik 2003 118033 VK Tzunami Ostrava 12           12
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 12           12
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 10   2       12
 Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha 3     9     12
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 3     9     12
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 12           12
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8   4       12
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 12           12
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 10   2       12
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   11 1       12
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 3 9         12
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6 4 2       12
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   12         12
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 7 3 2       12
 Šerý Michal 1971 088003 C&K Rožátov   12         12
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 12           12
386.Růžička Jan 2009 011063 KK Brandýs nad Labem 7   4       11
 Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel 5     6     11
 Šumbera Vít 2009 119229 UP Olomouc 9     2     11
 Vaněk Daniel 2008 011059 KK Brandýs nad Labem 10     1     11
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 11           11
 Zeman Jakub 2007 133017 SK Veselí nad Moravou 7     4     11
 Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9   2       11
 Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 11           11
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Legutko Josef 2006 052065 TJ Loko Žatec 11           11
 Levová Viktorie 2006 060092 Loko Trutnov 6     5     11
 Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 5 5 1       11
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3   3 4   1 11
 Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto 4 2   4 1   11
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 11           11
 Westfal Mattias 2004 014094 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10     1     11
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11           11
 Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 11           11
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 4     7     11
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 9   2       11
 Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 2     7   2 11
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 11           11
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 11           11
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 11           11
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 11           11
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   11         11
 Tomek Lukáš 1987 009061 Univerzitní sportovní klub Praha   6 2     3 11
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 8 3         11
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 4     7     11
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   10 1       11
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     3     11
421.Michajlovičová Sára 2009 118013 VK Tzunami Ostrava 8 2         10
 Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8 2         10
 Kápka Lukáš 2009 118028 VK Tzunami Ostrava 8 2         10
 Hladík Šimon 2009 001136 TJ Bohemians Praha 4   2 3 1   10
 Malinský Petr 2008 011067 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 10           10
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 10           10
 Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Šrámek David 2007 057136 TJ Syntesia Pardubice 6     2 1 1 10
 Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 10           10
 Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 5 5         10
 Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 4   2 4     10
 Slezák Adam 2006 057132 TJ Syntesia Pardubice 6     3   1 10
 Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha 7     3     10
 Šlachtová Tereza 2006 118012 VK Tzunami Ostrava 8 2         10
 Kárník Tadeáš 2006 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 9   1       10
 Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 9 1         10
 Kadubec Matěj 2005 133035 SK Veselí nad Moravou 4   2 4     10
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8 2       10
 Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Burgerová Ester 2004 090019 Wild Water Canoe Club FROL 10           10
 Kristl Anouk 2003 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 8   2       10
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 4   2 4     10
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav       8   2 10
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 1 9         10
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Kuna Václav 1998 012077 DUKLA Brandýs   10         10
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   10         10
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice 2 7 1       10
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 6     4     10
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8   2       10
 Císařovský Petr 1977 090010 Wild Water Canoe Club FROL 10           10
 Horák David 1976 090008 Wild Water Canoe Club FROL 10           10
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice   8 2       10
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   7 3       10
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
467.Koplíková Adéla 2009 112054 VK Kroměříž 8     1     9
 Černoch Štěpán 2009 047004 TJ DNT VS Kadaň 9           9
 Zaťková Eliška 2009 011062 KK Brandýs nad Labem 6   2 1     9
 Koplíková Eliška 2009 112055 VK Kroměříž 8     1     9
 Kepšta Martin 2009 011027 KK Brandýs nad Labem 9           9
 Niedl Robin 2008 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2   3     9
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 8 1         9
 Šimáková Anna 2008 023065 SK VS Č. Budějovice 9           9
 Lev Ondřej 2008 060093 Loko Trutnov 4     5     9
 Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 6     3     9
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 7 2         9
 Štochl Vojtěch 2007 001010 TJ Bohemians Praha 9           9
 Štercl Dominik 2005 012083 DUKLA Brandýs   6 3       9
 Černík Jan 2005 057100 TJ Syntesia Pardubice   2     7   9
 Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         7 2 9
 Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel         9   9
 Kudělásková Monika 2003 118014 VK Tzunami Ostrava 5 4         9
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5 2 2       9
 Kirchner David 2002 001114 TJ Bohemians Praha       9     9
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 4   2 3     9
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9   9
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 9           9
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc   2 2   5   9
 Novotný Petr 2000 012085 DUKLA Brandýs   9         9
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Zima Tomáš 2000 009172 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs   9         9
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 9           9
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí         4 5 9
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 9           9
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 2   2   5   9
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs   9         9
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 2 7         9
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 9           9
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 9           9
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   9         9
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 9           9
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   9         9
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 9           9
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs 2 2   2   3 9
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 2 2   5     9
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 9           9
 Hadraba Michal 1976 090032 Wild Water Canoe Club FROL 9           9
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 5 2 2       9
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 3     6     9
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         4 5 9
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   8 1       9
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 9           9
 Dodal Jan 1953 001008 TJ Bohemians Praha 9           9
533.Šula Štěpán 2009 116112 TJ Vodní Sporty Litovel 2     5   1 8
 Pollert Metoděj 2009 009110 Univerzitní sportovní klub Praha 3 5         8
 Páca Jan 2009 014004 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Jakubík Štěpán 2008 121038 KK Opava 8           8
 Rolinec František 2008 048020 TJ Ohře Klášterec 8           8
 Dočkal Radek 2008 012015 DUKLA Brandýs 8           8
 Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 5     3     8
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice   2     6   8
 Polášek Martin 2005 133034 SK Veselí nad Moravou 4     4     8
 Protivánek Jan 2005 116113 TJ Vodní Sporty Litovel 2     6     8
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       8     8
 Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7     1     8
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 2     6     8
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Florián Heřman 2003 060073 Loko Trutnov       8     8
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 8           8
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 8           8
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 8           8
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc       8     8
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       4 4   8
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 2 6         8
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         4 4 8
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 8           8
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   4 4       8
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 8           8
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   6 2       8
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 6     2     8
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   2 6       8
 Král Tomáš 1979 009056 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor 8           8
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs 2     6     8
 Jančar Filip 1976 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 8           8
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   8         8
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 8           8
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5 3         8
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 8           8
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   8         8
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 6     2     8
579.Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Voják Jakub 2008 027024 Otava Strakonice 7           7
 Šenk Alexandr 2008 011014 KK Brandýs nad Labem 6     1     7
 Odvárko Jakub 2008 012071 DUKLA Brandýs 7           7
 Chocholová Veronika 2007 014079 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha 5   2       7
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       7     7
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7           7
 Pollertová Ema 2003 009008 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Lustig Šimon 2003 057109 TJ Syntesia Pardubice 4     3     7
 Lustig Josef 2003 057115 TJ Syntesia Pardubice 4     3     7
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 3     4     7
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 6   1       7
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel       7     7
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 7           7
 Jelínek Šimon 1994 001018 TJ Bohemians Praha         5 2 7
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 7           7
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   7         7
 Puškarčuk Aleš 1989 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7           7
 Kopička Ondřej 1989 046108 Delfín Jablonec   7         7
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   7         7
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 7           7
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 7           7
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   7         7
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   7         7
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 7           7
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     7       7
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7           7
612.Pinkava Jonáš 2011 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 2 2 2       6
 Podušková Jůlie 2010 009128 Univerzitní sportovní klub Praha 2   4       6
 Jarolímek David 2009 062042 TJ Turnov 6           6
 Novák Dalibor 2009 030042 VS Tábor 6           6
 Šrétrová Štěpánka 2009 049038 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 6           6
 Viková Anna 2008 060091 Loko Trutnov 4     2     6
 Cmunt Ondřej 2008 039004 TJ Loko Plzeň 6           6
 Apolínová Nela 2007 034055 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Petriláková Anastázie 2007 048023 TJ Ohře Klášterec 6           6
 Synková Valentýna 2007 052070 TJ Loko Žatec 6           6
 ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 4 2         6
 Kolář Jakub 2006 023058 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5   1       6
 Hovorková Martina 2005 061015 SK Třebechovice 6           6
 Bažant Jan 2005 057123 TJ Syntesia Pardubice 4     1 1   6
 Přibyla Šimon 2004 001138 TJ Bohemians Praha 6           6
 Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 1 4 1       6
 Šantavý Michal 2004 133003 SK Veselí nad Moravou 4     2     6
 Petr Lukáš 2004 011048 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav       5   1 6
 Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel       6     6
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí           6 6
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava   6         6
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 6           6
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 6           6
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 4     2     6
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 6           6
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 TJ Bohemians Praha       6     6
 Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha       6     6
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   6         6
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       6     6
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 6           6
 Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc       6     6
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc       6     6
 Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel         2 4 6
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs   6         6
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6   6
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs   6         6
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 2 2 2       6
 Vaňková Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       6     6
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 6           6
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2 2 2       6
 Adamec Jakub 1984 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Hradilek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha     6       6
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   6         6
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice   2     4   6
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   4 2       6
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   6         6
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 2     4     6
 Čermák Vlastimil 1973 050005 SK Štětí 2 2 2       6
 Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice   6         6
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 Egert Luděk 1971 017012 KK Rakovník   4 2       6
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 4 2         6
 Mornštejn Roman 1969 001128 TJ Bohemians Praha         5 1 6
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 4     2     6
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 1     5     6
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         6   6
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   6         6
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 4     2     6
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník     6       6
680.Mrázová Ema 2009 001009 TJ Bohemians Praha 5           5
 Salajová Alžběta 2009 116114 TJ Vodní Sporty Litovel 5           5
 Šlachta Jan 2009 118020 VK Tzunami Ostrava 5           5
 Bouda Vladimir 2009 066015 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5           5
 Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5           5
 Svrčina David 2007 129001 TJ Šumperk z.s. 5           5
 Wais Jakub 2007 011032 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Kaplický Jindřich 2007 011016 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Konečná Eliška 2006 135053 Vodní sporty Zábřeh 5           5
 Nahodil Václav 2006 011081 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 2     3     5
 Ambrož Jiří 2006 118025 VK Tzunami Ostrava 5           5
 Předota Kristián 2006 011066 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Trávníček Jan 2005 061043 SK Třebechovice 3     2     5
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 2     3     5
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha   5         5
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5           5
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs   5         5
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 5           5
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 5           5
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   5         5
 Smolka Ondřej 1994 001037 TJ Bohemians Praha       5     5
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 5           5
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 5           5
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         5   5
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   5         5
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   5         5
 Prchlík Jiří 1978 078005 TJ Lužnice Tábor   5         5
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 4   1       5
 Chňoupek Jan 1975 065005 TJ Roztoky 5           5
 Trávníček Robert 1975 061044 SK Třebechovice 1     4     5
 Kolman Filip 1973 008022 SK Žižkov   4 1       5
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Roztoky 4 1         5
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 5           5
716.Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Samková Valerie 2011 061003 SK Třebechovice 2     2     4
 Kolman Vít 2010 001127 TJ Bohemians Praha 2 2         4
 Stehno Max 2010 057124 TJ Syntesia Pardubice 1     1   2 4
 Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 2   2       4
 Cihlář David 2009 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2   2       4
 Petriláková Markéta 2009 048022 TJ Ohře Klášterec 4           4
 Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Svrčina Tomáš 2008 129003 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Hanč Pavel 2008 012034 DUKLA Brandýs 4           4
 DEETJEN TABEA 2008 000000 GER AKV Augsburg 2 2         4
 Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Roztoky 4           4
 GESSER OSCAR 2007 000000 GER AKV Augsburg 2 2         4
 BÄHNER MERLE 2007 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2 2         4
 Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava   4         4
 DIEMMER CAROLIN 2007 000000 GER AKV Augsburg 2 2         4
 Kurucz Štěpán 2007 010124 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Vybíral Viktor 2007 103049 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 MIA ARNU 2006 000000 GER KKR Rosenheim 2 2         4
 Lupinski Zdeněk 2006 047022 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 4           4
 ELIAS KUSCHINSKY 2006 000000 GER KKR Rosenheim 2 2         4
 Janišová Radka 2005 024016 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3   1 4
 GILLICH JUSTINA 2005 000000 GER AKV Augsburg 2 2         4
 Skalický Tomáš 2005 057118 TJ Syntesia Pardubice 2     1   1 4
 Altman Marcella 2004 000000 USA 4           4
 Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 4           4
 ESTANGUET Youlia 2003 000000 FRA 2 2         4
 Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Kopřivová Eva 2002 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3   1 4
 Nováková Karolína 2002 052036 TJ Loko Žatec 2   2       4
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 2 2         4
 Martin Václav 2002 001074 TJ Bohemians Praha 4           4
 Palán Ondřej 2001 053017 TJ Dvůr Králové       4     4
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 2     2     4
 Bergner Victoria 2000 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2 2         4
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 4           4
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 BAYN Nele 2000 000000 GER 2 2         4
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 2   2       4
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   2 2       4
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Hochheim Kristýna 1991 001033 TJ Bohemians Praha 4           4
 Doležalová Julia 1991 039008 TJ Loko Plzeň 4           4
 Boháč Robert 1989 118051 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Leskovjan Martin 1986 007016 Technika Praha   4         4
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 4           4
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Sehnal Štěpán 1985 009076 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 ŽNIDARČIČ NEJC 1984 000000 Slovenia       4     4
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Pešta Jan 1981 078014 TJ Lužnice Tábor   4         4
 Kupka Petr 1981 118053 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové       4     4
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 4           4
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 1   3       4
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   3 1       4
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 4           4
 Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 4           4
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 Hoření Petr 1975 047025 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc   4         4
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc       4     4
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 4           4
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 4           4
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 4           4
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 4           4
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   4         4
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   1 3       4
 Šťastný Michal 1965 001038 TJ Bohemians Praha           4 4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 4           4
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   4         4
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 4           4
 DUPRAS PHENICIA 0 000000 FRANCE       4     4
 ZIMMER Dominik 0 000000 Plzeň 4           4
 GAUBERT ELSA 0 000000 FRA/TEICH       2 2   4
801.Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 1   2       3
 Zimová Anna Marie 2009 057108 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Čermák Vilém 2009 011077 KK Brandýs nad Labem 3           3
 Horák David 2009 090025 Wild Water Canoe Club FROL 3           3
 Jurásek Matěj 2009 133028 SK Veselí nad Moravou 3           3
 Konečný Matouš 2008 135054 Vodní sporty Zábřeh 3           3
 Jurásková Karina 2008 133029 SK Veselí nad Moravou 3           3
 Pohanka František 2008 011033 KK Brandýs nad Labem 3           3
 Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 3           3
 Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha 3           3
 Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice         2 1 3
 Vaňková Štěpánka 2007 116105 TJ Vodní Sporty Litovel 3           3
 Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou 1     2     3
 Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2         1 3
 Pech Antonín 2006 026007 SK Domeček Soběslav 2     1     3
 Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 3           3
 CHRISTIE KERRY 2004 000000 GREAT BRITAIN       2   1 3
 Kolář Jakub 2004 129005 TJ Šumperk z.s. 3           3
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice       2   1 3
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 2   1       3
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 3           3
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice         1 2 3
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel         3   3
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 3           3
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 3           3
 Habichová Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 3           3
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   3         3
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   3         3
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         3   3
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 3           3
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 1     2     3
 Podušková Marie 1974 086005 Sokol Trója     3       3
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 3           3
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 3           3
 Bořek Michal 1968 060087 Loko Trutnov       3     3
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   3         3
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3           3
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   3         3
 Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha         3   3
 BENZIEN Jonas 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1 2         3
 ZIMMERMANN Niels 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1 2         3
 KRECH Neele 0 000000 TSV 1880 Gera 1 2         3
 SPROTOWSKY Erik 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1 2         3
 KRECH Lucie 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1 2         3
 ROYLE Christopher 0 000000 Stafford and Stone Canoe Club 1 2         3
 SACHERS Felix 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1 2         3
851.Kutý Lukáš 2014 116110 TJ Vodní Sporty Litovel     2       2
 Brebtová Rozálie 2012 046085 Delfín Jablonec     2       2
 Hronová Ludmila 2011 014088 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Kuděj Jan 2011 060090 Loko Trutnov 2           2
 Hoření Hynek 2011 047024 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Trávníčková Lucie 2011 061045 SK Třebechovice       2     2
 Kováč Tobiáš 2011 048024 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Machutová Hana 2011 014057 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Štefan Vojtěch 2011 009065 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Vybulková Julie 2011 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov       2     2
 Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily       2     2
 Hrubec Matěj 2010 001094 TJ Bohemians Praha 2           2
 Král Jakub 2010 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Lebedová Adéla 2010 121014 KK Opava   2         2
 Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Semerád Vít 2010 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Eliášová Anneli 2010 060089 Loko Trutnov 2           2
 Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 2           2
 Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 2           2
 Rousek David 2010 121057 KK Opava   2         2
 Vančová Linda 2009 017061 KK Rakovník 2           2
 DAMJAN Hohnjec 2009 000000 CRO Končar         2   2
 Stojánek David 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Davidová Michaela 2009 045004 KVS Hradec Králové 2           2
 Kala Matouš 2009 050024 SK Štětí 2           2
 Nový Jakub 2009 057060 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Semerád Tomáš 2009 057098 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Zálabská Eliška 2009 060088 Loko Trutnov 2           2
 Čermák Daniel 2008 050006 SK Štětí 2           2
 Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 Pech Jaroslav 2008 026005 SK Domeček Soběslav 2           2
 Havranová Barbora 2008 057125 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Macas Petr 2008 057015 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Hemerka Marek 2008 057126 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Samek Mathias 2008 057131 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Vyskočil Viktor 2008 108039 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 Bönsch Pavel 2008 053014 TJ Dvůr Králové 2           2
 Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 LEHNER PAUL 2007 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2           2
 Slabihoudová Tereza 2007 057121 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Marek Jan 2007 061031 SK Třebechovice 2           2
 Ulitzková Laura 2007 121121 KK Opava 2           2
 Vavřín David 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 2           2
 Štěrba Václav 2007 017049 KK Rakovník 2           2
 Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Kočička Patrik 2007 030075 VS Tábor 2           2
 BUNTE TIM 2007 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2           2
 Kolman Vojtěch 2007 008844 SK Žižkov   2         2
 GRUSSLER JOHANNA 2007 000000 GER AKV Augsburg 2           2
 Hlavatý Jan 2007 057122 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Vránová Anastázie 2007 057138 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 2           2
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Piskáček Tomáš 2007 050027 SK Štětí 2           2
 Cihlář Filip 2006 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 HARTMANN LUIS 2006 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2           2
 JANKO Presečki 2006 000000 CRO Končar         2   2
 Barták Josef 2006 023171 SK VS Č. Budějovice 2           2
 BECKE DAVID 2006 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2           2
 LUKAS SOMMER 2006 000000 GER KKR Rosenheim 2           2
 Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 NEUMANN KALLE 2006 000000 GER Kanu Schwaben Augsburg 2           2
 Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 2           2
 ZENTGRAF JASPER 2005 000000 GERMANY       2     2
 GESSER MORELLA 2005 000000 GER AKV Augsburg 2           2
 CLAVADETSCHER MONA 2005 000000 SWITZERLAND       2     2
 CHRISTIAN STANZEL 2005 000000 GER AKV Augsburg 2           2
 TOMLINSON LEON DOB 2005 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 MEERSMANS TRISTAN 2005 000000 BELGIUM       2     2
 JOHANN HEIN 2005 000000 GER BFC Bamberg 2           2
 Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Pištora Michal 2005 049029 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 TOMLINSON CAMER 2005 000000 GREAT BRITAIN           2 2
 Šiška Jakub 2005 017060 KK Rakovník 2           2
 LUIS WEIGL 2005 000000 GER KSA Augsburg 2           2
 HANRAETS JARNO 2005 000000 NETHERLANDS       2     2
 Zárubová Veronika 2005 061046 SK Třebechovice 2           2
 TUITHOF LARS 2004 000000 NETHERLANDS       2     2
 Štembera Dominik 2004 078022 TJ Lužnice Tábor 2           2
 JAGER ANNE 2004 000000 GERMANY       2     2
 ZEDER NORA 2004 000000 SWITZERLAND       2     2
 Kuskevych Anastasia 2004 108014 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 GOTZE Lena 2004 000000 GER   2         2
 Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí       2     2
 Kusá Viktorie 2004 017004 KK Rakovník 2           2
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.       2     2
 Salák Petr 2004 033004 VS Blovice 2           2
 Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 ROYLE Luc 2003 000000 GBR   2         2
 Volf Matěj 2003 030064 VS Tábor 2           2
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 CLAVADETSCHER LUIS 2003 000000 SWITZERLAND       2     2
 KROENER NIA 2003 000000 GERMANY       2     2
 Lewandowski Zola 2003 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER   2         2
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Pešatová Marie 2003 118040 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 CHRISTIE EMMA 2003 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice     2       2
 Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Putzer Hynek 2003 023099 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 MUELLER JONAH 2002 000000 SWITZERLAND         2   2
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 2           2
 Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 HANSEN FINN 2002 000000 GERMANY       2     2
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Turčinová Anna 2002 034013 TJ SK Hubertus KV 2           2
 BRETSCHER CORNEL 2002 000000 SWITZERLAND       2     2
 BANNATYNE CAMERON 2002 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 BRETSCHER JONAH 2002 000000 SWITZERLAND           2 2
 OLTMANNS MALTE 2002 000000 Leipziger-Kanu-Club   2         2
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 MASSINI CHRISTINA 2002 000000 GERMANY       2     2
 Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 1 1         2
 Maleček Matyáš 2002 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1   1 2
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou       2     2
 Berger Til 2002 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 DILLI Maxi 2001 000000 Team RLP 2           2
 Gosse Nele 2001 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V., GER 2           2
 Ježek Ondřej 2001 188006 Raft team H2O Jeseník 1 1         2
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 DAJEK CHRISTIAN 2001 000000 GERMANY       2     2
 MEERSMANS KILIAN 2001 000000 BELGIUM       2     2
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 2           2
 BROWN FREDERICK 2000 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 NEBIOVSKY ENIS 2000 000000 MACEDONIA       2     2
 ZENTGRAF MICHEL 2000 000000 GERMANY         2   2
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 TJ Bohemians Praha       2     2
 BARONE Luca 2000 000000 CA PA Francie, FRA       2     2
 OTTEN SVEN 2000 000000 GERMANY         2   2
 DIETZ Joshua 2000 000000 Team RLP 2           2
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí           2 2
 KALETKA FIONA 2000 000000 VfL Bad Kreuznach 2           2
 MASSINI CHRISTOPHER 1999 000000 GERMANY       2     2
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 2           2
 INCE TARA 1999 000000 JCKA France       2     2
 BOLZERN LINUS 1999 000000 SWITZERLAND       2     2
 Šotolová Karolína 1999 057003 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 FEINE CONSTANZE 1999 000000 LKV Sachsen-Anhalt       2     2
 KROENER YANNICK 1999 000000 GERMANY       2     2
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Jílek Viktor 1998 057007 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 2           2
 SHEPPY ALEX 1998 000000 Devizes Canoe Club       2     2
 Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 KLAT ETIENNE 1998 000000 JCKA France         2   2
 HUNTINGFORD FRANCIS 1998 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 Bremer Tim 1998 000000 KST Rhein-Ruhr, GER 2           2
 DREIER VALENTINA 1997 000000 AUSTRIA       2     2
 HANIKA Leon 1997 000000 GER   2         2
 ZIATAROV ALEXANDAR 1997 000000 MACEDONIA       2     2
 LAMERS IVO 1996 000000 NETHERLANDS       2     2
 GRŽIN Alba Zoe 1996 000000 CRO Končar         2   2
 KROENER TOBIAS 1996 000000 GERMANY       2     2
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí   2         2
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel       2     2
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 2           2
 MATHYS MELANIE 1994 000000 SWITZERLAND       2     2
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice     2       2
 Matějka Jaroslav 1993 027023 Otava Strakonice 2           2
 BEEVERS JOE 1993 000000 Nottingham Kayak Club       2     2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 2           2
 COF Blaz 1991 000000 SLO         2   2
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník     2       2
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   2         2
 Pražan Vojtěch 1990 077004 Kotva Bráník 2           2
 Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Karbo Benátky 2           2
 OAKLEY BEN 1988 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 SPASKIKJ LJUBOMIR 1987 000000 MACEDONIA       2     2
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 2           2
 Nováková Andrea 1986 064008 SKK Vysoké Mýto     2       2
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav       2     2
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs       2     2
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2           2
 Purgerová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   2         2
 Jandíková Martina 1983 057077 TJ Syntesia Pardubice     2       2
 Štěpinová Šárka 1983 047011 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 2           2
 Kodada Miroslav 1982 077015 Kotva Bráník 2           2
 FORMELLA Christian 1982 000000 GER 2           2
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc           2 2
 Prchlík Michal 1981 078006 TJ Lužnice Tábor 2           2
 Oto Klír 1981 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Sehnalová Marie 1981 009073 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 VRÁVORA IŠTVÁN 1980 000000 POL 2           2
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel     2       2
 HOHNJEC Tomislav 1979 000000 CRO Končar         2   2
 Šišpera Petr 1979 134023 KK Veselí nad Moravou 2           2
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       2     2
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2         2
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Borská Alena 1976 001067 TJ Bohemians Praha 2           2
 Novák Aleš 1975 030030 VS Tábor 2           2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 2           2
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2         2
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Tesař Robert 1972 023110 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Kremr Patrik 1972 009108 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 2           2
 CHRISTIE JAMIE 1972 000000 GREAT BRITAIN       2     2
 Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Pražák Radek 1972 078012 TJ Lužnice Tábor 2           2
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Bízek Zdeněk 1971 011064 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc 2           2
 Martin Václav 1971 001027 TJ Bohemians Praha 2           2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 2           2
 MEERSMANS HANS 1970 000000 BELGIUM       2     2
 Novák Jiří 1970 030035 VS Tábor 2           2
 Košík Ivo 1969 133026 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily   1 1       2
 Hilgertová Štěpánka 1968 012008 DUKLA Brandýs 2           2
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2           2
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2           2
 Matulíková Martina 1967 133048 SK Veselí nad Moravou 2           2
 BUDDEUSOVÁ Renata 1966 000000 USA 2           2
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 2           2
 Kloboučník Tomáš 1965 030027 VS Tábor 2           2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 2           2
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 2           2
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2           2
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 2           2
 Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí   2         2
 GOSSE Franz 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V.   2         2
 FOX Jessica 0 000000 AUS 1 1         2
 GINZEL Konrad 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V.   2         2
 JABSCHINSKY Ida 0 000000 SV SCHOTT Jena e.V. 2           2
 RÖLLER Tillmann 0 000000 ex U18 2           2
 ESTANGUET Aldric 0 000000 Pau 2           2
 POHL Vincent 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 2           2
 FRÖHLICH Til 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V.   2         2
 THOMAS Strauss 0 000000 ex U18 2           2
 RUBEN Seiffert 0 000000 SV SCHOTT Jena e.V. 2           2
 TOBIAS Frank 0 000000 SV SCHOTT Jena e.V. 2           2
 STRAUSS Franz 0 000000 AKV Augsburg   2         2
 TOLIC Ivan 0 000000 Croatia         2   2
 PYTELKA Ján 0 000000 EU   2         2
 FORMELLA Anton 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 2           2
 DI STEFAN Marco 0 000000 EU 2           2
1124.Doležal Vít 2011 014063 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     1       1
 Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 1           1
 Kutáč Zdeněk 2010 052007 TJ Loko Žatec 1           1
 Kofroň Lukáš 2010 010125 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Hobkirk Alex 2009 057058 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Smereková Tereza 2009 057133 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Hornych Jan 2009 057128 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 1           1
 Urbánek Vojtěch 2009 119236 UP Olomouc 1           1
 Albrechtová Stella 2009 001142 TJ Bohemians Praha 1           1
 Hnyk Kryštof 2009 057119 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Slavík Matěj 2008 010120 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Tichý Antonín Adam 2008 057111 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Frankota Matěj 2008 057116 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Čellárová Zuzana 2007 009054 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Anýž Edward 2007 053016 TJ Dvůr Králové 1           1
 Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Beneš František 2007 057112 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Fencl Mikoláš Aleš 2006 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1           1
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Horáková Ela 2006 090009 Wild Water Canoe Club FROL 1           1
 Hlubuček Jakub 2006 007008 Technika Praha 1           1
 Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Štěpán Josef 2006 057113 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Culek Vojta 2006 057107 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 1           1
 Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 1           1
 CHRISTIE KERRY 2004 000000 GREAT BRITAIN           1 1
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 1           1
 Poznerová Magdaléna 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice           1 1
  HRISTIE 2003 000000 GREAT BRITAIN           1 1
 Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 1           1
  CHRISTIE 2003 000000 GREAT BRITAIN           1 1
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí           1 1
  UELLER 2002 000000 SWITZERLAND           1 1
 Dvořáková Dominika 2002 001115 TJ Bohemians Praha 1           1
  ANNATYNE 2002 000000 GREAT BRITAIN           1 1
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice       1     1
  UELLER 2002 000000 SWITZERLAND           1 1
  ANNATYNE 2002 000000 GREAT BRITAIN           1 1
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Venigerová Hana 2001 064043 SKK Vysoké Mýto 1           1
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1           1
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Šotolová Kristýna 1999 057004 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel           1 1
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   1         1
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Biazizzo Mathieu 1991 000000 GESN 1           1
 Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 1           1
 Javůrek Jan 1987 061009 SK Třebechovice 1           1
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Doležalová Zuzana 1980 014060 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1           1
 Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec   1         1
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Roztoky 1           1
 Babouček Ondřej 1977 090001 Wild Water Canoe Club FROL 1           1
 Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1           1
 Kratochvíl Radek 1977 119039 UP Olomouc 1           1
 Kutlvašr Pavel 1977 064029 SKK Vysoké Mýto     1       1
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 1           1
 Doležal Tomáš 1976 014061 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     1       1
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1           1
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   1         1
 Vybulka Jan 1969 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1           1
 Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Štercl Pavel 1966 012003 DUKLA Brandýs   1         1
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1           1
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   1         1
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 1           1
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   1         1
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 1           1
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   1         1
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   1         1
 KRECH Lucie 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1           1
 ESTANGUET Rozmarina 0 000000 Pau 1           1
 JAKUB Stanovský 0 000000 SVK 1           1
 ROYLE Christopher 0 000000 Stafford and Stone Canoe Club 1           1
 BENZIEN Jonas 0 000000 LeipziKanu Club e.V. 1           1
 SACHERS Felix 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1           1
 SPROTOWSKY Erik 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1           1
 PEDERSEN Noah 0 000000 Norsko 1           1
 PEDERSEN Noah 0 000000 Norsko 1           1
 MARTIN Stanovský 0 000000 Kazachstán 1           1
 BERTRAND  Valerie 0 000000 Norsko 1           1
 PEDERSEN Alicia 0 000000 Norsko 1           1
 KRECH Neele 0 000000 TSV 1880 Gera 1           1
 MIKA Benzien 0 000000 ger 1           1
 PEDERSEN Alicia 0 000000 Norsko 1           1
 BERTRAND  Valerie 0 000000 Norsko 1           1
 ZIMMERMANN Niels 0 000000 Leipziger-Kanu-Club e.V. 1           1

Nezapočítávají se výsledky v kategoriích předžáků a předjezdců.

Typ závodu