1. Český pohár ve sprintu v Roudnici

06.06.2020   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:47,05 75/189/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,010.96/2,068/177/0
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:48,631.58/3,462/0/81
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:48,191.14/2,457/165/0
5.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:48,721.67/3,553/153/0
6. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:48,501.45/3,149/141/0
7.2/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:49,142.09/4,446/0/69
8. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:48,801.75/3,743/0/57
9. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:49,852.80/6,040/129/0
10.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:50,563.51/7,537/0/45
11.2/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:51,674.62/9,835/117/0
12. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:50,173.12/6,633/105/0
13.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:51,134.08/8,731/93/0
14.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:51,064.01/8,529/81/0
15.4/DMSALAJ František 2004 1 Litovel00:51,344.29/9,127/0/33
16.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:51,534.48/9,525/69/0
17.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:53,916.86/14,623/57/0
18.3/VMUNCAJTÍK Lukáš 1984 3 Pardub.00:52,685.63/12,021/51/0
19.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:52,955.90/12,519/45/0
20. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:55,378.32/17,717/39/0
21.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:53,996.94/14,815/0/27
22.5/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.00:54,077.02/14,914/33/0
23.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:56,209.15/19,413/27/0
24.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:55,738.68/18,412/21/0
25.6/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel00:54,737.68/16,311/0/21
26.7/DMBEIER Alva 2005 3 Trutnov00:54,767.71/16,410/15/0
27.8/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:54,987.93/16,99/9/0
28.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:56,089.03/19,28/3/0
29.9/DMGEPRT David 2005 3 Litovel00:58,9111.86/25,27/0/15
30. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:56,229.17/19,56/2/0
31.4/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:56,459.40/20,05/0/9
32.1/VSCHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha00:57,5910.54/22,44/1/0
33.10/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:57,4210.37/22,03/0/8
34.11/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:57,8810.83/23,02/0/7
35.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno00:58,8811.83/25,11/0/6
36.2/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:58,9611.91/25,30/0/5
37.1/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:26,6139.56/84,10/0/4
38.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc01:02,1615.11/32,10/0/3
39.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:01,6714.62/31,10/0/0
40.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc01:13,8126.76/56,90/0/2
41.4/ZSKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:13,4826.43/56,20/0/1
42.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc01:14,3927.34/58,10/0/0
  MADĚRKA Tobiáš 2009 OlomoucDNF 0/0/0
  FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:48,42 75/105/0
2.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:48,500.08/0,268/93/0
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:48,450.03/0,162/0/121
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:50,552.13/4,457/0/109
5.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:49,471.05/2,253/81/0
6.5/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:50,281.87/3,949/0/97
7.6/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:50,321.90/3,946/0/85
8.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:50,321.90/3,943/0/73
9.3/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:50,712.29/4,740/69/0
10.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:51,523.10/6,437/0/61
11.7/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:51,272.85/5,935/57/0
12.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:51,823.40/7,033/0/49
13.2/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:52,784.36/9,031/45/0
14.3/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:55,056.63/13,729/0/43
15.5/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:53,715.29/10,927/39/0
16.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:53,925.50/11,425/0/37
17.8/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:55,366.94/14,323/33/0
18.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:54,365.94/12,321/0/31
19.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:56,498.07/16,719/27/0
20.6/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:55,006.58/13,617/0/25
21.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:05,1716.75/34,615/21/0
22.8/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:05,5617.14/35,414/0/19
23.7/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz00:58,4610.04/20,713/15/0
24.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.00:57,208.78/18,112/9/0
25.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:57,238.81/18,211/0/13
26.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc00:57,919.49/19,610/0/12
27.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:01,3912.97/26,89/0/11
28.3/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:58,8210.40/21,58/0/10
29.10/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK01:30,8542.43/87,67/0/9
30.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:59,8811.46/23,76/0/8
31.11/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:00,5712.16/25,15/0/7
32.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:01,0312.61/26,04/0/6
33.12/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná01:01,7413.32/27,53/0/5
34.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc01:02,7714.35/29,62/0/4
35.8/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.01:10,5922.17/45,81/3/0
36.9/DSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:03,7415.32/31,60/2/0
37.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:05,0416.62/34,30/1/0
38.5/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná01:09,1120.69/42,70/0/3
39.6/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná01:11,1822.76/47,00/0/2
40.13/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:10,8022.38/46,20/0/1
41.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc01:12,1423.72/49,00/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:43,74 75/0/218
2.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:44,560.82/1,968/0/206
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:43,13 62/193/0
4.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:43,790.05/0,157/181/0
5.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:44,971.23/2,853/169/0
6. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:44,620.88/2,049/0/194
7.3/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:44,720.98/2,246/157/0
8. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:44,560.82/1,943/0/182
9. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:44,350.61/1,440/0/170
10.3/DSHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:43,53 37/0/158
11.4/DSNOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:45,011.27/2,935/145/0
12.5/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:45,221.48/3,433/133/0
12.6/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:46,712.97/6,831/121/0
14.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:45,952.21/5,129/0/146
15.7/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:46,182.44/5,627/0/134
16.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:46,662.92/6,725/109/0
17.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:46,372.63/6,023/0/122
18.8/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:46,592.85/6,521/0/110
19.9/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:46,893.15/7,219/0/104
20.10/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:47,063.32/7,617/0/98
21. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:47,123.38/7,715/0/92
22.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,133.39/7,814/97/0
23. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:47,613.87/8,813/85/0
24.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:47,723.98/9,112/79/0
25.5/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:48,004.26/9,711/0/86
26.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:48,334.59/10,510/73/0
27.11/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm39:59,992356.25/5.386,99/0/80
28.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:48,494.75/10,98/67/0
29.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:48,935.19/11,97/61/0
30.7/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:48,965.22/11,96/55/0
31.4/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:49,245.50/12,65/49/0
32.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:49,505.76/13,24/43/0
33.12/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:49,485.74/13,13/0/74
34.3/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:51,027.28/16,62/0/68
35.5/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:54,9011.16/25,51/37/0
36.13/DSKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand00:50,366.62/15,10/31/0
37.6/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:50,456.71/15,30/0/62
37.7/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:50,456.71/15,30/0/56
39.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:50,496.75/15,40/0/50
40.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:50,807.06/16,10/25/0
41.10/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:51,407.66/17,50/19/0
42.11/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:51,547.80/17,80/0/44
43.12/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.00:51,878.13/18,60/13/0
44.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:53,279.53/21,80/0/38
45.14/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:52,358.61/19,70/0/32
46.15/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand00:52,328.58/19,60/7/0
47.16/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:53,569.82/22,50/0/26
48.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:52,418.67/19,80/6/0
49.3/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:52,538.79/20,10/0/20
50.17/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:52,759.01/20,60/5/0
51.18/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí00:53,449.70/22,20/0/14
52.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí00:54,0910.35/23,70/0/13
53.19/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:53,7810.04/23,00/0/12
54.4/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:54,1110.37/23,70/0/11
55.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:54,5010.76/24,60/4/0
  BERKA Štěpán 2002 2 LitovelDNF 0/0/10
57.20/DMTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand00:55,0311.29/25,80/3/0
58.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:55,3611.62/26,60/2/0
59.2/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc00:55,4511.71/26,80/0/9
60.15/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná00:57,6613.92/31,80/0/8
61.6/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:56,1612.42/28,40/0/7
62.16/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná01:02,0218.28/41,80/0/6
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 OlomoucDNF 0/0/5
64.21/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí00:59,0315.29/35,00/0/4
65.22/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí00:59,5315.79/36,10/0/3
66.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:07,4523.71/54,20/0/2
67.7/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:00,4216.68/38,10/0/1
68.17/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov01:02,6018.86/43,10/1/0
69.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:05,8822.14/50,60/0/0
70.8/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel01:10,4326.69/61,00/0/0
71.6/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná01:13,7430.00/68,60/0/0
  FLORIÁN Jindřich 2006 2 TrutnovDNS 0/0/0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:52,33 75/55/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:53,421.09/2,168/43/0
3.3/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:52,560.23/0,462/0/94
4.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:55,783.45/6,657/0/82
5.2/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:55,343.01/5,853/0/70
6.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:56,444.11/7,949/31/0
7.4/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:57,685.35/10,246/0/58
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:55,813.48/6,743/0/46
9.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:59,967.63/14,640/19/0
10.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:58,466.13/11,737/7/0
11.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc01:01,068.73/16,735/0/34
12.4/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:08,6016.27/31,133/0/22
13.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:03,0010.67/20,431/1/0
14.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:05,1112.78/24,429/0/16
  KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 OlomoucDNF 27/0/10
16.6/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:11,5119.18/36,725/0/4
17.1/ZSMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:12,2619.93/38,123/0/3
18.7/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc01:14,7422.41/42,821/0/2
19.2/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:17,0924.76/47,319/0/1
20.6/U23HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc01:40,5648.23/92,217/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:47,13 75/0/97
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:47,450.32/0,768/109/0
3. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:47,970.84/1,862/97/0
4.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:49,602.47/5,257/0/85
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:48,151.02/2,253/85/0
6. JELÍNEK Šimon
KRISTEK Václav
1994
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
00:48,661.53/3,249/73/73
7.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:48,811.68/3,646/0/61
8.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
00:49,742.61/5,543/61/49
9.2/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:49,912.78/5,940/0/37
10.2/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:51,274.14/8,837/49/0
11.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,984.85/10,335/37/0
12.2/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,194.06/8,633/25/0
  ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
DNF 31/19/0
14.3/DMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
00:51,314.18/8,929/13/0
15.4/DMPAPULA Jan
GEPRT David
2005
2005
2 Litovel
Litovel
00:54,327.19/15,327/0/25
16.5/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:53,426.29/13,325/0/13
17.6/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:04,0016.87/35,823/7/0
  HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
DNF 21/0/7
19. HUDEČEK Vojtěch
ŠOTOLA Karel
1993
1997
2 Litovel
Litovel
00:55,228.09/17,219/0/1
20.7/DMBUNDOVÁ Simona
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
2 Pardub.
Pardub.
00:59,2312.10/25,717/1/0
21.3/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
KK Brand
KK Brand
01:01,9714.84/31,515/0/0
Oddíl