Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

08.08.2021   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla104.63 0 92.78 2 94.78 113
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.100.89 10 99.37 0 99.374.59/4,8101
3.1/DSFREISLEBENOVÁ Patricie, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha101.99 6 100.28 0 100.285.50/5,889
4.2/DSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha100.92 2 102.11 8 102.928.14/8,683
5.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc103.75 6 106.41 4 109.7514.97/15,877
6.2/ZSKRECH Neele 2008 9 GER TSV 1880 Gera114.17 6 110.82 0 110.8216.04/16,90
7.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc112.92 2 118.25 2 114.9220.14/21,271
8.3/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc112.94 2 122.05 6 114.9420.16/21,365
9.4/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava114.99 4 113.21 8 118.9924.21/25,559
10.3/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc116.67 4 118.07 10 120.6725.89/27,353
11.3/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha128.14 4 112.82 8 120.8226.04/27,547
12.5/ZSALTMAN Isabella 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 139.32 4 119.90 2 121.9027.12/28,60
13.6/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3+ Olomouc120.40 4 133.83 4 124.4029.62/31,341
14.4/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy126.58 2 138.83 10 128.5833.80/35,735
15.5/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor119.19 10 146.91 62 129.1934.41/36,329
16.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk127.86 58 125.63 6 131.6336.85/38,923
17.4/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha126.53 6 4.00 999 132.5337.75/39,817
18.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc139.67 4 128.35 10 138.3543.57/46,011
19.5/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK132.61 8 142.41 12 140.6145.83/48,45
20.6/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK134.09 8 132.76 56 142.0947.31/49,94
21.7/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná152.78 4 140.55 10 150.5555.77/58,83
22.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc147.03 8 173.07 60 155.0360.25/63,62
23.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand116.68 56 120.49 52 172.4977.71/82,01
24.8/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava170.45 108 217.43 114 278.45183.67/193,80
  BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha85.64 0 86.22 0 85.64 206
3.1/U23URBAN Daniel, 2001, TJ Dukla URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla90.62 2 88.07 2 90.074.43/5,2194
4.1/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK91.84 0 100.64 8 91.846.20/7,2182
5.1/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB90.18 2 89.72 4 92.186.54/7,6176
6.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha91.86 2 90.57 2 92.576.93/8,1170
7.2/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk90.67 2 4.00 999 92.677.03/8,2164
8.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK93.27 0 101.74 4 93.277.63/8,9158
9.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc98.10 4 93.87 2 95.8710.23/11,9152
10.3/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov96.45 4 96.15 0 96.1510.51/12,3146
11. CVIKL Ondřej 1992 USK Pha98.24 4 94.81 2 96.8111.17/13,0140
12.4/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB94.85 2 95.91 2 96.8511.21/13,1134
13.2/U23BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.97.53 0 92.74 7 97.5311.89/13,9128
14.3/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK93.66 4 99.13 2 97.6612.02/14,0122
15.5/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn104.43 8 98.33 0 98.3312.69/14,8116
16.4/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor95.94 4 96.47 2 98.4712.83/15,0110
17.5/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov100.05 6 98.62 0 98.6212.98/15,2104
18.6/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn103.31 0 99.01 0 99.0113.37/15,698
19.3/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha97.33 8 97.53 2 99.5313.89/16,292
20.2/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand97.70 2 101.80 8 99.7014.06/16,486
21. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB100.15 0 100.95 0 100.1514.51/16,980
22.7/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice98.31 2 101.51 2 100.3114.67/17,174
23.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK105.85 2 101.08 0 101.0815.44/18,068
24.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc101.89 0 129.81 4 101.8916.25/19,062
25.6/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc105.05 0 100.51 2 102.5116.87/19,756
26.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov99.64 6 102.59 0 102.5916.95/19,850
27.7/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK98.63 4 94.15 52 102.6316.99/19,844
28. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.70 2 101.57 2 103.5717.93/20,938
29. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec105.76 4 99.69 4 103.6918.05/21,132
30. GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa110.69 4 104.23 2 106.2320.59/24,026
31.5/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc108.63 4 100.60 6 106.6020.96/24,520
32.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc117.40 4 101.91 6 107.9122.27/26,019
33.2/VKUČERA Tomáš 1970 RK Troja106.87 2 104.52 4 108.5222.88/26,718
34.6/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand109.28 0 103.02 10 109.2823.64/27,617
35.7/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.23 6 115.24 4 110.2324.59/28,716
36.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla105.16 6 111.58 56 111.1625.52/29,815
37.3/VMPISCHEK Jan 1977 3+ Pardub.107.89 4 99.70 60 111.8926.25/30,714
38.8/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol106.94 8 109.96 6 114.9429.30/34,213
39.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV113.21 2 108.33 10 115.2129.57/34,512
40.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha114.22 4 118.16 10 118.2232.58/38,011
41.8/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc117.00 2 112.52 6 118.5232.88/38,410
42.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav114.18 10 113.67 8 121.6736.03/42,19
43.9/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice135.30 58 114.30 10 124.3038.66/45,18
44.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc126.18 4 129.91 0 129.9144.27/51,77
45.9/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB113.20 112 129.32 2 131.3245.68/53,36
46.4/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.141.80 10 136.93 6 142.9357.29/66,95
47.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava140.09 6 4.00 999 146.0960.45/70,64
48.10/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov142.07 16 115.85 554 158.0772.43/84,63
49.11/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB239.86 212 166.77 18 184.7799.13/115,82
50.5/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc139.27 54 151.90 208 193.27107.63/125,71
51.10/DMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.137.32 56 152.49 66 193.32107.68/125,70
52.12/ZSRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.155.56 112 149.65 66 215.65130.01/151,80
  VAVRLA Adam 2000 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRIOMPHE Timéo 2009 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRIOMPHE Ianis 2006 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
2 Klatovy
SKVS ČB
105.55 2 4.00 999 107.55 24
2. NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
153.08 16 116.18 12 128.1820.63/19,218
3. MAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
135.95 6 131.47 154 141.9534.40/32,012
4.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
2 Jablonec
Jablonec
1.00 999 110.87 262 372.87265.32/246,76
  ŠVEJD Jakub
TURNER Karel
2001
2004
Sušice
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha88.32 0 87.17 4 88.32 220
3.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.96.61 56 93.13 0 93.134.81/5,4208
4.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB91.85 2 91.89 4 93.855.53/6,3202
6.3/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn100.45 2 94.05 2 96.057.73/8,8196
7.4/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava97.83 2 96.44 0 96.448.12/9,2190
8.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc97.25 0 98.11 4 97.258.93/10,1184
9.6/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha98.35 0 95.35 4 98.3510.03/11,4178
10.1/DSALTMAN Marcella 2004 9 USA Potomac Whitewater Racing 99.23 2 97.59 2 99.5911.27/12,80
11. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla96.77 4 93.63 6 99.6311.31/12,8172
12.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy98.04 2 96.07 4 100.0411.72/13,3166
13.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc99.16 4 100.10 0 100.1011.78/13,3160
14.7/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus97.60 6 96.25 4 100.2511.93/13,5154
15.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK100.01 4 98.28 2 100.2811.96/13,5148
16.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava102.04 4 98.39 2 100.3912.07/13,7142
17.8/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice100.96 0 98.25 10 100.9612.64/14,3136
18.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn95.74 6 98.36 8 101.7413.42/15,2130
19.3/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.41 2 100.13 2 102.1313.81/15,6124
20. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy103.23 4 101.34 2 103.3415.02/17,0118
21.3/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK100.76 10 100.45 4 104.4516.13/18,3112
22.4/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.10 2 98.98 6 104.9816.66/18,9106
23.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc101.27 4 113.38 8 105.2716.95/19,2100
24.5/ZSKRECH Neele 2008 9 GER TSV 1880 Gera104.17 2 120.16 2 106.1717.85/20,20
25.9/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy109.01 2 104.51 2 106.5118.19/20,694
26.5/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha102.74 4 101.29 6 106.7418.42/20,988
27.6/ZSALTMAN Isabella 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 107.89 0 102.28 6 107.8919.57/22,20
28.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk107.53 2 120.26 102 109.5321.21/24,082
29.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand124.62 4 103.72 6 109.7221.40/24,276
30.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV109.26 4 107.75 4 111.7523.43/26,570
31.9/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice117.50 10 105.80 6 111.8023.48/26,664
32.6/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc183.24 2 110.12 2 112.1223.80/26,958
33.10/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha108.77 4 110.29 54 112.7724.45/27,752
34.10/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy108.92 4 114.47 6 112.9224.60/27,946
35.7/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc125.48 64 107.96 8 115.9627.64/31,340
36.11/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy114.87 2 135.38 4 116.8728.55/32,334
37.8/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc121.06 4 115.12 2 117.1228.80/32,628
38.12/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc126.65 8 115.13 2 117.1328.81/32,622
39.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk114.22 4 117.34 6 118.2229.90/33,916
40.11/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy110.44 10 113.35 6 119.3531.03/35,115
41.12/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná109.49 10 107.76 12 119.4931.17/35,314
42.13/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor111.96 58 113.23 8 121.2332.91/37,313
43.13/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc113.68 8 124.31 52 121.6833.36/37,812
44.14/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha136.89 60 118.40 6 124.4036.08/40,911
45.15/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc131.76 6 125.07 4 129.0740.75/46,110
46.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc128.66 2 149.08 56 130.6642.34/47,99
46.9/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz120.66 10 144.40 64 130.6642.34/47,98
48.14/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava133.21 52 124.49 10 134.4946.17/52,37
49.3/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy135.94 4 214.89 8 139.9451.62/58,46
50.10/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz166.64 114 146.27 8 154.2765.95/74,75
51.16/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná183.20 12 171.81 60 195.20106.88/121,04
52.17/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná162.55 64 162.83 54 216.83128.51/145,53
53.18/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná151.72 166 155.90 64 219.90131.58/149,02
54.15/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava202.31 112 247.34 12 259.34171.02/193,61
55.4/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice190.66 112 161.55 252 302.66214.34/242,70
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LINE TRIOMPHE Anne 1979 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
2. VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha82.47 0 82.74 0 82.47 459
3.1/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice84.23 4 84.34 0 84.341.87/2,3447
4.1/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla86.69 52 84.38 0 84.381.91/2,3441
5.1/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy85.06 0 86.79 4 85.062.59/3,1435
6.2/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk85.74 52 83.68 2 85.683.21/3,9429
7.3/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla83.96 2 85.79 2 85.963.49/4,2423
8.2/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy85.65 2 84.03 2 86.033.56/4,3417
9.4/U23LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS Moskva91.76 58 86.32 0 86.323.85/4,70
10.3/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava84.39 2 92.23 154 86.393.92/4,8411
11.2/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB87.12 0 88.80 4 87.124.65/5,6405
12. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.25 2 85.68 2 87.685.21/6,3399
13.3/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk89.82 2 85.91 2 87.915.44/6,6393
14.4/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice87.99 0 89.91 4 87.995.52/6,7387
15.5/DSTSVETKOV Nikita 2004 9 RUS Moskva88.24 4 88.65 0 88.656.18/7,50
16.4/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor101.99 4 86.83 2 88.836.36/7,7381
17.5/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha86.87 2 88.18 4 88.876.40/7,8375
18.6/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB87.22 2 87.21 2 89.216.74/8,2369
19.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand91.72 0 89.29 0 89.296.82/8,3363
20.6/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB88.32 2 97.77 4 90.327.85/9,5357
21.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy90.37 2 91.93 4 92.379.90/12,0351
22.2/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor90.48 2 88.87 4 92.4810.01/12,1345
23.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy93.10 0 91.95 2 93.1010.63/12,9339
24.3/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand99.92 4 93.32 0 93.3210.85/13,2333
25.7/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava90.10 4 90.29 4 94.1011.63/14,1327
26.8/DSURBAN Michal 2004 Šumperk90.43 4 92.84 2 94.4311.96/14,5321
27.5/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky90.50 4 102.26 2 94.5012.03/14,6315
28.7/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha92.76 2 97.26 202 94.7612.29/14,9309
29.9/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice96.73 0 93.24 2 95.2412.77/15,5303
30.6/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava95.61 0 3.00 999 95.6113.14/15,9297
31.10/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha87.99 58 89.92 6 95.9213.45/16,3291
32.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy96.77 2 96.16 0 96.1613.69/16,6285
33.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.83 2 92.19 4 96.1913.72/16,6279
34.11/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh95.96 2 92.24 4 96.2413.77/16,7273
35.12/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky96.42 0 107.64 6 96.4213.95/16,9267
36.8/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB91.46 6 92.87 6 97.4614.99/18,2261
37.9/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha95.55 2 94.62 4 97.5515.08/18,3255
38.5/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand125.17 4 95.90 2 97.9015.43/18,7249
39.6/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice97.12 6 92.17 6 98.1715.70/19,0243
40.10/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand100.80 6 94.19 4 98.1915.72/19,1237
41.11/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB98.47 2 96.46 2 98.4615.99/19,4231
42.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus94.07 54 94.48 4 98.4816.01/19,4225
43.12/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice98.05 4 96.55 2 98.5516.08/19,5219
44.13/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha92.87 6 94.34 56 98.8716.40/19,9213
45. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa97.84 2 96.77 4 99.8417.37/21,1207
46.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand103.07 2 95.91 4 99.9117.44/21,1201
47.8/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK104.77 4 100.21 0 100.2117.74/21,5195
48.9/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice96.37 4 98.34 6 100.3717.90/21,7189
49.14/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice102.57 2 98.40 2 100.4017.93/21,7183
50.10/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky100.17 8 98.51 2 100.5118.04/21,9177
51.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.50 4 99.22 2 101.2218.75/22,7171
52.11/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc99.44 4 99.80 2 101.8019.33/23,4165
53.12/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava100.67 2 107.32 52 102.6720.20/24,5159
54.13/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand100.85 2 117.88 8 102.8520.38/24,7153
55.14/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc99.88 58 94.95 8 102.9520.48/24,8147
56.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 TJ Dukla101.21 2 99.73 6 103.2120.74/25,1141
57.15/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha97.84 8 95.75 8 103.7521.28/25,8135
58.15/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná103.96 0 98.96 6 103.9621.49/26,1129
59.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy100.17 4 100.31 10 104.1721.70/26,3123
60.13/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand139.67 8 102.20 2 104.2021.73/26,3117
61.7/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec113.59 102 90.29 14 104.2921.82/26,5111
62.16/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec109.65 58 102.60 2 104.6022.13/26,8105
63.8/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice114.71 58 101.45 4 105.4522.98/27,999
64.9/U23NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha95.88 160 100.00 6 106.0023.53/28,593
65. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy102.26 4 103.97 8 106.2623.79/28,887
66.16/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava104.36 2 107.17 8 106.3623.89/29,081
67.14/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha107.32 0 5.00 999 107.3224.85/30,175
68.17/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB101.69 6 105.66 6 107.6925.22/30,669
69.18/DMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand104.32 52 101.72 6 107.7225.25/30,663
70.3/VMKYSELA David 1977 3+ Kralupy106.21 2 104.05 4 108.0525.58/31,057
71.15/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc106.47 2 102.58 6 108.4726.00/31,551
72.16/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc106.24 102 99.56 10 109.5627.09/32,850
73.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.88 2 103.51 54 110.8828.41/34,449
74.4/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy100.94 10 109.56 14 110.9428.47/34,548
75.17/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha109.50 2 115.41 58 111.5029.03/35,247
76.10/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha109.61 2 5.00 999 111.6129.14/35,346
77.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV112.15 4 109.93 2 111.9329.46/35,745
78.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha117.55 112 106.07 6 112.0729.60/35,944
79.17/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand120.29 0 104.67 8 112.6730.20/36,643
80.18/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha106.86 8 108.76 4 112.7630.29/36,742
81.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec127.73 6 114.05 0 114.0531.58/38,341
82.18/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc90.38 52 106.17 8 114.1731.70/38,440
83.19/DMNEDEJKIVIC Mitulin 2006 9 SRB Kajak Klub IBAR Kraljevo130.63 58 108.50 6 114.5032.03/38,80
84.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand106.66 8 112.48 8 114.6632.19/39,039
85.19/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky109.14 6 105.46 12 115.1432.67/39,638
86.20/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor122.22 50 107.19 8 115.1932.72/39,737
87.21/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc149.88 64 109.95 6 115.9533.48/40,636
88.22/DMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov112.55 4 119.71 6 116.5534.08/41,335
89.20/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec115.62 6 113.21 4 117.2134.74/42,134
89.21/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy120.57 16 113.21 4 117.2134.74/42,133
91.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy137.80 56 115.40 2 117.4034.93/42,432
92.19/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice113.48 6 150.64 6 119.4837.01/44,931
93.22/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn111.48 12 172.83 64 123.4841.01/49,730
94.23/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy122.86 2 130.21 10 124.8642.39/51,429
95.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc130.18 10 120.21 6 126.2143.74/53,028
96.5/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha116.31 12 133.00 50 128.3145.84/55,627
97.6/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy196.00 54 129.28 2 131.2848.81/59,226
98.7/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice121.58 10 151.10 8 131.5849.11/59,525
99.23/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak125.94 12 121.26 12 133.2650.79/61,624
100.24/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.137.20 52 121.04 14 135.0452.57/63,723
101.8/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy131.55 4 159.73 112 135.5553.08/64,422
102.24/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz120.39 60 117.71 18 135.7153.24/64,621
103.9/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc129.08 8 111.37 102 137.0854.61/66,220
104.10/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha132.14 8 129.23 54 140.1457.67/69,919
105.11/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc146.63 58 136.53 4 140.5358.06/70,418
106.12/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava126.88 16 166.71 6 142.8860.41/73,317
107.25/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk142.76 4 137.02 8 145.0262.55/75,816
108.20/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná164.80 10 141.69 6 147.6965.22/79,115
109.13/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha139.17 56 144.65 6 150.6568.18/82,714
110.14/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy142.68 10 163.69 62 152.6870.21/85,113
111.26/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha141.28 14 129.95 62 155.2872.81/88,312
112.27/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak106.99 54 114.50 158 160.9978.52/95,211
113.25/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc100.64 100 102.98 60 162.9880.51/97,610
114.15/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha116.61 104 111.79 52 163.7981.32/98,69
115.28/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol107.56 58 121.19 64 165.5683.09/100,88
116.5/VHORÁK David 1976 3+ Frol136.16 58 4.00 999 194.16111.69/135,47
117.26/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.153.29 58 1.00 999 211.29128.82/156,26
118.6/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy132.67 206 155.14 58 213.14130.67/158,45
119.27/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB168.17 116 180.09 58 238.09155.62/188,74
120.28/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná140.08 164 134.57 112 246.57164.10/199,03
121.16/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.137.64 156 135.94 410 293.64211.17/256,12
122.7/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol194.24 208 151.49 212 363.49281.02/340,81
  POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRIOMPHE Emmanuel 1973 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRIOMPHE Timéo 2009 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRIOMPHE Ianis 2006 9 FRA Chambery canoé kayak.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOUN Matěj 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
153.08 16 116.18 12 128.18 0
2.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
135.95 6 131.47 154 141.9513.77/10,70
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl